Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość MonikCh86
Witam! Rzeczywiście ciężko zaufać już postom w Internecie bo mnóstwo osób, które tu piszą są podstawione ;) Dlatego zamiast tępo wierzyć trzeba sprawdzić wiarygodność takich wpisów. Ja na przykład robiłam brwi i kreski u Pani Świeckiej w Extravaganza Wyspa Urody w Warszawie i chętnie podzielę się swoimi zdjęciami z tegoż zabiegu :) i szczerze polecam, a to dlatego, w miałam niestety wątpliwą przyjemność być świadkiem wizyty Pani która chciała się u p. Świeckiej skonsultować co do usunięcia nieudanego makijażu.. I powiem Wam szczerze, nie jestem w stanie zrozumieć ani próby oszczędzania na makijażu (który nosi się NA TWARZY przez jakieś DWA LATA!!!!) ani głupoty osób, które idą do kogoś nie oglądając efektów prac danej osoby, albo pozwalają zrobić sobie makijaż bez wykonania np. rysunku, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. Także dziewczyny bądźcie czujne i patrzcie lingeristkom na ręce :) a jak ktoś chce kontakt do p. Agaty Świeckiej, której brwi dumnie noszę na czole i nie zasłaniam ich grzywką (;)) chętnie podzielę się na prv :) zdjęcia też pokazać mogę! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glarakas
Ja korzystam w zeszłym tygodniu z zabiegów upiększających w Beauty Center Józefów. Co tutaj dużo mówić - bajkowa sprawa. Osobiście kocham wypady do spa, a to jaki tutaj robią masaż czekoladowy ;-) Cóż... czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaleriaM
Ja robiłam sobie usta i brwi w klinice medycyna urody i jestem zadowolona. Przed zrobieniem brwi miałam je narysowane i zresztą ze mną skonsultowane. Metoda piórkowa to właśnie co mnie interesowało i dzięki tej metodzie mam prawie naturalne brwi. http://www.medycynaurody.pl/kosmetologia_cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajazadowolona
Ja byłam na ustach i kreskach górnych u Pani Ani Zajdel. Nie zgadzam się z wypowiedzią powyżej, tj. "burcząca do klienta". Ja świetnie się z nią dogaduję, bardzo konkretna i życiowa babka z niej jest. Makijaż permanentny mam zrobiony rewelacyjnie i z całego serca polecam Panią Anię. Usta: można powiedzieć, że się powiększyły, kolor super dobrany do mojego naturalnego koloru :) Nigdy nie byłam w stanie namalować sobie kresek na oczach, a teraz budzę się z już gotowym makijażem :) Bardzo, bardzo polecam Panią Zajdel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8419
A ja też robiłam makijaż u p. Świeckiej. Wcześniej naczytałam się na tego typu forach różnych strasznych historii i umówiłam się w kilku najczęściej polecanych miejscach na konsultację. I jakoś chyba rysunek tej pani najbardziej przypadł mi do gustu. Robiłam kreski i brwi i jestem bardzo zadowolona. Polecam zanim zdecydujecie się na jakiś salon obejrzeć makijaże danej linergistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quickclick
Miałam robiony makijaz brwi w Sharley, bo naczytałam się, że tamte panie zdobyły 3 pierwsze miejsca w mistrzostwach, ale teraz wiem,ze to dlatego,że w jury była włascicleka sharleya. A prawda jest taka,ze te które zdobyły podjum teraz tylko szkolą,a permanentny robiła mi uczennica. Wyszły za krótkie okropne. Szukałam pomocy na forach i trafiłam do Extragavanzy do p.Agaty. Nalezało zrobić najpierw laserowe usuwanie, ból i pieniądze. Teraz mam nowe piękne brwi, pani jest profesjonalistką. Bardzo ciesze się, że do niej trafiłam i uratowała mi życie:) bo tamte brwi to była moja trauma. Przestrzegam przed eskperymentami! Mają tez tak fajne dermokosmetyczne zabiegi. Goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś w sharleyu robili dobrze,ale ja trafiłam na młoda dziewczynę która zrobiła mi za krótkie i za ciemnie brwi. Szukałam pomocy na forach i trafiłam do Extragavanzy, okazało się, że brwi trzeba usunąć laserowo,kosztowało mnie to i bolało. Teraz mogę cieszyć się pięknymi brewkami,bo tamte to była trauma. Pani Agata najpierw robi rysunek i zdjęcia, to profesjonalistka i zna zasady wizażu korygowania kształtu twarzy dzięki brwiom. Przestrzegam przed esperymentami. Mają też tam skuteczne zabiegi dermokosmetyczne.Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxz
A ktoś się orientuje jak wykonują makijaż permanentny brwi w denique w Arkadii? Warto za takie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śanr
Jak chcesz i cie stać zeby iść do denique to idz. Każdy przecież dysponuje innym budzetem na takie rzeczy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boxz
Tu nie chodzi o pieniądze ale o to gdzie wykonują dobrze taki makijaz permanentny. Ja usłyszałam o Denique i dlatego zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinru
