Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbbbbbbbbbbbbbb

Na topiku o ślubach siedzi chyba najwięcej zazdrośnic

Polecane posty

Gość taka dziwna
a to do slubu warszawą nie bedziesz ty z młodym, kierowcą i swiadkami jechała tylko z mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie...to nie tak ze welon nazywam total kiczem... mowie z egdybym sie zdecydowala n abiala suknie z welonem to wybrałabym stylizacje kiczowatą...stylizacje i imprezy i sukni wszystkiego...na stolach zytnia zadnych tam win czy innych, klosy zboza itd.. pieczone prosie czy cos... no nie wiem szczegolowo nie planowalam ale jesli biala suknia to w te strone moje weselisko by poszlo....a wymyslac lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ci to przyszlo do glowy? mama mowi: NIE WYTRZYMAM , ONI JADA WARSZAWĄ. zaznaczam z emojej mamie idea sie podoba ale nie miala udzialu w pomysle... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrągła...slub bierzemy na zachodzie kraju:D dolny sląsk przy samjej granicy...a warszawa nie kosztuje bo to po znajomosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ja nie jestem z wioski , bede miała w stylowym lokalu weselisko, będe ze tak powiem w welonie czyli styl kiczu, biała suknia, tralalaa.........ale nie bedzie kłosów na stole i prosiaka:) wszystko nowoczesne, zespół młody , 2 osoby, żadnych będnów czy nawet didzeja bo uwazam ze didzej na studniówki się nadaje, no ale to moje zdanie. Więc wszystko bedzie ładne a ja kiczowata w welonie, białej sukni , rzut welonem ciup:), oczepiny, chleb sól, taniec pierwszy ze wzgl. ze się obawiam walca nie bedzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ja juz mam i tak zbyt duzo kosztów(wiesz w grę bedzie wchodził hotel dla gości), tak więc o udziwnieniach nie ma szans juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
jesteś wielka - za ta wawę - a nie skode...czy tam innego kartofla (bo nie pojmuje jak ludzie moga wynajmowac np skode fabie... czy cos takiego skoro w rodzine ktoś ma napewno jakiekolwiek auto) no ale... kazdy ma swój pomysl ja tez jadę wawą;) to jest nasze pierwsze dziecko - znacznie drożśze niz cala impreza ale jedni kupua skienki za bajońskie sumy inni warszawy. ucieszyłam sie jak dziecko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ze twoje wesele to total kicz.. mowie po raz kolejny: gdybym JA sie zdecydowala na wesele z baiala kiecka i welonem to zrobilabym sobie stylizacjecalej imprezy totalnie kiczowatą. i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
nie .no w porównaniu z moim weselem stylowym to ja bede kiczowata. no ale cóz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jaka twoja suknia ani jaki ten welon... nie uwazam ze wszystkie biale suknie slubne juz z załozenia sa kiczowate...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
nie ma znaczenia fason? i tak kiczowate? niektóre sa ładne, nie mówie tu o tych tiulowych z bufiastymi rękawami jak bezy wyglądające. Duzo teraz fasonów , niektóre są ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
heeh a dla mnei kosciól to kicz;) ale najważniejsze by kady miał jak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
tez sie upieralam że nigdy biala - ale sie na taka zdecydowalam bo wiem że nigdy juz takiej nie zaloże dlatego biala NIE kiczowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka dziwna... gdzi eja napisałam ze uwazam ze wszystkie slubne są kiczowate... bo juz mi rece opadają... czytaj uwazniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ale jaja kazdy ma swój gust dla jednej kapelusz z pórkiem to kicz a dla innej kościół, dla jednej biała kiecka a inna bordową chce. Nie mozna móicz co to kicz. Dla mnie tez biała suknia tylko dla Młodej i to raz w zyciu więc i ja ubiorę ja raz jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
nie, ja nie pisze ze ty tak napisałas, tak tylko swoje piszę, nie parafrazuję ciebie. Pisze od siebie tak moze wyolbrzymiając i odniosłas to do siebie. Odniosłam wrazenie ze biała to kicz bo niezanaczyłaś ze niektóre białe to kicz, więc napisałam ze nie wszystkie sa kiczowate prócz tych bufiastych - to moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie siewydaje ze slub w urzedzie jest pozbawiony takiej wyjatkowosci i odswietnosci... malo jest uroczysty... no my w kazdym raze wolimy koscoil.... zreszta to kosciol w ktorym do komunii szlam i bierzmowania. jak tam ostatnio bylam to mi sie lezka zakrecila... jakis mam sentyment taki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie z gustami to roznie bywa:D ale wsztuce istnieje pojecie kiczu i czesto jest on projektowany hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie juz spokój...
niech każdy robi jak uważa, i bedzie dobrze:) Dla każdego coś innego jest stylowe, a cos innego kiczowate:) Dla mnie stara warszawa jest kiczowata, a biała suknia stylowa:DWażne zebyśmy my, czyli panny młode były szczęśliwe i zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
zgadza się jest pozbawiony wyatkowości jest beznadziejnie w urzędzie i mało podniośle ale ślub w kosciele byłby niezgodny z moimi przekonaniami. nawet sie zastanawialam czy nozna wydzierżawic kościól na godzinke heheh... no ale ... sie nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my tu sobie calkiem przyjemnie rozmawiamy...chyba wlasnie po raz 1 trafilam na osoby ktore potrafia dyskutowac atu ktos wpada i mowi z e mamy dac spokoj...phi.. tez mi cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda biala suknia jest stylowa. a warszawa z racji klasy designu jest;) a to moze slub pod golym niebem z urzednikiem... ponoc juz sie tak daje.... w jakims ladnym miejscu...na moscie nad rzeka w zamku czy co tam wam s ie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
jaką bedziesz mieć kiece? kiedy ten slub? masz jak długo krawcowa szyje kiece? bo jakos mie sie nie zlozyło a slub za miesąc i troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
niestety nie da rady - duze miasto - duze problemy - duza biurokracja =za duża lapówka;) bedzie usc heheh piękne lata 80te...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.08 suknie szyje wsalonie i zamowilam 27 maja a dzis dopiero 2 przymiarka...ja sie uda to pstrykne dzis jakas fotke i ci wysle mailem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
o shit... późno...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ja tez chce wypozyczyc kościół bo ksiedz mam w rodzinie.Jak mi ksiądz powie ze nie ma miejsc to ja powiem ze pod krzakiem mi mój ksiądz udzieli slubu jak mi ksiądz nie chce dac odpowiedniej mi godziny i terminu. Musze miec bo mam pod date wszystko załatwione:). Kasiędza czyli date ustale za pare miechów. jasne ze fajnie sie gada. Ktos móił ze stylowa jest suknia biała a nie kiczowata. no i oK. kazdy uwaza jak uwaza, ja uwazam ze śłub to slub i welon biel ma byc a jak:). tylkoze tez moda jest na fasony i w kiczowatej bufoniastej kiecce z tiulu bym nie poszła. No ale takich nie szyją:)juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty slub kiedy? kilka miesiecy?i juz zalatwiasz, organizujesz sprawy? my to jakos w kwietniu sie obudzilismy ze latem chcemy slub brac... to poszlismy do ksiedza termin ustalic i potem dopiero ruszylismy reszte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ethan
moj chłop powiedział że niepodobaja mu sie długie sukienki tym bardziej e slubne.... pójde z nim na ugode i zrobie troche krótsza z przodu i dluga z tyłu - nieiwem co krawcowa na to;) malo slubna bedzie ta moja kieca zreszta nie tylko kieca bedzie mało tradycyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×