Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam wykonanie makijażu permanentnego w Warszawie u pani Iwony w gabinecie kolorowy świat urody na ul. Bohuszewiczówny 13. Od wielu lat przychodzę do pani Iwony na zabiegi na twarz, wcześniej pracowała przez kilka w Jean d'arcel Cosmetique ostatnio namówiła mnie na bezpłatną wizualizację makijażu po której zdecydowałam się na zrobienie sobie ust.Bardzo bałam się zabiegu na szczęście znieczulenie na ustach pomogło. Obecnie mam przepiekne permanentne usta z któych jestem bardzo zadowolona i postanowiłam polecić ten zabieg innym.Po świętach bedę chciała zrobić sobie permanentne brwi u pani Iwony. Pani Iwona ma też swoją stronę www.permanentny-makeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czocza
Ja sobie robiłam kilak zabiegów w Klinice Miracki bo podoba mi się styl ich pracy i fachowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agnieszka Mróz zmieniła nazwisko na swoim fp na Agnieszka Kurpias. Zapewne dlatego, że mega dużo negatywnych opinii można przeczytać na temat pracy tej Pani. Makijaż Permanentny "Klinika Urody" AGNIESZKA KURPIAS! W żadnym wypadku nie idźcie na makijaż do tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam negatywne opinie na temat pani Agnieszki kurpias.Też zaoferowałam się zdjęciami,które z rzeczywistością nie mają niestety nic wspólnego.Zostałam oszpecona brwiami w jakimś dziwnym kształcie.Jeszcze raz ostrzegam.Dokładnie sprawdźcie zanim tam pójdziecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaz w centrum makijazu Magdaleny Bogulak miałam wykonywany makijaż przez P. Pauline. Nie polecam!!! Wręcz zaluje, ze w ogole sie tak udałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś będzie odwiedzał poznań to polecam w beauty club panią Kasię. też kiedyś trafiłam na niekompetentne kosmetyczki co mnie zniechęciło ale koleżanki mi ją poleciły i po raz pierwszy od dawna miło się zaskoczyłam. widziałam u kolezanek, że efekt rzeczywiście nie przesadzony i usta bardzo profesjonalnie a jednoczesnie subtelnie podkreślone i zdecydowałam się. do teraz jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie 764 firmy (salony ) oferują usługi makijażu permanentnego. Wiekszość partoli, a potem płaci się jeszcze raz, aby to poprawić. Mikropigmentacja to nie tylko profesja, ale również sztuka. Tutaj macie kontakt sprawdzony: mikropigmentacja.vgh.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86Olga86
Jeżeli chodzi o Panią Agnieszkę to ja jestem bardzo zadowolona. Zachęciła mnie ilość zdjęć na FB. Nie znalazłam u nikogo tylu fotek dodawanych prawie codziennie i tak ładnych. To prawda, że zabieg makijażu brwi został wykonany przez Panią Agnieszkę ekspresowo, około 20 min i brwi metodą microblading miałam zrobione, ale to chyba nam również zależy na tym żeby nie cierpieć długo na fotelu. Naczytałam się ile to czasu osoby siedziały w gabinetach. Te forum było jednym z pierwszych, które przeczytałam przed podjęciem dececji o zabiegu. W wiekszości przeważają tu negatywne komentarze o różnych salonach. To jest chyba nasza Polska natura, że jesteśmy w stanie poświęcić swój czas na obsmarowanie kogoś niż polecić. Zgodnie z tematem tego forum pragnę polecić Panią Agnieszkę, która ma salon w Centrum Handlowym Land. Dojazd idealny metro Służew lub parking przed salonem www.klinikaurody.info. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula7613
Ja się okropnie bałam makijażu permanentnego. Na szczęście moja koleżanka miała więcej odwagi. :D Była w Extravaganza na ulicy Rudzkiej. Robiła kreski na górnej i dolnej powiece. Wyszło fajnie, więc krótko po niej i ja się wybrałam. :) Efekt bardzo fajny i naprawdę nie ma się czego bać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój makijaż permanentny ust robiłam w Extravaganzie na Rudzkiej. Mam porównanie, bo robiłam makijaż permanentny w innym salonie, niestety nie wyszedł on dobrze. Pani Agata robi cuda, dosyć, że poprawia po innych to jej makijaż jest perfekcyjny. Profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
