Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

tak piszesz pewnie o cytotecie albo arthrotecie.....i piszesz tak pewnie siebie..ale obys sie nie omylila...bo jak pisalam ludzie czesto nie wiedza, ze sa na cos uczuleni, wezmiesz taka tabletke.i juz ci mozemy powiedziec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
kurcze, ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy, że wywołanie poroniena to nie jest 'ot tak sobie' i to, że poronienie jest 'efektem ubocznym' to nie znaczy, że jest jak tic tac? To jest poważna ingerencja w organizm i jeżeli ty - DOJRZAŁA - sobie z tego nie zdajesz sprawy, to nie wiem jak możesz nas pouczać, bo tego się uczą już dzieci w podstawówce. to chyba logizne że wywołanie poronienia nie jest NORMALNE i OBOJĘTNE dla organizmu, tylko ma poważne konsekwencje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugie.to poronienie nie zawsze moze zajsc.i co wtedy? niepelnosprawne dziecko...po drugie jesli sprawa wyjdzie na jaw...to trawisz zwyczajne za kratki:o i ty tu piszesz o braniu na siebie konsekwencji :) buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
nie kazde substancje i leki wywoluja uczulenie drogie panie; wiedzy w tym zakresie nie macie ale moraly lubicie prawic wystarczy sprawdzic sklad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
nie, to chyba po prostu jest prowokacja, ona nie może być taka niedouczona. Dajcie sobie spokój dziewczyny, to prowokacja =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
nie jest karana osoba ktora usuwa ciaze tzn kobieta ktora chce to zrobic ale lekarz ktory to zorbil!! po drugie nikt mi nie udowodni ze siwadomiw wzielam taka tabletke!!! bo jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O i kto tu brak wiedzy ma.zwyczajny lek moze bardzo wiele interkacji wywolac z organizmem..ale ty o tym nie wiesz! a ja wiem:P moze zebys uwierzyla dodam, ze moja matka to farmaceutka a ojciec lekarz...wiec cos o tym wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczkaaaaaaa
uuu zobaczcie kobietki ona jest bardzo pewna siebie:> to swiadczy o tym jak malo wie i w jakiej ciemni zyje bo mysli ze poronienie to "pstryk i swiatlo" to nie jest zwymiotowanie;) oj.... dziewczyno doinformuj sie najpierw a nie chwalisz sie ze sa leki a nie powiesz na co i nie powiesz jak sie nazywaja ale sa i wogole... ehhhh.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
i co z tego ! nie kazde substancje sa uczulajace ale jak sie nie wie to i to ze rodzice cos tam wiedza nie pomoze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
mówię wam, że to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze jest karana! wyobraz sobie, ze jest kobieta w ciazy, a jakies dzieciaki dodadza jej do kawy srodki przeczyszczajace, owa kobieta poroni i moze zostac oskarzona o poronienie:o i wdidac jakas ty wielce uczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
zapytalam jak mi to udowodnia??????????????????? a w pierwsym wypadku mowilam o zwyklej skrobance - czytaj uwaznie bo juz drugi raz skucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazde substancje:o ale co ma piernik do wiatraka:O oczywiscie,ze kazda substancja moze wywolac uczulenie.....kazdy czlowiek ma inny organizm i inaczej reaguje na dane substancje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
tak sama sie przyznam ze celowo poronialam - boze jaka ty naiwna jestes!! wierzysz w uczciwosc ludzka brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczkaaaaaaa
morphina-- mama farmaceutka ojciec lekarz... ladny masz nick:D w sam raz :P a tak powaznie to ja tez nie wierze ze istnieje taki zacofany i pewien siebie baran:) mysli ze cyctocec czy arthrotec to cud tabletki ... no wiec.. krwotok, uposledzenie dziecka, uczulenie, zla reakcja organizmu i wieeeeeeeeele innych skutkow dla niej nie istnieje :) to sie truj i zabij dziecko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale jesli wezmiesz cytotec w kilkumiesiecznej ciazy o ktorej kobieta juz na pewno wie.....to co tu udowadniac? ewidentna proba usuniecia ciazy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccllaauuddiiaa
usunac dziecko??? czy wy jestescie powazne? To morderstwo!!!!!!! nie umialabym nikomu tego doradzic nawet w najgorszym wypadku. Coz taki malusze jest winny, przeciez to najpiekniejsza istotka na swiecie, a gdy na ciebie patrzy, zlapie za paluszek... to jest nie do opisania! Nawet jak ta istota jest tylko wpadkaa to zasluguje aby zyc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
jakikolwiek argument się pojawia, który konkretnie odrzuca twoje bardzo 'nowatorskie' tezy to nie jesteś nawet w stanie przyznać, że się myliłaś. I ty niby jesteś dojrzała i odpowiedzialna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
przeczytaj sobie w jaki sposob powstaja uczulenia bo widze ze masz braki - proponuje zaczac od podstaw bo wiedze ze w tych zagadnieniach nie siedzisz a ptem mozemy podyskutowac a jesli wiesz to wyjasnij wzystkim jaki jest mechanizm powstawania uczulen!!! a jesli nie ptrafisz to sie nie udzielaj - to sie tyczy wszystkich aby sie douczyli!!! ja roboty odwalac za was nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morphina...o ten nick nie stad sie wzial:) naprawde.......pozniej skojarzylam ze sie moze kojarzyc z morfina....a mial pochodzic od lacinskiej innej nazwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa to o jakich uczuleniach ty piszesz:O alergicznych moze co? kazda substancja moze wywolac uczulenie!!nie potrzebuje sie douczac w tej kwestii po prostu, jestem pewna tego co pisze, moze ty sie doucz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
po pierwsze ja w przecwienstwie do maloletnich mateknie dopuszcze do takiej sytuacji ze bede miala bachora - to chyba najwazniejsze wiec mnie gowno obchodzi jak to bedzie z usunieciem ciazy - proste!!! bo nie bedzie takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
ty jestes pewna(oj zgubi cie to kiedys) a ja wyobraz sobie wiem bo czytalam tym sie roznimy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
daj sobie spokój 'macie za swoje'. Twoja niewiedza jest żenująca. Mam co prawda dopiero osiemnaście lat i wcale nie twierdzę, że jestem jakoś szczególnie doświadczona, bądź zagłębiona w kwestie medyczne - ale chociażby po dwóch latach liceum o profilu medycznym właśnie to, co ty tutaj wypisujesz jest dla mnie czystą herezją i nie jestem w stanie zrozumieć jak można zabierać głos w dyskusji i tak się rzucać prezentując jakieś opinie rodem z 'bravo girl'. Przecież to co piszesz to kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
mialo byc "nie dopuszcze" - ale nie wazne - myslacy ludzie wiedza o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i czytalam, i z zycia znam przypadki..wiec nie chce znac twego zdania.....to zdanie tylko moze ciebie zgubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
liceum o profilu jakis tam - bardzo dobrze mam nadzieje ze nauczyli cie tam jak sie zapobiega ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
nauczyli i to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam, ze na tym forum mozna spotkac az tyle ludzi blyszczacych wprost swoja glupota :O Mowa oczywiscie o \"i macie za swoje\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×