Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka

jaki proszek do prania dobry??

Polecane posty

Gość kiciaax
pralam w PRESIL ale od dziecka niektore plamy na ubraniach i mocne zabrudzenia pozostawaly, ARIEL wyprobowalam i jak dla mnie najlepszy plamy schodza, zabrudzenia rowniez i ladnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd pojawił się w domu mały brzdąc musiałam zmienić proszek i poszukać coś bardziej łagodnego niż np. Bryza. I tu wygrał proszek Biały Jeleń. Tani to on nie jest i czasami ciężko go kupić. Ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasi
Na pewno oryginalne niemieckie proszki. Nie polecam polskiego Wiziru sensitive color, ostatnio kupiłam w Tesco opakowanie 5 kg i PORAŻKA, nie wybiera proszku z podajnika, robi się sklejona bryła, której nie można wydłubać. Wsypałam proszek bezpośrednio do bębna i po wypraniu i po wypłukaniu, w bębnie została kula proszku. Pralkę automatyczną używam od 36 lat, ale takich problemów z proszkiem nie miałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatias
uzywalam zawsze bryzy ale chyba mnie uczula i droga jest ! najlepszy to e mym zdaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję dobrych proszków
do prania najlepiej polskich , bo persile ariele są oszukane i lepiej mieć te z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze taki dobry jest
dash , dato i trumf z takimi dzieciakami pudełko fioletowe i żółte, gallus oprócz dasha raeszta chyba tańsza niż ultra z biedronki ale o dziwo piorą ekstra , teraz nie mam dostępu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinger
ja kupuję tylko i wyłącznie niemieckie proszki, wypróbowałam już persila, vizira, ariela i wszystkie są super, teraz używam lenora i też plamy znikają !!! polecam też mydełko na plamy heitman - konszuje kilka złotych a jest duuuuuuuuużo lepszy niż vanish, ja kupuję na allegro jest duzo taniej, polecam tego sprzedawce -- szybka wysyłka http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25151710 a tu link do tego mydełka http://allegro.pl/mydelko-na-plamy-heitman-gallseife-niemieckie-i2446697634.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam niejednokrotnie, że towar z Niemiec jest dobry, ale jak to wychodzi cenowo? dużo drożej niż w Polsce? a może wydajniejsze są te ich środki? napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghc
CLOVIN II SEPTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niezawodny jest Ariel. Owszem jest troszke drogi ale bynajmniej pierze jak trzeba. Czasem trafia sie w biedronce w fajnej promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry proszek do kolorowego
dobry i nie za drogi proszek do kolorowego , jaki jest w miarę dobry najlepiej polski? bo ariel, persil, vizir są oszukane i nie warte swojej ceny :( do białego sprawdza mi się E ale do kolorowego to jest niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Ja używam Bryzę Max 3 do koloru i do białego , E i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhffhf
a te lidla mozna brac na slepo i bedzie niemiec napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lidlu sa ok oprócz maxi trat
resztę można brać w ciemno, czasem są nawet niemeckie persile i inne dobre proszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_elizaBE
A musi być proszek? Dla alergika to nawet lepszy jest płyn, zobacz sobie płyny z serii Lilys Eco Clean. Z niemiecką chemią też miałam kilka wtop więc teraz wolę nasze kupować, przynajmniej w razie czego wiem do kogo z reklamacją się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemieckie zele rozne a jak mi sie koncza kupuje dosie 2kg 10zl w tesco i b.dobrze pierze. Ale niewazne czy niem. Czy. Pol.zawsze daje miarke oxy spottless z biedry :-D jest lepszy niz vanish a plyn do plukania tylko niem.lub Holenderski LENOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu jednak... Kupiłam ostatnio E active plus ten 2w 1 i muszę wam powiedzieć, że świetnie dopiera nawet w niskich temperaturach. Bardzo zadowolona jestem. Próbowała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiala
Ja jeszcze nie probowalam ale chetnie sprobuje czegos nowego. Czy to ma kwiatowy zapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma :) Szukaj pod nazwą E Active Plus 2in1 Floral :) Jest też egzotyczny, ale mnie bardziej podpasował ten kwiatowy właśnie. Zwłaszcza, że ładnie się komponuje z płynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiala
A z ktorymi plynami z tej serii udalo Ci sie tak dobrze zgrac zapachy? I co najwazniejsze czy nie uczula bo niestety jestem alergiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O alergię to bym się nie martwiła, bo moja córa też alergiczka i nic jej nic jest. A co do zapachów, to zależy co lubisz... Powiem Ci szczerze, że ja co chwila zmieniam, bo E ma też fajne płyny do płukania i w zasadzie nie analizowałam z tej strony. Aktualnie używam z serii jubileuszowej Golden Orchid, ale jak lubisz eleganckie i mocniejsze zapachy to możesz spróbować coś z serii Perfume Style. Też używałam i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiala
A w jakiejs innej postaci jak żele maja produkty ktore przetestowalas i mozesz polecic i czy zapach ci sie dlugo utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale dziewczyny chwaliły tu na forum, więc chyba się skuszę, jak skończę proszek :) Jeśli chodzi o trwałość, to bardzo ładnie się trzymają i wszystko mi ładnie pachnie w szafie, jak poskładam rzeczy. Ten Golden Orchid to by mogli wypuścić jako perfumy tak w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×