Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość efa74
mój ginekolog kazał zrobić próby przed braniem pigułek, zrobiłam wszystko w porządku ,zobaczymy za rok - zrobię znowu dla kontroli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnechita
Hey ja brałam m21 przez 5lat dobrze sie po nich czułam nie dokuczały mi nigdy mdłości ani krwawienia miedzy miesiaczkami ani bóle głowy. Ogólnie dobrze moze tylko spadek libido ale to przy hormonalnych tabletkach normalne. Co roku robie cytologie i jest w porzadku. Jedyna wada to ze przytylam 15kg przez te 5lat. stanik musiałam zmienic z rozmiaru B na D ale nie mialam problemu bolacych piersi no nie liczac paru dni przed okresem ale to tez normalne.I jeszcze jedno okres prawie z zegarkiem w reku bez bolu od wtorku do piatku i po :) Ja zawsze bralam wieczorem ok 21 i nie przypominam sobie klopotow ze snem. Pare razy zdazylo mi sie zapomniec albo sporo rozciagnac czas brania bez efektu niechcianej ciazy. Teraz zmienilam na DIANE 35 ( ze wzgledu na ,,meskie" owlosienie) od piatku zaczynam ciekawe jakie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita.79.ali
Boze tyle tu opinii ze nie wiem co myslec :( bralam rozne tabl.ant.juz 16lat z przerwami na dzieci :)(teraz mam syna 9lat i 3,5r przed kazdym zajsciem bralam tabl.ant.przy pierwszym podejsciu do zajscia w ciaze odstawilam tabl.i przez pol roku nie moglam zajsc w ciaze,a przy drugim dziecku-zdecydowalam sie dopiero po 6latach na kolejne dziecko:) 4miesiace wystarczyly i znowu bylam w ciazy,po logescie i po jasminie nie tylam,ale zachcialo mi sie zmienic na mercilon ktory bodajze kiedys bralam(wtedy robilam sie grubsza-ale nie podejrzewalam tabletek mloda bylam myslalam ze jem za duzo:)ale teraz przez dwa miesiace przy mercilonie przytylam 5kg i naprawde nie wpier..da..lam!!! w dodatku pracuje fizycznie przez 8-9godz.bez obijania sie wykladam towar w sklepie chemia i AGD wiec lekko nie jest-a przybylo mi w dupsku!!!jak by w innym miejscu to bym sie nie martwila:),no ale wroce do tematu odstawie teraz mercilon i juz dostalam recepte na microgynon21 no i przez te opinie jestem zalamana!!!boje sie ze zrobie sie jeszcze grubsza a ze jestem coraz starsza:) 32lata nie bedzie latwo tych kolejnych kilogramow zrzucic waze teraz tyle co jak bylam w ciazy!!!64kg masakra!!!wiem stara jestem:) dzieci mam nie powinnam sie przejmowac :( ale waga to moja obsesja!!!juz nie wiem co myslec chcialam zaoszczedzic na tych tabsach!!!tyle lat je biore tyle siana idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambet
Witam, Biorę Micro od sześciu m-cy w celu wyregulowanie miesiączki. Od kwietnia ub. roku przez kolejne trzy cykle miałam miesiączki przez 20 - 21 dni, przerwa siedem dni i od nowa. Doprowadziło mnie to do okropnego osłabienia, miałam dużą anemię, motyla w klatce piersiowej ( kołatania serca) i po kolejnym krwotoku łyżeczkowanie. to był przerost endometrium, po zabiegu w ciągu trzech dni krwawienie powinno ustać, a ja dalej miałam okres.Okazało się, że to cholerne endometrium nie chce się odbudowywać. Dostałam hormony i na tydzień ustało. Po tygodniu znowu okres. Trafiłam w końcu na lekarza, który dał mi Microgynon21. Jak ręką odjął. Przede wszystkim ustabilizował mi się okres, piersi mnie nie bolą ( a bolały tak, że jak schodziłam po schodach, to myślałam, że mi się obrywają), żadnych skutków ubocznych no i bezpieczny sex:) Na początku września zrobiłam badanie TSH i okazało się, że mam niedoczynność tarczycy- stąd problemy z wcześniejszym okresem, no i wiem skąd się wzięło dodatkowych 10 kilosów. Biorę Micro (wieczorem) i Euthyrox(rano) i gra gitara... Na razie jestem na etapie ustawiania TSH, ale już zaczynam chudnąć... Sądzę, że Microgynon nie jest lekiem dla wszystkich - po prostu trzeba trafić na swoje tabletki metodą prób i błędów. Pozdrawiam wszystkie tabletkożerczynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sprzedam kilka listków Micorygononu. Kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykotka
