Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
No właśnie dlatego nie warto kupować takich zabiegów na gruponie :) jednak dużo lepiej pójść do sprawdzonego miejsca, w końcu ten makijaż ma być na dłużej. Ja mogę polecić centrum MP Biotek (Biały Kamień), bardzo przyjemnie i przede wszystkim profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja ostatnio robiłam w Warszawie brwi u Anety Swatek, rewelacyjna babka, przyjemna i chce jak najlepiej dla każdej klientki, podchodzi bardzo indywidualnie polecam kochane! Jej strona to www.anetaswatek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Mróz ma swoją stronę na fb MASAKRA ludzie ! Przecież powiększanie ust u niej to żadna różnica przed i po, poza tym makijaż brwi TRAGEDIA ta kobieta powinna nie mieć prawa wykonywać takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam makijaż permanentny w klinice medycyny estetycznej Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/). Bardzo polecam, naprawdę super sprawa. Bardzo duza oszczędność czasu kazdego ranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IggaI
Zastanawiam się właśnie nad Biotekiem, o którym ktoś wcześniej wspomniał. Czy ktoś jeszcze tam był o mógłby potwierdzić tę opinię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozisina
Ja wczoraj zrobiłam kreseczki u p Marzeny Kamińskiej z Pasażu Ursynów. Bardzo jestem zadowolona jak na razie, bardzo strylnie i miło. Co prawda jeszcze mam opuchliznę, ale już efekt ładny. Do tego henna na brwi i regulacja woskiem. Kreseczki są delikatniusie, możliwe że poproszę przy korekcie o grubsze. :) Piszę tutaj o tym, bo brak opinii na temat Pani Marzeny, ja się wahałam, ale nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd pozytywne opinie na temat makijażu u P. Agnieszki. Ja byłam sprawdziłam i nie polecam. Strasznie nie profesjonalne ppdejscie do klienta. Makjiaż wykonany krzywo, brwi wyglądają strasznie. Poprawiam brwi, usuwam laserem-dodatkowe koszty i ból.. W żadnym wypadku dziewczyny nie idźcie do Pani Agnieszki Mróz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorka23455
Ja nie poprawiałam sobie ust ale poprawiałam brwi oraz robiłam kreseczki na powiekach ( mam bardzo jasną oprawę oczu i wszystko wyglądało naprawdę źle bez kreseczek). Z makijażu jestem bardzo zadowolona. Robienie nie bolało a efekt jest bardzo ładny. Kreseczki równe, w życiu takich sama bym sobie nie zrobiła eyelinerem ! Wykonywałam w Warszawie tutaj: http://studiourodysophia.pl/ W studiu urody Sophia. Mają tam dobre ceny, nie ma również problemu z trafieniem na miejsce ( samo centrum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Graża
IggaI - ja też byłam w Bioteku, robiłam tam usta i wyszło super. Zabieg robiła p. Aleksandra, więc ja mogę polecić w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a to naprawde dobrze wyglada jak potem schodzi? Bardzo podoba mi się taki makijarz ale nie mam jeszcze wątpliwości…. Znajoma przekonuje mnie ze byłoby mi w tym dobrze a ona chodziła kursy makijażu i stylizacji do http://studiosztuki.pl/ss_home.htm w warszawie wiec sie raczej zna, ludzie stamtąd pracują często na planach filmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaZe
Odradzam 'Extravaganza Wy-SPA Urody' w Warszawie. Wlascicielka Agata Swiecka strasznie nieprofesjonalna. Robiac mi makijaz wydzierala sie do swojej recepcionitki wydajac instrukcje w jaki sposob wyciagnac jak najwiecej pieniedzy od innej klientki (jak wcisnac jej inne zabiegi, wycenic wyzej cos co zamowila, skrocic czas zabiegu..). Strasznie nieprzyjemnie, atmosfera jak na bazarze.. Po zaplacie ani 'dziekuje', ani 'do widzenia' nie uslyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atelier103 żenada
