Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość GorzkaKawa
Mam rozmiar 44 i bez problemu H&M, C&A, Vero Moda Kapphil i inne. Co do uzywanych ciuszków to posiadam takich mnóstwo i jestem bardzo ładnie i modnie ubrana. Do lumpeksów przyworzą ubrania z Anglii i USA, które u Nas dopiero wchodzą. Tylko trzeba na dobry sklep trafić. I wiekszośc ubran tam jest w większych rozmiarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Wziełam sobie 2 dni urlopu i sprzatam , uwielbiam wiosenne porządki , jakoś w domu robi się przyjemniej i luźniej . Co robicie z niepotrzebnymi ciuchami ???? Ja trochę się zraziłam do PCK , więc kładę obok śmietnika , bo stad biorą tylko potrzebujący ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
A butów takich jak chciałam nie kupiłam , to nie znaczy , że nie kupiłam żadnych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Harrodsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Dziewczyny,potrzebuję rady : jakie fasony ubrań nosić,żeby dobrze to wyglądało?Mam górę 48,dół 50 (nasze polskie rozmiary),z talią kiepsko,wzrost 158.Jakich kolorów,wzorów unikać itp.Dotąd moje ubrania przypominały worki na ziemniaki.Jak coś było wystarczająco duże i na pierwszy rzut oka nie przypominało kreacji dla 50-latki,to brałam.Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
okrągła jak balon u mnie też porządki wszystko fruwa i zmienia miejsce🌼 Tubiś Po tak na prawdę to trudno doradzać bo każda z nas inaczej wygląda ,już wcześniej pisałyśmy o modnych ciuszkach ,katalogach gdzie można zakupić odzież dla puszystych a i na allegro można coś ciekawego wychaczyć .Ja osobiście unikam poziomych pasków,uwielbiam szerokie spodnie w nogawkach i chodzę w tym w czym naprawdę jest mi wygodnie.Ostatnio w większości zaopatruję się na allegro:) a nasza Belleteyn_jeśli mogę tak napisać poszukuje przepisów z udziałem rzeżuszki, wrzuciłam jej przepis na zupkę i mam nadzieję że będzie smakowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biangutsa
stringi dużych rozmiarów można czasem wygrzebać w selgrosie kupiłam w tamtym roku z firmy creativ rozmiar44/46 mam setke w pasie a majtki spoko lużne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
Tubis Po Hmm na pewno nie worki :) ale też nie obcisłe rzeczy - mnie bardzo nie podoba sie jak widze u dużo szczuplejszych dziewczyn każdą fałdkę, bo przez przyzwyczajenie siegalą po M kiedy mają XL. Skoro z talią kiepsko to może jakieś dłuższe bluzki/tuniki dopasowane na górze a lekko rozkloszowane w brzuszku - zasłaniające to i owo? Pionowe pasy jak najbardziej. Wzory raczej dronbne nie duze kwiaty - chociaż to nie reguła. Spodnie wygodne przedewszystkim. Eksponuj to co masz ładne - biust, ramiona, nogi, dekolt a zakrywaj to co trzeba zakryć. Mysle ze kolory to klucz :) Na pewni słyszałas o 4 porach roku w konrtekście ubierania jak nie to zajrzyj np. tu: http://e-wizaz.webpark.pl/kolorystyka.html zwróc uwagę jaką porą roku jesteś i dobieraj tak stroje. Czasem świetna bluzka w złym kolorze zrobi wiecej złego niż dobrego. Nie bój sie kolorów! Nie tylko czarny istnieje :)) Aa i bym zapomniala - dekolty w szpic tzw.V raczej nie łódki. A jesli już to może dłuższe korale które ułośż sie w V wyszczuplają dekolt. Biżuteria to nasz sprzymierzeniec :) kolczyki wisiory itp :) A skoro jade po całości ;) to mozesz też pomyslec nad nową fajną fryzurą - odpowiednią do kształtu twarzy (jesli okrągła to tradycyjna grzywka raczej odpada). Jest wiosna warto zaszaleć :) ufff to sie rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Amelko xxx-elko dzięki wielkie.Buszuję już po katalogu on-line firmy UllaPopken,tylko ceny mnie porażają.Allegro już też przeglądałam,nawet parę rzeczy licytuję.Ale z tymi kolorami to mnie dobiłaś.Ja lubię różowy,ale nie wiem,czy powinnam go nosić,bo mam cerę różową i często się czerwienię.Nawiedziła mnie taka myśl,że skoro na przebarwienia i zaczerwienienia cery używa się zielonkawych korektorów pod fluid,to może i zielenie,szafiry itp.by mi pomogły.Wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