Nie ważne czy to bedzie denique czy inny jakis salon, nawet ten na księżycu. Jak sama nie zobaczysz to sie nie przekonasz. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama123
to prawda ze najwazniejsza jest osoba ktora wykonuje takimakijaz trzeba zobaczyc czy ma na swojej stronie duzo swoich prac czy sama ma zrobiony makijaz przez siebie , to bardzo wazne czy ma doswiadczenie w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka-siex
Ja słyszałam bardzo dobre opinie o Strfie Urody (jest kilka, ale chodzi o tą: http://www.twojastrefaurody.pl ). Podobno robią bardzo dobrze a kosmetyczka ma dużą wprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get5
Ja robiłam makijaz brwi i kreseczki górne u Pani Agnieszki Móz w C.H.LAND przy metrze służew Klinika Urody bardzo polecam , nic mnie nie bolało i zabieg zrobiony profesjonalnie i bardzo szybko, z rysunkiem wczesniejszym.Polecam ponieważ czułam ze jestem obsłużona przez profesjonalistke,Pani ma wspaniałe podejscie do klientek, polecam wszystkim Panią makijaz jest nie samowitą wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azark
Pani Agnieszka Mróz w C.H.LAND- Serdecznie polecam. Robiłam dolne kreski kilka dni temu- są idealne. Zabieg przebiegł precyzyjnie i sprawnie. Pani Agnieszka ma duże doświadczenie i czuć to od pierwszych sekund zabiegu. Na jej stronie jest duża galeria zdjęć, POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszka6
Na makijaż permanentny również polecam Strefę Urody - robiłam jakiś czas temu brwi i jestem mega zadowolona :) Wtedy salon był jeszcze na Chmielnej, teraz przenieśli się na Wolę (ale blisko centrum Warszawy). Generalnie nie mogę narzekać. http://www.twojastrefaurody.pl/makijaz_permanentny - wrzucam linka bo w Warszawie jest kilka salonów o podobnej nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszka6
Na makijaż permanentny również polecam Strefę Urody - robiłam jakiś czas temu brwi i jestem mega zadowolona :) Wtedy salon był jeszcze na Chmielnej, teraz przenieśli się na Wolę (ale blisko centrum Warszawy). Generalnie nie mogę narzekać. http://www.twojastrefaurody.pl/makijaz_permanentny - wrzucam linka bo w Warszawie jest kilka salonów o podobnej nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllka
Witajcie, ja właśnie pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na makijaż permanentny. Zrobiłam brwi oraz górną i dolną kreskę. Bardzo długo się zastanawiałam i nie mogłam znalesc odpowiedniego salonu, tak aby było dobrze i nie za drogo. Teraz bardzo żałuje straconego czasu. Moja twarz wygląda znacznie wyraźniej, zdecydowanie czuję dużo lepiej, szczególnie rano, na basenie lub wakacjach :) Dzięki forum trafiłam do Pani Magdy z salonu Kleopatra w W-wie, której zawdzięczam lepszy wygląd i jeszcze lepsze samopoczucie :) Do tego zaciągnęłam tez mamę na brwi i również jest bardzo zadowolona. Szczerze polecam Panią Magdę i jej prace. Pani Magdo serdecznie dziękuje i pozdrawiam serdecznie, życzę wielu Tak zadowolonych klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, zanim wykonałam makijaż permanentny brwi bardzo długo szukałam ... na jednym z forum znalazłam opinie o Pani Agacie Świeckiej studio Extravaganza ,opinia przekonała mnie i postanowiłam wykonać makijaż właśnie tam. Niestety jestem rozczarowana....nie jest to co prawda jakaś mega tragedia ale spodziewałam się po Pani Agacie czegoś więcej . Po pierwsze i najważniejsze brwi zostały wykonane krzywo ...jedna była bardziej prosta od drugiej nie było to bardzo widoczne ale jednak , po poprawce miało się to zmienić niestety nie zmieniło się nic. Od Pani Agaty usłyszałam że mam krzywe czoło i to moja wina, osobiście szczerze w to wątpia nawet jeśli to wydaje mi się ze makijaż permanentny jest właśnie po to żeby wszelkie niedoskonałość ukryć . Druga kwestia , brwi bardzo słabe miały być naturalne ale bez przesady . Ostatnio byłam na rzęsach i dziewczyna która mi je wykonuje powiedziała ze w niektórych miejscach mam po prostu brak barwnika. I jeszcze jedno Pani Agata wykonała mi po wszystkim makijaż taki ze wstydziłam się wyjść ...dobrze ze wracałam taksówką . Mogłaby się jeszcze rozpisać na temat innych błędów tej Pani ale co najważniejsze napisałam . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w Denique na MOkotowie, ale wiadomo, że mozesz go zrobić w ich każdym salonie. robią to fajnie i nie można się do niczego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika010