STANOWCZO ODRADZAM Atelier 103. Bardzo się zawiodłam. Spodobało mi się zdjęcie jednej z kresek na górnej powiece, przedstawione w galerii. Nie chciałam jechać w ciemno, dlatego zadzwoniłam do zakładu i zapytałam czy pani jeszcze takie wykonuje http://atelier103.pl/wp-content/gallery/oczy/makijaz-permanentny-kreski-rzesy.jpg , odpowiedziała, iż jest zwolenniczką makijażu nadającego bardziej naturalny efekt, ale na życzenie klientki może takowe zrobić. Niczego nie podejrzewając pojechałam na zabieg. Wszystko zapowiadało się w porządku, dostałam znieczulenie itp. Przypomniałam o jaki efekt mi chodzi, z jakiej fotografii. Powiedziała, że na początku zrobi cieńszy zarys, zaś potem go pogrubi. Ale zamiast go pogrubić tylko przedłużała!!!! Tłumaczyłyśmy jeszcze podczas trwania zabiegu z przyjaciółką 10 razy jak to ma wyglądać, kosmetyczka ze zrozumieniem kiwała głową i nadal robiła to co jej się podobało. W końcu NAKRZYCZAŁA NA MNIE, WBREW TEMU CO PRZEKAZAŁA PRZEZ TELEFON, ŻE ONA NIE MALUJE JUŻ TAKICH KRESEK I JEŚLI CHCĘ GRUBSZE TO SOBIE ZROBIĘ EYELINEREM. Wynik końcowy był taki, że kreski były cienkie, krzywe i zaniżały kącik oka. Prezentowały się o wiele gorzej niż namalowano na początku http://atelier103.pl/wp-content/gallery/oczy/makijaz-permanentny-kreski_4.jpg , a już zupełnie inaczej niż na zdjęciu, o którym mówiłam. Do tej pory żałuję, że w ogóle zapłaciłam, mogłam się powołać na prawa konsumenta, ale byłam w zbyt dużym szoku i rozpaczy. Nie mogłam przyjechać na poprawki, gdyż mieszkam daleko od Warszawy ( o czym wcześniej uprzedziłam, pani miała wykonać pracę tak, aby nie trzeba było jej poprawiać.... ta), chociaż nie wiem czy byłby ich jakikolwiek sens, skoro podczas samego zabiegu w ogóle nie słuchano tego co mówię, więc sądzę iż podczas poprawek byłoby tak samo. Podsumowując: zostałam oszukana, moje zdanie zignorowano, nawrzeszczano na mnie i odarto to 500 zł. Jestem w szoku, że po tym wszystkim wstawili jeszcze moje zdjęcie z przed zabiegu!!! Każdy głupi umie kredką narysować kreskę, wytatuować już niekoniecznie. Na końcu kosmetyczka siląc się na miły ton wcisnęła mi szampana do ręki i poprosiła o dobrą recenzję. Śmiechu warte. Zatem proszę bardzo oto recenzja, cieszcie się, że nie chciało mi się w to wszystko bawić i nie wnosiłam o zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata  Świecka
Chciałam poinformować anonimową osobę, którą bawi pisanie oszczerczych i godzących w dobre imię moje, i prowadzonego przeze mnie salonu Extravaganza WySPA Urody , niczym nie popartych opinii, że jest to czyn zabroniony i ścigany prawnie w myśl przepisów art. 212 K.K. i 216 K.K Takie działanie ma wyraźnie na celu zniesławienie, znieważenie i podważenie od lat wypracowanej przeze mnie dobrej reputacji, a tym samym spowodowanie strat finansowych . O incydencie został poinformowany moderator forum. Po ustaleniu adresu IP, spod którego pisane są oszczercze posty i potwierdzeniu moich podejrzeń co do personaliów osoby, o sprawie zamierzam zawiadomić prokuraturę i wystąpić na drogę sądową z powództwa cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla88
Jak w Warszawce, to New Look - ja obskoczyłam już kilka kursów w różnych szkołach i tam było najsolidniej. Pierwszego dnia mialam juz zajecia praktyczne, na ktorych najwiecej mozna sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrle
