Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość sloneczko777
Okrągła chiałabym wiedziec choc troszke o czym faceci mysła wtedy:) ty bys nie chciała??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Słoneczko ciesze sie bardzo ze poprawilam Ci choc troche humor. Mysle, ze takich historii jak moja jest mnostwo. Moze jest tak jak napisalas ze nie trafilas na odpowiedniego mezczyzne. Ja naiwnie moze jeszcze wierze ze kazdy ma gdzies tam swoja druga polowe. Pewnie teraz polowa z Was pomysli sobie i w duchu sie zasmieje ze jestem bardzo naiwna, no ale niestety juz tak mam. A co mysla mezczyzni jak patrza.... hmm... a kto to wie. Oni chyba sami tego nie wiedza.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Oczywiscie, ze faceci ogladaja sie za szczplymi, bo sa tacy, ktorym sie szczuple podobaja. Ale sa tez tacy, ktory ogladaja sie za puszystymi, bo wlasnie takie lubia. Ja tez medzilam, ze chyba nigdy nie znajde faceta a tydzien temu wlasnie sie zareczylam z barzo fajnym, milym i solidnym facetem - mimo, ze nie jesem szczupla. Poczekaj, nic na sile, grunt to uszy do gory. Pogoda ducha zawsze dodaje urody:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Belleteyn gratuluje!!!! Zycze Wam duza szczęścia! Podpisuje się pod Twoim postem dwoma rękoma, masz absolutną rację, jedni lubie szczupłe drudzy grubsze. A tym dziewczynom które jeszcze nie znalazły odpowiedniego faceta powiem, że mnostwo szczupłych kobiet również ma kłopot zeby poznać kogos fajnego. One maja takie same problemy jak my - puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tammm
Anoola, to mialas mila sytuacje, mama andzieje ze cos z tego dalej wynika???????? widzisz ... u mnie jest gorzej, nie mam duzej nadwagi, ale jakos nie mam powodzenia, no co jest, cholera......... gadam przez internet, jest fotka, mam super charakter... jestem super, mila cudowna, facet nei chce sie ze mna rozstac ... dostaje wiecje fotek........ znika 😠 a sklep dobry--- wracajac do tematu---- KappAhl- ja nakupilam duzo suuper ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
a gdzie tammm... no z tego raczej nic nie wyniknie bo jestem zareczona i w przyszlym roku wychodze za mąż, ale przyznam ze to bylo naprawde miłe. A wracajac do Twojego problemu to nie wiem naprawde co Ci poradzic albo jak pomoc. Mnie trudno jest zrozumiec dlaczego oni tak postepuja, mysla co innego i robia takze co innego. Moze po prostu sa tchorzami albo nie wiedza czego tak naprawde chca. Moze problem nie tkwi w Twoim wygladzie tylko w czyms innym. Nie wiem jaka jestes osoba, jak wygladaja Twoje spotkania. Odnosze wraznie ze jestes kobieta z silnym charakterem i bardzo przebojową, może tego sie boją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Belletyn i Anoola gratuluje wam ze znalazlyscie fajnych facetow sobie no a wkrotce mezow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
u mnie piękne słońce od rana :) więc może kawka i małe co nie co do kawki :) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
U mnie tez pieknie i kawke chetnie wypije ale slodkie dodatki sobie podaruje bo i tak juz za dobrze wygladam. A biorac pod uwage fakt, żę kupilam ostatnio pare fajnych ciuchow to wolalabym nie przytyc, bo sie nie zmieszcze. U mnie niestety jest tak ze tyje niewspolmiernie szybko w stosunku do ilosci spozywanego jedzenia wiec musze uwazac i troszke sie ograniczyc z tymi umilaniem sobie zycia. :) A za gratulacje serdecznie dziekuje! Milego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej !!! Ja też gratuluję przyszłym żonom :))....ja jestem już w kilkunastoletnim stazu małżeńskim - byłam i jeszczem pulchna , wcześniej mniej , teraz bardziej .Mąż jest szczupłym , przystojnym facetem , a jednak i za mną się obejrzał , skoro jesteśmy razem . Figura i wygląd to nie jest priorytet w życiu ! ...najważniejsze jakim Jesteś człowiekiem :)) Są wartośći w życiu , które absolutnie nie są zależne od rozmiaru L , XL, XXL !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
czesc dziewczyny!!Widziałam dzisiaj fajne kozczki ale bardziej na na teraz niz na zime na obcasiku nie duzym bo i tak juz jestem wysoka dlatego mam tez pytanko w szczegulnosci do aniulki bo tez jest wysoka jak ja chodzis w butach na obcasach?/Prosze tez odpowiedz innych dziewczyn:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
hmm ja nie chodze bo nie umiem...tzn nie mówie tu o takiej okazyjnej szpileczce(bardziej na siedząco niz na stojąco;)) ogólnie się nie czuję w takich butach:( a Wy dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn_
