Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka

jaki proszek do prania dobry??

Polecane posty

Gość Kryzantema
Białymi kwiatami, żadnych mydlin. ;) Ładnie pachnie też ten nowy hawajski i ma wyczuwalną nutkę melona. Można prać w nim i kolor i białe, więc wygoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzantema
Wiesz, z ciekawości zajrzałam i szczerze mówiąc "lepsze bywa wrogiem dobrego". Na moje potrzeby w zupełności wystarcza sprawdzony, niedrogi Surf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykut
Tyle osób widzę poleca ten Surf, a ja jeszcze nie próbowałam. Jak będę w sklepie to wybiore któryś. Tylko pytanie który i w jakiej wersji? Widziałam że mają dużo zapachów i w opcji proszku, żelu i tabletek. Które macie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
d paru lat, w Polsce panuje moda na niemiecką chemię. Jak grzyby po deszczu powstają nowe sklepy oferujące „niemiecką chemię”, posiadające szeroki asortyment produktów. To już nie tylko niemiecki proszek Ariel, ale cała gama innych, znanych w Polsce marek.http://olimpiadamikolajkowa.pl/gdzie-mozna-ku pic-niemieckie-proszki-ariel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomiczek9
Kapsułki vizir 3w1 Nadają się do kolorów i do białego. Mają piękny zapach i są bardzo wygodne. Łatwo się rozpuszczają i dobrze wyprały duże plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Wow, nie wiedziałam, że mają tyle nowych zapachów. Musze koniecznie wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samatika
Na stronie nie wszystkie są rozpisane. Zobacz sobie w sklepie jak będziesz zapach Surf hawaiian dream. Nie dość, że zapach boski to jeszcze jest jednocześnie do białego i do kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Właśnie go wczoraj kupiłam. Też polecam, bo ślicznie pachnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka824
A tylko proszek mają o tym zapachu? Ja bym chciała żel albo płyn, ewentualnie kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deborat
Z tego co widziałam ostatnio w sklepie to Surf ten Hawajski Sen jest proszek, żel i kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrygry
Tak i to nawet są Surf wszystkie uwielkości bo nie tylko małe opakowania ale też takie duże rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mają być to dobre i skuteczne proszki do prania, to generalnie polecam sprawdzić na www.euro-drogeria.pl gdzie znajdziecie oryginalną chemię z Niemiec w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwijak

Żele, płyny, kapsulki heh strasznie dużo jest tego teraz na rynku. Co warto kupić takiego i do kolorów i do białego w jednym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franekkK

Ja polecam proszki z Niemiec, niby te same marki ale zdecydowanie są bardziej skuteczne, lepiej pachną i mam wrażenie że nie niszczą tak ubrań. 

zwijak proponuję proszek Weiser Riese można go kupić tutaj: euroshop24h.pl/pl/p/Weiser-Riese-uniwersalny-skoncentrowany-proszek-do-prania-18-pran/2493
Nie tylko nadaje się do kolorów i bieli ale jest idealny dla rodzin z dziećmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×