Polecam panią Olgę Konopkę wracam do niej już kolejny raz i nigdy sie nie zawiodłam . Delikatna z gustem i klasą. I nie jest to post reklamowy tylko prywatna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaZe
Do Agaty Swieckiej z extravaganzy wsypy urody: bardzo prosze mnie nie straszyc prokuratura i artykulami. To forum sluzy do udzielania prawdziwych informacji na temat uslug swiadczonych przez salony, i to tez zrobilam. Zostalam zle potraktowana i mam prawo przestrzec przed tym innych. Myslie ze poczula sie pani zagrozona tylko i wylacznie dlatego, ze napisalam prawde. Tak to jest jak w salonie kultura osobista wobec klienta jest wrecz proporcjonalna do ilosc****eniedzy jakie klient w salonie zostawia. Nalezaloby raczej przeprosic niz grozic, no ale to w koncu taki standard salonu... Dziewczyny, trzymajcie sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izagość
New Look Warszawa - potrafią podkreślić urodę w delikatny sposób, a nie przerysować twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na Panią Agnieszkę Mróz z CH Land. Zero profesjonalizmu, żadnej rozmowy z Klientem, makijaż permanentny robi bez uprzedniej konsultacji i rozmowy. Robiłam u tej Pani kilka miesięcy temu brwi i do tej pory muszę się męczyć z nimi......są krzywe, miały być wykonane metodą piórkowa.....ale o tej metodzie ta Pani chyba tylko słyszała.....jeżeli ktoś nie ma talentu powinien odpuścić sobie "upiększanie" innych......nie dałabym tej Pani zrobić sobie nawet paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela80
Ja muszę się nie zgodzić z komentarzem na temat Pani Agnieszki. Zrobiłam brwi, usta wszystko około roku temu i kolor nadal ładnie się utrzymuje. Nigdzie nie widziałam tylu zdjęć i pozytywnych komentarzy. Poleciłam Pani Agnieszkę już paru znajomym i wszystkie bardzo zadowolone. Usta miałam robione razem ze znieczuleniem dentystycznym, więc dla mnie bajka. Nie czułam żadnego bólu, a to było dla mnie priorytetem. Link do strony ze zdjęciami: https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyKlinikaUrody Wydaje mi się, że bardziej aktywna jest na tym forum niezdrowa konkurencja, która powoduje do pisania negatywnych komentarzy. Polecam Panią Agnieszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę się nie zgodzić z komentarzem na temat Pani Agnieszki. Zrobiłam brwi, usta wszystko około roku temu i kolor nadal ładnie się utrzymuje. Nigdzie nie widziałam tylu zdjęć i pozytywnych komentarzy. Poleciłam Pani Agnieszkę już paru znajomym i wszystkie bardzo zadowolone. Usta miałam robione razem ze znieczuleniem dentystycznym, więc dla mnie bajka. Nie czułam żadnego bólu, a to było dla mnie priorytetem. Link do strony ze zdjęciami: https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyKlinikaUrody Wydaje mi się, że bardziej aktywna jest na tym forum niezdrowa konkurencja, która powoduje do pisania negatywnych komentarzy. Polecam Panią Agnieszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problemy z dodaniem komentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Pani Agnieszka jest takim świetnym specjalista to ciekawe dlaczego kolejna lingerystka miała problem z poprawieniem moich brwi i mimo poprawek i tak muszę troszeczkę usunąć je laserem bo są tak "wyjechane". Jeżeli ktoś chce niech korzysta z usług tej ze Pani, ja tylko ostrzegam.....zasugerowalam się właśnie zdjęciami z fb.......niestety moje brwi w niczym nie przypominają tamtych. Każdy negatywny komentarz jest uznawany za złośliwość konkurencji-bzdura. Tak samo można napisać ze powyższy komentarz napisała Pani A. