Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

tak jest idz na calosc:-) najwyzej tez sie z jego majtek posmiejesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
A jak nie jest? Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
W ogóle widok faceta w majtkach czy też bez jest śmieszny. Jakoś nie sądzę, że ciało męskie jest "piękne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nadrabiam straty czytając co mnie omineło i znów przy was wpadam kompleksy): az wstyd sie przyznac ile zeczy jeszcze nie doswiadczyłem):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
To takie trochę dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj qrak wsparcie przyszlo widze:-) co tam egzamin miales? Karolinka Taka Mala po ciemku sie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ... no wiesz to zależy jakiego faceta masz na myśli bo zapewniam Cię SĄ PIĘKNE MĘSKIE CIAŁA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecat napewno mu sie spodoba, stringi sie mu podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecat napewno mu sie spodoba, stringi sie mu podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecat napewno mu sie spodoba, stringi sie mu podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak macie ze nie mozecie wchodzic na ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zamieszanie wprowadzilem:-) przepraszam wszystkich mozemy wrocic do rozmow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stringi mu się podobają więc myślę że i gorset mu przypadnie do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a mam jeszcze pytanie drogi Larsie do Cię .... Jakby tu facetowi powiedzieć żeby poeksperymentował z kajdankami ,.... no taka malutka perwersja ... ale nie wiem jak mu to powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam wejść na ostatnią stronę topicu :( Widze ze qrak się pojawił :) witam :) Dla mnie widok faceta nago jest naprwdę przyjemny. Lubię sobie popatrzeć :) Kręci mnie to i wcale nie uważam że nagi facet jest śmieszny. Chociaż gdzieś czytałam, że nagość w ogóle jest aseksualna i nawet się z tym zgadzam. Najbardziej podnieca ciało lekko zakryte w niektórych miejscach. Najbardziej podoba mi się jak chodzi w bokserkach ale nie takich dużych tylko takich dopasowanych.... mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keina-ja... a może Ty coś poradzisz? Jak namówić faceta na kajdanki (tzn. kajdanki na moich rękach) tak żeby się nie przestraszył... (dodam że mamy dłuuuugi staż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecat ja bym to wolal uslyszec wprost od dziewczyny ze chcialaby poeksperymentowac:-) napewno bym sie zgodzil. jesli jednak nie chcesz tak pokaz mu przypadkiem jakies zdjecia z netu i powiedz ze chcialabys tak sprobowac:-) bokserki lubie ale nie za bardzo:-) nie bede z podnieconym penisem po domu lazil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thx lars :) Heh ... no dobra to spróbuję poszukać fotek w necie z kajdaneczkami ;) ... może on jakoś złapie o co chodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze bluecat nie wiem, bo mój to mnie namawia. Czasem jak ma ochotę i mu na to pozwalam łapie mnie jedną ręką za oba nadgarstki, chwilę mnie tak potrzyma robiąc przy tym co mu się podoba. Puszcza mi potem dłonie, licząc na to, że ich nie opuszczę, chociaż mi jest ciężko wytrzymać i robi to czego pragnie. W związku z tym, że ja długo tak nie moge wytrzymać, mówi, że następnym razem to chyba będzie musiał kajdanki załatwić. W ogóle często o tym rozmawiamy ale jeszcze nie kupiliśmy :) Może mu o tym powiedz. Albo po prostu kup, niby dla żartów, a potem wykorzystj w odpowiednim momencie, jeśli mu się to nie spodoba naprawno zaprotestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to chiałabym zrealizować wszystkie swoje fantazje ... ale jak to powiedzieć swojemu facetowi po 10 latach wspólnego sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecat widze ze sie w Tobie dziki zwierz obudzil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS to Ty ciągle z podnieconym penisem po domu chodzisz? :) Ale taki widok jeszcze bardziej działa na kobietę w takich spodenkach :) Najbardziej aseksualny widok to facet w slipach i skarpetkach! 8) Przerażający!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zadroszczę keina ... Też bym tak chciała ... poczuć taką lekką ale zdecydowana dominację ... mmm rozmarzyłam się ... To niezły pomysł ... najpierw wybadam go pokazując jakies fotki z netu (taki mały rekonesans który doradzał Lars) i jak się nie spłoszy to kupię i po prostu zapytam czy moglibyśmy spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ... dziki zwierz zaiste we mnie siedzi ... i tylko czatuje na zwierzynę łowną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×