Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość a pewnie
Tak tak pewnie ja nie mowie o tobie a o nastoletnik dziwkach ktore wolaly sie wypiac dupe przed facetem i jak to sie skonczylo - dziecko ma dziecko przeciez to patologia a jak poczytasz wszystkie wpisy to zobaczysz jak wiele osob tak uwazasz sama nie jests mloda matka ale jes bronisz - kto wie moze dlatego ze ktoras z twoje rodziny tez w mlodym wieku sie puscila moze siostra moze matka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masrigirl
Poczytałam wpisy tych wyzywających i wiekszosc z nich ma te same IP(da sie to sprawdzic), wiec WIEKSZOSC pisala jedna i ta sama osoba. Masz glebokie kompleksy i bardzi Ci wspolczuje. Bardzo sie dowarosciowalas nazywając kogos dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie
Tak to sobie tlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masrigirl
Nie znasz wszystkich młodych matek.nie mozesz powiedziec, ze kazda jest dziwka i patologia.ja znam jedna- to moja lekarka rodzinna(urodzila w wieku 18 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masrigirl
O IP to wiem, bo da sie to sprawdzic(szczegolnie jak sie ma meza obeznanego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila123
Ja nie wypinałam dupy tylko kochałam się ze swoim pierwszym i jedynym chłopakiem a że wpadłam to trudno ludzie robią gorsze żeczy np urodzą dziecko w wieku 28lat (to już dorosła i odpowiedzialna osoba) a zostawia dziecko na śmietniku, katuje maleństwo które ma kilka miesięcy po czym ono umiera, głodzi swoje dzieci i je wyzywa bo są wżniejsze dla nich ich przydupasy!!!! to jest dopiero mrgines społeczny takie dorosłe laski walą się z kim popadnie rodzą po kilka dzieci a traktują je jak by ich mnie było:(:( to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkiki
pamietajcie ten bachor bedzie wam przypomnial o tym jak mamusia zaszalala bo nie potrafila zapanowac nad soba albo odmowic chlopakowi "dojrzala osiemsnatka" jak to fajnie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masrigirl
Podoba mi się to zmienianie nicków. jesteś nikim i nawet proba dowartosciowania się ie pomoze. racje miał pewien lekarz mowiac, że fora to "rynsztok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie_
skoro jestes taka madra to ip posprawdzaj a nie pierdolisz ze niby ksywki zmieniam!!!! ja podtrzymuje to ze dziwka jest dziwka a to ze sie kurwila i ma dziecko jej nie usprawiedliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
Sama jesteś bachorem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masrigirl
ale jestem glupia wybaczcie mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do książek
smarki , a nie za rodzenie dzieci się biorą ! Pewnie, że się ludzie gapią ... na gówniarę z wózkiem... maturę najpierw zrobić a nie bawić się w ginekologa od siedmiu boleści ! Guwniarstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie
popieram!!! zdanie swoje wyrazilam i nie bede wiecej powtarzac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila123
ludzie robią gorsze żeczy np urodzą dziecko w wieku 28lat (to już dorosła i odpowiedzialna osoba) a zostawia dziecko na śmietniku, katuje maleństwo które ma kilka miesięcy po czym ono umiera, głodzi swoje dzieci i je wyzywa bo są wżniejsze dla nich ich przydupasy!!!! to jest dopiero mrgines społeczny takie dorosłe laski walą się z kim popadnie rodzą po kilka dzieci a traktują je jak by ich mnie było to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila123