Ja brałam Micro 6 lat, teraz od kilku miesięcy ale mam zamiar zacząć znowu. Jak dla mnie to idealne tabsy, czuję się po nich lepiej niz gdy w ogolę nie biorę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita.79.ali
no i zaczelam brac microgynon 21 po pierwszej tabl.nie bylo zadnych objawow ale trzy kolejne to masakra biore je ok.20 i w nocy budze sie bo robi mi sie niedobrze(nie nie wymiotuje-ale robi mi sie strasznie niedobrze) :( a w ciagu dnia brzuch mnie boli i nie mysle o podbrzuszu tylko w okolicy zoladka:( czy ktos mial takie objawy i czy one przeszly?wszystko mnie z tego zlego samopoczucia denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioreod3dni
dzis wzielam 3tabletke microgynonu i nawet nie jest zle narazie - odpukac... zobacze co bedzie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluta
ja mam pytanie. ostatnio bylam u lekrza i przepisal mi te tabletki kazal wziasc w 1 dzien miesiaczki , ale ja jestem 8 tyg po porodzie pologu juz nie mam . wystapilo lekkie krwawienie i zaczelam brac te tabletki ale po dniu krwawienie ustapilo . nie byla to raczejk miesiaczka tylko przypadkowe krwawienie a wiec czy tabletki dzialaja? czy cos sie stalo jak zaczelam brac nie w okres? tabletki biore 6 dni . czy juz dzialaja ? jezeli nie bralam w okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita.79.ali
moglo byc tak ze tabletki powstrzymaly krwawienie bo tak jest jak sie zazywa w pierwszy dzien okresu-tj.nastepne dni gdyby to mial byc okres-krew by byla brudna ale by bylo jej coraz mniej moze nawet byloby to tylko plamienie-chcialabym napisac ze dzialaja ale ja jak zaczelam brac pierwsze tabl.i od pierwszego dnia okresu to nie wierzylam w ich dzialanie od razu-bardziej uwierzylam ze od drugiego miesiaca zazywania zaczna dzialac-mysle ze zeby zaczely dzialac nie podzialaja po 6tabl.raczej zablokuja jajeczkowanie w kolejnym cyklu czyli tak w drugim miesiacu stosowania ale to tylko moje przypuszczenia i moze dzieki temu nie zaszlam w ciaze w pierwszym miesiacu stosowania bo poczekalam jeszcze miesiac-mysle ze podzialaja u Ciebie ale wstrzymaj sie do drugiego opakowania az po zazyciu pierwszych 21tabl.pojawi sie okres, ja nie zawsze stosowalam sie do zalecen lekarza mylily mi sie dni kiedy mialam zaczac brac tabl. ale to nic poniewaz i tak czekalam miesiac dluzej do drugiego opakowania - mam nadzieje ze nie pomieszalam Ci w glowie, poczekaj do drugiego opakowania az zaczniesz brac po 7dniowej przerwie(w ktorej powinien wystapic okres i zacznij brac od tego dnia co zaczelas pierwsze opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita.79.ali
a jeszcze jedno :) jezeli myslisz ze to bylo przypadkowe krwawienie to tabletki spowoduja ze wyreguluje sie okres i ze go dostaniesz tak ze na twoim miejscu poczekalabym z seksem :) do drugiego opakowania jak dostaniesz okres gdy skonczysz pierwsze opakowanie :) tyle wytrzymaliscie wytrzymacie jeszcze miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśkaaaaa
JA SKOŃCZYŁAM PIERWSZE OPAKOWANIE MICRO I JAK NARAZIE JEST OK, NIE MAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH, CHOCIAŻ WYDAJE MI SIĘ, ŻE WZRÓSŁ MI APETYT WIĘC PEWNIE TROSZKE MI PRZYBĘDZIE CIAŁKA ALE LEKARZ POOWIEDZIAŁ, ŻE ZE ZMIANĄ TAB. MAM SIĘ WSTRZYMAC DO UKOŃCZENIE 3 OPAKOWANIA. WCZEŚNIEJ BRAŁAM NOVYNETTE I CZUŁAM SIĘ FATALNIE ZERO OCHOTY NA SEX, CIĄGLE JAKIEŚ HUMORY NAPADY ZŁOŚCI I OGÓLNIE BYŁO KIEPSKO A TERAZ SEX SAMA PRZYJEMNOŚC ZERO ZŁOŚCI REWELACJA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśkaaaaa
