Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbbbbbbbbbbbbbb

Na topiku o ślubach siedzi chyba najwięcej zazdrośnic

Polecane posty

Gość weronika z warszawy
oj ale nie popadajmy zaraz ze skrajonośi w skrajności, ja nie lubie bolcowania, ku****, i nie lubie słuchac o żółtych świeczuszkach wsadzonych w duzoą czerwoną truskaweczkę w czekoladowy torcik, akurat tu chodzi o przesłanie informacji a informacja o czerwonej truskaweczce nic nie wnosi, a przekleństwa to inna sprawa juz. Więcej konkretów a nie pierdół o szklaneczkach w oczkach i swieczuszkach z kokardkami w kropki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm - czyżbyś była zainteresowana? Wiesz - jak nie lubię - to po prostu nie czytam i tyle. Jak dla mnie to niech one sobie pisują nawet o świeczuszeńce w torcikusiu, mnie to zwisa śmierdzącym kalafiorem u nosa. Drażni mnie - po prostu nie czytam i już. Polecam i Tobie. W końcu jest wolność słowa, nieprawdaż? P.S. wiesz jak się nazywa takie obgadywanie? Plotkarstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
powiem ci ze czytałam tylko cytaty przekomarzających je dziewczyn. Ich topików drazniących mnie osobiście oczywiście nie czytałam bo nie iteresuje mnie, weszłam raz i mnie odrzuciło. a nie sądziłam ze powstanie topik o nich i mnie rozwalał do bólu:D swieczuszeczki:D czy plotkarstwo czy obgadtywanie.hmmmmm moze bardziej przedżeżnianie i nasmiewanie się . Plotka to mówienie o kims nieprawdziwych informacji za plecami, obgadywanie to pomówienia, mówienie za plecami informacji prawdziwych ale złośliwymi komentarzami, czasami dobrymi komentarzami ale prawdziwe informacje. Tu raczej było przedżeżnianie się i wysmiewanie tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może. tylko napisanie o kimś, kogo się nie zna zupełnie, że jest egoistą, to już jest pomówienie. I jak dla mnie totalne plotkarstwo - snucie jaikchś teorii na temat kilku cytatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
egositka? a w jakim to było sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
ale to było wysmiewanie się z cytatów a nie z ludzi , nie sądzę by mozna to było nazwac plotkowaniem. nasmiewanie się ...to prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? To poczytaj dobrze wypowiedź martki. Inne hasła typu idiotki, zazdrośnice? Dla mnie to żenada - ocena ludzi po kilku wpisach na forum dyskusyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
co do idiotek to faktycznie nie powinno sie tak wyzywac. Nie nalezy nazywac ludzi głupkami, wariatkami, kretynkami itp.......no ale cóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
Zgadzam się z Kolorowym Kando. Moze to i są bzdety, co te dziewczyny tam wypisuja, ale dla nich to akurat w tej chwili jest najważniejsze na świecie. Kazdy moze pisać o czym chce. O egoistkach- fakt, tak zostały te dziewczyny nazwane i to na tym topiku. Straczy poszukać kilka wpisów do tyłu. Dla mnie to płytkie ocenianie w ten sposób osoby, ktorej się nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbb.... uważam, że nieporozumieniem jest ocena czlowieka, po iluś nawet wpisach w internecie. Ja sobie mogę napisać , że jestem księżną udzielną albo Kaczorem Donaldem, i co z tego? Poza tym, nawet jeśli ktoś uważa, że one tam gadają o niczym...a czy koniecznie muszą gadać o samych konkretach? Ile jest topików , gdzie rozmowa na prawdę jest o niczym .... To bardziej towarzyskie topiki niż specjalistyczne. W końcu po to jest forum dyskusyjne, by mozna się było wypowiadać na każdy temat. Nikt nie będzie tworzył dwóch osobnych topików - jednego dla rozmów czysto towarzyskich, drugiego ze ściśle praktycznymi informacjami. A poza tym - chyba taka jest natura kobiet, przy okazji dyskusji o sprawach praktycznych, lubimu sobie urządzić \"pogaduszki\" o wszystkim...o świeczuszkach i koroneczkach też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