Tubiś :) Co do różu - różne są róże :) są pastelowe i b.intesywne - nie musisz rezygnować z różu tyko dobrać odpowiedni odcień. Popatrz tu: http://www.makijaz.net/tt.html to jest test na typ urody - moze troche Ci pomoże - obok masz też ładnie opisane poszczególne typy i kolory http://www.wizaz.pl/images/agatam/analiza_kolorystyczna/ potem jak już mniej więcej określisz swój typ kolorystyczny będziesz wiedziała jaki róż będzie dobry :) Co do zieleni - nie słyszałam tego ale może to dobry pomysł :) Tak jak gdzieś napisali - mozesz pójść do sklepu/lumpeksu i poszukać różnych kolorowych ubrań i poprzykładać do twarzy (spróbuj kolorów których nie próbowałać) i zobaczysz jak dany odcień wpływa na to jak wyglądasz. To początkowo jest to troche trudne i skomplikowane ALE warto - ja jestem 'zima'. I zdecydowanie lepiej wyglądam w intensywnych kolorach czerwienie itp. które np. moim koleżankom zupełnie nie pasują. i mimo ze jestem b.duza (54) to b.czesto slysze ze ladnie wygladam w tym czy tamtym i jestem przekonana ze to chodzi równiez o kolory a ubieram sie w 95% w lumpeksach. Wiec to nie chodzi o mega super sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Tubis Po ......mam podobną figurę do Ciebie , tylko jeszcze większy rozmiar ,biodra i uda są o większe od góry .Noszę topiki , a na to bluzki lub tuniki , koszule w paski także , ale biegnące po skosie i z zaszewkami nie o prostym kroju. Dużo lepiej wygladam w spódnicach o kroju tulipana , a do tego bluzeczka z dekoltem V . Częst słyszę ,że fajnie wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Dzięki kochane dziewczyny!Coś mi się wydaje,że jestem "wiosna".Mam nadzieję,że teraz wszystko pójdzie jak z płatka:mam namiary na sprzedawców z Allegro,wiem co nieco o kolorach i fasonach.Na ciuchacze za bardzo nie mam czasu:mam małą córcię,która nie daje mi spokojnie pobuszować.A już w dniu dostaw to luźniej jest w puszce szprotek.Wiosenne pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
Tubis :) No to super :) mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z zakupów i zmian :) Ja rozwazam wiosenną zmiane fryzury - brakuje mi tylko kogos kto dobrze by mnie obciął - a moze macie kogos do polecenia w Wawie. Kogos kto rozumie ze ma sie okrągłą buzie i nie chce sie koniecznie wygladac jak pyza na polskich dróżkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Mam taką fryzjerkę , ale u siebie.Samo cieniowanie włosów półdługich około godziny czasu .Dla mnie rewelacja . A dzisiaj ponownie dałam się namówić na ciuchland, TRAGEDIA ,jak dla mnie -ciuchy droższe niż na allegro !!!!! I jeszcze trzeba sporo pogrzebać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam ! czy można do Was dołączyć ?? :) pasuję tu jak nic .. mam 39 lat ,ostatnio po wielu problemach zdrowotnych przybyło mi naście kilo !! obecnie ważę 107 kg. Nawed nie wiem jaki dokładnie nosze rozmiar ,może któraś podpowiedziała by mi jak to obliczyć ? mieszkam na wsi i wszędzie mam daleko ... a dotychczasowe ciuszki były w rozmiarze 46-48. pooddawałam ubrania po rodzinie :) i sama musze się ubrac :) Wy jesteście takie radosne i zadowolone z Siebie -- że ja też tak chcę :) ))) podaję wymiary mam :178 cm wzrostu , biust-127cm. pod biustem 105 pas 110cm biodra 130 długośc spodni od pasa114 POMÓŻCIE święta tuż ,tuż i wiosna w około :) może dla mnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
Hmm mi to wygląda na 52 porównaj z tym: http://www.ullapopken.pl/ullapopken/content.up?code=groessenfinder_oberbekl&catid=plus/groessenfinder inne tabele rozmiarów znajdziesz własnie w sklepach internetowych różnych firm z dużymi ciuchami (bon prix, neckerman itp) A radość można mieć niezależnie od rozmiaru :) a nawet wg. stereotypów puszyści są pogodniejsi :) cóż ja mam kiepski tydzień - ale wierze ze mimo to jutro powitam wszystkich promiennym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuszella witam mi to wygląda na rozmiar 50, ale nie jestem pewna amelka ja nie znam takiego fryzjera w Warszawie ale znam pod W-wą fryzjerkę-stylistkę z wieloletnim stażem i wieloma dyplomami i nagrodami. obcina fantastycznie, osobiście cały czas słysze, że mam idealnie dobraną fryzurę i że dobrze wyglądam w swoich włosach :P (to taki nagły wybuch skromności z mojej strony :P ). fryzjerka jest w Ożarowie Mazowieckim (zachodnia strona W-wy, 713 jedzie tam jakieś 20 min). jeśli chcesz to daj znać, podam Ci namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