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np robiłam makijaż permanentny w Łodzi (http://www.beauty.com.pl/pl/makijaz-permanentny) mimo, że nie znałam placówki wybrałam się na konsultację. Robiłam sobie brwi ponieważ miałam spore ubytki - a raczej na końcówkach brwi nie wyrastały mi włoski. Co prawda denerwował mnie sam fakt gojenia bo strasznie swędziało ale jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam brwi w salonie Miziu Miziu Spa, jak komuś mówię ze mam makijaż permanentny to mi nie wierzy, bo jest tak subtelny. Adres strony salonu: http://miziumiziu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Anety Swatek robiła mi brwi pewna siebie a mało perfekcyjna! Brwi wykonane fatalnie jedna od drugiej różne, krzywe, jedna grubsza druga cieńsza tłumaczy się tym że człowiek nie jest asymetryczny z uśmiechem na twarzy wmawia że wszystko jest prawidłowo! Gdybym wiedziała jaka to profesjonalistka nigdy bym do niej nie poszła szkoda czasu, pieniędzy. nie mówiąc o codziennej irytacji patrząc na twarz!!!! Nigdy więcej jej nikomu nie polecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Atelier 103 to ja też nie za bardzo polecam. Pani była szczerze mówiąc bardzo niedelikatna... nie poszłabym tam już nigdy więcej. Nie spodziewałam się, że tak się wycierpię. Na szczęście przed samym zabiegiem posmarowałam się kremem Swiss Medical, ze stronki www.naporost.pl , który poleciła mi koleżanka, będąca już "po przejściach". W sumie sam makijaż nie jest najgorszy, chociaż koleżanka robiła u sławnej p. Agnieszki i ma zrobiony o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustaJusta18
hej :) weszłam na forum gdyż chciałam podzielić się opinią odnośnie bardzo dobrego miejsca, gdzie wykonują makijaż permanentny i tak czytam wasze opinie, jedne polecają inne negują a najbardziej rozbawiła mnie - odpowiedź właścicielki na rzekome zniesławienie he he he :) tak serio to chcę wam polecić ProfiDerm w Warszawie, bardzo ładnie tam wykonują. polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett987
Odradzam wykonanie makijażu u pani Blanki Pawłowskiej z Warszawy, która przyjmuje w studiu na ul. Jana Pawła II w pawilonach. Kobieta która reklamuje się na wybitną specjalistkę od MP i ma pozytywne komentarze na fejsbuku, zrobiła mi kupę na twarzy, brwi są nierówne, każda ma inny kształt do tego część kresek jest gruba tak jakbym flamastrem namalowała i do tego niektóre kreski wyjechane poza kontur. Uważajcie na nią !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Podbijam! Klinika Urody Pani Agnieszki Mróz dla mnie tragedia. Bez rysunku, konsultacji. Tylko proszę siadać, całość trwała jakieś 15min. Brwi krzywe! Prosiłam o metodę włoskową, a mam zrobione dwie kreski. Chociaż, że podkreślałam kilkukrotnie, że zależy mi na naturalnym wyglądzie. Zdjacia na fb faktycznie ładne, ale rzeczywistość jest niestety smutna. Poza tym na fb Pani Agnieszka zablokowała opinie, bo było sporo negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam makijaż w Centrum Makijażu Permanentnego Magdaleny Bogulak. Tak zwany kamuflaż to pic na wode, oddane pieniądze w prezencie. Lepiej od razu udać się na laser i nie dać się oszukać. Do tego wszystkiego olewczy stosunek do klienta. Pieniądze wzięte, czekam już dłuższy czas na jakiś kontakt. Ostrzegam przed tym salonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×