Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

machete

Aniuha8 no wiesz...

Polecane posty

tam zaraz przeze mnie zaniedbujesz mnie kurna i to bardzo nieladnie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisaj kurna lipa😡 nawet nie bedzie czasu ale jutro wszystko nadrobimy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten jutrzejszy dzien okazal sie suuuuper:P:P:P a dzisiejszy tez byl cudowny i najwazniejsze,ze jeszcze sie nie skonczyl😍👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D mam tylko nadzieje, ze zmiana pogody nie popsuje nam planow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje kurna akurat w ten weekend musiala sie pogoda zepsuc😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to za problem, seks bedzie w domu a nie na łące:P:D:D:D:D:D:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chce aby tak bylo jak ty sobie planujesz nie po trzech latach, nie pozwole ci tak po prostu ode mnie odejsc i mnie sama zostawic, nie i koniec i zapamietaj to sobie bo bede znowu ci to do glowy wbijac az wszystko zrozumiesz jka ma byc, no 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze to oznacza,ze sie zgadzasz z tym co napisalam bo z reszta juz ci tyle razy powtarzalam, ze mnie trzeba sluchac, no👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍 👄😍👄😍👄😍👄😍👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze jestes ale ty wiesz, ze jestem uparta, chociaz ty ostatnio jestes bardziej ode mnie uparty, ale to nic ja dam rade i oradze sobie z toba i zeby ci wyjasnic, nie wiem wytlumaczyc, ze popelniasz blad odrzucajc mnie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty go musisz kochać Aniu
to on dupcy gorącą 25 publicznie i jawnie, a ty mu takie wyznania czynisz...wychodzi na to, że to jakiś palant, co to wsadza gdzie mu się akurat zachce podziwiam Ciebie oczywiście...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamhhhhhhhhhh
tex tak czytam i podziwiam Cie.ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamhhhhhhhhhh
a czemu chce z Toba zerwac? poklociliscie sie? wiesz sledze wasz topik odpoczatku,myslalam ze wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamhhhhhhhhhh
i Ty wiesz ze on zadaje sie z Goraca, czyli zdardza Cie, i nic na to nie czynisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek nie ma znaczenie, wazne czego sie chce ale oczywiscie zawsze pamietajac o sobie, swoim honorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamhhhhhhhhhh
to prawda.kochasz go,ale tak czytajac jego posty z Goraca, wiesz,uwazam ze nie zasluguje On na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty go musisz kochać Aniu
też tak uważam - on ma syna..nie jest już gówniarzem! A tak się własnie zachowuje! To żenada dla takiego faceta hmm skorpion... niedojrzały jak kwaśne jabłko. Czekaj na faceta, który będzie Cię szanował, bo ten - jak widać - nie rozumie tego..echhh szkoda mi Cię trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty go musisz kochać Aniu
trzymaj fason i nie upokarzaj się przed tym dzieciuchem, który poleciał na walory fizyczne gorącej bez skrupółów JAWNIE I PUBLICZNIE - to na dodatek straszne chamstwo...straszne i nie do wybaczenia - przynajmniej dla mnie - bo mi się to w pale nie mieści zupełnie i nie wysyłaj mu wyznań i serc - to on powinien skamleć - jeśli Cię tak przez 3 lata kochał, a nie Ty!!! miej ambicji choć trochę plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×