Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

SPROSTOWANIE - "...czyli (UWAGA!) - w 3-pokojowym mieszkanku!!! I tam mieliby pracować ci wszyscy nowo - przyjęci kandydaci i odbywać ewentualne szkolenia??? ..." -przepraszam, nie chodziło mi tu o szkolenia, tylko o ewentualne spotkania z klientami... Rozpędziłam się. Resztę jak najbardziej podtrzymuję. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek z miasta K.
Nie masz pojęcia o formach pracy zarobkowej jesteś przywiązana do etatu jak pies do budy. Ja nigdy nie poszedł bym na etat, bo dla mnie to ograniczenie wolności. Pomijając EFS , znam tą firmę, nic szczególnego, ale tam jest mowa o współpracy !!! Jak nie rozróżniasz tej formy zarobkowania to nie wypo- wiadaj się bo robisz sobie obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę a łudziłam się, że w odpowiedzi pojawi się jednak jakiś sensowny komentarz. A nie komentarz chłopca, który na podstawie czyjejś opinii odnośnie konkretnej firmy wysnuwa teorie na temat trybu mojej własnej pracy. To fajnie, że starasz się za wszelką cenę dokonać analizy osoby, z którą się nie zgadzasz ale chyba nie najlepiej Ci to wychodziJ Oszczędzisz sobie kompromitacji a i słowem „obciach” nie będziesz musiał ślepo rzucać. Nie wiem czy zauważyłeś ale nawet nie wspomniałam o trybie pracy, zatem Twoje zwierzenia na temat Twojego ulubionego systemu również tu niczego nie wniosły. Ale cieszymy się - mimo, że nie pytany – to jednak podzieliłeś się z nami swoimi preferencjami. Myślę, że to bardzo istotna informacja ale chyba wszyscy byliby bardziej usatysfakcjonowani gdybyś jednak bazował na faktach i takie też argumenty wysuwał. A na drugi raz – czytaj ze zrozumieniem. To w dzisiejszych czasach bardzo przydatna umiejętność. Bo mimo, że starałeś się obalić wszystko, co z jakichś powodów kłóci się z Twoja własną opinią to niestety myślę, że nie udało Ci się przekonać nikogo do swoich racji. I wciąż stoimy w punkcie, w którym jedynym pewniakiem jest to, że jak widać są ludzie, którzy pozbawieni obiektywizmu, łykają wszystko co fajnie brzmi i ślepo podążają za wszystkim co się im wmówi – w mniej lub bardziej entuzjastyczny sposób. Smutne ale prawdziwe. Tyle w tym temacie. Nie sil się nawet na kolejne porywające analizy bo naprawdę szkoda czasu Twojego i czytających. Faktów nie zmienisz a z tymi jakoś nie zauważyłam, żebyś polemizował. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartas
do tej na moście! po pierwsze ja udzielam się na forum bo już dosyć dużo ludzi o wysokim "warszawskim" mniemaniu pisze tu głupoty.sprawdż najpierw gdzie trafiłaś bo to podstawa.bo EFS i EF to jak już sądziłem temat zamknięty.po wszystkich wypowiedziach na forum można to wywnioskować,że to dwie różne firmy.tak jakbym na rynku kupił adidasy z 4 paskami. po drugie siedziba główna EFS mieści się przy Placu Lelewela w Warszawie i adres jest na każdym dokumencie firmy.szkolenia odbywają się w Lublińcu czyli trochę daleko od warszawy Ul.Marszałkowskiej.w EFS nie płaci się za szkolenie tylko za pobyt w hotelu i wyżywienie żebyś im tam nie padła bo wtedy na forum rozpisalabyś się. następnym ciekawym elementem jest rekrutacja...z tego co wiem żaden nowy pracownik nie wie tego samego dnia czy jest przyjęty bo rekrutacja nie składa się z jednej rozmowy. mówisz,że to firma powinna inwestować w