Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

ta błękitna z Esprita - piękna :) ale ehhh, ma 51 cm a ja potrzebuje 60. ale jutro weekend - ruszam na lowy bluzkowo-butowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
schudnijcieeeeee. Jak człowiek nie może sie ubrać w normalnym sklepie to juz chyba wystarczający znak ze coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Żeby ubierać się fajnie , nie ma potrzeby chudnąć - wystarczy spojrzeć na szczupłe dziewczyny ,które są żałosne w swoim ubiorze, a przecież , jak sugerujesz sklepów jest dużo !! Tytuł topiku sugeruje , że jest dla XXL-ek , więc co tu robisz ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhh
No ja sie z tobą zgadzam, ale przyznasz że łatwiej sie ciekawie ubrac ( i ubrac w ogole ) kiedy sie nie jest w rozmiarze XXXXXL. Więc wniosek jest prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynko co Ty robisz w temacie, ktory nie jest przeznaczony dla Ciebie? z calym szacunkiem, ale nikt nie prosi Cie o zbawcze porady ani opinie. nasze ciala zostaw nam i lepiej pouzdrawiaj wszystkie chudzielce, ktore ubieraja sie identycznie lub bez jakiegokolwiek gustu. innymi slowy: PANI DZIĘKUJEMY i zapewne wyrazam opinie wszystkich uczestniczek topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxx-lka
Murfa - brawo! Co do cen - marzy mi sie kupić top po 19.90 jak moje koleżanki - ale wiem ze to raczej pozostanie w sferze marzen bo ilość materiału mojej bluzki to dla niejednej sukienka :] ALE - wkurza mnie też to ze spodnie "puszyste" to niejednokrotnie 230-250zl! to jest przesada. Ostatnio w C&A rybaczki kupiłam za 60zł, długie w przecenie też widziałam po ok 60zł zazwyczaj spodnie kupuje koło 120zł(max.150) A i bluzke kupiłam w przecenie po 37 :] ostatno mam udaną passe :] a tak ogólnie to kupiłabym fajny t-shirt tak ok 40-60zł. bluzki bywają droższe ale za ok 50-70 też mozna uchodzić. (choc tak jak mówie marzą mi sie identyczne ceny dla wszystkich rozmiarów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
Ahhh na allegro jest tyle super ciuchów w dużych rozmiarach, że każda z Was coś tam znajdzie:) uwierzcie jeśli na mnie są ciuszki to na Was też sie znajdą:) kupiłam ostatnio bluzeczke jest świetna i modna! Na podanych stronach z allegro też są świetne rzeczy!! Kobiety- kupujcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysty pączek
gosiulka// czyżbyś sprzedawała? zabrzmiało to jak reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to nie ilosc materialu decyduje o cenie tylko zwyczajnie odziez w duzych rozmiarach jest towarem deficytowym i stad te kosmiczne czesto ceny......zauwazcie ze dzieciece rzeczy wymagaja mniejsza ilosc materialu a jakie sa czesto wysokie ceny chociazby buciki dla dzieci sa czesto drozsze niz dla doroslych musze sie pochwalic ,ze zakupilam troche fajnych ciuchow w ciucholandzie i na allegro ,jestem w sumie ubrana ,musze jeszcze kostium jednoczesiowy kupic widzialam na allegro ale narazie ogladam i szukam jak macie jakies namiary to podrzucice ,plisss! r.46-48 miska DD-E najlepiej ciemny z jakimis laczeniami wzorow lub kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
droga dziewczynko w rozm XXXXXL to jest forum i nie musicie prosic o rady zeby ktos mogl napisac posta bo to forum publiczne prosta sprawa....ja tez uwazam, ze latwiej schudnac niz desperacko szukac ubran w rozm namiotu, i bawi mnie wasze swiete oburzenie kiedy ktokolwiek zwraca wam uwage, jedna gruba druga gruba broni, bo przeciez wszystkie szczuple dziewczyny wg was sa bezmozgimi chudzielcami...no trzeba sobie tak wmowic zeby dowartosciowac swoje cialo w rozm XXXXl, zalosne jestescie,ale zycze powodzenia w szukaniu namiocikow i udawaniu ze sie dobrze czujecie w swoim duzym ciele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulka
Powiedz mi dziewczynko hhhhhhh po co tu wchodzisz jeśli tematyka tego postu ciebie nie dotyczy?? I patrz lepiej na siebie jak sie ubierasz a nie na kogoś kto może dobrze się czuje w swoim ciele, nie powinno cie to obchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Nie wiesz po co wchodzi ??? Zeby wyładować swoją frustrację :)) Temat dotyczy gdzie kupujecie ciuchy, a nie o odchudzaniu. Idź kobieto albo mężczyzno (nick hhhhh nie wskazuje na płeć) na topik który interesuje i DOTYCZY Ciebie. Bo jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej nic nie mówić. Ceny wg mnie przyzwoite to: T-szirt do 40zł Spodnie do 80-90zł Rybaczki -70zł Spódnice- 75-80zł Lekkie kurtki-150 Płaszcze-200zł sukienki-90zł komplety -150zl wszystko oczywiście zależy od jakości materiału, ale taka cena jest wg mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra/ale cudne te psie ryjki :) Ech, wczoraj wyladawalam na izbie przyjeć. Ból nerki, problemy z siusianiem - ostra bakteryjna infekcja dróg moczowych. Więc choruję. U mnie otworzyli H&M. Czemu dział B&B jest taki malutki... :( Denerwuje mnie jak ktoś wkłada mi nie moja słowa w usta - nigdy nie uważalam, żę szczupłe dziewczyny to głupie