Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Marieta1
No wlasnie ja mam problem z tymi cwiczeniami w kleku przed krzeslem,nie za bardzo na poczatku zalapalam o co chodzi,ale od tygodnia robie chyba poprawnie,bo mnie bola posladki az tylko ;) Natomiast Marcia z tym pierwszym cwiczeniem,ktore opisalas to ,hmm Bojarska robi je inaczej,bo noga jest nieruchoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja dzis jeszcze wcale nie cwiczylam nie mam czasu ale wieczorem musze bo jutro wyjeszdzam i napewno nie bede cwiczyc a te cwiczenia na biodra zwlaszcza po angielsku sa dla mnie malo zrozumiale-ja mam wrazenie ze tam jest wkolo to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dziś do was dołączam się:) jestem mamą 3 miesięcznego dzidziusia i chcę wrócić do formy, zaczęłam biegać i chodzić na aerobick ale przypomniałam sobie o starym dobrym callaneticsie, dawno temu to było gdy go ćwiczyłam ale faktycznie były efekty. właśnie jestem świeżo po zaliczonym pierwszym razie z cllaneticsem...chcę ćwiczć codziennie, jeszcze miesiąc przede mną urlopu macierzyńskiego więc jest czas na ćwiczonka gdy maluszek śpi i czas żeby zmienić trochę ciało:) liczę na waszą pomoc w mobilizacji:) jutro dokonam pomiarów...jest co mierzyć!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
Czesc :) dopiero teraz mam okazje cos napisac ale nadal ćwicze callanetics i nie zamierzam przestawac :) dziwilam sie jak pisalyscie ze dziwnie jest z tymi cwiczeniami ..jednego dnia nic nie boli a kolejnego jest strasznie i nie mozna wytrzymac do konca.. to prawda ..wczoraj prawie umieralam jak mialam wytrzymac do 100 sekund ..ale dalam rade ;) za tydzien jade do domku ..musze jakos wygladac ;) a troche mi sie przytylo przez ta zime ..eh pewnie to przez brak ruchu i nieodpowiednia diete na szczescie mamy juz wiosne i latwiej jest wziasc sie za siebie :) aha mam do Was pytanko: ile razy w tygodniu ćwiczycie callanetics ? bo nie wiem czy codziennie ćwiczyc czy np. co drugi dzień ..a w tym dniu wolnym od callana pocwiczyc sobie cos innego..np 8min abs ?? Pozdrawiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila Ja cwicze codziennie od 19 lutego - moze z 3-4 dni nie cwiczylam. mialam co gubic, zreszta zerknij na efekty an dole postu. abelia Dasz rade, nie zalamuj sie tym co jutro zmierzysz, bedzie dobrze. My juz tyle wytrzymalysmy - Tobie tym bardziej sie dua. Mlode mamy mają dużo, dużo samozaparcia. Wierzymy w Ciebie Guga A jak efekty cwiczen,d awno o tym nie rozmawialysmy. To samo Marcia. Wiecie ze ja jutro znow robie pomair i zdjecie Małe PS do a6 w. Obejrzałam dziś moją córcię. ona z zaparciem ćwiczy a6w. I powiem Wam super, super brzuszek, pięknie widac mięśnie, zarysowana linia . Chłopaki będą drżeć. Kot zatem cwiczy nich się nie zniechęca, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie trzeba cwiczyc codziennie-co drugi dzien napewno wystarczy-Bojarska chyba cos mowi na ten temat,to moze dziewczyny ,ktore maja jej plyte napisza ja dzis sobie zrobilam wolne wogoleod cwiczen,ale biegania po miescie mialam to ruch zaliczylam,jutro nie bede cwiczyc bo wyjezdzam na caly dzien,ale dzis jeszcze te 6 stke chociaz zrobie bo nie powinno sie robic przerw podobno,a callanetiks na nogi i cos tym jeszcze bo tez tak mozna nie? fajnie,ze coraz wiecej nas tutaj pisze-powodzenia i milego weckendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