pracownika a nie odwrotnie.EFS bardzo dużo inwestuje w pracowników a to,że ja się tu udzielam broniąc dobrego imienia przed ludźmi żle poinformowanymi chyba świadczy o tym,że pracownicy EFS są dumni i zadowoleni ze współpracy z firmą. u nas na szczęście szkolenia nie trwają 2 tygodnie ale skoro dla Ciebie to zaleta to kiedy czas na wykazanie się??jak zakładasz swoją firmę najpierw w nią inwestujesz,szkolisz żeby jak najlepiej prosperowała a póżniej wyciągasz profity bo w EFS masz swoją firmę pod gotową marką.Firma zapewnia szkolenia fachowe, materiały i bierzące informacje.czego więcej trzeba??może samochodu służbowego,komórki.Tu masz nieograniczone możliwości zarobków i pomoc przełożonych.a Ty mówisz,że na wstępie musisz płacić...odpowiedż -nie w EFS!!!więc sprawdż najpierw gdzie trafiłaś i wróć na forum i wtedy napisz,że piszesz głupoty. na koniec powiem Ci,że piszesz ciekawe rzeczy:) fakt podobno szuka reporterów!!!tanie sensacje itp... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartas
sama napisałaś: A na drugi raz – czytaj ze zrozumieniem. To w dzisiejszych czasach bardzo przydatna umiejętność. Bo mimo, że starałeś się obalić wszystko, co z jakichś powodów kłóci się z Twoja własną opinią to niestety myślę, że nie udało Ci się przekonać nikogo do swoich racji. I wciąż stoimy w punkcie, w którym jedynym pewniakiem jest to, że jak widać są ludzie, którzy pozbawieni obiektywizmu, łykają wszystko co fajnie brzmi i ślepo podążają za wszystkim co się im wmówi – w mniej lub bardziej entuzjastyczny sposób. Smutne ale prawdziwe. ...więc pozostaje pogratulować czytania forum i wypowiedzi ze zrozumieniem a także wyszukiwania faktów w epoce informacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszly pracownik
Witam, W ostatnim czasie, w drodze poszukiwania pracy również trafiłem na ogłoszenie EFS. Wysłałem CV i "załapałem" się na rekrutację. Oczywiście bezproblemowo ją przeszedłem i dostałem propozycję pracy, współpracy. Dostałem papierki do podpisania itd. Jednak przeciągałem złożenie podpisu, gdyż się zastanawiałem. Ostatecznie zrezygnowałem. W pełni podzielam opinię lulunamoscie5 oraz kilku innych użytkowników mimo, iż w tym przypadku to Gdańsk a nie Warszawa. I tak zacznę od pracowników. Pracę dostaje każdy kto jest ambitny (jak pisał użytkownik EFS), tzn. na szkoleniu mówi jaki to nie jest ambitny i jak to się będzie starał, czyt. po trupach do celu. (może mnie to boli, bo jestem studentem ekonomii, a mój przełożony wie że mamy teraz kryzys i daje mi wskazówki, które... - jest niekompetentny, ale ma dobrą "gadane") Dla potwierdzenia napiszę tylko, że na ścianach wiszą dyplomy za dobrą sprzedaż produktów firmy Nordea, jak się dowiedziałem od swojego niedoszłego kierownika: "Nordea jest dobra jeśli chodzi o gratisy" - nc. Poza tym jedno wielkie pranie mózgu, padają pytania typu: - A na jakiej pozycji Pan siebie widzi? - oczywiście każdy mierzy wysoko co pobudza jego wyobraźnie, wydaje pieniądze, których jeszcze nie ma. Przeraża również biuro, strasznie prymitywnie zorganizowane (stół, kilka krzeseł, a łazienka razem z kuchnią (obok sedesu stoi lodówka- sic!). Mnie osobiście odstrasza taki nieprofesjonalizm, upraszczanie, idealizowanie, strasznie przerysowane jest to wszystko. Z resztą na potwierdzenie, wystarczy poczytac wypociny użytkownika bartas, żyjącego w wyimaginowanym świecie fantazji, którego to wypowiedzi są bardzo tendencyjne, zero obiektywizmu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłypracownik
