Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie musisz

KRADNE NICKI zakladam dla Ciebie ten topic!

Polecane posty

stopke dawno zmienilem hehehe malo spostrzegawcza jestes od mometu kiedy z toba rozmawiam zmienilem ja na usmiech a dzis bez stopki jest tak stara prawda nie wazne co mowia i jak ale wazne ze wogole mowia :P a dla mnie jest bez znaczenia co i tak na nic nie maja wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie nie zauwazylam wczesniej bo mnie w zasadzie bardziej interesuje zawartosc niz opakowanie:)Mysle ze jak to przystalo na godnego swego rodu samczyka ogladasz mecz!Ja naszym duzych szans nie daje ale miejmy nadzieje!Pilka mnie tak bardzo nie interesuje,wole zuzel,buziaczki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,kradne ,gdzies Ty sie zaszyl?moze buszujesz gdzies po innych topicach,przyznaj sie!cos tu sie smutno zrobilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam, pewnie seksu w realu zaznaje wlasnie, a nie jak my, tylko sobie pogada cmozemy wieczorowa pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
ale my zawsze jestesmy z tobą, Pozdro600 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!:)uderzylas w sedno,no tak ale seks moze poczekac!a mnie nie wiem czemu w nocy sie fajnie pisze,widze ze Tobie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczesciej pisze w nocy, bo taka juz ze mnie sowa, potem spie do poludnia. Pochwalic sie musze, ze nie spie sama, gdyz zawsze sa ze mna moje kostki 👄:). Szkoda, ze tylko one:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spam1...no cos mi sie obilo o uszy:D, no ale widzisz....jak potrzebny to go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, no niech tylko sprobowalby Cie zbluzgac, to by posmakowal moich wirtualnych piesci. Nie wolno!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to bylo tej nocy kiedy tak jechali wszyscy na kradne!wydaje sie naprawde zainteresowany facecik!:):):)co do kradne to on fajny jest ale dosyc niedostepny,ale ja na moje szczescie latwizny nie lubie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak ja:)Zdobywanie trudnej zwierzyny to to, co tygryski lubia najbardziej:)Ech, ja juz umyta i na spanie gotowa. Dobrej nocki Ci zycze i Kostkom moim tez :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostki sera feta
pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie panie demetuje ze ogladalem mecz bo nie lubie piliki noznej :P a u mnie teraz ladna pogoda i zarzywam powietrza na lonie natury :P i jeszcze gdzie by6lem potrzebny a mnie nie bylo bo jakos sie nie doczytalem :) nie musisz jak byl bym latwy do zdobycia to pozniej nie doceniala bys mnie tylko szybko sie znudzila i rzucila mna w kat :P a tak zabawa trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kradne,kradne,pojawiasz sie i znikasz,ale dobrze robisz,bo wiosna w pelni,co masz tak bez przerwy przed kompem siedziec?Nie o Ciebie chodzilo POZDRO600 tylko o SPAM 1.No to co,baw sie dobrze na lonie natury,tylko nie zrywaj panienek za bardzo bo jestem zazdrosna:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz nie masz o co byc zazdrosna o jakies panienki w koncu to tylko panieni bo przeciez licza sie tylko prawdziwe kobiety jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
bo panienki mają zazwyczaj cennik usług, a prawdziwe kobiety wymagają każdorazowych negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
Podana została tylko precyzyjna definicja pozwalająca na dokonanie precyzyjnego rozróżnienia w przedmiotowej sprawie. Gdy jakaś osoba nazwie Szanowną Panią np. nolensem-volensem, to rzeczona osoba ponosi odpowiedzialność za wydźwięk tych słów, a nie biegły podający definicję. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegly.............toz to zaczczyt dla mnie poprostu,mòc wymieniac uwagi z taka osobistoscia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraclne nicki
pokornie polecamy swoje usługi. może na początek ukraclnę jakiś nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kraclne nicki
Ty to jednak jesteś!!!!!!!!! :( :( :( :( a tak Cię lubiłam żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×