Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość bejb_88
Ja 4 dni temu na urodzinki sprawilam sobie kreseczki:) Sa swietne! Rowne i ach och uwielbiam je!;) Robilam wlasnie w warszawskim Welldermie - dostalam voucher od przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja25
ooo ja też w welldermie brwi :) taki prezent przed Świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataKi
A czy ktoś jeszcze był może w centrum Biotek? Doszukałam się tu jednej opinii, na innych forach znalazłam całkiem dobre recenzje ich makijaży, ale jeszcze się zastanawiam, może ktoś będzie w stanie pomóc? :) Czytałam, że korzystają z bardzo dobrych barwników, jest spory wybór odcieni i do tego nie zmieniają kolorów (dokopałam sie do jakiegoś wątku, w któym dziewczyna opisywała, że ratowali jej w tym bioteku brwi, bo barwniki innej firmy zaczęły zmieniać kolor na czerwony...). Może ktoś jeszcze robił już u nich makijaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość164
Witam a czy któras z was robiła makijaż w Perfect Line Studio (Iwona Redzińska) interesuja mnie opinie na temat wykonania makijażu przez tą Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy ktoś robił brwi u Pani Marzeny Kamińskiej bądź u Pani Olgi Konopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Powiem, że zjeździłam pół miasta w poszukiwaniu kogoś do makijażu. Koniec końców wybrałam linergistę mężczyznę, pana Patryka z pracowni na ul. Fortowej (pracownia nazywa się PMP, a tu jej strona- www.pigmentacja.pl ). To w sumie dość nietypowe, żeby facet się tym zajmował. W każdym razie z makijażu jestem bardzo zadowolona. Najlepsze, że mi odmówił wykonania brwi według mojej wizji, tylko zaproponował coś innego. Zaufałam mu i to był dobry wybór. Strach pomyśleć co by było jakby spełnił mój pomysł ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sporo i długo szukałam, zdecydowsałam się tylko dlatego że siostra koleżanki do nich chodzi i jest bardzo zadowolona http://idealistklinika.pl/ a wiadomo że w ciemno się takich zabiegów urodowych nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smieszna123d
Komilane - a pokaz zdjęcie tych blizn na powiekach albo daj znać kto ci płaci za pisanie takich rzeczy???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wardpresticre1979qjbly
Ja też robiłam kreski w Sharley`u i jeszcze wiele razy tam wrócę, polecam.Najlepsze linergistki. Jasne http://bgurl.co/baXjJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brewugforcia1973jyrfh
Trzeba uwazac gdzie sie robi to na pewno, ja na przyklad w wawie nie znalam zadnego dobrego miejsca dlatego pojechalam do Wroclawia, do Keramedu, ktory polecila mi kolezanka. Makijaz permanentny to bardzo wazna sprawa! Jasne http://url.urbanculture.in/rickroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragwhichicont1971sjjlx
Ja polecam P.Agnieszkę z C.H.Land z La Como robiłam usta z cieniowaniem i jestem zachwycona, są śliczne naturalne, a co najważniejsze nic mnie nie bolały bo pani nałozyła mi super znieczulacze 4rodzaje i nic nie czułam zagoiły mi sie w 3dni i juz sa piękne.Polecam bo szukałam długo dobrego gabinetu i osoby i barwników oraz sprzetu i znalazłam własnie tu ta pania , również z polecenia innej pani ktora tez u pani Agnieszki robiła brwi. Jasne http://ref.pw/MMB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiparliothie1987qutwx
A w Łodzi? Robił ktos? jaki jest efekt? Gdzie najlepiej? Jasne http://hib.to/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofalethti1987uakhi
Salon Sharley w W-wie. Jestem po i jestem b.zadowolna! polecam! Jasne http://bgurl.co/baXrv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbudinomiz1987jktaj
Ja polecam P.Agnieszkę z C.H.Land z La Como robiłam usta z cieniowaniem i jestem zachwycona, są śliczne naturalne, a co najważniejsze nic mnie nie bolały bo pani nałozyła mi super znieczulacze 4rodzaje i nic nie czułam zagoiły mi sie w 3dni i juz sa piękne.Polecam bo szukałam długo dobrego gabinetu i osoby i barwników oraz sprzetu i znalazłam własnie tu ta pania , również z polecenia innej pani ktora tez u pani Agnieszki robiła brwi. Jasne http://url.5base.com/fuPj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boarifactmu1985fappk
Studio Kleopatra (na ul. Karwińskiej)!! Rewelacyjnie robią makijaż permanentny. Moja siostra zrobiła soie usta, brwi i kreskę na górnej powiece. Przecudownie jej tam zrobili ten makijaż. Delikatnie i subtelnie, wygląda bardzo naturalnie. Jasne http://m3m.in/tu/dnpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam z czystym sumieniem sama robiłam i wiele moich przyjaciółek i wszystkie jesteśmy zadowolone, mega profesjonalnie ;) www.facebook.com/bellamouruslugikosmetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pania Iwone Redzińska ul. Olczyska 4 Warszawa, pełen profesionalizm. Robilam brwi i po 2 latach wrociłam na odświerzenie. Super i ceny bardzo przystepne. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaJ
Biotek już się tu pojawił, ale ja też polecam ten gabinet. Makijaż miałam robiony w ramach szkoleń (dla linergistek, które zmieniają metodę) i jestem bardzo zadowolona. Szkolenia bardzo polecam, bo są dużo tańsze, a oprócz "mojej" pani, była tam tylko jeszcze jedna, więc to nie przeszkadza. Ale jeśli ktoś nie jest przekonany do szkoleń, to robią na co dzień robią tam też normalne zabiegi, a Pani Ola (która robi te zabiegi i prowadzi szkolenia) jest bardzo kompetentną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny! Ja ostatnio zdecydowalam sie na makijaz permanentny brwi. Jako, iz nie jest to byle jaki zabieg, bowiem skutki sa dlugotrwale, postanowilam najpierw zasiegnac jezyka. Poszukiwania po necie oraz wypytywanie znajomych wskazaly jednomyslnie, w Wawie i w okolicach, na salon Extravaganza - Wyspa Urody. Jestem juz po zabiegu i jak na razie - jest wszystko ok. Cena takze konkurencyjna. Polecam smialo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 28
Drogie Panie,ta poszukiwana przez wszystkich Anna Zajdel pracuje w Studio Urody New Look na Gałczyńskiego. Jestem zadowolona z Jej usług- profesjonalnie wykonane brwi i kreski na powiekach.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldgirl
Hej jestem po makijażu perm.brwi. Gabinet i Panią Karolinę poleciły mi koleżanki z nowej pracy:)P.Karolina przyjmuje w gab.Kosmedica w Warszawie. Jest bardzo dokładna,robi naturalny look ,nie karykaturalne malowidła!!Używa pigmentów z atestem, co jest bardzo ważne, przy skórach alergicznych ..takich jak ja. Zero opuchlizny,szybko,bardzo sprawnie i pięknie. Mam bardzo dobrze dobrany kolor brwi do oprawy i koloru oczu. Koleżanki robiły też brwi ,ale kreska górna jaką zrobila mojej szefowej jest naprawdę super!!!polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Pani Agnieszki Mróz z kliniki urody. Makijaż mam wykonany tragicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio jest w Prestige w Warszawie, ale jedna kreska szybko mi zbladła, a kosmetyczka reklamacji nie uznała, a szefowa była ciągle nieuchwytna, jak lubisz tanio i byle jak , to możesz tam spróbować, sprzedaja głównie przez Groupon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×