Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Kamila 23
Ja stosowałam te tabletki, w trakcie ich używania miałam plamienia, ale rzadkie i bolały mnie trochę piersi. Ale specjalnie źle nie czułam się po nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXojejXx
Hej mam troche poważny problem otóż jestem aktualnie u rodziny za granicą. Właśnie zaczynam kolejne, ósme opakowanie i..... tutaj wszyscy mają grypę jelitową. Wymioty, biegunka.... A ja wracam dopiero za tydzień. Boję się co się stanie jeśli mnie dopadnie czy mam odstawić środek? Nie mam jak sie skontaktować z moją panią ginekolog :( strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXojejXx
acha! Dziś wzięłam drugą tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koji
Witam po raz kolejny, Czy któraś z Was miała podczas przyjmownia tabletek bóle brzucha? od drugiego opakowania męczą mnie dosyć specyficzne bóle. są krótkie, niezbyt mocne, lecz częste i bardzo uciążliwe... nie wiem czy to przez tabletki czy to jeszcze skutki ostatnio przebytej grzybicy złapanej na basenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imaginacja9
odstawcie dziewczyny te tabletki;/ przeciez nie ma chyba gorszych od nich... ja je bralam pol roku i powiem szczerze, ze mam 6 miesiecy wyciete z zycia;/ wpadlam w depresje przez nie, w ogole ulecialo ze mnie zycie, przytylam, tylko jadlam i spałam. nie żałujcie sobie na zdrowiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia4u
nie mów że ktoś ma je odstawić bo Ty źle na nie zareagowałaś, znam dużo osób które uważają je za najlepsze tabletki. Każdy jak się nie przekona to się nie dowie czy mu pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajolka
Glupoty co niektore tu gadają.....nie na kazde dziala tak samo....ja juz zjadlam 4 tabletki czuję sie swietnie ......zmniejszyl mi sie apetyt i juz kilogram za te 4 dni schudlam.....to mi pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak 24
Ja znosiłam je tylko przez miesiąc. Jak jedna z Was napisała to był okres wycięty z życia. Libido, spadło na łeb na szyję, na początku bolały mnie piersi i wydawało mi się, że trochę urosły, potem bolał strasznie jajnik już do końca brania tabletek i plamienia przerodziły sie w krwawienie, które trwało przez dobre 3 tyg. Nie polecam, Szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendi
Witam wszystkich na forum Mam pytanko czy ktoras z Was ma do sprzedania tabletki novynette???? Przebywam obenie za granicą a konczy mi sie wlasnie ostatnie opakowanie i praktycznie potrzebuje kolejnego natychmiast. Zainteresowana jestem kupnem kilku opakowan jesli ktoras ma do odsprzedania. Pozdrawiam moj numer gg 4789565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JILLIANA
Hej a ja mam trochę głupie pytanie ale ważne dla mnie otóż zawsze biorę tabletki o 08:00 a wczoraj się troche spóźniłam zapomniałam o tabletce i wzięłam ją o 13:00 a wieczorem kochałam się z moim ukochanym i on skończył we mnie.... czy jest ryzyko ciąży? strasznie się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI DWA
WITAM WSZYSTKICH.OD TRZECH LAT BRALAM TE TABLETKI I NIE MIALAM ZADNYCH DOLEGLIWOSCI Z TEGO POWODU,ALE KAZDY ORGANIZM JEST INNY I MOZE ODCZUWAC TO INACZEJ.OD MIESIACA NIE BIORE BO STARAMY SIE Z MEZEM O DRUGIE DZIECKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JILLIANA
ehhh proszę bardzo o pomoc to dla mnie ważne :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GABI DWA
ZDARZYLO MI SIE RAZ,ZE PO TYGODNIOWEJ PRZERWIE W BRANIU TABLETEK I WZIECIU NOWEJ Z NOWEGO OPAKOWANIA KOCHALISMY SIE JUZ PO GODZINIE I NIC SIE NIE STALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarCia...
