Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość kaszmirowjdjf
dziewczyny, a wiecie gdzie w katowicach są sklepy z większymi ubraniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaszmirowjdjf
Zajrzyj na stronę sklepu: www.maxistyl.com Siedziba Firmy mieści się w Katowicach, możesz przyjść, przymierzyć i na miejscu dokonać zakupu. W razie pytań, napisz. Kontakt: maxistyl@maxistyl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
Kurtki zimowej mam 52-52 I upatrzyłam w H&M tylko są po 300zł. ale fajne i takie a'la puchowe i takie bardziej eleganckie :) Kaphalu są, ale mi osobiście bardzo się nie podobają, w c&A ostatnio moim zdaniem nędza wogóe z kolekkcją XL Jeszcze zajrze do tego pasażu na grzybowskiej (ale powiedzcie w któym to dokładnie miejscu?) Póki co biegam w ślicznym wełnianym i nowiutkim płaszczyku za...5zł!!! kupionym na jakiejs mega wyprzedarzy w ciuchlandzie :) miałam farta...+ wizyta u krawca i za 75zł mam płaszcz od 3 lat. Wiec czasem i tam warto pogrzebać - ładny płaszcz widziałam na świętokrzyskiej - kosztują tam ok 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek_waw
Dziewczyny podaje adres tego pasażu Grzybowska 12/14 to jest niedaleko Jana Pawła w kierunku jak sie idzie Marszałkowskiej po lewej stronie, w środku jest Centrum finansowe MBanku oraz Biedronka, są to nowe rzeczy angielskie wiec swietne gatunkowo (koncowki kolekcji) dostawy maja non stop, na miejscu jest kilka przymierzalni wiec spokojnie mozna przegladac i mierzyc, jest wszystko od spodni, swetrów, zakietów po kurtki i to takie normalne (nie dla babc oczywiscie bez obrazy naszym kochanym babcią) Czesto siedze na allegro i moge powiedziec ze wiekszosc rzeczy ktore sprzedaja super sprzedawcy w tym sklepie mozna kupic od reki i wychodzi taniej niz jak sie bija w licytacji ( a towar ten sam) Co do cen, to ja kupilam u nich kurtke zimowa za 149 pln, jeansy maja po 79 pln, warto na pewno przejsc sie i sprawdzic te same ciuchy w galerii centrum sa dwa razy drozsze, do tego mila obsluga, pozdrawiam cieplutko Ps. Maja tez kozaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam na moje aukcje,prawie same ciuszki dla puszystych Pań. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6556961&nolimit=1&order=t W szczególności polecam super płaszczyk http://allegro.pl/item263919009_m_s_dla_modnej_puszystej_48_50.html w realu wygląda 1000 razy lepiej,kolor czarny.Zrobiłam takie zdjęcie żeby było widać materiał.Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwdamaxipl
zapraszam dosklepu internetowego www.damaxi.pl sklep dopiero powstaje także z czasem będzie więcej towaru a dziewczyny z Łodzi zapraszam na Rzgowską 26/28(przy Uniwersalu) do sklepu stacjonarnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) SZukam sukni na studniówkę najlepiej gorset ze spódnicą bo wtedy dopnę w biuscie ;)biust 80DD na wzrost: 174.Jak ktoś bedzie miał ochotę na szukanie w necie to błagam pomóżcie! plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Słuchaj a nie chciałabys odkupic sukni odemnie??? przepiekna. rozmiar 42-44 . Jesli jestes zainteresowana napisz awee@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
potrzebuję czegoś na wesele w rozmiarze 48...no i nawet nie wiem co to ma być...sukienka czy może coś dwuczęściowego? spodnie napewno nie i nic co jest czarne. Może coś wymyślicie...w co ja mam się ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Saszka ale to nawet nie XL to co proponujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
każda próba promocji jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
"to co że gruba każda próba promocji jest dobra " oczywiście..tylko tu X elki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Ja poszukuję sukienki na wesele i jak do tej pory nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy kości
Szukam majtek z podwiązkami - czy ktoś wie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Czesc, z podwiazkami czy paskami do ponczoch? Jesli tak to sprawdz na zmyslowa.pl, sisi.pl i bonprix.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupujeeee
na allegro:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina555
Witam tutaj wszystkich serdecznie i pozdrawiam. wiem sama po sobie (należę do puszystych), że trudno coś kupic w większym rozmiarze i żeby było ładne. Dlatego więc polecam kilka rzeczy które wystawiłam na Allegro, które są mało używane, ładne i w dużym rozmiarze. Chudnę i pozbywam się większych rzeczy, żeby nie kusiło mnie powracanie do "starych" rozmiarów. Zapraszam na zakupy, co może poprawić Wam humor Pozdrawiam http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=2794684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwazuza
Ja kupuje na allegro lub w sklepie Wallis, Esprit, CA. Jest troche sklepów. Poszukajcie na necie napewno coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marina555
żle wklejony link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio kupiłam kilka rzeczy na allegro od użytkowniczki \"ulahybro\". ma fajne ciuchy i dobre jakościowo, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reg
Hej!Mam pytanie-jak mozna otworzyć taki sklep dla puszystych?Od dłuższego czasu o tym myslę ale nie wiem jak do tego trzeba sie zabrać.Nie chodzi mi o "sprawy papierkowe".Do jakich producentów uderzyć,jak wyglada sprawa zaopatrzenia się w rzeczy-drogą wysyłkową czy bezpośrednią?Dzięki za kazdą odpowiedz..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
zapraszam: http://www.maxistyl.com Polecamy odzież i bieliznę dla Pań Puszystych oraz dodatki. Znajdziecie u nas również drobne prezenty: biżuterię, ozdoby do włosów np. na zbliżające się Mikołajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×