Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość mydoomm
dziewczyny a lubicie jak facet jest tak delikatnie wydepilowany....tak milusio przystrzyzony....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do dziewczyn ale skromnie sie przyznam ze ja tez to lubie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
...macie racje...to troszke wzmaga doznania prawda....moja dziewczyna tez bardzo to lubi....podobno bardzo podniecający widok....wolicie sex z finałem w srodku czy na niej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czytam te absurdy :) HEHE Niektóre są totalnie beznadziejne :) Np.: W Turcji nietrzeźwych kierowców wywozi się 30 kilometrów od miejsca zamieszkania. Muszą włóczyć się do domu piechotą. Pod groźbą kary wiezienia zabrania się im wtedy korzystania z publicznych środków komunikacji. Muszę się przełamać, wiem. Przełamie się. Przecież to wszystko naturalne chyba, nie :) Staram sie to sobie powtarzać ale tak nie chce żeby go coś kuło :( Ja też lubie, tylko że mój nie chce... narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydoomm jakąś ankiete robie :) Jasne, że brak włosków wzmaga doznania, tak u kobiety jak i u faceta :) Finał w środku - stanowczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina napewno nie bedzie mial nic przeciwko twoim seksowynm wloskom:-) zeby byl final seksu, to najpierw musi byc seks;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokodżambo i do przodu:-):-) sie nie dziwie dlaczego podal sie do dymisji jak pisac raportow nie umie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srodku niemiec ale niestety final bedzie w berlinie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) Finał w Berlinie to już wiadomo :) Myślę, że zagra Brazylia z Argetyną :) \"wolicie sex z finałem w srodku czy na niej..?\" rp86 prościej się już tego pytania nie da napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lars chyba nie o ten finał chodziło ;) ale podoba mi się Twoje poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mieszane uczucia co do finalu ale jestem za Argentyna tylko cos mi sie Niemcy nie podobaja:-( oni zawsze nie graja a wygrywaja:-( to mnie martwi final oczywiscie ze w srodku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Niemiec masz racje... więcej farta niż talentu. Przykre trochę ale prawdziwe :( OK może talentu trochę mają, szczególnie Ci nasi ale faktycznie na boisku jakos mało grają. Głupio by było gdyby finał wygladał tak samo. Jakoś nie mam ochoty na powtórkę sprzed czterech lat, mogę ją sobie obejrzeć w każdej chwili gdzieś na necie, wolałabym żeby wydarzyło się coś nowego. LARs ma faktycznie ciekawe poczucie humoru. Mam kumpla z podobnym. To ten który zawsze chodzi ze mną na meczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i o to chodziło ;) A ja tam liczę że zagrają Niemcy: Brazylia i Brazylia da popalić niemcom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rp86 to lepiej tak nie licz:-) tak za bardzo to nie lubie szwabow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chciałabym żeby Brazylia skopała tyłki niemcom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba, niepodoba. Jego poczucie humoru jest oryginalne, ciekawe i to jest właśnie fajne. Najlepiej by było jakby wydarzył sie jakiś fonomen piłkarski... np w finale: Brazylia - Ukraina albo Argentyna - Ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rp86 myslalem ze jestes facetem:-) a tu popatrz jestem otoczony przez kobiety:-) ja tam wole zeby Argentyna im teraz skopala tylki, i bedzie po klopocie po co maja do finalu czekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen to juz byl z Polakami tak mi obiecywali w wywiadach ze dojda daleko, chcialem tylko zeby z grupy wyszli, a tu klops:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mówi się hop puki się nie przeskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwałabym tego fenomenem tylko raczej tradycją. A tak w ogóle to rp86 na górze strony dała znać o tym, że jest kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×