niby tabletki dzialaja od pierwszej zażytej ale oczywiscie nie przyniesi Ci to 100% pewnosci pewnosc prawie 100% bedziesz miaal po 3 opakowaniu ja rowniez sie boje bo dopiero koncze 3 opakowanie ale jestem dobrej mysli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JILLIANA
Mówicie że po 3? Ja jestem w trakcie brania 8 paczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata16
Witam. MAm 16 lat i od miesiaca biore M21, ktore lekarz przepisal mojej sieostrze dla mnie bez przebadania mnie.. Dobrze sie po nich czuje ale zaczelam brac je od pierwszego dnia miesiaczki. lekarz powiedzial ze powinny one skrocic moja miesiaczke z 8dni na 4-5dni a ja po nich mialam prawie caly miesiac miesiaczke:( czy jest cos nie tak z moim organizmem?? jezeli ktos mial podobne przygody z jakimi kolwiek tabletkami prosze o odpowiedz:) dziekuje z gory i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludek odlubdek
niektórzy to bzdury piszą !!!!!!!! nieprawda ze tabletki dzialaja dopiero po 3 opakowaniu !!! prawdopodobnie od pierwszej tabletki ale ja moge dac max tydzien a co do mnie ja biore 3 lata M21 i nic mi nie jest, początkowo mialam bole brzucha ale przeszły, nic nie utylam, piersi sie troche powiekszyly, do tego nie mam bólów menstruacyjnych, poprawila się moja cera i dzięki temu nie mam tyle pryszczy, i wzmocnily mi się włosy dla mnie SAME KORZYŚCI :-) DO TEGO TANIE bo kupuje zawsze na promocji za 6 zl opakowanie. (normalnie 13 zl) co do zapomnianej pigulki, ja zrobilam tak ze przez 3 dni zapomnialam tabletki a kochalam sie w tym czasie z chlopakiem i nie jestem w ciazy, i nie raz mi sie tak zdarzylo. to czy utyjemy czy nie zalezy od naszego organizmu, znam dziewczyny ktore schudly po tych tabletkach a znam tez takie ktore utyly a to wszystko zalezy od dawki hormonu na kg ciala no i od lekarza bo jak jest jakis gluek to ci zapisze nie te ktore powinny byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przykre doswiadczenia z pigułkami po mikrogenonie mocno utyłam,później dostałam recepte na jasminelle tu było ciekawiej nie przytyłam ale miłam ochote wybić cały świat nicia dentystyczną,po 2 latach przerwy lekarka przepisała mi nowe nie pamiętam nazwy bo jeszcze nie wykupiłam ale zobaczymy co z nimi bedzie i jakie mają skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać,,że musze brac tabletki z pewnych powodów w dodatku mam nadczynnosć tarczycy więc moje objawy nie muszą być spowodowane przez tabletki anty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
co wy za bzdury piszecie, tabletki - jesli zaczyna się je brac w pierwszy dzień okresu, a potem regularnie w cyklu 21 tabletek plus siedem dni przerwy i znów - działają od pierwszej piguły i cały czas takze podczas tych przerw. "GABI DWA - ZDARZYLO MI SIE RAZ,ZE PO TYGODNIOWEJ PRZERWIE W BRANIU TABLETEK I WZIECIU NOWEJ Z NOWEGO OPAKOWANIA KOCHALISMY SIE JUZ PO GODZINIE I NIC SIE NIE STALO." moglibyscie się kochac w tej tygodniowej przerwie i tez by nic nie było, wiesz?... Wy w ogole o czyms z waszymi ginekologami rozmawiacie czy tak całkiem nic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unbeatable
A jak u was z alkoholem? Mozna pic alkohol po 4 h od wziecia tabletki gdy juz sie wchłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia4u
JILLIANA jak wzięłaś o 13 tabletke to nic się przeciez nie stało bo masz w ulotce napisane że tolerancja jest do 12h. Bez obaw, dlaczego tyle stresu? Tabletki działają od pierwszej ale dla pewności można zrobić 7dniową dodatkową ochrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek wiśniowy
Odkupie 2 paczki M21 gg 10345255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka585
Właśnie jestem po 6 tabletce z drugiego opakowania. Tabletki biorę o godz.20, lecz czasem się zdarza,że zapomnę(2-3godz). Czuję się dobrze, tylko piersi mnie pobolewają i zrobiły się nabrzmiałe... Zrobiłam się toszkę bardziej nerwowa i płaczliwa... Gdzieś czytałam w necie że alkohol i Microgynon to złe połączenie: występują nudności, wymioty i takie tam. Z własnego doświadczena powiem,że ja nie miałam żadnych takich komplikacji gdy piłam. Nie piję dużo, góra 4 piwa przez noc, może dlatego mnie nie dopadły powyższe skutki połączenia M21 i alkoholu. Już po 3 tabletce kochałam się ze swoim chłopakiem(zaczęłam brać M21 w pierwszym dniu okresu, okres trwał niecałe 3 dni). W przerwach między opakowaniami też się kochaliśmy, a okres dostałam w 5 dniu przerwy,a trwał 4dni. Ogólnie jestem zadowolona z tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettycie
I Ja odkupię minmum jedno opakowanie Microgynon 21 kontakt: bettycie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha74
Właśnie skonczylam pierwsze opakowanie M21,czuje sie super ale mam jeden problem cały czas krwawie i jest to dla mnie juz męczące.Po skonczeniu zaczełam jeszcze bardziej.I tak naprawde nie wiem co mam robic ,czy po 7 dniach mam normalnie brac nastepne opakowanieM21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia4u
ja bym poszła na Twoim miejscu do lekarze bo może je zmieni skoro cały czas krwawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxPHANTASMAGORIAxX
A ja mam taki problem jestem w połowie 9 opakowania wszystko było super ale! w zeszłym miesiącu byłam bardzo chora miałam taką ropną i dostałam silny lek Xorimax po skończeniu tegoż leku kochałam się z ukochanym skończył we mnie... Okres dostałam normalnie ale od tygodnia odczuwam tak straszny głód że aż mi czasami z głodu niedobrze często mi się w głowie kręci źle się czuję... Boję się że skuteczność leku się wtedy zmniejszyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjh
Biorę pierwsze opakowanie: -cena rewelacyjna, zwlaszcza, ze wczesniej kupowalam plastry za 40 zl, teraz nie ma porownania;) - oprocz plamienia po okresie, zadnych efektow ubocznych ! szczerze mowiac obawialam sie tycia, bo po wspo,mnianych juz przeze mnie plastrach troche przybralam na wadze, a przy microg. nawet zeszczuplalam! A plamienie podobno pojawia sie przy pierwszym opakowaniu tabletek czesto, wiec narazie sie nie martwie. -piersi mi nie urosly, to akurat bardzo nie cieszy, bo po plastrach mialam rozmiar albo nawet dwa wieksze :P coz. cos za cos. ale mysle ze zostane przy microg.21. Jest naprawde w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryfyry
a jak tam z zajsciem w ciaze?? dobra antykoncepcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×