ludzie robią gorsze żeczy np urodzą dziecko w wieku 28lat (to już dorosła i odpowiedzialna osoba) a zostawia dziecko na śmietniku, katuje maleństwo które ma kilka miesięcy po czym ono umiera, głodzi swoje dzieci i je wyzywa bo są wżniejsze dla nich ich przydupasy!!!! to jest dopiero mrgines społeczny takie dorosłe laski walą się z kim popadnie rodzą po kilka dzieci a traktują je jak by ich mnie było to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do książek
Kamila , pewnie ze robią gorsze rzeczy . Ale to nie od wieku zależy i nie ma znaczenia czy zabił , skatował 18-latek czy 30-latek. I jeden i drugi to dno. Ale w przypadku rodzenia dzieci w młodym wieku to nie jest to patologicznie zły czyn czy skrzywienie umysłowe tylko NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEESIM
czesto jest , ze osoba, ktora ma najwiecej na sumieniu oskarza o to innych. WIEC OSOBA O NICKU PEWNIE I SETKI INNEYCH SAMA SIE PUSZCZA. BRAVO. NAPISZ NAM ILE DZISIAJ ZALICZYLAS DZIWKO?EHE DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila123
a katowanie takiego malenstwa to jest odpowiedzialnosc???!!! przynajmniej taka 18 latka potrafi sie zajac dzieckiem a nie je katowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEESIM
NAPRAWDE DA SIE SPRAWDZIC ip? MOZE ADRES IP TEJ IDIOTKI TO AGENCJA TOWARZYSKA? WIESZ MŁODE MATKI PRZYNAJMNIEJ NIE SPRZEDAJA SIE ZA KASE JAK TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość june
Nie moge czytac tego topiku-tyle agresji, obelg, krzyku, i nienawisci! Nie moge tego zrozumiec-obrazacie te dziewczyny bo mialy seks-uzywajac takich slow jak "dawac dupy"-szkoda przytaczac reszty-jak Wy macie seks to jak to sie wtedy to nazywa? Nagle jest ten seks "kochaniem sie" bo macie z 5 lub 10 lat wiecej? I Wy wszystkie panie rzucajace tutaj obelgami macie seks tylko z tym jedynym ukochanym, po ukonczeniu szkoly, majac prace i bedac juz mezatka? Watpie!!! A te ktore sie tak zabezpieczaja-kto placi za Wasze zabezpieczenie, za tabletki czy prezerwatywy czy co Wy tam uzywacie? Kto placi za ciuchy, jedzenie, prad, mieszkanie? Wy dokladacie sie do wydatkow Waszych rodzicow? Jestescie zalosne w Waszych komentarzach pelnych agresji!!! Te dziewczyny urodzily, wychowuja swoje dzieci-to jest ich sprawa i ich zycie. Nie placza tutaj, nie narzekaja, tylko pna sie do przodu. Jedyna pytanie maja: dlaczego ludzie patrza sie na nie z wyrzutem? Naprawde ulomnosc umyslowa naszego spoleszenstwa niedlugo siegnie zenitu! Co Wam do tych dziewczyn??? Zastanowcie sie nad soba i spytajcie sie samych siebie: skad u Was tyle agresji, nienawisci, i pogardy? Czy naprawde Wy juz nie macie zadnych innych metod na podniesienie swojej wartosci? To co tu robicie to nie jest wyrazanie swojej opinii-to jest rzucanie obelg!!!! A tak na marginesie...i tu juz nie chodzi o dziewczyny na tym topiku ale o te nagatywne komentarze. Jesli dziewczyna zajdzie w ciaze i pyta sie gdzie moze usunac ciaze, to obrzuca ja sie obelgami tego typu co tu czyli "dala dupy, do nauki, nogi rozklada, itp, itd" dolaczajac do tego epitety o morderstwie i zabojstwach. Sa porady typu, "dziecko to szczescie, to cud, nie martw sie, wszystko sie ulozy, najwyzej oddasz do adopcji, itp, itd. W tym przypadku, dziewczyny nie usunely, lecz urodzily swoje dzieciaczki, kochaja je, pracuja, itp, itd a nadal sa komentarze potepiajace, pogardzajace i obrazajace. Czyli i tak zle, i tak niedobrze!!!!!! Ludzie, Wy sie opamietajcie bo wstyd sie przyznac jak sie czyta Wasze posty, ze sie przynalezy do tego samego spoleczenstwa. Troche kultury i tolerancji naprawde nie zaszkodzi a wrecz