Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
Mógł by mi ktoś udzielić informacji ile utrzymuje się makijaż permanentny? i jaki koszt jest za brwi? dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
Mogę Wam dziewczyny polecić super babeczkę - przyjmuje w Clinic Studio Urody na ul. Płowieckiej 81 lok. 5 . Kinga zna się na rzeczy i bez problemu odpowie na wszystkie pytania. Ja nigdzie indziej nie chodzę. W Clinic Studio Urody czuje się jak w domu, bo atmosfera z Kingą jest taka. Można się pośmiać i pogadać, a przy okazji być profesjonalnie obsłużoną :) wchodźcie na www.clinic.waw.pl :) przy okazji na facebooku są co chwilę jakieś fajne promocje, myślę, że dla każdego znajdzie się coś dobrego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
extravaganza nie polecam pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie polecasz axtravaganzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroooline
Najlepiej jechać do Warszawy na Gałczyńskiego salon nazywa się New look kobieta zajmuje się poprawia makijaż permanentny po zle wykonanych zabiegach ja już byłam w 3 salonach i ten ostatni okazał się najlepszy pani nazywa się Ania i robi to już od kilkunastu lat wszystko sterylne i naprawdę dość niska cena w porównaniu do innych salonów. naprawdę polecam http://instytut-urody.com/cennik__makijaz_permanentny.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa77
Jeśli chodzi o makijaż permanentny w Warszawie to ja korzystałam z usług https://www.strefapasji.waw.pl . Poleciłam ten salon dalej mojej mamie i koleżance, również są bardzo zadowolone. Teraz z pewnością mogę go także polecić Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weszka
W Warszawie raz zrobiłam sobie brwi i powiedziałam, że nigdy więcej. Ciężko w tym mieście trafić na fachowca. Potem dałam się namówić koleżance na wizytę w Koszalinie u pani Aleksandry Góreckiej. Powiem Wam, że na dzień dobry poprawiła mi to co w Wawie im nie wyszło i zrobiła mi jeszcze usta :) Bardzo ładnie to teraz wygląda. Wróciła mi wiarę w tą branżę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonalka
Też byłam u pani Aleksandry Góreckiej :) Świetna kobieta. Ładnie wykonała mi makijaż permanentny ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam LaGrace pani Angelika zrobiła mi brwi na 6 robię teraz kreski :) polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z usług Strefy Pasji http://www.strefapasji.waw.pl/ trafiłam do salonu przed moim ślubem na próbna fryzurę i makijaż, byłam pod tak ogromnym wrażeniem, że korzystam z ich usług do dziś zarówno fryzjerskich jak i kosmetycznych. Strasznie przyjazne miejsce, widać, że osoby tam pracujące nie przychodzą tam tylko do pracy ale przede wszystkim z pasji:) Moim zdaniem ich specjalnością jest makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowasia
Widzę, że nie tylko ja korzystałam z usług Pani Aleksandry Góreckiej. Moje brwi już ponad rok od wykonania wyglądają super. Cieszę się, że akurat wybrałam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini1976
Ja w Warszawie polecam panią Katarzynę Liera , duże doświadczenie i można zobaczyć galerię prac na jej stronie www.permanentnymakijaz.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia00
Wiesz co wszędzie jest dużo studiów urody które mają w swojej ofercie makijaże permanentne ale ja na twoim miejscu wybrała bym studio we Wrocławiu . Bo możesz zrobić w niektórych studiach sobie tylko krzywdę . Najlepszym studiem do tego jest www.klinikaurody.net.pl wiem co móie bo robiłam tam usta i oczy jestem bardzo zadowolona i na pewno tam jeszcze wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam makijaż permanentny w klinice Wellderm. Serdecznie polecam, bardzo profesjonalna obsługa. Zrobiłam sobie kreski na oczach i podkreśliłam usta. Wyszło całkiem naturalnie, moją główną obawą było to, że będę wyglądać nieco karykaturalnie, ale wszystko wyszło naprawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabela175
hej koleżanko, chyba Ci się coś pomyliło, według ich strony makijaż permanentny jest dostępny tylko w klinice we Wrocławiu :) ale fakt, że polecam klinikę Wellderm dla każdej kobiety szukającej drobnych poprawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliviaNowicka
Mój makijaż permanentny jest autorstwa Pani Agaty Świeckiej z Extravaganzy -http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/#. Robiłam sobie u niej brwi i usta i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie są jakieś przesadzone. Podobają mi się bardzo,a co najważniejsze-sam zabieg nie był bolesny. Wierzcie mi na samą myśl o bólu słabo mi się robi,ale przeżyłam:)lekki dyskomfort podczas robienia permanentnego to wszystko. Pigmenty idealnie dobrane,wszystko doskonale pasuje do moich rysów twarzy. Pełen profesjonalizm a do tego sam gabinet super sprawa:czyściutki i taki bardzo klimatyczny. Idąc tam czuję się trochę jakbym na krótkie wakacje pojechała:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzinra
