Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

widze właśnie że wszysyc nas opuścili :( dobrze pamiętasz wybieram się dziś na mazury i to już za godzinkę :) ale bynajmniej nie odpoczywać tylko pracować. Jedziemy przygotować łódź do wyprawy, która odbędzie się w połowie lipca. Malowanie, mały remoncik... ehhh... trochę pracy przy własnej łodzi jest. A my obiecalismy pomóc w ramach podziękowania za to że możemy sobie nią pływać. Wracam w niedziele wieczorem. U mnie też ciężko z wolnym. Ale tego tygodnia wl lipcu nie odpuszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do problem z facetem hm... nie chcę Cię urazić, ale... nie zastanawiałaś się kiedyś nad transseksualizmem? Może tutaj tkwi przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie na mazurach :) już się nie mogę doczekać kiedy wsiądę do samochodu :) jeszcze tylko godzinka w korkach i będę na trasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna zuzanna
Mazury... nigdy nie bylam. Niestety wojaze po polsce sa mi malo znana tak ogolnie, a szkoda. Bede musiala to nasrobic. problem a facetem, a jaki on jest tak na codzien? Jak sie zachowuje? Moze ten problem ma jakies inne podloze? Naprawde ciezko cos poradzic? A moze sama zainicjuj jakas niewinna gre... A jak sie calujecie czy jak dotykasz go np. ogladajac wspolnie film to on tez ma opory pzed dotykaniem go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Ale weekend :) Napracowaliśmy się ostro i to w słońcu ale kiedy zwodowaliśmy łódkę wczoraj pod wieczór od razu wybraliśmy się na Śniardwy. Piękny zachód słońca nad wodą, lekki wiatr, ptaki, żaby, wędeczka i fajni ludzie... pełnia szcześcia. A jak tam Was weekend? I pytanie od razu, jaką bielizne lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Weekend nawet fajny:-) wypelniony imprezami... tylko troche za cieplo:-( wczoraj wybralem sie do lasu rowerem i aparatem:-) cos pieknego chyba odkrylem nowe moje hobby:-) za to dzisiejszy dzien sie fatalnie zaczal:-( omalo co a zdzierali by mnie ze slupa przy drodze:-( auto zajechalo mi droge na dwupasmowce jakas dziwna rejestracja chyba z Mongoli i juz prawie sie widzialem na tym duzym slupie do teraz mi sie rece trzesa:-( lubie jak moja dziewczyna chodzi tylko w bieliznie po mieszkaniu:-) ladne sa majteczki typu czy firmy slogi:-) cos pieknego, stringi tez ale lubie bielizne biala na troszke opalone cialko:-) oraz tzw. szorto-stringi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS Ty sie pilnuj na ulicach. My w piątek w drodze na mazurki zarobilismy 6pkt i 200zł :) Panowie policjanci nie dali sie przekonać, że jeździmy ostrożnie :) Mówisz, że było za ciepło? My w nocy nieco podmarzaliśmy na łódce szczególnie z piątku na sobotę. Wczorajsza noc za to była naprawdę gorąca 20 stopni :) Dni faktycznie było ciepluteńkie! Wszystko błykawicznie schło, dzięki temu zwodowalismy ją wczoraj. Jestem opalona jak się patrzy :) Ja niestety nie zabrałam aparatu. Co tu fotografować, ludzi przy pracy? Fajnie Ci z tym buszowaniem z aparatem po lesie. Jak to nowe hobby przecież Cie to już wcześniej kręciło :) Duzo fotek porobiłeś? Jakie to są majteczki typu czy firmy slogi, bo ja chyba jestem niedoinformowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe hobby:-) bo sobie rower kupilem:-) a tak chodzilem z aparatem a tak jezdze:-) duzo fotek zrobilem, testuje czarno-bialy film i chce zobaczyc jak wychodza zdjecia na nim:-) majteczki sloogi to firma:-) sa naprawde super, ldnie wygladaja, i ladnie sie je nosi wiem bo mi dziewczyna mowi:-) ja tam jej na bieliznie nie zaluje i os czasu do czasu dostanie cos odemnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że facet powinien od czasu do czasu sam kupować bieliznę kobiecie. Jesli boi się kupować biustonosze, bo wiem że tak bywa z obawy przed nietrafieniem w rozmiar albo nie wiem czym, to chociaż majtki albo jakieś kompleciki to spania albo seksowne bluzeczki. Na mnie to działa. Nie chodzi tu o kasę tylko o to, że mu zależy na jej wyglądzie, że chce ją oglądać. A jaki sobie kupiłeś rower, jeśli mogę spytać? Jestem na tym samym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. bylem ograniczony finansowo troche granica to bylo 1200zl wiec po dlugich namyslach i poradach kupilem GIANT ESCAPER http://www.giant-bicycles.com/pl/030.000.000/030.524.005.asp?model=10430 po paru jazdach nim nie zaluje jest w tej kategori cenowej bardzo dobry:-) teraz szukam troszke dodatkow do niego licznik i takie tam pierdoly:-) no wlasnie kazdy facet powinien kupic od czasu do czasu jakas bielizne a co do biustonszy to zawsze sie mozna pokierowac na ekspedientkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jak