Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka

jaki proszek do prania dobry??

Polecane posty

Gość pranie kolorowego
pranie kolorowych rzeczy to udręka , niby stosuję dobre i odpowiednie do tego proszki i płyny porażka , w niskich temperaturach traca kolor a o tym ,ze plamy zostają to nawet nie chce mi się wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również rekomenduje Perlux. Nie wierzycie? po prostu sprawdźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persil gel, woolite plyn, Bryza proszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Od pewnego czasu piorę w domu tylko płynem ekologicznym, z naturalnym składem. Wynalazek poleciła mi sąsiadka. Można taki płyn kupić internetowo na stronie www.ecovariant24.pl. Płyn nazywa się Good Wash i rzeczywiście ubranie wygląda po praniu good ;) Płyn jest bezzapachowy i przyjazny skórze alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33n
Od jakiegoś miesiąca piorą w Good Wash, czyli ekologicznym płynie z wyciągiem z orzechów piorących z Indii. Coś takiego jest w dobrej cenie do kupienia na stronie www.ecovariant24.pl . Sklep wszechstronny, mają sporo innych środków do czyszczenia praktycznie całego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zwykle korzystam z Vizira albo ariela. Osobno do białych ubrań i osobno do koloru. Zawsze wszystko dopierają. Ale jak mam jakieś większe rzeczy do prania to zanoszę do pralni chemicznej. Jeśli ktoś miały jakieś płaszcza albo dywany to proponuję tutaj - www.pralnia-perfekt.pl/placowki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze te z Niemiec lepsze niż w Polsce :( juz mi sporo osób mówi o całkiem innym składzie , podobno proszki z Angli też są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z proszkami do kolorowego to ja nie daję rady , wszystkie persile czy ariele w polsce to jest jakas porażka :( a polskiej produkcji to mi się tylko E do białego sprawdza a do kolorów to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda88
Ja używam Persila, uważam, że bardzo dobrze pierze. Nigdy nie miałam z nim problemu, czasami używam też kapsułek ale to już rzadziej. Bardzo często szukam promocji na http://www.promoceny.pl/gazetki/szukaj/proszek+do+prania/ i wtedy wybieram proszek w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mella123
Według mnie najlepiej sprawdza się u mnie proszek ariel traditional, zakupuję go zawsze kiedy jestem w Danii. Piszecie o dosypywaniu sody do prania do białego, prosze napiszcie jaką ilość sody nalezy zastosować? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Warto sobie zerknąć na ofertę na stronie http://ecovariant24.pl. Jest tutaj dużo różnych środków czyszczących w wersji eco, a przy tym nie są jakieś super drogie. Dla przykładu płyn do prania Good Wash kosztuje raptem 36 złotych za 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do białego sprawdza się polski E a do kolorów nie mam pojęcia bo każdy jeden spiera kolory, E do kolorów chroni kolory ale nic nie spierze ...tylko odświeża:( z niemieckimi środkami trzeba uważać bo mnóstwo jest podrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybird84
No ja to mam w domu masakre bo mąz i dzieciaki to sa mega alergicy !!!!! U mnie PO WZSYSTKIM się drapią!!!! Ale siostra ostatnio wynalazła na allegro jakąś babkę co robi proszki takie mega eko i tanie są, ona mowi, ze są super!! Wiec musze wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorka1982
Ja zdecydowanie polecam kapsułki #Perlux. W jednej kapsułce mamy odplamacz, żel, proszek i odkamieniacz co daje nam czystą oszczędność. Kapsułki do białego zawierają aktywny tlen który sprawia że nasze ubrania są śnieżno białe oraz specjalne częsteczki, które wiążą brud i wypłukują do wraz z wodą nie pozwalając "przyczepić" się ponownie do ubrań. Przy tym mają bardzo ładny zapach i w porównaniu do innych kapsułek nie są drogie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!! WON ze spamem tego GÓ.ÓÓWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość justyna84