dzieki za rady :) dzis callanetics sobie odpuscilam ale za to bylo 3x8min na brzuch,nogi i posladki :) bardzo przyjemnie sie cwiczylo ..a jutro znowu callan ;] janga jestem pelna podziwu ..naprawde :) jestem w szoku jak mozna w talii tak duzo zrzucic az chce sie cwiczyc :)))) Dobrej nocy Kobietki ! :] do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dostalam vhs z kalanetiksem jak bylam w podstawowce i cwiczylam zawziecie. Kolezanki byly pod wrazeniem:) Potem zarzucilam na jakies....15 lat:) Teraz tez zamierzam zabrac sie za cwiczenia, bo patrzec na siebie nie moge....Z kasety przegralam sobie cwiczenia (wersja Calen) na dvd (mieszkam za granica i moj grat nie odtwarzal vhs). Mam wiec ta plytke: z polskim tlumaczeniem, zegarem i zgrabna Calen:) Technicznie jestem noga, ale moge poprosic mojego meza zeby moze ta plyte przegral i komus zdesperowanemu moge \"jakos\" wyslac do Polski. Potem juz byscie sobie same porozsylaly. Bez kasy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netopia To ja sie na to pisze Masz gg lub skypa? Podalabym adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie marieta no wałsnie Bojarska ma nieychoma noge ,a w ksiazce wyraznie jest napisane ,ze trzeba ruszac w gore i w dół i bądz tu mądrym jak robic Netopia super ,ze masz callan z polskim tłumaczniem ja wsłnie czergos takiego szukałm ,ale nigdzie nie mogłam znalesc .Mogłybysmy sobie to jakos porozsyłać. Co do czestotliowsci cwiczen to na pocatku trzeba cwiczyc 2 razy w tygodniu po godzinie ,a pozniej jak juz osiagnie sie zadowolenie ze swojej figury raz w tygodniu lbu codzinnie 15 minut. Ja narazie cwicze codzinnie wczoraj był 8 raz ,ale cuej jakby przetrenoanie chcialbym codzinnie dociagnac do 10 razu ,a potem juz 3 razy w tygodniu. Dziewczyny cwiczcie ,bo warto efekty sa super i to jest najwieksza motywacja do cwiczen zobaczyc swoja figure jak sie zmienia i to wałsnie daje kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie zmierzylam, nie rewelacja, ale nadal ubywa Mimo małych zmian w cm, zauwazyłąm zmiany w wyglądzie. Posladki poszły w górę, brzuch się łądnie uformował, ręce jakby bardziej sprężyste. Generalnie ejstem zadowolona. Jeszcze tylko 4 kg i będę ćwiczyć raz w tygodniu. Może ta mała zmiana centymetrowa to dlatego że mam okres, trochę więcej wody w organizmie, trochę człowiek spuchniety. Jak się skończy to się zmierze. O , tak pewnie będzie bardziej wiarygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga pewnie to przez okres ja w tym czasie nawet sie nie waze bo zawsze mam kilo,a nawet i wiecej .Najwazniejsze ,ze widzisz zmiay w wyglądzie ,a waga czasen naprawde jest myslna ,bonp. ja waze 61 kilo moja przyjaciołka tyle samo ,a ja nosze ormiar 36-38 ,a ona 40-42 i jest wiele grubsza odemnie.Ile godzin cwiczen masz juz za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77marcia77 Trudno powiedziec ile godzin. Zaczelam cwiczyc 19 lutego callanetics, najpierw bylo po 20 minut, bo powtorzen moglam zrobic najwyzej 20 np przy brzuszkach czy na biodra, albo przy wypuchaniu bioder stojac. Duzo mniej wydajny na poczatku byl czlowiek. Z czasem coraz lepiej mi szkolo. Dolaczylam a6w doszlam do 18 powtorzen i niestty organizm zbuntowal sie przeciwko tego rodzaju cwiczeniom - wysiadly stawy w raniionach i sciegna szyii. Calalnetics byl andal codzienie, ale juz cwiczylam po okolo 45 minut. Najczesciej z kartki, a bojarska stosujac jako mobilizacje do utrzymywania postawy raz w tygodniu. Dodalam cwiczenia 8 minut brzuch, posladkii nogi codziennie staralam sie. Callaetic opuscilam w tym czasie moze ze 3-4 razy, ale w tych dniach byla calosc osemek. Teraz callanetics cwicze po 50-55 minut powtarzam po tyle ile jest w programie, z tym ze na brzuch po 50 razy ze wzgledu an sciegna szyii. Daja o sobie znac a nie chce miec z szyja problemow - czasem jest bardzo potrzebna np jak sie kieruje samochodem:-)))) Tak wiec trudno powiedziec ile godzin. Ciezko mi bylo zeszczuplec bo przez 5 lat bralam tabletki hormonalne - wycieli mnie calkowicie tarczyce. Dzieki wycieciu tarczycy przytylam z 64 kg do 78 kg. Wiele diet stosowalam, cwiczen i nic. Wreszcie jednak nadszedl czas a ja zastosowalam diete zurawinowa / pisalam o niej na pocztaku tego topiku/ i po 9 miesiacach dolaczylam do tego callanetics i zaczely sie radykalne zmiany w wygladzie. jak juz wczesniej pisalam zrobie witryne internetowa na ktorej umieszcze siebie przed, w trakcie i po . Bedzie to jednak dopiero jak osiagne swoj cel czyli wage 67 kg i jakies rozmiary i wymiary