Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niki25

.......a ja NIE mam JESZCZE dziecka....

Polecane posty

witam.....wszystkie mamy i dziewczyny ktore jeszcze nie maja dziecka tak sobie mysle kiedy przyjdzie na mnie pora ...mam 25 lat i dosc krotki staz małzenski 10 mies, ale znamy sie od 7 lat.... szczerze wam powiem ze sprawa dziecka mnie przerasta.....ta ciagła opieka spacerki karmienie przewijanie....lekarz szczepienie itd...zawsze do dziecka byłam nastawiona dosc sceptycznie....tzn nie spieszyło mi sie do jego posiadania i nadal tak jest ale z 2 strony chciałabym miec to juz za soba nie jestem spontaniczna w kwestii ...ok przestaje brac tabl i co bedzie to bedzie...NIE ja tak nie umiem ja musze postanowic ze teraz naszedł ten moment i sie staramy...ale ja go nie widze, bo widomo okres bez dziecka juz nigdy nie powroci gdy sie juz je ma i wtedy diametralnie wszystko sie zmienia wazne stają sie inne rzeczy i na 1 miejscu jest dziecko jak jest z wami....kobietkiNIE mam jeszcze dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naprawde zadna mi nic nie napisze....to po co jest to forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem twoją rówieśniczką i myślę prawie tak samo jak ty. Z tą różnicą, że ja z całą pewnością nie chciałabym mieć \"mieć tego już za sobą\". I nieprędko zdecyduję się na dziecko (o ile w ogóle), chyba że los spłata mi figla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×