W Warszawie bez problemu zrobisz makijaż permanentny w tym salonie http://instytut-urody.com/makijaz_permanentny.html Pani Ania zna się na swojej pracy i wie jak profesjonalnie wykonać makijaz ust, oczu i brwi. Sama zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi. Miałam już w zeszłym roku iść ale się wahałam, w tym na pewno zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Cytrowska Iza nikt inny mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny co sądzicie o robieniu kresek górnych przez grupon? może coś wiecie o salonach Studio Prestige, La Femme Beauty, Salon 44, ProfiDerm, Klinika urody Angelika Franczak, Beauty Line, Studio urody Angie, SK Olga Konopka, For People, Avenir Medycyna i kosmetologia estetyczna, Studio urody Aniqel, Klinika urody & spa beauty.. są to salony aktualnie biorące udział w grupon ... czy ktoś miał do czynienia z jakim kolwiek z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie odradzam Ci robienie kresek czy czegokolwiek na Grouponie, chyba,że chcesz mieć kłopoty. Dobry fachowiec tam nie musi się ogłaszać, bo ma swoją kolejkę klientek! Ja osobiście chodzę od lat na Rudzką do p.Agaty Świeckiej, która właśnie stale poprawia takie grouponowe makijaże. Wiem, bo jak u niej ostatnio byłam 2 godziny to w tym samym czasie przyszły trzy panie na usuwanie brwi laserem! Po mnie przyszła też klientka na poprawkę krzywych kresek z Grouponu. Aby mieć dobry efekt i ładny makijaż musisz wydać parę złotych. Poza tym, jak coś nie wyjdzie to za poprawki możesz zapłacić parę razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary oo
Robiłam sobie z Klinice Miracki więc polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zdecydowanie mogę polecić salon Extravaganza Wyspa Urody na ul rudzkiej. Robiłam i brwi i rzęsy. Jeszcze się zastanawiam nad ustami. I od razu uprzedzam, że nie wyglądam jak nadmuchana barbie! Po prostu lubię ładnie wyglądać, a Pani w salonie robi wszystko z bardzo naturalnym efektem. Podkreśla urodę, a nie 'przykleja maskę'. Nie mogę się napatrzeć na te brwi! Kształt idealny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Enzo, tam robiłam swój makijaż i wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varnka
W Warszawie najlepsza jest Magdalena Bąk. Nie dawno u niej byłam i w porównaniu z poprzednimi to niebo a ziemia. Genialnie wykonany makijaż. Artystka. www.makijazpermanentny.warszawa.pl można uzyskać więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza0
Dokładnie. Ja również robiłam u P. Magdy w makijazpermanentny.warszawa.pl muszę przyznać że robi to bardzo dobrze. W porównaniu z moimi przyjaciółkami które sobie też zrobiły u innych kosmetyczek mój wygląda najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitak2016
Poszlam na makijaz brwi permanetny do pani Agnieszki Kurpias , ktora przyjmuje w Landzie. Zachecona like-ami i zdjeciami z facebooka. Niestety brwi wyszly nierowne, korekta miala byc po tyg do 2 ( pozniej sie dowiedzialam ze ten okres powinien byc duzo dluzszy). Pojechalam po 2 tyg pani sie spoznila 30 min stalam pod "gabinetem". Zostalam przyjeta chlodno jak bym tylko przeszkadzala. Poprosilam o dorysowanie kilku wloskow w zamian dostalam nienaturalna gruba kreche nad jednym okiem. Z metody microblading wyszly mi narysowane kreski. Jestem zalamana. Przyjrzalam sie dopiero w domu poniewaz w momencie mojego expresowego zabiegu juz 3 kolejne osoby czekaly na zabieg w tym jedna z biegajacym po salonie dzieckiem. Mam wrazenie ze tej pani nie zalezy na kliencie tylko robi wszystko jak na tasmie. Jakosc