Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

koniec pogaduszek musze iść na miasto po faceta do telewizorów ;) Miłej pogawędki Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rp86 papa... ale wpadaj częściej do nas bo mu tu czasem tacy samotni jestesmy :) Facet do telewizora... no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... że chyba telewizor jej się zepsuł czy coś... hehe ;) a taki \"facet do telewizora\" to się moze do wielu innych rzeczy przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo do faceta po telewizor :) Mam pytanie. Znowu o seksie. Masz dość? Czy moge pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokro w majtkach to ja mogę mieć najwyżej A pro po... właśnie przyszło mi do głowy drugie pytanie. Możliwe jest żeby facet dostał wytrysku bez dotykania penisa i jego okolic? Sama wyobrażnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy tak maja ale chyba tylko jak im sie cos sni, to potem sie budza i maja mokro w majtkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej nie da rady, tak? No dobra to teraz to pierwsze pytanie. Trochę bardziej złożone i skomplikowane. Kochaliście się, dostaliście oboje orgazmu, ona wiadomo może dalej od razu a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaaaaaaa
mam pytanie do Larsa: czemu facet czasem nie moze miec wytrysku?czy ja go juz nie podniecam czy moze ma inna.ale to z kochanka to niemozliwe bo jak ostatnio bylismy 3 dni z soba 24 na dobe to on nie mogl dojsc we mnie.a wczesniej bylo dobrze.a nawet konczyl za szybko. a teraz to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina no chyba inaczej nie mozna, niewiem nic mi o tym nie wiadomo. to wtedy namietna minetka i znow jestem gotowy do akcji:-) biankaaaaaaa moze twoj facet jakies prochy bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaaaaaaa
nie on nie bierze,jest cholernie ulozonym dobrym synalkiem mamusi i tatusia.kiedys bral odzywki bo cwiczyl na silownie i bylo dobrze w lozku, a muslalam ze te odzywki jakos wplywaja na potencje.a teraz nie bierze i jest kiepsko.ciagle mowi ze jest zmieczony...a moze to ze mna cos nie tak. moze sie rozepchalo w srodku.alo to nie mozliwe.jeszcze dwa tygodnie temu bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chwilowe poczekaj przejdzie same:-) a moze jak mu penisa ustami popiescisz to dojdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra LARS jesteś atakowany na dwa fronty pytaniami :) Sprecyzuje. Czasem jest tak, że penis mu od razu miekknie a czasem tak, że nie i jest taki nie do końca twardy i wtedy mam wrażenie, że on mógłby dalej. Tylko zastanawiam się czy jego t nie bedzie boleć. Kiedy zaczynamy dalej baraszkować i on we mnie wejdzie mam wrażenie ze trochę twardneje ale nie tak jak na poczatku. Nie wiem czy on sie wtedy kocha ze mną mimo tego, że nie jest to dla niego do końca przyjemne ale nawet go boli (nie wiem skąd mi to przychodzi do głowy ale mam wrażenie że to jest tak delikatne miejsce ze moze boleć przy czymś takim) bo wie że lubie kilka razy pod rząd dostawać orgazmu czy dlatego że on też może kochać się jeszcze raz, praktycznie bez przerwy i też mu to sprawia przyjemnosć. Czasem dzieje się tak w momencie kiedy oboje doszliśmy do orgazmu ale on ze mnie nie wyszedł, dosłownie chwile poleżeliśmy i on znaczyna sie we mnie poruszać i czułam, że moze kochać się znowu... Sory za wywód ale trapi mnie to już od dawna i chce żebyśzrozumiał. biankaaaaaaa - może to przejściowe. Jeśli dzieje się tak dopiero dwa tygodnie to może mu przejdzie. Może ma faktycznie stresujący okres, albo ciągle o czymś myśli. Chyba powinnaś się uspokoić i poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) masz racje penis od razu nie jest taki twardy jak przed pierwszym razem, ale jest taki ze swobodnie wejdzie w wilgotna dziurke:-)i tak jak piszesz twardnieje w czasie :-) niewiem jak twojemu facetowi ale mnie to nie boli to bardzo mily i blogi stan:-)i ja jak juz do tego dojdzie to robie to poniewaz chce drugi raz, i mysle ze tak samo twoj facet a nie bo go to tego jakos zmuszasz czy On wie ze lubisz kilka razy. W jednej gumce sie kochacie dwa razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
przeczytalam ostatnia str. i kilka pierwszych jak narazie, ale pytalas przed chwila keina o to czy facet moze dojsc bez dotykania penisa i mojemu facetowi sie to zdarzylo, czym wprawil mnei w stan absolutnego oslupienia chociaz przyznam ze bylo to dla mnie bardzo mile nie wiem sama jak to sie stalo bo On nie jest nastolatkiem ani tez nie jest nadpobudliwy jakos ;) a jednk sie stalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
przy okazji witam i przepraszam ze sie wtracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy SweetTemptation :) Dzięki za wypowiedź. LARS nie kochamy się w jednej gumce drugi raz. Ale jak on we mnie zostanie po, to wystarczy, że albo ja poruszę biodrami albo on i czuję, że on mógłby już drugi raz, wtedy szybka zmiana gumki przy jednoczesnym pieszczeniu, żeby wszystko stało na miejscu :) i hulaj dusza od nowa i to dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina zartowlalem z ta gumka, nie wiedzialem ze to sobie tak na serio :-) ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
Lar4s a moge wykorzystac fakt ze jestes facetem (jakkolwiek by to nie zabrzmialo) ;) a zapytac o cos? Tylko znow bedzie o seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetTemptation mozesz i tak mam juz jakos dziwnie w ...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P A mojemu też się zdarzyło bez dotykania, ale to było na samym początku, x lat temu, po jego dłuuugim poście, bylismy na maksa podnieceni, całowalismy się, byliśmy prawie nago i już mieliśmy się kochać... nie wiedziałam jak zareagować :) bałam się go urazić w końcu była cała noc przed nami :) śmiesznie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
keina, nasz pierwszy raz (daaaaaaaaaaaawno temu) trwal jakies 7 sekund :D nie zartuje to byly 3( słownie:trzy ) ruchy i to bylo absolutnie CUDOWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialem akurat zegarka ale tak na oko to moj trwal nieco wiecej bo az 10 sekund;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetTemptation takich rzeczy nie zapomina się do końca życia :) Jak nam się coś przypomni to żartujemy sobie z tamtych sytuacji teraz z uśmiechem na ustach :) LARS nie czujesz się wykorzystywany przez kobiety? Jak chcesz coś wiedzieć pytaj. Ja będę grzecznie i pokornie odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
no dobra no to pytam- chodzi o to ze ja czasem (chociaz rzadko) potrzebuje troche wiecej czasu zeby dojsc kiedy on mnie piesci ustami badz reka, zreszta uwielbiam mu przerwywac na chwile przed moim orgazmem bo pozniej jest on o wiele silniejszy, ale czasem kiedy pomysle ze On moze juz nie miec ochoty sie mna zajmowac (troche to glupie ale tak mam) przerywam i zaczynam piescic jego I tu moje pytanie - czy slusznie mysle ze facet moze nie lubic dluuugo piescic kobiety? Moze miec dosc bo np. chce sie juz kochac? Nie chce byc egoistka al takie dlugie pieszczoty sa dla mnie cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede skromny:-) ale chyba wiem wszystko:-) o was:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetTemptation
Oczywiscie rozmawialam z nim o tym ale On nigdy by mi nie powiedzial ze ma dosc nawet gdyby tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×