Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

machete

Aniuha8 no wiesz...

Polecane posty

ej no mmm757! ty się mi weź w garść! no nie bo zaraz nie wytrzymam..co ty wyprawiasz?? jutro widzę poprawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz brak slow...nie chce pochopnie wole sie uspokoic, przemyslec a najlepiej sie z tym przespac (z tym problemem). ok jutro zobaczymy dzieki🖐️ ale jeszcze sobie zapalimy:P:):D:classic_cool: pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..może i masz rację..prześpij się z tym..ale za chiny nie możesz się tak poddać..dobra ostatnia fajka..i łyk whisky..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.e.b.a
najlepiej spi przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm co mam zrobic aby poprawic ci troszeczke humor ja mam wielka ochote jechc, ale nie bede cie zmuszac teraz nie bedzie okazji aby sie zobaczyc wiec myslalam, ze dzisiaj moze jeszcze te przemyslisz😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuha juz naprawde nie pojade bo z tego wszystkiego to wypilem sobie 2 piwka i mam zamiar nie konczyc na nich:classic_cool:ale na pewno bedzie jeszcze okazja wiec to sie da!!! i nic sie nie stalo przeciez ja jestem niespotykanie spokojny czlowiek👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rowniez:O ale trzeba bylo sie wczesniej odezwac jak zawsze z samego rana:P ok to do piwka...hlip POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy umowienie adzwonilam jak jeszcze byles w pracy wiec az tak pozno nie bylo a moze to dlatego, ze ja tego chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostaje ja chce tylko od ciebie😍 a nie od jakis chorych kolesi co pierdziela jak potluczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ci to sie kochali, tzn. milagros i ivo skarbie, no prawie tak jak my{love]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niestety ja zawsze muse sie pierwsza sie odezwac bo tobie to by korona glowy spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...ksiezniczki tak juz maja:)zawsze napaskudza a potem chca aby najlepiej samo sie wszystko wyjasnilo:D a tu nie ma....zycie jest piekne:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, nie zadna ksiezniczka i nie napaskudzila ale ja sie przyzwyczailam, zawsze wten sam sposob robisz mi na zlosc i zawsze sie tak sklada, ze jestesmy na cos umowienie i wtedy masz pole do popisu aby sie odegrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze ze sie steskniles za moimi ustami ze az mi tyle buziakow przesylasz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×