chudzielce. One są szczupłe, ja nie - na tym polega różnica między nami, i TYLKO na tym - żadna z nas nie jest ani lepsza, ani gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Kochane dziewczyny,potrzebuję rady.Czy przy figurze o wymiarach 119-108-126 i wzroście 158 można używać pasków do tuniki czy jakiejś dłuższej bluzeczki?Bardzo mi się podoba pasek,którego czasem używa pani Zanetta3 wystawiając swoje ciuszki,taki ze skórzanych kółek.Czy taki pasek mógłby być dla mnie odpowiedni?Jaka byłaby najlepsza szerokość paska i w którym miejscu go nosić-tak mniej więcej w pasie czy bliżej bioder?A tak poza tematem:moja córcia Gabi skończyła wczoraj 2 latka,klocuś mój kochany.Pewnie będzie miała mamuni figurę.Ma 92 cm wzrostu i waży 16,5 kilo.Za to tatusia mamy 189 cm chudziaka.To jaka może być średnia dla córci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Tubisiu Po :) Ja również noszę taki pasek, własnie go u tej Pani kupiłam :) więc powiem Ci że mimo swoich 120cm w biodrach (ale mam wcięcie) nie wygląda źle. I tak widać moje kg czy chodzę w czymś luźnym, czy dla ozdoby mam taki pasek. A w pasku wyglądam przede wszytskim modnie. Staram się go zakładać na grubsze tuniki, bo w cieńszych trochę mi te biodra się ozdnaczają. I noszę go poniżej pasa, ale nie w najszerszej szer. bioder. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka xlka
mnie dziwi fakt skrojonych spodni dla nas w wiekszych wymiarach , ostatnio na miescie przymierzyłam z 8 par spodni dopiero 9 które przymierzyłam pasowały prawie jak ulał, bo tylko nogawki troche skrócić musiałam no ale pozostałe spodnie, to poprostu nie wiem kto je szyje , nie dosc ze nogawki zwezane typu marchewki to jeszcze niby w biodrach dobre a z przodu na wysokosci podbrzucha worek sie robi i marszczy, albo jedne miały tak wysoki stan ze mi do piersi siegał ameklka xxx-lka a poznaniu w c&a na długie spodnie nie bylo przeceny, moje kosztowały 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn uwazaj na siebie kobieto... zdrowiej nam :) co do paska to nie wiem o jaki chodzi ale z reglu takie szersze lepiej zakladac na biodra, nie w pasie. a ja dzis sobie kupilam 2 bluzki w H&M i mi sie w szafie zazielenilo bo sa zielone :) i bym sobie buty kupila ale mam za gruby duzy palce i w takich butach ze scietym czubkiem wystawal za but. no to naga juz nie jestm, ale bosa - owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulka
Mufra// ja zakupiłam świetne buciki w Deichmanie z wolnym palcem i powiem Ci że też nie należę do osób, które mają drobne stopy, ale w tych bucikach sama sobie sie podobam :) a więc moja rada dla Ciebie jeśli chcesz kupić buciki z wolnymi palcami to zabudowane z tyłu i po bokach natomiast wolne z przodu:) pozdrawiam i życzę udanego zakupu oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Do hhhhhhh .....jesteś intruzem na tym topiku ,bo ten topik skierowany jest do grubszych dziewcząt , chcących fajnie się ubrać .I mimo , iż forum jest publiczne ,to jest skierowane do pewnej grupy ludzi.....jeśli na ulicy ktoś krzyknie "złodzieju !!!!" to ja się nie oglądam , bo nim nie jestem...a topik w tytule też woła XXXL !!! Więc zainteresowane są właśnie one..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Dzięki "to co że gruba".Teraz na aukcji pani Żanetta ma podobny ale zakończony rzemykami do wiązania.Czy taki się nada?Na manekinie pasek nie ma tych rzemyków.A jaki Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
patrzyłam teraz nie ma tych większych rozmiarów, ale wogóle to były. A przgladając aukcje zanetta3 znalazłam cudną spódnicę , choć niestety na mnie za mała :( http://www.allegro.pl/item209790635_przepiekna_miss_etam_extra_kroj_braz_xl_44_46.html i bluzka za mała :( http://www.allegro.pl/item209140340_przepiekna_carska_rosja_bufki_stojka_xl_44_nowa.html Tubisiu mówiłaś o tym pasku ? http://www.allegro.pl/item209212462_najmodniejszy_skorzany_kolka_next_m_l_xl_nowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
To ten pasek.Z tego co piszesz,Twój pasek nie jest skórzany.Ja widziałam podobne paski,ale nie NEXT,u sprzedawcy na allegro www_kitty_pl.Są tańsze,po kilkanaście zł.Jak sądzisz,czy nadawałby się taki? Znalazłam na allegro sprzedawcę " gragub",który ma ciuszki Zizzi.Śledźcie dziewczyny ceny i porównujcie np. z CiuszkiXXL.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
myślę że są fajne, tylko koniecznie patrz na długośc. Ten kitty ma mnóstwo pasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Dzięki "okrągła..".A co myślisz o szmizjerce?Czy to dobrze wygląda na naszych figurkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Jeszcze jedno pytanko "okrągła..": czy szmizjerka powinna być luźniejsza czy raczej dopasowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Raczej dopasowana ,ale nie obcisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Stokrotne dzięki "okrągła.."!!!Czyżbyś miała wakacje skoro tak szybciutko odpisujesz na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×