swoje:-))) Potrzreba mi dopindu i motywacji ze strony kolezanek z tego topiku. Nie tak latwo samemu podazac wyznaczona sciezką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Hello! Ja pomiaru nie robilam,ale widze zmiany-glownie na gorze Choc zalezy mi na dole,bo jestem typem gruszki :(Talia wezsza,biust mniejszy i to jednak prawda,ze CALLANETICS PODNOSI BIUST :) Rece szczuplejsze(ale juz nie tak bardzo).najgorzej jest z biodrami,tylkiem a szczegolnie z udami-to moj koszmar. Probowalam ABSna nogi sciagnac,ale nie dziala mi jakis program do odtwarzania filmow,video 😠 Netopia jestes bardzo mila,bo chcesz nam za darmo wyslac plytke.To sie chwali w dzisiejszych czasach.Bo ludzie chca glownie na wszystkim zarobic,a Ty tak bezinteresownie :) Ja tez wlasnie po okresie i lepiej sie czuje-wezsza ;) Aktualna waga 66kg przy 160cm.Cel 57 kg. Jak widzicie sporo przede mna . Zycze milego weekendu :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
janga jak bedziesz juz miała te płytke to ja ustawiam sie w kolejce. wczoraj czymś się strułam i dzisiaj wymiotuje jak kot,myśle ze do wieczora przejdzie bo zawzięłam sie nie na żarty i nie chce odpuśić ani jednego dnia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica Ja na zatrucia mam dwa sposoby 1. napic sie wódki orzechówki lub wódki z magi - ale możesz tego nie mieć w domu 2. wypijam około 1 litra coca coli, malutkimi łykami przez około 1- 2 godzin. Nie chodzi o to, aby sie napić, ale dostarczać żołądkowi porcji coca coli. Normalnie nie pijam, bo uważam za truciznę dla ciała. Niemniej jest bardzo skuteczne na zatrucia, wymity, biegunkę, bóle żołądka spowodowane różnymi czynnikami. Polecam Jesli chodzi o płytę to moja propozycja jest taka, aby osoba, która otrzyma płytkę, skopiowała dla siebie i wysłałą pocztą kolejnej, która dla siebie spokiuje i wyśle następnej. wtedy kazda osoba ponosi koszta jednej płyty i jednej wysyłki. Nikt nie jest bez kosztów. Myślę , ze to racjonalne , choć może być rozwleczone w czasie. szczególnie jeśli chodzi o osoby nieposiadajace przegrywarki. No cóż wtedy muszą liczyć na życzliwosć panująca na tym topiku:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
ja też myślałam o takim sposobie wysyłki.a masz już kontakt z tą dziewczyną?może ktos już ma? głowa mi pęka ale przestałam wymiotować,dzięki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga, wlasnie o to mi chodzilo: ja wysle jedna plytke, np. do ciebie, ty przegrasz i wyslesz do kogos tam z kolejki:) Dzis poprosze M. o przegranie, a w pn wysle. Moje gg 4189864.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marci, Noga trzeba ruszac:) Dla tych, ktorzy nie znaja cwiczen z filmu: kazde w zasadzie cwiczenie polega na bardzo lagodnym, prawie niewidocznym \"kolysaniu\": czy to noga, czy reka, czy czym tam:) Nie wolno sie szarpac:) Tak pani Calen radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam Panie.ja tez jestem chętna na tą płytkę.więc jak co to dajcie znać na forum kiedy będziecie mieć.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przyjęcie w wasze progi:) dzś wymiarów nie będzie zaginęła miara, jedynie waga hmm 80 kg a mój cel to 68 kg ale cel rozciągnięty w czasie bo karmię maluszka więc o diecie nie ma mowy, poza dietą mamy karmiącej:) dziś zaliczyłam biegi 20 min spacerek z maleństwem 2 h i rower 30 min a wieczorem jeszcze czeka mnie callanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
