Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

machete

Aniuha8 no wiesz...

Polecane posty

Gość a ja mamhhhhhhhhhh
właśnie Aniu on mowil Ci o Goracej,czy to tylko tak na forum, czy w realu tez sie spotykaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamhhhhhhhhhh
moim zdaniem powinnas sprawe postawic jasno. zachowuje sie jak nastolatek,a z tego co wczesniej czytalam, ma dziecko,wiec odpowiedzialnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty go musisz kochać Aniu
czytaj dokładniej!!! Na forum publicznie o tym opowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamhhhhhhhhhh
tak? no to chyba ominelam te posty.. no to aniu trzymaj sie od drania z daleka facet jawnie pisze ze Cie zdradza i ...szkoda slow na niego a Gorraca25 tez jak zywkle nie fair sie zachowuje:O gdybym byl facetem w zyciu nie polecialabym na taka kobiete.nie chodzi o wyglad, tylko to, jak sie obnosi ..zreszta nie moja sprawa,niech dziewczyna robi jak chce.tylko cale zycie bedzie tak obcych mezow,chlopakow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko macie racje:classic_cool: jak bym prawdy nie znał pomyslal bym dokladnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhgthglllllll
wiec czemu jej to robisz? skoro wiesz,ze dziewczyna Cie kocha,nie rozumiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja tylko mam ostatnio duzo na glowie i nie mam kiedy, w pracy sezon urlopow wiec trzeba robic za innych, wypadek samochodem... szkoda gadac.:O...... ale fakt zle to tu wyglada🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhgthglllllll
myslalam ze uda sie Wam, 3 lata to szmat czasu..chyba za bardzo Goraca zawrocila Ci w glowie,szkoda tej Ani.pomysl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo wiemy czyzby
? Fakt pierwszy: dupczysz sie z Gorrraca Fakr drugi: spotykasz sie z Ania i ja rowniez dupczysz a ona cos do Ciebie czuje Czy to malo? Chyba ze to taki luzny zwiazek ma byc, ze obie o sobie wiedza i na to pozwalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercipiętek
Ja pierd**lę ale się ta aniuha kompromituje na całej lini. Nienawidzę ludzi którzy nie rozumieją że nie znaczy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi, przeciez nic innego nie napisalam jak tylko prawde:) od ostatniej naszej rozmowy nic sie nie zmienilo za wiele przyjacielu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ci chodzi ale tak jest ostatnio ciagle wiec sie przyzwyczailam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×