Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

juz wiem sprawdzilem co to takiego:-) powiem szczerze ze na mnie tez by zadzialaly:-) ehh a tak znow sie zaczal post u mnie, szkoda gadac ile czlowiek jest w stanie wytrzymac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Tylko pogratulować cierpliwości. Dziwne, że mężczyzna może tyle znieść i nie idzie na lewo. Mój obecny ze swoją byłą wytrzymał pół roku i zrobił skok w bok. Podobno mu to psychicznie pomogło. Związek się skończył, ale on odzyskał wiarę w siebie i wcale nie żałuje. Takie coś strasznie działa na psychikę, szczegółnie mężczyzny, bo oni są bardzo wrażliwi na tym punkcie i chyba w ten sposób najłatwiej ich zranić... Aż serce ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bardzo dzialaja na wyobraznie, i chetnie bym zobaczyl dziewczyne w takich rzeczach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to w jakiej sytuacji chciałbyś zobaczyć? Zastanawiam się co w takim stroju działa? To dość skomplikowana konstrukacja :) Zaczepki, przyczepki :) Nie przeraża Cię to? Bo mi się wydaje, że dla faceta to zbyt skomplikowane i przerażajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiej sytuacji ,... w takiej jak na zdjeciu zeby stala przedemna i widziala we mnie narastajace podniecenie:-) skomplikowana konstrukcja? wcale nie paski mozna odpiac, majteczki odsunac i po sprawie oczywiscie to dla napalonych a dla bardziej wytrwalych moze to byc element gry wstepnej takie rozbieranie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK widzę, że kręci :) A myślałam, że wręcz przeciwnie :) A może tak niespodzianka... i najpierw samo kuszenie rąbkiem tajemnicy spod spódnicy lub sukienki gdzieś w miejscu publicznym? Czy to już hardcore? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty opowiadasz jaki hardcore? to co maja powiedziec Ci co leja sie batami w lozku:-) albo cos innego, ale nie napisze bo niedobrze mi sie robi... mnie by to ruszylo, takie kuszenie:-) he najpierw mu esa wyslij ze masz na sobie seksowna bielizne:-) a potem kuszenie w miejscu publicznym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Jaki tam hardcore :P Taki hardcore to nie hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to napisałam w przenośni. Hardcore w sensie, że będzie mnie tak mocno pragnął, że aż go będzie boleć :) będzie tak pragnął, że nie dojedziemy do domu! :) A wolałabym dojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba ze tak:-) to masz to jak w banku ze bedzie go bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee.... ale jesteś! Powiedz coś więcej :) Karolinka Taka Mała a Ty komuś robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy mogę się przyłączyć do dyskusji o bieliźnie ... i nie tylko;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezelismy sobie na lozku, calowalismy sie, i takie tam nagle wstala nademna i zaczela sie powoli rozbierac majteczki jej sam sciaglem zebami:-) potem kochalismy sie namietnie, a ubrania szukalismy po calym pokoju:-) stare czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam blucat oczywiscie ze mozesz, co to za pytanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Nie robiłam. Zawsze mi się trafia tak, że zamiast zbędnych ceregieli przechodzimy do rzeczy. Trzeba by kiedyś spróbować, ale na razie nie czuję takiej potrzeby. W związkach nie dopada mnie monotonia, bo w miarę szybko się kończą:P Heh. Nawet będąc z facetem 2 lata (wydaje się długo) nie mieliśmy ochoty na wynalazki- fikołki nam wystarczały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
LARS, czyli ten twój striptiz nie był do końca striptizem, bo taki to i ja robiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co faceci sądzą o gorsetach? Oprócz ewidentnych zalet estetycznych to chyba troszkę niewygodne do zdejmowania? Chciałabym kupić sobie coś takiego ale nie wiem czy nie narażę się na prześmiewczy ton mego partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie striptiz to rozbieranie połączone z tańcem no takim ofkors erotycznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Oj teraz ja żartowałam, a ty nie zrozumiałeś:) Tak dla remisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS to było spontaniczne rozbieranie striptizowe :) A tak, żeby dla Ciebie się poruszała przy muzyce, tak żebyś nie mógłe jej dotknać przez te pare minut rozbierania? bluecat ja się po prostu zapytałam mojego faceta co mysli o pasach do pończoch. To moze i Ty spróbuj. Tak najłatiwiej. Mi też sie podobają gorsety ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić do czego mogłabym je nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka Taka Mala :-) bluecat a czemu twoj facet mialby sie z tego smiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Keina dzięki za wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie moglem jej dotknac:-( dopiero wtedy jak majteczki zdejmowalem:-) poprostu nie wytrzymalem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Taka Mała
Bluecat- jak się będzie śmiał tzn. że jest wstrętny i nie warto się dla niego wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ... no a może pójdę na całość - kupię sobie gorset i zrobię mu niespodziankę ;) jak jest prawdziwym facetem to raczej oczy mu się powinny zaświecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×