Na Pięknej w Welldermie warto Fachowcy zdecydowani. Polecam gabinet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spokojnie mogę polecić centrum makijażu permanentnego Biotek. Robiłam u nich brwi i jestem bardzo zadowolona, widać, że wiedzą, co robią :) Dodatkowy plus to bardzo duży wybór barwników, pani zaproponowała mi kilka, doradziła i kolor jest dobrany idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borza krówka
Dziewczyny pomóżcie! Chciałabym zrobić makijaż perm brwi w Instytucie New Look w Warszawie. Instytut ma świetne opinie w zakresie makijażu permanentnego, niestety lingeristka u której byłam na konsultacjach (p. Ania) sama nosi FATALNIE wykonany makijaż! Jest przerysowany, sztuczny, po prostu brzydki!!! gdyby nie to, zrobiłabym już zabieg, ale widząc panią Anię w takim stanie sama się wystraszylam i uciekłam! Zastanawiam się czy fatalny makijaz permanentny na jej twarzy świadczy o jej braku profesjonalizmu... w końcu nie robiła go sobie sama. A z drugiej strony jeśli choć trochę zna się na swoim fachu, powinna zadbać o zrobienie sobie poprawki :( drugie pytanie - p. Ania namawia mnie na metodę cienia, podczas gdy na internecie lepsze opinie ma metoda włoskowa... to też mnie trochę martwi :( Napiszcie proszę o waszych doświadczeniach z New Lookiem... czy też byłyście u p. Ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
borza krówko - fatalny makijaą u linergistki niekoniecznie oznacza, że ona sama nie umie go robić, bo sama sobie go na pewno nie robiła. Nie ma takiej możliwości, osoba, której wykonuje się makijaż musi leżeć, więc ciężko zrobić go sobie samemu. Jednak jeśli linergistka sama ma brzydki makijaż oznacza to tyle, że może nie mieć gustu/smaku/wyczucia w tej kwestii i w sumie wcale Ci się nie dziwię, że w takim wypadku uciekłaś, bo sama bym się takiej na łóżku nie położyła. Strasznie dziwie się w ogóle, że mając takie narzędzie jakim jest Internet nikt nie ogląda przez zabiegami prac linergistek do których się wybiera. Ja od lat robię makijaż w Warszawie u Agaty Świeckiej - na jej stronie jest PEŁNO prac, zarówno przed, w trakcie zabiegu (czyli pomiędzy zabiegami, wtedy kiedy brwi czy usta wyglądają bardzo przemalowanie), jak i kilka tygodni po, żeby można było zobaczyć efekt końcowy i że te czarne brwi które są zaraz po zabiegu nie zostaną takie na zawsze. Zachęcam Was byście sprawdzały prace osób do których się zapisujecie, bo to najlepsza i jedyna prawdziwa rekomendacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sama ma brzydki makijaż, to wiadomo, że lepiej unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borza krówka
Dzięki wielkie za odpowiedzi :) Oczywiście, że przed udaniem się do salonu na zabieg, zrobiłam porządny research w Internecie (niestety żadna z moic znajomych nie nosi makijażu permanentnego). Jedynym powodem dla którego wciąż rozważam zrobienie u tej pani makijażu, są fantastyczne opinie o Instytucie Urody New Look. Czytałam wiele komentarzy w Internecie a propos makijażu permanentnego u nich wykonywanego i nie natknęłam się na żadną negatywną. W dodatku wygląda na to, że linergistka która u nich pracuje, to nie kto inny jak sama Anna Zajdel która kiedyś przyjmowałam na ulicy Merliniego. Ona też ma same entuzjastyczne opinie wśród Internautek! Oczywiście można podejrzewać, że sama wypisuje te pochlebstwa, ale w takim razie gdyby jednak była słaba, niezadowolone klientki na pewno zrobiłyby jej czarny PR. A tak nie jest... niestety galerii swoich prac pani Ania nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zajdel to rzeczywiście jest mistrzynią ale chyba marketingu szeptanego w internetach :) hehehe aż w oczy kłuje, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie makijaż permanentny wokół otoczki piersi ponieważ jestem po operacji i chce ukryć blizny. Jaka cena jest takiego makijażu i gdzie warto zrobić? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikropigmentacja piersi? Moja przyjaciółka po operacji była załamana. Znalazła linergistkę, która jest również artystą plastykiem. Każdą kobietę traktuje jak dzieło sztuki. Kobiety po operacji są przez nią traktowane wyjątkowo. Ceny zabiegów nie są wysokie i w ramach tej ceny są trzy spotkania, a nie dwa jak w innych salonach. Możecie ją namierzyć na tej stronie: http://mikropigmentacja.vgh.pl/news.php , albo na innych stronach, gdzie prezentowane są jej obrazy i gobeliny. Jakoś tak www.galeria11.hpu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu nieudanych próbach moją twarz uratowała Pani Beata Andelt mistrzyni polski w makijażu. Serdecznie polecam zarówno brwi jak i usta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk i tu tez jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×