pomoze aby kazdemu sie zylo lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czytajac te wszystkie wypowiedzi uwazam ze najwiecej do powiedzenia maja mlode mamusie bronia sie jak moga i faktycznie jak ktos wczesniej powiedzial probuja wmowic poukladanym kobitkom i chyba samym sobie ze ,,cytryna jest slodka,,,ale mlode lub(za mlode)mamusie -naprawde nie ma czym sie chwalic ze macie dziecko w tak mlodym wieku bo to po prostu nie byl wasz wybor tylko wpadka chcialyscie tego dziecka w takim mlodym wieku??mysle ze nie...mimo wszystko uwazam ze na wszystko jest czas i miejsce i naprawde nie zyjemy w sredniowieczu-jesli chce sie rozpoczac wspolzycie trzeba najpierw myslec nad zabezpieczeniem a jesli jest sie mloda i nie potrafi sie myslec to lepiej w ogole zrezygnowac z seksu,17,18-latka powinna skonczyc szkole wybawic sie wyszumiec,wyjsc za maz a potem myslec o dzidziusiu,na dziecko trzeba miec czas pieniadze i nie mieszac w wychowanie maluszka osob trzecich, bo domyslam sie ze mloda mama chcialaby (skoro juz dzidzia przedwczesnie pojawila sie na swiecie)skonczyc szkole byc moze zaczac studia miec czas na swoje kaprysy ale wtedy babunie i dzidziusiowie musza zajac sie wnusiem lub wnuczka...odpowiedzialnosc sila rzeczy spada na dziadkow mimo z calym szacunkiem milosci rodzicow...ja rozumiem mlode mamy ze musicie sie bronic -sprawa honoru:Pale prawda jest taka ze wasze dzieci to wypadek przy pracy,a wy same jestescie jeszcze dziecmi wiec nie ma sie co dziwic ze kobiety ktore maja jakies zasady i poukladane plany nie wypowiadaja sie o was db, i nie ma co zwalac ze jedna osoba pisze pod roznymi nickami nieprzyjemne dla was posty bo tak jest najlatwiej duzo trudniej za to przyjac do wiadomosci ze kobiet ktore myslaly madrzej od was drogie mamy jest wiecej mimo wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik
naprawde niunia? odkrylas ameryke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie
a co jest najsmieszniejsze polowe z tych 18letnich matek chlop zostail na lodzie - bo nie dojrzal, bo nie chcial wpadki, bo nie chcial wpadki z TA kobieta itd gdyby nie RODZICE to skonczylybyscie w rynsztoku albo jako kurewki na ulicy sprzadajace swoje cialo aby miec za co zyc dziecko w tym wieku to glupota i nikt wam barawo bic za to nie bedzie mozna tylko wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila123
:(:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra_woda
A może te które tak plują jadem zwyczajnie nie mogą mieć potomstwa, dlatego w tak beznadziejny sposób muszą swoje niepowodzenie odreagować. Jeżeli tak, to jeśteście godne politowania i żałosne. I nie jestem nastolatką, mam 28 lat i nie mam jeszcze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra wodo
może ty nie możesz mieć dzieci hhhhhhheeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioski
mlode mamusie zaufaly chlopakowi ze zdazy wyjac to teraz maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
nie musiał wyjmować bo brałam tabletki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny błagam Was
Drogie Mlode Mamy, nie dajcie się prowokować i nie czytajcie tych raniących, niesprawiedliwych plugawych tekstów.. Jesteście wspaniałe i najważniejsze dla Waszych pociech i tylko to sie teraz liczy. Pewnie, że dobrze by było mieć najpierw zapewniony dobry start i stały grunt pod nogami, ale takie wywrócone do góry nogami zycie wcale nie musi oznaczac klęski. Cieszcie się swoimi maleństwami bo one bardzo szybko rosną. Pozdrawiam .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×