Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość dziwna87
fajne te tuniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła_inaczej
późno odpowiedź ale wpycham sie gdzie sie da DLA WASSSS!!! dziewczyny musze z wami sie podzielic ciekawa informacja. od 1 marca rusza sklep z ciucham xxl i wiecej od rozmiaru 44 do 56 i wyżej dla chlopakow tez. widzialam te ciuchy , mowie wam cudenka, jak dla anorektyczek/nikogo nie chce urazic/ modne, nowe, tanie /po prostu zwykle ceny/ prawdziwa duuuza mlodziezowka. kolezanka mojej siostry otwiera w mysliborzu w zachodniopomorskim butik, teraz mozna dowiadywac sie przez strone sklepu meblowego u mileny. nareszcie cos dla nas www.kleopatrabis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zaprosił
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia34
dziewczyny ,suer ciuchy sa na powislu na leszczynskiej12 ,dzisiaj tam bylam i jest ekstra przecena ,juzza 50zl mozna kupic cos fajnego i to niesa byle jakie ciuchy tylkoniemieckie i dunskie fajnie uszyte i dobrej jakosci ,do tego fajna obsluga i dobrze doradzaja kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
dziewczyny dlaczego kupujecie ciuchy używane jest tyle fajnych na rynku znam sklep który prowadzi odziez w dużych rozmiarach 48,50,52, powisle Leszczyńska W-wa. aktualnie jest przecena na kurtki, swetry, a do tego miłe kobitki obsługują.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze wiecie co
ja nosiłam rozmiar 42 w sumie przecietyny nie i nie rozumiałam czemu tak ciezko kupic mi fajne I MODNE rzeczy...to jest naprawde przykre dla kazdej kobietki;/ i czemu ubranka sa takie małe szczegolnie te ładne ubranka my tez przeciez chcemuy nosic bluzki z dekoltem ... ehh teraz na całe szczescie albo nieszczescie waze jakies 12 kilo mniej łatwiej mi kupic ciuszki ciesze sie swoim wygladem...ale czasem tesknie do tej mojejk okragłej buzki i dołeczka miedzy piersiami :)) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktiktak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą: http://www.maxistyl.com/ Z myślą o wiośnie polecamy już ubranka wiosenno-letnie :) W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą, zarówno w doborze odpowiedniego rozmiaru, jak i innych pytań dot. naszego asortymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
Chętnie kupimy te spodnie w cenie 30 zł pod warunkiem, że są z legalnego źródła i otrzymamy na nie rachunek, no i oczywiście jest taki sam skład materiału, wzór może być podobny, owszem wzory i krój się powtarzają ale jakość jest całkiem inna. Ponadto jeżeli ubierasz się na stadionie, po co oglądasz ofertę sklepów internetowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_20
cześć orientujecie sie może gdzie moge dostać jakieś ładne spódniczki? ale krótkie...bo akurat nózki mam ładne..:) z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llalalalalalalalla
gdzie dostanę fajna kurteczkę na wiosnę ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
Witajcie zimową wiosną - pytacie gdzie kupić kurtki na wiosnę ????? otóż ja z uporem maniaka polecam sklep na Powiślu, Leszczyńska 12 byłam tam kilka dni temu i widziałam kurtki, płaszczyki, spodnie i tuniki rozmiary 46,48,50,52. Szczególnie podobały mi się tuniki kolorowe a do tego leginsy czarne, lub spodnie nawet są granatowe - dla mnie bomba wybierzcie się tam obsluguje fajna dziewczyna też z nadwagą więc zna "ból".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
a jakie ceny są na leszczyńskiej? bo kiedyś trafiłam w tamtych okolicach na sklep - świetny ale kostiumy kompielowe za 300zł mnie powaliły. Ile tunika? kurtka? tak mniej wiecej oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
witaj na leszczynskiej ceny kształtują się od 79 za bluzkę bawełnianą tunika ok.120 kurtki od 199 ale dokładnie nie pamietam zajrzyj tam napewno coś znajdziesz dla siebie jest dużo fajnych rzeczy ja tam sie ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
troszke drogo, ale sie przejde, choć wolę chyba C&A szczególnie że dali tam teraz fajne kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
Cześc ja omijam C&@ poniewaz kupiłam tam bluzke jednorazowa to znaczy do pierwszego prania!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
no to trzeba było skorzystać z reklamacji. Ja mam już prawe 10 rzeczy z c&a zaówno bluzki, spodnie, bluzy itp. i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Większość ma już rok (w zeszłym roku na wiosnę 'odkryłam' ten sklep) i ma normalne ślady używania. odnoszę wrażenie ze jesteś jakoś związana z leszczyńską - ale może to tylko wrażene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna_87
ja w C&A kupiłam super dżinsy są świetne niestety muszę je troszkę zaszyć w pasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) doskonale znam Wasz problem z ciuchami gdyz sama jestem jego posiadaczka ;) sama od pol roku mieszkam w Anglii wiec problem udalo sie mniej wiecej zniwelowac :) i tu wlasnie moje pytanie. czy byly byscie zainteresowane kupnem ubran w rozmiarach od duzych do bardzo duzych? ubrania byly by oczywiscie calkowicie nowe, skrojone jak na czlowieka a nie \'jestem grubsza-biore co jest\', wysylane z Anglii. pytam sie Was, bo nie jestem pewna czy jest sens zaczynania czegos takiego a w koncu Wy jestescie potencjalnymi odbiorcami. bede bardzo wdzieczna za wszelkie opinie i jesli trzeba, moge wyslac zdjecia ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2CRAZY4U
Kappahl, Camaieu, H&M ( wiem ze na bank w poznaniu w King Crossie), Jessica ( WARSZAWA na bank), za granicą praktycznie wszędzie- awear, new look, dunnes store , penneys, dhorothy Perkins- super ciuchy- moze można znalezc na e-bayu ich ciuchy?:) Nie wiem. Trza szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
co to za sklep Jessica?? i gdzie w warszawie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taota
ja bardzo chętnie jesli nie będą w mega kosmicznych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
workowate bo to dla duuuuzej osoby bylo kupowane ;) bardziej mi o wzor chodzilo niz o fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×