Witam wszytkich! Przeczytałem wszystkie opisy pozytywne i negatywne (jest ich zdecydowanie więcej niż pozytywnych). Ogólnie powiem tak: nie każdy nadaje się do tej praca, jest bardzo trudna. Produkty firmy są dobre bo rownież z nich korzystam ale napewno nie są najlepsze dlatego że nie można tego stwierdzić ponieważ firma współpracuje ze zbyt małą ilością towarzystw, a tak naprawdę sprzedaje się tylko Nordea, HDI-Gerling i Interrisk. Można napewno się w niej rozwinąć ale jest to bardzo czasochłonne, zresztą jak każdy bizness. Jeśli chodzi o pozytywy to naprawdę można się w niej rozwinąć, tylko nie jest to takie kolorowe jak na szkoleniach. Czas pracy jest faktycznie nienormowany. W firmie pracuje dużo fajnych ludzi ale równierz jest bardzo dużo takich co noszą nos bardzo wysoko do góry i myślą tylko o pieniądzach a nie dbają o dobro klienta i swoich współpracowników. Jeśli chodzi o negatywy bardzo mi się nie podobały szkolenia a szczególnie zjazdy w Lublińcu ponieważ jest to zwykłe psychologiczne podejście do ludzi które brzydko mówiąc ma na celu wyprać mózg. Bardzo nie miło podchodzi się do ludzi którzy pracują na etatach tak jakby oni byli gorsi od innych, a przecież takich ludzi jest ok. 90% w całej Polsce i gdyby nie oni tzw. "rekiny" nie mieli by prawa bytu. EFS jest profesjonalną firmą ale tak naprawdę tylko Ci którzy pracują w niej kilka dobrych lat mogą powiedzieć że są profesjonalnymi doradzcami. Oczywiście wiadomą sprawą jest że młodzi muszą się uczyć i do tego czasu powinni być pod opieką starszych a nie chodzić sami i doradzać ludziom. Moim zdaniem na szkoleniach powinny być przedstawiane przede wszystkim produkty żeby ta wiedza była systematycznie pogłębiana a nie raz na jakiś czas a reszta to cały czas " pranie mózgu", a na warsztatach trening CAŁEJ anlizy ( a nie tylko przedstawienia firmy), doradztwa i sprzedaży każdego z produktów. Rozumiem że pracując trzeba równierz wierzyć w sukces w prace ale nie zapominać o innych a niestety jest wiele takich osób które są bardzo zmanipulowane. Kończąc swoją opinie nie będę nikogo krytykował bo każdy wie co jest dla niego najlepsze. Nie byłbym negatywnie nastawiony do EFS, bo to że mi nie wyszło nie znaczy że innym ma nie wyjść, ale czytając jedną wypowiedz pewna osoba pisała że musiała firmie zwrócić 1000zł, POTWIERDZAM ŻE JEST TO PRZYKRA PRAWDA, dlatego że moja dziewczyna musi zwrócić ok 700zł a jak ktoś w to nie wierzy mogę wysłać kopię listu E-Mailem. Jest to zawarte w umowie, ale jest to tak nie przejrzyście napisane że nikt się tego nie domyśli i niestety nikt o tym głośno nie mówi a to jest oszustwo, bo skoro wykonałem jakąś pracę uczciwie i mam za nią zapłacone to nikt mi tego nie powinien zabierać. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roobin Hoood