JA SKOŃCZYŁAM PIERWSZE OPAKOWANIE MICRO I JAK NARAZIE JEST OK, NIE MAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH, CHOCIAŻ WYDAJE MI SIĘ, ŻE WZRÓSŁ MI APETYT WIĘC PEWNIE TROSZKE MI PRZYBĘDZIE CIAŁKA ALE LEKARZ POOWIEDZIAŁ, ŻE ZE ZMIANĄ TAB. MAM SIĘ WSTRZYMAC DO UKOŃCZENIE 3 OPAKOWANIA. WCZEŚNIEJ BRAŁAM NOVYNETTE I CZUŁAM SIĘ FATALNIE ZERO OCHOTY NA SEX, CIĄGLE JAKIEŚ HUMORY NAPADY ZŁOŚCI I OGÓLNIE BYŁO KIEPSKO A TERAZ SEX SAMA PRZYJEMNOŚC ZERO ZŁOŚCI REWELACJA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia8611
witam. ja zaczęłam juz drugie opakowanie i moim zdaniem super nie mam dziwnych nastrojów,sex przyjemny co najważniejsze miesiączka nie boli. czuje sie po nich dobrze. wcześniej brałam logest masakra nie ma porównania. cena również spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciola
Wykupiłam tabletki Microgynon 21 , 3 opakowania za ok 16 zł! Zdziwiłam się i zaniepokoiłam. Wczesniej brałam cilest. Żadnych skutków ubocznych.. a chciałam żeby cera się polepszyła chociaż.. Więc zaryzykuję z tym nowym zakupem.. Piszecie tak o tych skutkach ubocznych a prawda jest taka, że dopóki sie nie spróbuje to sie człowiek nie dowie. Każdy reaguje inaczej.. To BARDZo indywidualna sprawa.. W końcu to hormony.. Np Cilest który brałam i nic nie czułam, tak jakby go nie było (tylko okres regularny),.. a kolezanka miła po nim duszności i okazał sie dla niej za mocny!!.. taka prawda - Dopóki lekarze nie zaczna przed przepisywaniem tabletek robic kompletnych badań, m usimy niczym te króliki doświadczalne szukac tych idealnych metodą prób i błedów... :) Także powodzenia zyczę! I żadnych skutkow ubocznych poza wzrostem piersi i gładką cerą bez trądzików i zaskórników:) Pozdrawiam:* no i czekam na okres żeby zacząć kurację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciola
Wykupiłam tabletki Microgynon 21 , 3 opakowania za ok 16 zł! Zdziwiłam się i zaniepokoiłam. Wczesniej brałam cilest. Żadnych skutków ubocznych.. a chciałam żeby cera się polepszyła chociaż.. Więc zaryzykuję z tym nowym zakupem.. Piszecie tak o tych skutkach ubocznych a prawda jest taka, że dopóki sie nie spróbuje to sie człowiek nie dowie. Każdy reaguje inaczej.. To BARDZo indywidualna sprawa.. W końcu to hormony.. Np Cilest który brałam i nic nie czułam, tak jakby go nie było (tylko okres regularny),.. a kolezanka miła po nim duszności i okazał sie dla niej za mocny!!.. taka prawda - Dopóki lekarze nie zaczna przed przepisywaniem tabletek robic kompletnych badań, m usimy niczym te króliki doświadczalne szukac tych idealnych metodą prób i błedów... :) Także powodzenia zyczę! I żadnych skutkow ubocznych poza wzrostem piersi i gładką cerą bez trądzików i zaskórników:) Pozdrawiam:* no i czekam na okres żeby zacząć kurację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCIOLA masz może na zbyciu microgynon ??? Dziewczyny w środę już muszę wziąć tabsy a moj gin jest 130 km ode mnie :/ pomóżcie.... ratuje mnie nawet jeden blister ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
Od środy chyba już za daleko ale na przyszłość te tabletki można kupić w internecie z dostawą na następny dzień. A tak poza tym to czy ktoś wie coś o działaniu Micorgynon na piersi? To znaczy na zwiększanie piersi bo moja ginekolog powiedziała że mogą pomóc. Wcześniej brałam Evrę i miałam największy biust w życiu. A teraz nie mogę znaleźć żadnej tabletki która by tak działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na biust Micro nie działa, na cere niestety tez nie...pod tym wzgledem najlepsza Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