Gość - a to bardzo dziwne, że szukam akurat wiadomości na temat Pani Świeckiej (moja koleżanka zrobiła u niej w salonie niedawno brwi, ja nigdy wcześniej nie słyszałam o takim makijażu, ale jak zobaczyłam efekt u niej, to od razu się zdecydowałam, teraz jestem po konsultacji i rysunku, oczekuję na pierwszy zabieg) na róznych forach i trafiam juz na trzecie gdzie piszesz źle o Pani Agacie - na zasadzie kopiuj/wklej ten sam tekst. Jest to mało wiarygodne trollowanie w internecie. Nie wiem komu chcesz zrobić krzywdę ale na pewno nie zrobisz jej Pani Świeckiej, bo każda mądra osoba, zanim zrobi zabieg u kogokolwiek, czy to Pani Agata, czy ktokolwiek inny, obejrzy prace tej osoby, zdjęcia przed i po, pójdzie na konsultację.. A charakter Pani Świeckiej, to, jak podchodzi o Klienta, jak mówi o swojej pracy i przede wszystkim masa wykonanych makijaży (w salonie ma album ze zdjęciami) mówią chyba same za siebie. Pozdrawiam wszystkich i zycze podchodzenia z dystansem do tego, co ludzie piszą, a skupienie się na pracach osoby wykonującej makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sharley - chciałam się również podzielić swoimi doświadczeniami, robiłam kreski i brwi w Sharley - było ok. Ostatnio zdecydowałam się na usta - dramat, kolor jaki został wykonany zamiast różu to brązowo koralowy jak dla starszej pani. Chodziłam na trzy korekty, męczarni chyba nie muszę opisywać i na koniec usłyszałam, że w salonie nie ma różowego barwnika.... może będzie pod koniec roku... Dramat, nieuczciwość do granic możliwości, nie polecam i zdecydowanie omijajcie to miejsce z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sharley - chciałam się również podzielić swoimi doświadczeniami, robiłam kreski i brwi w Sharley - było ok. Ostatnio zdecydowałam się na usta - dramat, kolor jaki został wykonany zamiast różu to brązowo koralowy jak dla starszej pani. Chodziłam na trzy korekty, męczarni chyba nie muszę opisywać i na koniec usłyszałam, że w salonie nie ma różowego barwnika.... może będzie pod koniec roku... Dramat, nieuczciwość do granic możliwości, nie polecam i zdecydowanie omijajcie to miejsce z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuzemła
ja ze swojego obrysowania oka jestem bardzo zadowolona. Robiłam właśnie w Warszawie w Wellderm jak byłam u rodziny tam w odwiedzinach, bo słyszałam, ze fajny salon, dobra obsługa. Nie zawiodłam się. A kreski mam na górnej powiece tylko, ale chyba zdecyduje sie nast razem na całosc:) Wyglada to b. naturalnie i fajnie. Usta mam też w planach, wiec dzieki za wasze opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka_m
no salonów jest sporo, nie da się ukryć i ja też długo szukałam i gdyby nie siostra mojej znajomej to bym nie znalazła. wiesz... zależało mi, żeby ktoś zaświadczył, że salon jest dobry, bo w necie to wszystko jest piękne. no i wybrałam denique - sprawdziłam i jestem usatysfakcjonowaną (mądre słowo) klientką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowidzenia
tez mam welldermowskie krechy na oczach i bardzo dobra robota!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grimess
TYLKO Wellderm. Zrobili mi serio profeskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisek81
Witam. Ja robiłam makijaz 3 lata temu w Perfect Line u p. Iwony. To jest w Warszawie- Ursynow/Grabow. To maly prywatny salon. Kreski na dole i usta z cieniowaniem. Kreski wyszly slicznie i utrzymaly sie do dzisiaj. Nie zmienilly koloru (sa ciut ciensze). Makijaz ust sie nie przyjal. Bylam u tej pani najpierw na rozmowie-wywiadzie. Potem pojechalam na umowiony termin z mama. Siedziala ze mna w gabinecie. We trzy dobieralysmy kolor i kontur (kilka razy malowalysmy kredka, zeby byl idealny- bo powiekszalam usta tym makijazem). Szkoda ze nic z tego nie zostalo. Polecam ta pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy ktoś robił sobie brwi w salonie na Andersa?? Poszukuje opinii odnośnie salonu La Grace Proszę o odpowiedz ponieważ zastanawiam się nad tym salonem Chodzi o ten salon: http://www.lagrace.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaBogusz
Dzieki temu forum znalazlam linergistke. Nie ukrywam, ze szukalam w okolicy Wilanowa i to zdecydowalo o wyborze, ale nie zawiodlam sie. Ja dwa lata zastanawialam sie do kogo pojsc, bo to troche ruletka. Teraz wiem, ze najwazniejsze to sie umowic i obejrzec prace. Bylam u p. Anety Swatek i za darmo zrobila mi symulacje brwi i ust kredka, wiec moglam zobaczyc jak bede wygladac po. Na brwi zdecydowalam sie od razu. Mam narysowane wloski i kazdy mysli ze to moje. Na usta musze troche odlozyc :-( P. Aneta zbudzila moje zaufanie pelnym profesjonalizmem, jej dyplomy i puchar tez robi wrazenie. Mysle, ze troche pomoglam w podejmowaniu decyzji. Jak zrobie usta to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×