Ja lubie chodzić na obcasach, ale raczej nie wybieram niebotycznych szpilek. Natomiast jesli chodzi o problem z wzrostem, to ja mam go, ale w druga strone, mam 160 cm i zawsze uwazalam ze jestem za niska. Dzieki za gratulacje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej :) Uwielbiam chodzić na wysokich obcasach (mam około 170 cm ) , czuję się bardziej wytwornie , ale często jeżdżę samochodem , więc obcas nie zawsze jest dla mnie wygodny - więc w szafie staram się mieć buty w jakimś odcieniu koloru, zarówno na obcasie , jak i na płaskim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Hej dziewczyny ! kupowałyście może ciuszki u dodas1 ma fajne komplety chociaż widzę że jest ,,mały,, problem z rozmiarówką niektóre zakupione ciuszki w neutralach mają nawet 10cm więcej niż oferowana wymiarówka.......to dużo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Ty sie rozgladasz za kreacja a ja nawet nie wiem gdzie spdz tego sylwestra z reszta jest jeszce troche czasu ,wiec nawet nie wiem czy cos znajdziez w sklepach ,ale zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, i ja dołączę do Was - od dwóch lat jestem \"puszysta\" ,noszę rozmiar 46 - z początku nie moglam siebie takiej zaakceptować, chodzilam wiecznie niezadowolona,nienawidzilam swojego odbicia w lustrze.Bardzo pomógł mi mój mąż , stwierdzil ze kochanego ciala nigdy nie za wiele ;-) i ja zrozumialam ze najważniejszy jest uśmiech i pogoda ducha, akceptacja samej siebie - zmienilam się.Już nie jestem tą zrzedną grubą babą - tylko pogodną ,uśmiechniętą kobietką o rubensowskich kształtach :-)) .W tym wszystkim może mi tylko jedno przeszkadza-mieszkam w małej miejscowości i kupić tutaj coś w moim rozmiarze i w dodatku nie dla babci ;-) to cud.Dlatego najczęściej zakupy dla siebie robię w szmateksach gdzie nieraz można naprawdę znalezć coś super za niewielkie pieniądze.A może zrobiłybyśmy tutaj na łamach Kafeterii małą giełdę wymiany ciuszków które się nam już znudziły?Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twix20
duży wybur mają w centrum fashion house piaseczno ul. puławska 42 przystanek za mysiadłem z wilanowskiej autobus 709 i 727 trzeba wysiąść przystanek ENERGETYCZNA polecam BIANCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twix20
ciuchy nie są drogie i rozmiary do dużego 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka z rana :) Kurcze ..wybrałam się wczoraj z kumpelą do ciuchlandów , no rany niebios , albo ja nie mam szczęścia , albo te ceny to są już z kosmosu :) Spódnica lub spodnie to nawet niższej ceny jak 25 zł to nie znajdziesz , a swetry to jakby były ze złota -takie drogie !! Już kolejny raz próbuję przekonać się do tych sklepów , no ....albo mocno poplamione lub krzywo szyte lub kolosalnie drogie ... ewcyk72 , witaj w klubie akceptacji :) twix20 a te ciuszki to drogie ??.....bo moja kumpela z pracy często przejeżdża przez Piaseczno , więc mogłaby zahaczyć , jeśli warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcyk, jak mam cos sprzedac to roie to na allegro, gdzie wystepuje pod tym samym nickiem (tylko bez kreseczki). Właśnie szykuje zestaw w rozm. 44/46/48, tylko musze ciuszki wyciagnac ze szpargalow, poprac i poprasowac - pewnie z tydzien mi to zajmie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanie \"ogolnorozwojowe\" nie tylko w temacie naszego watku. Niedlugo mam takie male przyjecie rodzinne - zareczynowe. I w zwiazku z tym pytam sie was, jak byscie sie ubraly. Garsonka (bleee, nie znosze),? Myslalam o spodniczce (mam taka fajowa z falbanek) i topie, myslicie ze bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
uuu jak Ci zazdroszcze:) też bym chciała mieć taki problem:) ale myślę, że spónica i topik będzie ok:) w końcu najważniejszy dzień dopiero przed Tobą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
pewnie ze spodnica i top to dobry pomysl,sama bym garsonk nie załozyła Pozdrawiam i gratujuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie ciesze. Nie chce sie czuc skrepowana, a typowych garsonek nie znosze (pewqnie sie bede musiala w pracy przyzwyczaic :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej :) Ja bym ubrała sie raczej w eleganckie spodnie , top i żakiecik lub ewentualnie jakaś narzutka . Nie mam nic przeciwko Twojemu zestawowi , ale na inną uroczystość , spotkanie zaręczynowe kojarzy mi się z większą elegancją . Dawno to było u mnie , ale pamiętam ,że to przeżywałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie jakos spodnie mniej elegancko kojarza. A spodniczke mam przesliczna. Moze zaloze jakas elegancka bluzeczke (nie taki typowy top) - zobaczymy. Narzeczonego czeka rewia mody :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
HEjka :) Właśnie może nie top , a jeśli już to z jakąś narzutką ..takie jest moje zdanie , ale ja mam konserwatywnych teściów , więc ja myślę swoimi kategoriami o stosowności ubioru co do sytuacji - ale masz rację - powinien zdecydować Twój przyszły :)..życzę miłego pokazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×