Myslalam ze Diana tylko na cere i owłosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Nickka ja biorę microgynon od ponad 2-óch lat a zaznaczam ,że nie należę do kobiet o obfitym biuście.... Jeśli chodzi o to czy w jakis sposób działa to u mnie się sprawdziło ,piersi urosły mi mniej wiecej jeden rozmiar ... ale nie tylko piersi :/ przyrałam też na wadze,muszę iść i skonsultować to z ginem.... wczesniej brałam yasminelle i po tych tabsach chudłam niemozliwie ale zasłabłam w pracy zawieziono mnie na pogotowie,zrobiono wszystkie badania i od ręki zmienioni mi właśnie na microgynon21 po którym nie miałam dolegliwosci miesiączkowych. Czuję sie po nich rewelacyjnie, tylko ta nieszczesna waga,...a ze raczej mam sklonnosci do tycia nie chce ryzykowac :) pozdrawiam .... aaaa przeczytalam,że mozna microgynon zakupic w necie..w jaki sposb? ja znalazlam tylko z receptami online a bardzo czesto ktos sie oglasza ale po chwili nie jest juz aktualne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore od dwoch lat , wszystko jest ok, brak skutkow ubocznych :) tylko mam pytanko takie ... zrobilam przerwe (1 miesiac) i nie jestem pewna czy przez ten czas jestem bezpieczna ... od jutra zaczynam na nowo ale chciala bym wiedziec czy one mnie teraz chronia a jak nie to ile czasu powinnam uwarzac zanim zaczna dzialac nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcixx
pilnie kupie mycrogynon , chociaz jedno opakowanie!pomocy :P kontakt ewus66xd@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
Do Postronna (i do wszystkich innych tez :) Ja kupuje w euroclinix.pl, http://www.euroclinix.pl/microgynon.html Wychodzi w zasadzie taniej jesli sie wliczy wizyte u prywatnego ginekologa co 3 miesiace. Zamowilam teraz zapas na 6 miesiecy, dostalam z dostawa do domu nastepnego dnia. Wstyd powiedziec, ale piersi niestety nie urosly wogole :) Ale czuje sie dobrze i mam mniejsze wahania nastrojow, a to tez jakis pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
Doczytalam do konca komentarz Postronnej. Ten serwis euroclinix.pl jest z recepta online. Ale to znaczy ze w cene leku jest wliczona konsultacja z lekarzem przez internet. Wszystko zalatwia sie w ciagu kilku godzin wiec nie trzeba wcale do ginekologa chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nickyy Tego to nie wiedziałam ;) zawse smigałam jak głupia i płaciłam komuś za"nic" 80-11- zeta.... chyba sprawdzę .... ile zapłaciłaś za taki zapas na 6 miesiecy ??? Skonsultowałaś się online ? z lekarzem ? nie wiedziałam ,że jest taka opcja ale milo wiedziec :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickka
Napisalam dlugie wypracowanie i komputer sie zawiesil :) Wiec w skrocie - Moj ginekolog kaze sobie za wizyte placic 100zl i odmawia wystawienia recepty na dluzej niz max 3 miesiace. Na euroclinix.pl zaplacilam 250zl za zapas na 6 miesiecy, wiec za same wizyty sie juz zwrocilo :) Konsultacja jest przez internet, taka ankiete sie wypelnia. Zadaja takie same pytania jak lekarz w gabinecie, czy cisnienie dobre i takie tam. Cena uwzglednia tez dostawe do domu nastepnego dnia wiec sama wygoda wlasciwie :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciia20
Hej, z chęcia odkupie Mikrogynon21, moje gg 708446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nickka :) wszystko fajni,ladnie pieknie...tylko,ze ja biorę microgynon 21 a tam widziałam 30 ....nie wiem czy jest tam jakas róznica czy nie.... nigdy sie nad tym nie zastanawialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×