Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monik*

Makijaż permanentny - gdzie najlepiej w Warszawie?

Polecane posty

Gość janiczka89
SŁuchajcie ,jest bardzo fajna opcja w gabinecie Afrodyta w Blue City Tylko do końca roku mozna wykokać zabieg bez 23% VAT-u! Terazmozna zapłacić za zabieg do końca roku a skorzystac w dowolnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_d81
koniecznie idź do Anny Zajdel, nie mam jej telefonu, ale na pewno znajdziesz na necie. Robiła mi korektę brwi po innej kosmetyczce, która spartaczyła robotę- rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudsien
Witam Czy któraś z was mogłaby mi pzesłać swoje zdjęcia ,po zrobionym już makijażu?Mój e-mail pointenoire@op.pl Czekam z niecierpliwością poniważ chciałbym zrobić sbie taki makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudsien
Witam Czy któraś z was mogłaby mi pzesłać swoje zdjęcia ,po zrobionym już makijażu?Mój e-mail pointenoire@op.pl Czekam z niecierpliwością poniważ chciałbym zrobić sbie taki makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia66
WitamSerdecznie. Mam w planach makijaż permamentny brwi i nie wiem gdzie się udac w Warszawie.Jest mnóstwo miejsc,które polecacie,ale kurcze nie jestem przekonana narazie do żadnego,bo ile wpisów tyle opinii.Czy ktoraś z Was może mi przesłac fotki i salon,w którym robiłyście,proszę.Będę baardzo wdzięczna.Mój mail:aniesia66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abutak
Ja robiłam sobie właśnie makijaż permanentny u Anny Zajdel z warszawianki, bardzo jestem z niego zadowolona, także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"abutak Ja robiłam sobie właśnie makijaż permanentny u Anny Zajdel z warszawianki, bardzo jestem z niego zadowolona, także polecam" ja robiłam sobie brwi u p. Ani Zajdel. To był mój pierwszy raz :) i troche bałam sie że będzie bolało, ale nie było najgorzej. Opuchlizna ładnie zeszła a efekt jest super!! naprawdę polecam to miejsce. W ofercie mają też robienie pazurków i różne zabiegi na ciało - przymierzam się na jakiś właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Z tego co słyszałam to całkiem nieźle makijaż permanentny robią w Instytucie Urody New Look. Bardzo miłe panie, które szczegółowo wypytują o pożądany efekt. Ostatecznie makijaż wygląda naturalnie i delikatnie, bez efektu sztuczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny jest teraz już coraz bardziej popularny więc może nawet niektórzy chcieliby zrobić sobie kurs z takiego makijażu. W Warszawie jest Centrum Szkoleniowe (http://www.permanentny.com), w którym można odbyć taki kurs. Warto się może więc i nad tym zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamala - o, widzisz aj też słyszałam i czytałam wiele dobrych opinii na tema tego centrum urody w Warszawie a rozglądam się w temacie bo chciałabym zrobić sobie kreskę na górnej powiece i zastanawiam się nad najlepszym salonem. Chodzi mi też o cenę, bo nie mogę niestety wydac zbyt wielu pieniędzy na taki rarytas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettka_jj
Ja mam ślicznie zriobione, kreseczki od konturu są cieniutkie, bardzo subtelne, i tylko ciuteńk ciemniejsze niż wypełnienie. Wyglądam wyraźniej i atrakcyjniej ale nie widać, że mam coś porpawione, wygląda bardzo naturalnie, po prostu jakbym miała ładne usta :)A robiłam sobie w Afrodycie w Blue city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Witam Wszystkich ;) ja osobiście robiłam kontur ust i mogę polecic salon na ulicy merlinniego 4 jak dla mnie 100 % satysfakcji ;) byłam na parwdę zadowolona a kontur utrzymywał się do 3 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Witam Wszystkich ;) ja osobiście robiłam kontur ust i mogę polecic salon na ulicy merlinniego 4 jak dla mnie 100 % satysfakcji ;) byłam na parwdę zadowolona a kontur utrzymywał się do 3 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaha797
hej , dla zainteresowanych makijażem permanentnym polecam stronkę z adresami różnych salonów w Warszawie, gdzie można sobie taki makijaż zrobić profesjonalnie i za stosunkowo niewielką kasę :-) Znajdziecie tam ceny w poszczególnych salonach. Natknęłam sie na ta stronkę jak szukałam salonów depilacji laserowej. http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Zabiegi-kosmetyczne/makijaz-permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_j_k
A ja z własnego doświadczenia i zarazem zadowolenia bardzo polecam ten gabinet http://www.afrodytasalon.pl/ jest w Blue City ,wiec w trakcie zakupów mozna zajrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w Trójmiescie robia najlepiej makijaż permamentny brwi-metoda piórkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia2343
W Sharley robilam. Bardzo naturalnie . Robiłam kreski i brwi i jestem bardzo zadowolona. Najleoiej u Pani Beaty. czeka się miesiąc ale ona robi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuuu mikuuu
polecam p. Agnieszkę Mróz. tydzien temu robilam reski gorne- jestem baaaaardzo zadowolona, za kilka dni robie sobie u tej samej Pani usta;kontur z wypelnieniem i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o dokładny adres i miejscowość. moje brwi wygladaja już niezaciekawie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_G_I :-)
A słyszałyście coś o Bauty Clinic na Wawozowej? Wygląda bardzo profesjonalnie. Mam zamiar tam robić permanentny. Chciałabym kreski na górnych powiekach i kontur z cieniowaniem. Cenowo odpowiednio 400 i 800. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam /robiłam własnie powieki/w tym salonie i jestem naprawdę zadowolona, szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_G_I :-)
Dzięki wielkie, ale jeszcze nie jestem do końca przekonana. Wiesz może na jakim sprzęcie pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×