dokładnie Kolorowe Kando- masz racje. Co nie znaczy, że mi się podoba takie roztrzasanie byle błahostki. A skoro mi się nie podoba- nie czytam. Proste. Ale niektórzy nie rozumieją widocznie i muszą z kazdej takiej błahostki robić wielkie HALO i od razu wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wchodzę, czasem - oglądam suknie slubne. Ot zwykła babska ciekawość, co się zmieniło w modzie po 5 latach :D A sama lubię pogaduchy, więc się nie czepiam. I owszem, nie podoba mi się język pysiowo-misiowy, ale to kwestia gustu. A o gustach ponoć się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
dodam jeszcze ze to jest forum slubne a nie czat. Na czacie mozna sobie pisac ze własnie się wstało i pije sie kawe z mleczkiem z Biedronki, tutaj takie informacje zasmiecaja fajne topiki. Młoda panna wchodzi i chce poczytac cos i co widzi? ostatnie 3 strony na temat jakie to duze kupki zrobił jej mysio pisio po zjedzeniu torcika z truskaweczką i ze własnie wstała i poszła myc nogi bo jej się spociły...............bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
Weronika nie przesadzaj. A skoro to forum o ślubach, to dalczego się czepiasz, ze rozmawiają o kolorze podwiązek, menu na wesele czy grubosci obrączek? To co Twoim zdaniem powinno tu byc omawiane? Bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika czepiasz się i tyle Ci powiem - a na erotycznym to niby same praktyczne informacje? Na ciążach też? Na zdrowiu i urodzie to samo? Ludzie, nie dajmy się zwariować. Dyskusja inaczej rozmowa - kto poqwiedział , że tylko o konkretach? A poza tym to jest forum dla kobiet! Nie specjalistyczne forum dla osób biorących ślub, czy mających dzieci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
alez ja juz pisałam co mnie drazniło. kolor kokardeczek na wódce, wałkowany od rana. a czy kolor kokardek najwazniejszy jest? nie nie czepiam się. stwierdzam fakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
Ale kolor kokardek właśnie jest wypowiedzią na temat topiku ślubnego, w przeciwienstwie do czepialstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
I nie ma znaczenia, czy to temat ważny, czy błahy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z warszawy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
A moim zdaniem to te wszystki e panny młode , podjarane weselem , uważają , że złapały pana Boga za kopytka i każdy , kto się wypowie na anty , to od razu "zazdrośnica , sama by chciała". Nie może być tak , że kobieta nie chce wesela i sukni jak księżniczka , nie - ona po prostu nie ma możliwości ,nie ma pieniędzy ,nie ma faceta i wmawia sobie i innym , że ją to nie rajcuje. Ja tam męża mam , sukni nie miałam , weesela nie miałam , obrączek nie nosimy i wcale nikomu niczego nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
i tez nie uważam , że jestem "lepsza" od "starych panien" , bo one nie mająmęża , a ja mam. Naprawdę - wstyd mi za t średniowieczne ,bardzo rozpowszechnione w Polsce poglądy i brzydzę się terminem "stara panna" , obrzydliwym i złośliwym. Panna to panna - po co ta "stara" na końcu , i to w odniesieniu do całkiem młodych kobiet , w okolicach 25-30 lat ? To absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbb
No widzisz Wala- Ty nie chcesz wesela i się tym jarasz, inne chcą wesele i sie tym jaraja. Po co się klocić z tego powodu. Nie wszyscy są tacy jak Ty, ani takie jak one. I bardzo dobrze. A co do starych panien, to ja nie uważam, że one są gorsze, ale często czepiaja się i są złośliwe, zwłaszcza dla dziewczyn, które chcą cieszyć się błahostkami. I niech się ciesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam
Ja też sądzę, żeby te, które nie miały wesela i sukni nie wyżywały się na tych, które takowe mają. Zamiast chwalić się np. nie miałam wieśniackiego wesela a do urzędu szłam w starym worku po kartoflach, proponuję zaakceptować, że niektóre dziewczyny są innego zdania. Jesli się nawzajem zaakceptujecie, to nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
