Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka

jaki proszek do prania dobry??

Polecane posty

Gość czekierda
Oj dużo tego wszystkiego na rynku jest. Sama jednak staram się od jakiegoś czasu zwracać w stronę bardziej naturalnych produktów. Moja córka ma uczulenie na chemię i bardzo źle znosi te wszystkie środki jakie obecnie mamy na rynku i które zawierają toksyczne składniki. Nawet na proszki przeznaczone dla dzieci. Jakiś czas temu wypróbowałam orzechy do prania ( można je zamówić tutaj: http://www.smakiziemi.eu/41-naturalne-srodki-czystosci ) . W połączeniu z szarym mydłem są świetne ! Wypróbujcie sobie chociażby z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka7
A próbowaliście już proszku Washkoing? To niemiecka marka dostępna w wielu sklepach np. http://twojachemia.pl/washkonig-proszek-do-bia%C5%82ego-gardinen-600g-chemia-z-niemiec-4260353550768-1132.html , wyróżnia ją niska cena, wyższa wydajność (na jedno pranie wystarczy 83 gram), są ekologiczne, nie uczulają i są przechowywane w kartonach - co dla mnie osobiście jest wygodniejszą opcją niż foliowe worki. Ja jestem zadowolna, a jaka jest Wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlamnie najlepszy niemiecki proszek to Gallus. opakowanie az 10 kg a pierze rewelacyjnie. kupuje od babeczki w toruniu. cena 40 zl i przywozi mi do domu polecam, jej nr to 791-988-874

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina351
Ja zawsze kupuję hurtowo większe ilości proszku Waschkonig zarówno do hotelu, jak i do domu. Jest znacznie tańszy niż wszystkie środki znane z reklam, a co więcej świetnie dopiera nawet bardzo zabrudzone rzeczy i ładnie pachnie. Poza tym, z tego co wyczytałam nie szkodzi środowisku, a to jest dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33n
Mało jest dobrze zaopatrzonych sklepów z naturalnymi środkami czyszczącymi....jak już coś takiego zamawiam internetowo to najczęściej przez www.ecovariant24.pl . Do tych płynów mam zaufanie, w składzie tylko eko składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle szukam dobrego :( kupiłam Persila produkcji niemieckiej na rynek polski jakaś masakra nie dopiera , robią się kluchy z proszku i smugi na ubraniach , do kolorowego to jakas porażka bardziej spiera kolory niz plamy , E dużo lepiej kolory chroni tylko nie spiera zbyt dobrze :( co ja mam robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy bo już nie mogę . Dobry proszek do kolorowego jest mi potrzebny , polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catalyse
Osobiście polecam spróbować produkty marki Perlux. Stosuję, jestem naprawdę zadowolona. Polecam spróbować perły do prania Perlux, są naprawdę łatwe w zastosowaniu, nie trzeba się przejmować ilością proszku jak również i żelu . Długotrwały zapach, plamy schodzą bez problemu, nawet te których myślałam, że się nie pozbędę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Persila, ale jakoś szału nie ma. Ostatnio wpadły mi w ręce te saszetki Perluxa, całkiem ok. Nie wiem jak z te do koloru, bo kupiłam tylko do białego. Ktoś próbował te do kolorowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o persila , właśnie szału nie ma, niemiecki ok ale nie ten polski , nawet do kolorowego spiera kolory jak jakieś byle co:( szukam namiarów na niemieckie proszki w okolicach Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziasek
Szczerze mówiąc to ja nigdy nie lubiłam persila. jak dla mnie, jego cena nie jest porównywalna do jakości. Ja byłam zadaowolona z proszku E. A mam dzieci i ładnie dopierał. A jako że jestem ekspertką Streetcom, dostałam teraz paczkę do przetestowania z perłami Perlux. Stosowała któraś z Was je? Ja dopiero teraz pierwszy raz mam z nimi do czynienia, ale jestem zadowolona. Nie trzeba dozowac proszku, odkamieniacza, czy odplamiacza, bo wszystko jest w kapsułce. Jak dla mnie minusem jest fakt że trzeba prać w minimum 40 stopniach i przez minimum 40 minut. Na krótkie odświeżanie się nie przydadzą. Ale tusz z długopisu, czy czerwone wino, mogą się bać pereł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowal ktos do prania sode oczyszczona lub kwasek cytrynowy? interesuje mnie takie rozwiazanie - np. soda razem z odrobina proszku do prania, bo wychodzi duzo taniej i sie zuzywa malo proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam sody oczyszczajacej ale do czyszczenia pralki, raz na jakis czas kiedy pojawia się nieprzyjemny zapach w pralce to puszczam puste pranie w wysokiej temperaturze i tylko sporo sody oczyszczajacej, zapaszek znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam niemieckiego Persila - koncentratu w żelu i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dodaje sody do bialego i kwasku cytrynowego do kolorowego. oszczedzam w ten sposob proszek, bo sypie go malutko i mniej trucizn przechodzi do srodowiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziasek
A nie boicie sie że kwasek wybieli ciuchy? Bo ja kwasku używam gdy chce coś oczyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas raczej utrwala kolory, przynajmniej warzywa w czasie gotowania nie traca koloru po dodaniu octu :D ja zawsze dodaje kwasku do ciemnych ciuchow i nie zauwazylam wybielenia, owszem wybielalo mi sie po zastosowaniu proszku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas cytrynowy takze uzywam do zmiekczania tkanin zamiast chemicznego plynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMBUG
Prelux kapsułki do prania są świetne. Zarówno do białego jak i kolorowego :) Pięknie pachną i spiorą każdą plamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYDLO MARSYLSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzienie wejde, to ta spamowska k... te gowniane perly reklamuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBOJETNIE jaki proszek, wystarczy wsypac odrobine soli, sody lub kwasku cytrynowego do prania. I proszku wtedy odrobine wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz testuje Perlux - perly piorace. Do bialego sa naprawde super. Fajnie odswiezaja biel a ubrania pozniej pachna pare dni. Zdecydowanie moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguusiaaaaa
Polecam perły Perlux :) Tak mała perła, a może tak wiele! Jest skuteczna, pięknie pachnie, chroni kolor a także alergików :) I najważniejsze... prosta w zastosowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam perły perlux wypróbowałam już do koloru i białych rzeczy. Ubrania ładnie pachną, zapach utrzymuje się bardzo długo na ubraniach. Ubrania są miękkie w dotyku. Naprawdę warto wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan reklamowac to DZIADOSTWO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!wypieeeeeeeeeerdalaj spamerska kvvrwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuję dobrego środka do prania kolorowych rzeczy :( perluxa nie kupię ze względu na cenę i tą agresywna reklame wszędzie , pewnie się nie sprzedaje i wszędzie spamują a promocje z bożej łaski w sklepach też są :( mam dość niemieckich srodków produkowanych na polski rynek są nic nie warte :( szukam czegoś co ochroni kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki typu Formil z Lidla , proszki polleny ostrzeszów jak biały jeleń lub dzidziuś znacie? ktos może stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×