Odpowiadam Panu...który był w Gdańsku na rozmowie.... NIE BIURA WIELKIE I PIĘKNE SĄ NAJWAŻNIEJSZE.... a ludzie! Nie pracuję długo w EFS (oczywiście piszę o Euro-Finanz-Service Sp.z.o.o)...Mogę wypowiadać się jednak, o tym, co już od tej firmy dostałem..., a dostałem wiele! Przede wszystkim wiarę w to, że osiągnę w ŻYCIU coś! Jednak muszę w to włożyć swoją pracę- bez tego nie ma nic! Ci co myślą o "kokosach" na starcie....zapominają o tym, że do nich dochodzi się ciężką pracą...jednak w EFS dużo szybciej...dla tych co chcą! Biuro mój drogi "esteto" będzie niedługo w marmurach- ale Ciebie w nim nie będzie! Myślę, że dobrze.... Od stycznia pracuję w tej firmie....i stanąłem finansowo na nogi! R. - od 07.kwietnia kierownik dla EFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinos 52
Oj robin , masz pojarane w główce. Nim się obrazisz zakoduj te słowa , za kilka miesięcy przyznasz mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre -
pracuje tak ciężko, że w ciągu ponad 3 m-cy awans.... super firma... polecam :-) to za kolejne 3 będzie tam dyrektorem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKOHOLOŁYKACZ
a co na to pełnoetatowy głosiciel prawdy , czyli akwizytor Badaczy Pisma Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszly
@Roobin Hoood (multivisione@wp.pl) I właśnie tym się różnimy, Ty uważasz, że pewne czynniki nie mają wpływu na sukces, ja zaś uważam, że firma nie powinna schodzić poniżej pewnego poziomu, zaś dobrze urządzone biuro świadczy o podejściu do profesji oraz profesjonaliźmie. Za estetę się nie uważam, życzę Ci marmurowych schodów, kawioru i białych trufli, zaś jak się już obudzisz sprawdź w senniku co znaczy marmur... W jednym się z Tobą zgadzam. Dobrze, że mnie w tym biurze nie będzie. X. - od 19. marca aktywny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umysłścisly
aż sie nie chce wiezyć, że na świecie istnieją jeszcze ludzie tak słabi psychicznie, których może zmanipulowac firma typu "piramida" tak tak piramida tyle ze zmodyfikowana, za 2, 3 lata bedziecie płakać i zastanawiac sie nad tym jak to było mozliwe ze tak latwo uwieżyliście w pięknie napisana bajkę. fachowi ekonomiści przewiduja kruzys na co najmniej 7 lat, ciekawe jak sobie poradzi firma ktora bazuje na operowaniu pieniądzem na giełdzie? tonący brzytwy się chwyta, kto nie zarobił na tej firmie do tej chwili to niech nie liczy, ze zarobi w ciagu najblizszych lat, tylko pogrąży sam siebie i osoby które do tego wciagnie. Nie ma co pytac kierownikow i dyrektorów efs (śmiać sie chce pisząc w tych przypadkach kierownicy i dyrektorzy ale niech im bedzie) o kryzys gospodarczy bo juz maja na te pytania napisana gotowa bajeczke. chcesz kariery, wyścigu szczurów, kasy i prestiżu zrób cos sam na siebie a NIE BĄĆ GŁUPKOWATYM PIONKIEM W REKACH REKINÓW na których bedziesz robił. Jednym słowem EPOKA ŚREDNIOWIECZA i CIEMNOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surok
zgadzam się z kolegą jak wyżej. w ciemnogrodzie właśnie tak było, że Hrabia miał zawsze rację. Nikomu nie wolno było myśleć bo w łeb.Mam wrażenie że paru kolesi zostało niźle przepranych(pronie mózgu), ale to dla mnie też nie pirwszyzna, bo w OVB I EFS są ci sami ludzie. Patrzą(dyrektorzy) tylko swojej kieszeni i niech nikt mi CIEMNOTY nie wciska że nie. poznałem od podszewki. Banda cwaniaków którzy wciskają młodym ludziom tandetę i obiecują gruszki na wierzbie. W EFS-ie jest jeszcze na dodatek 3 razy mniej kasy za tą samą robotę a w OVB z kolei buraki(dyrektorzy) w OVB terroryzują swoich jak to nazywają pracowników. Pomijam że Owe buraczki nigdy nikogo do tej pracy nie przyjęli i nie płacą im ZUS-u żeby kogokolwiek nazywać pracownikiem. Podejrzewam że tak samo jest w EFS BEZ KOMENTARZA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARSZY OPERATOR BETONIARKI
