Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bika

27 lat różnicy między nimi

Polecane posty

Gość jaka_jest
wierze ;) mysle, ze on tez wykorzystal pretekst nieznanego slowa w opisie by napisac, bo tak pewnie nie mial by o czym moze :O w ogole to czasem boi sie zagadac, zebym zle tego nie odebrala-jak ma zwyczaj mawiac... z ta moja praca zaraz sie zabije... nic nie mam na jutro,,, powiesza mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak taki kontakt trochę jednostronny. np u mnie, to on miał mojego maila, ale co trochę dziwne nigdy nic nie napisał, poza sprawami zawodowymi, tylko się temu do końca nie dziwię, bo czasami to mu takie spojrzenie złości puszczałam, że się od razu amorów odechciewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
my to umiemy :P kiedys wyslalam takiego sms-sa, ze mi na czyms nie zalezy, ze jak mowil potem o tym to az sie wyslowic nie mogl hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
ja musze pisac!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, miałam zachowywać dystans a teraz znowu widzę że jest dostępny na gadu, a nie pisze i cholera mnie bierze za przeproszeniem, ale nie, nie napiszę do niego pierwsza , przynajmniej nie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
sory mika....i bika, ale poplatałam sie juz... jedna z Was ma adoratora 52-letniego adwokata, a druga? nie wiem... :( sorki nie mam czasu czytac od nowa wszystkiego helppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
a co miedzy Wami, ze tak powiem? jak sie ponaliscie i jak sie sprawy mają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
:) no, ale wy juz po pocalunkach :P probowal mimowolnie, ale nigdy mu sie to nie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaliśmy sie wcześniej, miło się gadało, póxniej na takiej imprezie plenerowej sie spotkalismy przypadkiem i dużo rozmawialiśmy na różne tematy, fajnie się gadało, nadawaliśmy na tych samych falach, aż znienacka mnie pocałował, kompletne zaskoczenie, później długo nic aż w końcu zadzwonił pod jakimś pretekstem słuzbowym i tak sie zaczęły spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
jestes z kims zwiazana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem, pewnie dlatego tak łatwo w to zabrnęłam, po prostu jak każda kobieta potrzebuję odrobinę zainteresowania, czułości adorowania, miłych gestów, pocałunków... Nikt inny mi tego nie daje, gdybym z kimś była pewnie nie pozowliłabym na taki rozwój sytuacji, chociaż na tyle nie znam siebie, może coś też by było ale na pewno nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
no wlasnie gdyby byl ktos inny, olalabys pewnie staruszka... a tak :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mów tak, po prostu pewnie do niczego w ogóle by nie doszło i nie byłoby sprawy -a tak, się męczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
wiem zartowalam z tym staruszkiem - on czasem tak mowi, ale chce chyba bym mowila ze nie jest stary :P cwaniaczek... :O czesto sie spotykacie? a co z jego zona? wie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on też tak mówi, że jest stary :) chyba im o to chodzi żeby zaprzeczać, niech sie troche chłopaki dowartosciują;) Spotykamy się sporadycznie,może raz na 2 tyg. pozostają telefony , gadu i smsy a żona mam nadzieję że nie wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
on nie ddzwoni :( nie pisze odkad zona znalazla billingi... znam mnie w idzenia, ja ją tez,,, afera byla... a mimo to pisze jeszcze czasem na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jest
ja juz mam pewnie dzieki niej miano tredowatej w miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może jestem w błędzie. ale myślę, że sporo facetów ma tak, że jak zagada, uśmiechnie się, nawet umówi się na spotkanie, to dla nie znaczy, że już jest zainteresowny bliższą znajmością, może to być jakaś odskocznia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×