gorąco! Fajny rowerek. Wygląda na to, że dobry stosunek ceny do jakości. A jak z wagą? Widze, że przechodziłeś przez katusze przeszukiwania rynu rowerowego równie intensywnie jak ja. Mase rozmów, przeglądnie katalogów, bieganie po sklepach, ciągłe czytanie jakis forów na ten temat a i tak się nie moge zdecydować. Moja granica to 1000zł bo musimy kupić dwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mow nie moglem sie zdecydowac ile ja na temat rowerow poczytalem:-) moglbym ksiazke napisac:-) mysle ze mozesz zwiekszyc twoja granice:-) z tego co wiem jak kupisz dwa rowerki w jednym sklepie to sprzedawcy sporo obnizaja:-)kumplowi obnizyli o 350 zeta jak kupil dwa:-) warto pamietac o tym:-) juz macie na jakies dodatki do rowerow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... przede wszystkim czarną i niebieską... czarną bo jest elegancka, tajemnicza i pasuje do mnie kolorystycznie :) i w ogóle czuje sie w niej seksownie. A niebieska... hmmm sama nie wiem dlaczego :) Ale genralnie lubbie wszelakie kolorki. Lubie założyć jakąś kolorową bieliznę żeby sie lepiej poczuć. Tak to jest że nawet jak dzień jest kiepski a kobieta ma na sobie ładną bieliznę to czuje się lepiej :) Nie lubię usztywnianych biutonoszy, tzn tych mocno usztywnianych... bleee... a te lekko uformowane owszem :) jakoś w nich wygodniej i wszystko ślicznie leży. Nie lubię kiepskich pushupów czy jak tam je zwą, bo są strasznie sztuczne, są biustonosze które i bez tego wszystkiego w środku potrafią ładnie podnieść biust. Lubię szorto-stringi jak to nazwałeś, bo bardzo seksownie podkreślają kształt pupy :) a stringi też lubię szczególnie w taką pogodę jak dziś. Bardzo lubię seksowne koszulki albo bluzeczki ale nie z takie z błyszczącego materiału tylko takie prześwitujące lekko, są przewiewne ale i pięknie wyglądają. No to Ci litanie napisałam o bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Witam! Czytam tak i czytam od dwóch dni nudząc się w pracy i tyle ciekawych rzeczy sie dowiedziałam;) Problemy niektórych podzielam: szczególnie ten z orgazmem, bo nigdy go nie mialam, choć w łóżku jest mi cudownie i kocham seks. Trafił i mi się facet, który nie wiedział co do czego służy. Wytrzymałam 8 miesięcy i powiedziałam dowidzenia, bo ile można wytrzymać? Dlatego jak słucham tych wszystkich: Sex dopiero po ślubie, to mnie trzęsie. Najgorsza głupota. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Już nie chodzi o przyjemności jakieś tam, ale o sam fakt "niedobrania". To jest nie do zniesienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no wlasnie sex po slubie tylko dla wytrwalych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Czy ja wiem czy dla wytrwałych? Jak się w łóżku nie układa to i reszta leci- takie moje zdanie (wnioski z autopsji). Choć zdarzało się, że w łóżku super a reszta do d... Co gorsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
To wyjaśnij, bo może jestem jakaś niekumata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie wyjasnie zabraknie miejsca na topicu:-) chodzilo mi o to ze jak ktos chce to niech czeka do slubu a jak nie to nie i juz:-) znam takich co czekali i znam takich co nie czekaja i to ich wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Wybór wyborem. Każdy ma prawo decydować sam o sobie, ale czy Ci co czekali teraz tego nie żałują :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zaluja to raczej ich sprawa, dokonali wyboru z wlasnej woli, znam jedna pare ktora postanowila czekac z sexem do slubu i z tego co wiem to teraz sa szczesliwi ze czekali dziwie sie im ale szanuje to, jak to mowia teraz ich milosc kwitnie na calego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
To mieli szczęście. Kurde, bo wyjdę na jakaś przeciwniczkę seksu dopiero po ślubie, a wcale tak nie jest. Po prostu patrzę przez pryzmat czasu i doświadczeń i nie polecałabym tego. Z resztą Ci, którzy sie powstrzymują muszą być podwójnymi dziewicami, bo jak już sie zacznie, to powstrzymać się jest neizwykle trudno. Coś o tym wiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mieli szczescie:-) jak ich widze to nie moge wyjsc z zachwytu jaka to szczesliwa para:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Podjęli pewne ryzyko, bo aż strach myśleć co by było gdyby do siebie w łózku nie pasowali na maxa! Farciarze :) Ja bym chyba nie zaryzykowała. Chciałabym wiedzieć co biorę :) Ale podziwiam takich ludzi i szanuje ich decyzje. Co tam słychać? U mnie dziśrano czarne, koronkowe stringo bokserki bez niczego więcej zdziałały tyle, że dopiero przyszłam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×