Jastem apsolwentem ZSZ tzw. budowlanki, ale robię wieczorowo WUML i pytam, czy mam kwalifikacje na doradce finanowego w EFS. Dodam, żem ja jest ambitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Analska
ja tam nie pracowałam , ale jeśli trzeba to mogę przyjść i zrobić komu trzeba , co trzeba , a na koniec każdemu mogę dać anala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga Obelga
Spalić ją na stosie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak20
Powiem tak, moja Siostra tam pracuje od 4 miesiecy i dostaje na reke 5-6 tys tez nie miala zadnego wyksztalcenia w dziedzinie finansow, jezeli chodzi o ta kase na szkolenia, to w jej wypadku bylo tak ze babka ktora przeprowadzal jej rozmowe zaplacila za nocleg i wyzywienie, i tak jak bylo napisane ze za szkolenie placi sie 250 zl, gowno prawda. placi sie za hotel! bo samo szkolenie jest bezplatne!!!!!!!!! Znajdzcie mi w waszych miastach hotel( nie mowie tu o jakims hostelu gdzie karaluchy biegaja po scianach) za mniej niz 100 zl za dobe a przyjade i sprawdze czy warunki sa jak w hotelu pieciogwiazdkowym...poprostu luidzie ktorzy szczekaja tak glosno licza na zasilek dlka bezrobotnych z urzedu i nic nie chca robic...a powiedzcie mi szczerze czy byscie wykladali kupe kasy na to zeby wyslac 40 POTENCJALNYCH PRACOWNIKOW na WEEKEND do obcego miasta nie majac pewnosci czy im sie nie odwidzi poraca w firmie a wiec zamiast marudzenia wzielibyscie sie do roboty! a nie uzalacie sie jak to w zyciu jest sie naciaganym...wszedzie szukacie spisku i wogole najgorszego a moze spojrzycie na siebie i zobaczycie swoje lenistwo! Czasem trzeba cos dac od siebie a nie liczyc ze wszystko przyjdzie samo. PS ja osobiscie wykupilem sobie ubezpieczenie i 3 filar i jestem naprawde zadowolony bo widze z jakimi firmami wspolpracuje efs, nie z jakas firma krzak tylko z gigantami na rynkach swiatowych. A WIEC SZCZERZE POLECAM FIRME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlopiotrek
Powiem krótko. Mam zamiar zacząć pracę w EFS. Wiem, że na początku kokosów nie będę zarabiał. A jeżeli chodzi o piramidę to tak jest w każdej dużej firmie( wyższe stanowisko to wyższe zarobki). Sam jestem przedstawicielem od 4 lat w przemyśle browarniczym i praca nie jest łatwa. A wiem doskonale jak wygląda plan kariery EFS, gdyż moja ciotka tydzień temu awansowała na kierownika i to ona mnie namówiła do tej pracy. Dzisiaj po południu jadę na szkolenie do Lublińca. Napiszę za jakiś czas jak Mi się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej A.
Pozdrów Dyrektora Jędrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOWCIPniś
Rozmawiaja dwie prostytutki: -jakie lubisz zwierzęta??-pyta pierwsza-bo ja mam skunksa bo dobrze robi minete -skunksa??-pyta zdziwiona druga prostytutka-i co nie śmierdzi?? -no wiesz,przez pierwsze trzy dni żygał ale już mu przeszło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOWCIPniś
dawajcie dobre dowipy. zna ktoś coś dobrego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAŁYHUJWSŁOŃCULŚNIĄCY
Najlepszy dowcip to opowiedział polak20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOWCIPniś
ty wyglądasz jak dowcip hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trampek dobrej marki np.
