Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja AA

Alkoholiczka bez perspektyw na życie......

Polecane posty

Gość to ja AA

kolejny dzien, kolejny wielki kac, kolejny moralniak co wczoraj naodwalalam, gdzie sie przewrocilam, czy gdzies zygalam ... kolejna klotnia po pijaku o bezsens z czlowiekiem ktorego bardzo kocham ale ktory ma mnie dość, ktory jest juz na mnie obojętny..:( kocham pewnie tylko ja :( patrze na siebie w lustrze i nie moge uwierzyc co wyprawiam, dlaczego?:( dlaczego sie staczam? dlaczego sama niszcze wlasny związek? ciągle placze, chodze nie zadowolona, wymyslam problemy, czepiam sie ...dlaczego sama sie niszcze kazdego dnia mysle o smierci, mysle ilu ludziom by ulzylo..i ile wstydu sobie oszczedze czy jest tu ktos kto moglby mi pomoc walczyc samej ze sobą:( ? moze jakis psycholog, albo terapeuta..proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja AA
przepraszam, chcialam na innym forum to zamiescic, pomylilo mi sie -prosze o skasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abstynent
a zachlaj sie na smierc albo sie sama podnies pijakowi nie nalezy reki podawac gdyz on sam musi zrozumiec ze kroczy nie ta droga co porzadni ludzie!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja AA
dziekuje ..za otuche :( ja wiem ze krocze zlą drogą.. a nie potrafie przestac...czy nikogo nie obchodzę :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstynent--> Powiem ci krótko: spadaj na bambus banany prostować i kurwa nie nazywaj się porządnym człowiekiem! Skoro gardzisz ludźmi, którym podwinęła się noga w życiu, właśnie ty nie jesteś warty podania ci reki. Jestes nikim. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłem alkohol
Ostatnio pilem alkohol w październiku 2005 roku na wyjeździe integracyjnym z pracy , spiłem się wtedy i wstyd , od tamtej pory nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.01
To ja AA - mam to samo co TY i doskonale Cię rozumiem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja AA
porozmawiajmy 1980.01. prosze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.01
Hmm, zastanawiam się o czym tu rozmawiać? Prawda jest okropna i nie zapowiada się nic aby miało sie cos zmienić - bynajmniej u mnie😭. Bo, przedewszystkim trzeba chcieć się z tego wydostać, a ja nie mam na to najmniejszej ochoty. Kiedy piję - nie myślę o powodzie przez który właśnie tak się staczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja AA
ile pijesz? co pijesz ? i jak czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.01
Piję codziennie drinki i piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie erotyczne - i słusznie jak zawsze jak się nachlam to mi się zbiera na erotykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na najlepszej
drodze, zeby dołączych do grona AA. Mam powód, kiedy pije o nim nie myślę. Potem myślę o tym, ze piłam, ehhh błędne koło a zyć się chce coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jakis klub AA?wczoraj znowu przegielam pale:o wino,piwo,wódka... cale szczescie ze malo z tej imprezy pamietam:0 ale i tak mam kaca moralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×