Czesc :) ooo jaki tu dzis ruch :) no tak.. weekend , mam nadzieje ze u Was dzis tak slonecznie i cieplo jak u mnie. Pobiegalam dzis troche po miescie i zrobilam duuuze zakupki :) glownieto prezenty ,dla mnie bielizna :) bardzo sexy ..dlatego musze cwiczyc zeby sie w niej pieknie prezentowac :) za chwile zabieram sie za callanetics ..jesli starczy sil może jeszcze 8min abs ..zobacze aha podalabym tez swoje wymiary czy wage ..ale nie mam na czym sie pooki co zwazyc ani tez zmierzyc .. u rodzicow jest i miara i waga ..wiec za tydzien podam :) i po miesiacu zobacze jakie bedą efekty Trzymajcie sie kobietkiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga juz nie moge doczekac sie Twojej witryki cel masz juz blisko ,a z motywacja teez napewno nie bedzie problemów .Duzo znam osob co waslnie musiały przerwac 6 z powodu dużych bóli szyi i kregosłupa.Oj to juz chyba duzo godzin masz za soba callaneticsu. Netopia tak wałśnie myslałm ,ze trzeba ruszkac tak jest opisane w ksiazce bez sensu ,ze bojarska tak namotała.ile trwa filmik z callan ? abelia ile pwotorzen calaneticsu robisz?Uprawaim tez sapcerki i tez z malenstwem smieje sie ze teraz spaceruje z malenstwem ,a rok temu biegałam za malenstwem. sheila88 czekam na Twoje wymiary pewne efekt po miesiacu bedzie duzy. Ja tez pisze sie na płytke jakby ktos juz miał to niech da znac podam swoj adres chyba njalepiej bedzie wymienic sie GG i tak podawac adresy .Nagrywarke mam wiec bede rowniez mogła przegrac i porozsyałć dalej. Ja jutro cwicze ostni raz codziennie skoncze 10 godzine i bede cwiczyc 3 razy w tygodniu ,bo czuje sie jakas przemeczona moze za duzo na głowie remont potem sprzatnie i nastepnie cwicznia ,ale nie chciałm cwiczen odpuszczac postniowiałm ze do 10 godzin bede cwiczyc codzinnie ,a pozniej 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia, program trwa godzine z rorgrzewka wlacznie. Przechodzi sie w zasadzie \"z gory do dolu\". Czego uzywacie do cwiczen przy barierce? Ktos wspomnial o krzesle, ja wykorzstywalam (bo jeszcze nie zaczelam na nowo) deske do prasowania:) Polecam, bo jest wyzej niz krzeslo i chyba wtedy jakos wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netopia to super cały program z Callan pewnie bedzie lepiej sie cwiczyało niz z bojarską.Ja do cwiczen uzywam ławy podnosze ja na maksa do góry i aurta mam na wyskosci pasa ,jest stabilniej niz z krzesłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę opierając nogę na gzymsie od kominka - dużo wyżej niż deska do prasowania.:-))) Dzięki temu mam wysoki stopień trudnosci. Mam fotele, sofę, stoliczek. Dobrze że choc gzyms jest wysoko:-))) Mogłabym jeszcze używac parapetu:-))) Na płytke ejstem umówiona. Przyjdzie za 10 do 14 dni, dam znac jak tylko odbiorę z poczty. Mam przegrywarkę więc nastepnego dnia płyta powędruje do kolejnej dziewczyny Jestem tak spracowana , że dziś odpuszczam sobie callana, wystarczy 8 na brzuch rano, a na wieczór zrobię 8 na posladki, i malusie ćwiczenia na uda od wewnętrznej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki Ja juz dzień rozpoczęłam, mam za sobą 8 minut na brzych, posladki, ramiona a na końco na nogi Mam za soba serię 40 na wewnętrzna stronę uda i 20 na przednią. teraz mogę iść na herbatkę i żurawinkę. W planach mam ubrać dom na wielkanocno, więc będzie dodatkowa gimnastka. Callan zostaje na czas tańca z gwiazdami. akurat muzyczka będzie lepiej się wtedy ćwiczy. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny, piekny dzień dzisiaj:) ja zaliczyłam poranne biegi za chwilkę spacer z moim maleństwem, wczoraj zaliczyłam callanetics 77 marcia robie robie powtórzenia wg http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php dziewczyny nie wiem czy znacie domowy sposób na peeling a może bardziej na gładką skórę, polecam bardzo: fusy z kawy zmieszane z otrębami lub płatkami owsianymi i zalane ciepłą wodą, żeby płatki otreby się rozmiękły - smaruję tym ciało podczas kapieli, rewelacujny efekt - miękkusia skóra, gładziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalka
Witajcie wszystkie zapracowane w cwiczeniach dziewczyny!Bardzo chciałabym poćwiczyć z Wami.Nie mam płytki z nagranym zestawem Callanetiksale mam przegrywarkę,więc chętnie ustawię się w kolejce,by podać dalej!Dziś spróbuję z pamięci-kiedyś ćwiczyłam z Bojarską,ale to ju ż historia na VHS.Pozdrawiam i Zyczę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssica
838 :D a myslalam ze bedzie mniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×