Ja mam szczęście testowania Perluxa ze streetcom ,do białego i do kolorów jestem bardzo zadowolona z efektów .Po pierwsze super rozwiązanie połączenia proszku i żelu do prania,odkamieniacza i odplamiacza do tkanin na rynku nie spotkałam takiego produktu.I przyznam szczerze że się nie zawiodłam plamy dopierają się już w 40c rewelacja!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi78
Ja również testuję kapsułki do prania Perlux,są super,świetnie się rozpuszczają,ładnie pachnie pranie po nich i to na długo. Do tego pranie jest miękkie i nie potrzeba dodawać do nich płynu do płukania czy zmiękczacza. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1pol
Również Polecam perły Perlux Tak mała perła, a może tak wiele! Jest bardzo skuteczna przetestowałam ją , spiera najgorsze plamy jak trawa , błoto a pięknie pachnie, chroni kolor a także alergików I najważniejsze... prosta w zastosowaniu Wrzucasz do pralki i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście polecam produkty Waschkonig od prawie roku je używam, próbowałam już wszystkie produkty z tej serii i z każdego jestem zadowolona czy to proszek , płyn do prania czy do płukania i to wszystko za dobra cenę polecam też płyn do płukania softlan ja kupuje przez internet w hurtowni hurt-anna.pl i proszę nie mysleć że to reklama po prostu to moje zdanie i mam wielu znajomych którzy też używają tych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czer
Ja ostatnio kupuję proszki tylko tutaj: http://www.chemia-forma.pl/ Niemieckiej jakości chyba nie trzeba reklamować:) No i ceny mają przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcija
Ja też tylko niemieckie proszki i chemie - http://sklepzproszkami.pl/ - tutaj zdecydowanie najtańsze i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie bardziej wymagające ciuchy ogarniam przez Iron Master, 30 zł z dowozem. A w domu w zasadzie tylko to, czego pralnie jest banalne i w zasadzie tutaj nie ma znaczenia jaki to będzie proszek. Skarpety dopiorę bez cudownych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w intermarche w Łodzi jest taki proszek po 10 kg nazywa sie prestige. Jest naprawde dobry ale płyn do prania tej firmy to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj kupuje Wizir do białego prania, i nie narzekam :) choć sama od jakiegoś czasu poszukuje tańszego odpowiednika. do kolorowego kupuje proszek Gallus, w tym sklepie http://czysto-w-domu.pl/kategoria-produktu/pranie/ , dobra cena i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze są perły piorące Perlux. Po raz pierwszy kupiłam je w sklepie e-chemia. Teraz kupuje je czasem w sklepach stacjonarnych, ale robiąc zakupy przez internet zaopatruje się w ten produkt. Jest dobry, skuteczny i naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj... pracując jako przedstawiciel raz na tydzień oddaję do pralni wszystkie garnitury, oni zwracają czyste - tak mam w Iron Master, a płacę od kg prania. Czemu nie samodzielnie? Bo brakuje czasu, a poza tym - chyba samodzielne pralnie garniaka nie jest do końca dobrym pomysłem, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita344
Garnitur, to faktycznie warto oddać do prania. Pozostałe jednak rzeczy ja normalnie piorę w automacie na różnych programach. Jestem bowiem szczęśliwą posiadaczką prali z funkcją prania ręcznego :) A co do proszku, to od dłuższego już czasu porzuciłam tradycyjne rozwiązania i kupuję kapsułki Waschkonig. Są dobre i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonchaj
Ja używam od pewnego czasu płynów do prania z firmy FM. Są znakomite.Spierają wszystko i delikatnie pachną.Nie uczulają. Polecam można zobaczyć katalogi na www.fm.group.pl Zeby je zamówić trzeba jednak być partnerem biznesowym tej firmy. Jeśli ktoś by chciał to piszcie na maila to mogę załatwić....iwonachajdas@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×