barwnikow fatalna chyba najtansze bo z koloru ciemnego zrobil sie niebiesko granatowy. Dopiero pozniej rozejrzalam sie po salonie i dostrzeglam niechlujstwo i brud chociazby kotara przy umywalce i syf za kotara ktora odslonila. Bardzo zaluje ze tam poszlam. Pani Agnieszka Kurpias nie przyjmuje do wiadomosci ze jest krzywo i mam wrazenie ze dorysowala ta kreske i pomalowala mi brwi po zlosci. Polecam wszystkim wybrac profesjonalna lingeristke ktora ma czas i slucha lepiej doplacic niz wygladac jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permamentny moich ust robiłam w Extravaganzie – jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu i obsługi, widać że Pani Agata Świecka jest świetna w tym co robi. Przesympatyczna atmosfera w samym salonie i fachowo zrobiony makijaż ust, z którego jestem bardzo zadowolona. Warto było jechać tam. 150 km :) Panie są przemiłe i dobrze się tam czułam jako pacjentka. Zobaczcie zdjęcia: http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/makijaz-permanentny-warszawa/usta-makijaz-permanentny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość56
Cześć, ja zrobiłam najpierw sobie w jakims szemranym salonie makijaż brwi w warszawie... Nawet nazwy nie pamietam. masakra. Jak to zaobaczyłam to az płakałam, kolezanka mi poleciła MAGIC VISAGE na marszałkowskiej. POLECAM, pracuja tam profesjonalistki. 606 483 267 telefon do Pani na recepcji. Jak robi to tylko tam. Maja fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam opinie i widzę, że jest bardzo dużo dziewczyn oszpeconych przez Panią Agnieszkę Mróz teraz Kurpias. Ja robiłam makijaż w tym salonie jakieś dwa lata temu. Mało tego, że do dziś makijaż dalej jest prawie tak intensywny jak na samym początku, brwi mam krzywe i bardzo nienaturalne. Kiedyś nie było mnie stać, żeby założyć sprawę w sądzie. Dziś wszystko się zmieniło. Dziewczyny jeśli też zostałyście oszpecone przez Panią Agnieszkę proszę o kontakt razem, możemy ubiegać się o zwrot pieniędzy, a nawet o odszkodowanie... Wystarczą małe dowody, wiadomości :) Mój mail dorota063@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami2
Większość wpisów tutaj to autoreklama, żenujące, czy ludzie którzy tak bezczelnie się tu reklamują udając kogoś innego , niby zadowoloną klientkę nie mają pracy ? Jak jest słaba jakoś wykonania makijażu ta taka fałszywa reklama nie pomoże, patrzcie drogie Panie na galerię prac lub wykonanie na żywo. Większość prac reklamowanych w tym wątku jest żenująca i daje do myślenia z kim mamy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salina1
W Warszawie najlepsza jest Magdalena Bąk www.makijazpermanentny.warszawa.pl Uwielbiam jej prace, z resztą widzę po swoich ustach jak wspaniale robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajteki
masakra Tami2 masz racje same reklamy. KURDE ja sie sama zastanawiam nad permanentym, zrobiłabym sobie brwi może. a miałyscie do czynienia z tym salonem na mokotowskiej > Magic visage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela3434
Ja robiłam makijaż w ProfiDerm, wiele osób poleca to miejsce. Jestem bardzo zadowolona. Na 1 spotkaniu pani wszystko mi wytłumaczyła, dobrała kształt brwi i kolor. Wszystko tak starannie i przepięknie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja robiłam sobie makijaż pernamentny w salonie magic visage w warszawie, bałąm się że będe miałą obrzydliwe grantowe brwi jak to się widzi u niektórych Pań na mieście, któe robią takie rzeczy w wątpliwych miejscach. jak pszłam do salonu to odrazu podkreśliłam, że taki efekt jest wykluczony i nie zapłacę jak będę niebieskie bwi. ale kosmetyczka mnie uspokoiła, pokazałą zdjęcią klientek przed i po i nie były to atramentowe brwi, moje też są mega naturalne, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×