Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Witam! Ja przyjmowalam microgynon21 przez 3,5 i nie mialam zadnych objawow. Pozniej odstawilam go i po 3 miesiacach okazalo sie ze jestem w ciazy, balam sie ze dziecko bedzie uposledzone albo ze bedzie to ciaza blizniacza ale nie , mam cudownego i zdrowego syna ma 8 miesiecy. 2 tygodnie temu znowu zaczelam przyjmowac microgynon21 i niestety jest mi niedobrze jestem spiaca i pobolewa mnie brzuch. Mam nadzieje ze to tylko chwilowe i tabletki sie przyjma. Boje sie poniewaz doszlo do wspolzycia po 6 dniach i nie wiem czy moglo dojsc do zaplodnienia? wydaje mi sie ze nie ale... czy ktos mial taki problem? prosze oodpowiedz dzieki1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyjmowalam microgynon21 przez 3,5 roku i nie mialam zadnych objawow i nie przytylam nic:) Pozniej je odstawilam i po 3 miesiacach okazalo sie ze jestem w ciazy.Mam zdrowego i pieknego syna:) 2tygodnie temu zaczlam znowu brac tabletki i jest zupelnie odwrotnie. Jest mi niedobrze, boli mnie brzuch i jestem spiaca. Mam stracha bo po 6 dniach doszlo do wspolzycia i nie wiem czy to objawy ze wzgledu na tabletki bo chyba nie wpadka:( Czy ktos mial taki problem. prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Ja dopiero zacznę je brać jednak chciałam zapytać dla pewności po ilu dniach od rozpoczęcia można spokojnie uprawiać sex i nie obawiać się wpadki?? I czy tabletki również działają w 7-dniowej przerwie międzu jednym listkiem a drugim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Skonczyłam w zzeszłym tyg 6 opakowanie MG21, jak dla mnie tabletki sa ok jęsli chodzi o samopoczucie... Niesteyt schizuje i jakoś nie ufam im do końca ;) Np teraz dostałam krwawienie z odstawienia dopiero w 4 dniu, i było one skąpe dośc w porównaniu z poprzednimi... trwało od niedzieli do wczoraj, na podpaskach była jednak taka żywa, czerwona krew, aczkolwiek nie było jej duzo... bóle miałam jak przy normalnym okresie. No i schizuje czy to krwawienie to było krwawienie czy nie plamienie ;) 2 tyg po ostatnim stosunku robuiłam test i negatywny... więc chyba wszystko w porządku??? ;) tak wiem, jestem przewrażliwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie dwa tygodnie po stosunku tylko 21 dni po miało byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tabletki zaczynają działać juz od momentu w którym ją zażyjecie...wiec bez stresu...jeśli bierzecie je regularnie to nie macie się o co martwić:) i w czasie tej 7-dniowej przerwy tez działają...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulkaMAW
srakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2137
Pilnie potrzebuje jednego listka microgynon21. Sprawa życia i śmierci. Warszawa i okolice, proszę o kontakt na gg: 1077835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta2137
Pilnie potrzebuje jednego listka microgynon21. Sprawa życia i śmierci. Warszawa i okolice, proszę o kontakt na gg: 1077835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekkkkkk
Witam wszystkie Panie! mimo, że jestem facetem, mam nadzieję, że nie zostanę przez Was zlinczowany...;) Chciałbym si zwrócić do Was z pytaniem na ile Microgynon jest skuteczny w aspekcie antykoncepcji i czy wahania w czasie przyjmowania tych pigułek do pół godziny mają jakieś znaczenie? Pytam, ponieważ moja kobieta nie ma zaufania do hormonalnej antykoncepcji i dodatkowo stosujemy prezerwatywę. No ale jak to w życiu bywa.... pękła prezerwatywa i moja ukochana jest bardzo podenerwowana... Czy któraś z Was zaliczyła wpadkę stosując microgynon? a może znacie kogoś takiego?? Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam miłe Panie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Maniekkkk Ja stosuje Microgynon już prawie 2 lata, jest to moje jedyna metoda antykoncepcji. Nie zawsze biorę tabletki o stałej godzinie, czasami różnica wynosi godzinę, a nigdy mnie nie zawiodły. Myślę, że nie macie się czym przejmować, bo nic wam nie grozi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elauraaa
Heja. Pisałam tu pare miesięcy temu... jak zaczynałam brać m21. Niestety musiałam odstawić, kompletnie spadła mi ochota na seks, dotyk zamiast mi się podobać - drażnił i w dodatku byłam ciągle zła. Przemęczyłam się tak 5 miesięcy. Do tego bolały mnie łydki. To były moje jedyne ( a może aż ) objawy. Teraz mam próbny listek Sylvie21 ( z niską dawką hormonów ) i wszystko jest OK. I drogie też nie są. Także dziewczyny do tych ktore tak jak ja męczyły się- zmieńcie tabletki :) Ile można :) Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczka mała
Hej! Stosowałam tabletki mikrogynon 21 przez 3 miesiące. Dla mnie to były 3 miesiące męczarni, non stop plamienia, bóle łydek, wychodzące żyły, stany depresyje, zero ochoty na przytulanie. Co dziwne odstawiłam tabletki i ochota wróciła, nawet większa niż przed tabletkami. Dzień, dwa dni po odstawieniu tabletek nie stosowałam jeszcze zabezbieczenia, bo myślałam, ze jeszcze dzialają, ale gdzieś przeczytałam, że działają tylko wtedy gdy po 7 dniach znowu zaczne sie brać tabletki, a ja już na stałe je odstawiłam i nie mam zamiaru brac już jakichkolwiek tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekkkkkk
Dzięki Kasiunia!!! Cieszę się, że choć jedna osoba zechciała odpowiedzieć na moje pytanie;) Moja ukochana bierze microgynon ze względu na uregulowanie cyklu, bo ma takie krwawienia, że parę razy wylądowała na izbie przyjęć, a działanie antykoncepcyjne traktuje tak dodatkowo. W każdym razie dzięki jeszcze raz!!! Pozdrawiam serdecznie;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elauraaa
Mam do sprzedania listek Microgynonu21 ( za 7zł, tyle co sama kupiłam). Ważność 10/2013. Białystok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elauraaa
Mam do sprzedania listek Microgynonu21 ( za 7zł, tyle co sama kupiłam). Ważność 10/2013. Białystok. gg. 1496057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inanana
Mi po tych tabletkach "powychodziły" żyły na rękach i nogach :( Domyślam się, że to nie jest tak, że te konkretne tabletki to spowodowały tylko ja w ogóle nie mogę brać tabletek :( Buu... Odstawiłam i nie przyjmuję żadnych ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Cześć Dziewczyny...Proszę was o rade bo nie wiem co robić...? Od 5 dni biorę M21 i wczoraj zaczął boleć mnie brzuch i również boli mnie nad lewą piersią. Co mam zrobić?? Nie orientuję się bo tomoje pierwsze w życiu tabletki. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim powinnaś isc do lekarza i powiedziec o swoich dolegliwisciach...mozliwe ze nie mozesz brac tych tabletek ale to tylko moje przyposzczenia...Ja jak zaczęłam brac tabletki tez niezbyt dobrze sie czułam brzuch mnie nie bolał ale na ból głowy bardzo narzekałam. W tej chwili ku mojemu zaskoczeniu bóle ustapiły...dlatego nie do konca jestem przekonana ze ten boł był spowodowany przez tabletki...3maj sie ciepło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Problem w tym że do mojego lekarza wizytę mam dopiero w maju a że mieszkam w małej miejscowości to nie mam dostępu do innego lekarza! A do maja dużo czasu zostało więc nie wiem czy brać dalej czy odstawić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że nie powinnaś przerywac stosowania tych tabletek. Pisałas ze dopiero zaczełas je brac wiec nie powinnas sie niczym przejmowac. Przez pierwsze 3 miesiace moga pojawiac się rózne dolegliwości takie jak bóle głowy o róznym nasileniu bóle piersi spadek libido plamienia także bez obaw...po pewnym czasie dolegliwości same przejda. Twój organizm może tak reagowac poniewaz sa ta pierwsze w Twoim zyciu hormony i organizm musi sie przyzwyczaic do zmiany stężenia hormonów...A jesli faktycznie bedziesz sie czuła coraz gorzej to lekarz moze Ci zawsze przepisac inne tabletki...tak wiec na razie spokojnie bierz te co masz ja wierze ze to jest tylko przejsciowy ból:) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaa
ja po nich strasznie zaczęłam przybierać na wadze i schizowałam więc odstawiłam i lekarz przepisał mi cilest :) A powiedzcie mi czy stosując tabletki współżyjecie "do końca" czy stosujecie stosunek przerywany?? A może jeszcze gumkę stosujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Tabletki biore od 6 dni tak że jeszcze nie współżyliśmy... Jestem 6 miesięcy po porodzie i od tego czasu nie kochaliśmy się gdyż nie ufam gumkom ani stosunek przerywany też nie wchodzi w gre... A ten ból z lewej strony może być też spowodowany tym że zawsze mojego synka noszę po tej stronie więc to może być od dzwigania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham się ze swoim chlopakiem zawsze do końca...tabletki biore już 4 miesiące i jak na razie mnie nie zawiodly.wczesniej przez miesiac stosowałam plastry i im do końca nie ufałam gdyz często odklejaly sie na brzegach...teraz jestem bardzo zadowolona czuję sie dobrze okres dostaje zawsze w ten sam dzień nawet godzina jest bardzo zblizona...a co najwazniejsze podczas okresu nie boli mnie brzuch (wczesniej była tragedia 7 dni meczarni) teraz moje krwawienia trwaja 4 dni :) jedynie czego sie boje to to czy po odstawieniu tabletek bede miala regularne miesiaczki wczesniej mialam bardzo regularnie i boje sie jeszcze tego zebym bez problemu zaszła w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Po tabletkach podobno od razu się nie zajdzie w ciąże ale pamiętaj że każda kobieta jest inna.... Ja nie brałam nigdy tabsów a i tak w ciąże zaszłam dopiero po pół roku prób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak to jest ze kobieta ktora chce miec dziecko to musi dlugi czas sie o nie starac a dziewczyny ktore nie chce jeszcze dzieci zachodza nawet nie wiadomo kiedy...eh...mam nadzieje ze w moim przypadku bedzie dobrze...pozdrowionka kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu chyba mnie pocieszyłaś:) bo strasznie chce miec dziecko tyle ze jeszcze nie teraz...tabletki bede brała do konca sierpnia pozniej je odstawiam i za jakies pol roku bede starac sie o dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×