Nie jaram się tym. Chodzę tu sobie , bo moja koleżanka ma wesele , więc się trochę zainteresowałam tematem - i widzę , co się dzieje. O , choćby ostatnia wypowiedź. Albo suknia ślubna , albo worek po kartoflach. To w takim razie , skoro ktoś moje ubranie nazywa starym workiem po kartoflach , to ja się odwdzięcze i nazwę twoją sukienkę ślubną nabzdyczonym grzybem atomowym , księżniczkowatym bambuchem od siedmiu boleści. Przy czym ani ty , ani ja nie widziałyśmy szmat , które komentujemy. Pytanie tylko , kto zaczął te wyliczanki piaskownicowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martki
pustą idiotką to jesteś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjarana weselem panna młoda
Dziękuje za wypowiedzi wszystkim przesympatycznym paniom, które wypowiedziały sie i w moim imieniu. Człowiek chce zorganizować ciekawe wesele, żeby i jemu było miło i gościom, którzy na to wesele przyjdą. Czytam więc porady młodych mężatek, jakie pomysły sprawdzają się na weselu, czego lepiej unikać. I oto czego się dowiaduję: a) Mój narzeczony po ślubie okaże się jednym wielkim chu...em, będzie mnie pewnie lał po buzi, a ja będę się wypłakiwać w dziale "życie uczuciowe" b) Co z tego, że z narzeczonym żyjemy już razem kilka lat, mieszkamy wspólnie, dzielimy dobre i złe chwile - to tylko "titianie" i g.... wiem o prawdziwym życiu z mężczyzną. Tylko świeczuszki w truskaweczce mi we łbie! c) Jestem pustą i głupią egoistką... bo chce mieć wesele! To dopiero trzeba być "inteligentną" osobą, by wymyśleć równie byłyskotliwą myśl. d) Narażam się na śmieszność dyskutując o szczegółach ślubu i wesela... tylko, że do k... nędzy ten dział nazywa się śluby i wesela, więc o pozycjach seksualnych tu raczej się nie rozmawia. Jeśli niektórych wkurza forma forum dyskusyjnego, gdzie w danym dziale rozmawia się na pokrewne do danego tematy... to niech mi wytłumaczy po jaką cholerę wchodzi na to forum? W domu się nudzi, dzieciaki nie wróciły jeszcze ze szkoły i trzeba coś robić pomiędzy praniem gaci mężusiowi i gotowaniem obiadku? e) Wszystkie panny, które nie biorą ślubu i nie mają wesela uważam za zazdrośnice, bo ja złapałam pana boga za nogi, a one nie. Hehe. Rozumiem, że panienki piszące te opinie są wróżkami, które pomimo dzielących nas kilometrów potrafią czytać w myślach innym forumowiczkom i wiedzą o czym myślimy. Brawo - tak trzymać! f) Wyżywam się na tych co nie miały ładnej sukni ślubnej - ku... gdzie?????????????????????????????????????????????? Ponieważ wyżej wymienione zarzuty wobec mojej skromnej osoby są jak najbardziej wyssane z palca z czystym sumieniem mogę stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że albo autorki tych zdań są podłymi osobami, które z tylko sobie znanego powodu starają się zmieszać mnie z błotem, albo faktycznie mi zazdroszczą. Chyba raczej to drugie, dlatego mimo wszystko popieram tezę postawioną przez autorkę topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
do Podjaraanej Weselem Panny Młodej- Ty się kochana nie przejmuj takimi opiniami. Niektórych zazdrość zżera, że osoby takie jak Ty będą mieć prawdziwe wesele i prawdziwa suknie i dlatego muszą dać upust swoim negatywnym emocjom. Tylko nie rozumiem, dlaczego atakują was (panny młode). Lepiej iść na siłownie i pobokswoać worek hehe ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wala traktorzystka
O , proszę bardzo , kolejny wpis do kolekcji - ten powyżej. Podjarana panno młoda , dziwisz mi sie , że mam takie zdanie o większości panien młodych ? Jeśli co chwilę czytam , że takie jak ja zazdroszczą "prawdziwego" ślubu i jakiejś pieprzonej sukienki , to trudno uwierzyć , że wiele jest takich , jak ty , które mają zdrowe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu takie pustki
wiecie co? czy pamietacie topik"matko założycielko"? przypominam ze to nie dziewczyny ze slubów go założyły-a o jakiej tematyce był.....żenada. nie interesuje mnie długosc trenu i ilosc gosci na weslu jakiejs tam kobiety-nie czytam. tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×