Jutro szkolenie produktowe w Leśnej Podkowie. Temat : ubezpiecz się , a garb ci sam urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka65
...Najwięcej mają do powiedzenia Ci,którzy nic nie wiedzą na ten temat.... Czytam wasze forum i zastanawiam się ,jakim głębem trzeba być,by zabierać głos tam gdzie nicxzego sam nie osiągnąłem!!!! Praca w EFS jest taka jak wszędzie ,każda firma strukturalna ma takie zasady....Można osiągnąć wiele,kiedy się pracuje ,ktoś przed Tobą sprawdził ten system i doszedł tam,gdzie TY zmierzasz...Więc kogo chcesz słuchać??????Sam sobie odpowiedz! Pozdrawiam wszystkich,którzy nie boją się prawdziwych wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surok
Trele morele to wszystko brzmi tak nieprawdopodobnie że jest jak prawdziwe. A GDZIE STORNO MOI BOGACZE???? dziś zarabiasz 5-6 tysięcy a jutro trzeba oddać to co zarobiłeś. I proszę bez żciemy że Wam się nie zdaża. HA HA HA ludzie więcej i częściej patrzcie w lustro i zapytajcie się jak długo już was piorą i Wasze mózgi. Mam nadzieję że tzw. sukces który nikt prócz jednego nie jest w zasięgu bo nie jest w zasięgu od paru lat więc patrzcie na to co się dzieje a nie dajcie sobie wklepać w pacynki to co ktoś sobie w swojej umyślił aby wami się posłużyć dla własnych tylko celów. Ponadto odpowiedzcie dlaczego jest taka rotacja i dlaczego jest tu sama młodzież? Czy może dlatego że ich najszybciej ściemnić? tylko nie mówcie mi że polot albo inne bzdury, bo większość ludzi którzy najwięcej zarabiają w tej branży to 30-50 latkowie. nie wierzcie we wszystkie dyrdymały które wam do głowy wcisnąć prubują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efs
Sam sobie odpowiadasz.storno jest jak ktoś nie utrzyma programu.pytanie po co takiemu komuś coś wciskać???mi się też kilka razy zdazyło storno a teraz już sam nie pamiętam kiedy ostatnio.nie będę się rozpisywał co i jak ale nie każdego stać na jakis program więc po co mu coś sprzedawać???Ty pewnie wciskałeś co się da i potem w plecy i w plecy i w plecy...użyj mózgu!!!w grupie ludzi z którymi jakiś czas temu byłem na szkoleniu byli też i dojrzali.a dlaczego młodzi???bo firma stawia na rozwój!jest duża rotacja jak wszędzie a to dlatego że jeden się sprawdzi a drugi nie.na 10 osób niech zostanie 2 i buduję tą firmę to za jakiś czas będzie mocna ekipa EFS!!! ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro okazałeś się słaby i odpadłeś. kopiujesz ciągle swoje wypowiedzi które nie mają sensu a firma ma się coraz lepiej.jak czytam wypowiedzi takich ludzi jak Ty bekoma to żal mi się robi bo domyślam się jak porażka boli...pozdrowienia od coraz mocniejszego EFS :) Wy tu walczycie z nami na forum a u Nas coraz lepiej i więcej kasy na koncie:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TRZA TRZYMAĆ
PANIE PREZESIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efs
A skąd ty panie " TAK TRZA TRZYMAĆ " wiesz , że to ja piszę ? Owszem ja prezesem jestem , ale muszę pisać by utrzymać dobre imię firmy EFS. Firma nasza sypie się na całego i muszę tych gnijków co szkalują dobre imię EFS jakoś uciszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×