amelka xxxl-ka :) mufra :) sprawdziłam dzięki to chyba 52 :(niestety ceny jak dla mnie za duże :) ale bardzo mi się podobały stroje :) a dla Ciebie wszystkiego dobrego amelko i żeby nowy tydzień był dużo ,dużo weselszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
murfa - jasne ze poprosze o namiary :) z przyjemnością podjade :) szczególnie ze myslalam wlasnie o kims to byłby od razu stylistą bo takiej porady potrzebuje. matuszella - jest troszke lepiej - choc pewnie ja mam za duże oczekiwania i wymagania :( (musze sie dostosowac...) eh Ulla popken jest droga to prawda. ale zawsze można podejrzeć jakie kroje są fajne i nawet spróbowac cos samemu uszyć :) swego czasu szylam spodnie i bylam nawet zadowolona :) Uśmiechne sie do was a co :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam ja nie jestem taka zdolna , nawed lalkom nie potrafiłam szyć ! :) i tez sie do Was uśmiechne ! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelko wiec numer do tego salonu to: 0-22-722-38-87. tylko powiedz, ze chcesz zeby obcinala Cie Ela Bzdak (to jest wlasnie ta fryzjerko-stylistka, ktora jest tam kierowniczka). jak sie ewentualnie umowisz to daj znac to Ci powiem jak tam dotrzec :) matuszella ja sie w szyciu wprawialam w zime - zrobilam ubranko dla mojego ratlerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
dziekuje dziekuje :) musze uzbierac teraz $$$ i lece :)) mam nadzieje ze olsnie tych co trzeba ;) pewnie wybiore sie jakos przed koncem miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
mufra szkoda byłoby Twojego ratlerka -a jak sie wabi ? amelkaxxxl-ka napewno nie jest tak strasznie i nie musisz nic robić na siłę pisałas mi , że puszyści są pogodniejsi ! :) ja od wczoraj postanowiłam tak właśnie myśleć !! Dla mnie , bardzo ciężko było i może trochę jeszcze jest pogodzić się że jestem gruba ..acz kolwiek nigdy nie byłam ;filigranowa" nie odchudzam sie nie stosuje żadnych diet i nie staram się jesc późnych kolacji :) (z różnym skutkiem ) :( Jak poczytałam Wasze posty to, aż szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie :)W dużych miastach jest prościej nikt nie patrzy jak jestes ubrana , a na wsi- to mówię Wam szkoda gadać ! dobrej nocki życzę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
cześć dziewczyny u mnie ogólnie pogodowy dół co zresztą mi się udziela z tą nową fryzurką to macie dobry pomysł może nawet pomyśle o jakimś kolorku :) a teraz skoczę na małą kawkę może podskoczy mi nie tylko ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
oooo wpadłam na 45 stronice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witaj U mnie też pogoda pod psem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka na obcinanie 35-40 zł wystarczy :) matuszella ratlerek wabi się Jettka (Dżetka) i jest trochę przytyty tak samo jak mój owczarek niemiecki - Dinuś. ale za to yorka Pusia jest już szczuplutka :P poza tym ja też nie mieszkam w mieście bo mieszkam pod Warszawą i w życiu bym tego nie zmieniła. ja jakoś nie zwracam uwagi na to, co inni o mnie mówią. niech sobie mówią. ja się ubieram tak, jak mi się podoba. a chudsza owszem, chciała bym być ale jakoś mi to nie wychodzi. ale mimo to, nie żebym się chwaliła, na brak powodzenia u facetów nie narzekam. szkoda, że nie mam go u tego, na którego miała bym ochotę :P syrenucha u mnie też zimno, szaro i smutno. aż idę sobie odprężająca kąpiel zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
mufra Łał ...ale masz zwierzątek ... hi ,hi moje dzieci też bardzo chcą , ale są uczulone na sierść :( a w jakim rozm . kupujesz ubrania :) jeśli nie chcesz to nie pisz - z góry sorki za pytanie !! kliknęłam w twój suwaczek i jestes niewiele starsza od mojej córki bo ona ma 18 będzie obchodziła w tym roku !! A co do faceta todaj mu chwikę ... przecież my jesteśmy z Wenus , a oni z Marsa -- tak czy nie ??? mówię Ci ja w związku jestem blisko 19 lat :))) z tym samym facetem i mogę coś na ten temat powiedzieć !:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Syrenucha - za przepis na zupkę bardzo dziękuję :). Nie domyslilam się, że to ty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×