Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka

jaki proszek do prania dobry??

Polecane posty

Gość gość
Persil, Ariel, DrCoro, Waschkonig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fircka
Ja się przerzuciłam ostatnio na listki piorące, mało miejsca zajmują, nie trzeba dźwigać, no i piorą całkiem skutecznie. Jedynie naprawdę trudne plamy odplamiam najpierw odplamiaczem. Poza tym są dobre dla alergików, bo nie trzeba już po nich uzywać płynów zmiękczających, a te jak wiadomo zawierają mnóstwo alergenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
listki piorące? pierwszy raz słyszę. Ja od niedawna dopiero testuje kapsułki, głównie dlatego że zajmują mniej miejsca niż 10 kg proszek ;). Tak czy owak jak chodzi o proszek to kupowałam Vizir albo niemieckie proszki http://czysto-w-domu.pl/kategoria-produktu/pranie/proszki/ są tańsze i też dobrze piorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja polece hipoalergiczny ekologiczny clever free. dobrze pierze, mało sie go dajei delikatnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka32
Dla mnie te wszystkie sklepowe proszki nie są zbyt dobre. Wolę ekologiczne. Lepiej się w nich pierze i nie uczulają. Zamawiam je na stronie www.drogeria-ekologiczna.pl. Może i do tanich nie należą, ale nie niszczą tkanin i są mają naturalny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego clevera gdzie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam proszku Lavex z Aldi i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam markowych proszków Persil i Ariel ale na ubraniach szczególnie kolorowych pozostawały białe zaschniete grudki. Teraz już nie mam tego problemu gdy używam proszku Lavex, pranie jest czyste i bez plam a rzeczy pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas używałem proszków niemieckich (rodzina przywoziła) ale dałem szanse proszkowi do kolorowego marki Carrefour i nie zawiodłem sie. Bardzo wydajny, ładnie pachnie, dobrze się rozpuszcza i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dawno zrezygnowałam z używania proszków czy żeli do prania. Wypróbuj sobie perły piorące Perlux - dobrze radzą sobie z plamami, zmiękczają ubrania a dodatkowo ciuszki super pachną ( i to nie tylko przez 10 minut po wyjęciu z pralki ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallena88
U mnie podobnie. Odkąd raz wypróbowałam perły Perlux teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym prać w inny sposób. Pranie teraz zawsze świeżo i ładnie pachnie, są wygodne w użyciu - 1 perła na pranie, ja wkładam na dno bębna i zero problemów, rozpuszcza się dobrze, nie odbarwia. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKimee
No na pewno nie to, co możemy kupić w większości marketów. Nie wiem jakiego zdania jesteście, ale jak dla mnie z roku na rok chemia taka domowa jest coraz gorsza, mniej wydajna, trudniej doprać ciuchy. Znajoma mnie przekonała do chemii z Niemiec, gdzieś tam kupiła mi proszek do prania do białego i do koloru, tak na próbę. Wyprałam ciuchy swoje i dzieci, okazało się, że pranie zupełnie inne, ubrania też są jakby przyjemniejsze w noszeniu. Teraz taką chemię z Niemiec można kupić online, np. w https://perfekt-haus.eu/ wchodzisz, zamawiasz, dostarczają i jest po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trafiłam na bardzo fajną firmę Zumari.pl dzięki artykułowi http://ecyfrowaszkola.pl/proszek-robi-roznice/ tam można kupić tanio chemię z Niemiec. Mimo to opłaca się zamawiać w większych ilościach, wtedy zapłacimy proporcjonalnie mniej za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko i wyłącznie kapsułek z ariela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Ja od dłuższego czasu kupuję Surf, najchętniej fioletowy z irysem i poranną różą. Dopiera mi ładnie nawet na krótkim praniu 40 stopni. Nie jest drogi, a jeszcze teraz jest w promocji 4,2 kg za 20 zł, więc się tym bardziej opłaca kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesokulka
Mirq, właśnie się nad nimi zastanawiam, słyszałam, że ładnie pachną, ale czy radzą sobie z plamami i dobrze piorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Tak, bez problemu poradzą sobie z codziennym praniem, które nie wymaga angażowania odplamiacza. Ja jestem naprawdę zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ostatnio żel do prania „spee” to chyba polski „rex”. Kiedyś Miałam próbki i byłam zadowolona. Dam wam znać po praniu jak się sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy proszek to Lavex gdzie można kupić w Aldi. Dobrze pierze, jest wydajny i ładnie pachnie. Dotychczas stosowałam Persil, Ariel, E ale nie byłam zadowolona z efektów prania. Proszek Lavex jest również w przystępnej cenie co również jest na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam wiele marek różnych proszków do prania i szczerze polecam proszek Fresh z Auchan. Dobrze pierze a na rzeczach pozostaje świeży przyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletkovva
Surf, w każdej wersji zapachowej, bo np. do kolorów mają dwa i do białego jeden. Uwielbiam ich zapach, no i piorą też bardzo dobrze. Ostatnio córka wybrudziła spodnie od trawy, zaprałam od razu i o dziwo zeszło wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Surf jest genialny. Dopiera biale skarpety i usuwa plamy z ubrań dzieciaków. Dla mnie to duży plus bo wcześniejsze proszki i kapsułki nie dawały rady a ja co chwilę kupowałam nowe ubrania bo nie mogłam doprać starych. Poza tym Surf ladnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarynikaKrk
A do białego to czym pachnie? Nie lubię mydlanych, a do białego zawsze wszystko leci mydłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×