Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość guga 28
ja tez sie cellulitu pozbyc nie moge-nie wierze juz w te cudowne kremy-naciaganie i wyludzanie pieniedzy od klientow-mam nadzieje ze zdrowe jedzenie i cwiczenia nam pomoga mnie callanetiks nie nudzi-czasami cwicze z plyta a jak mam ochote cos obejrzec w telewizji to przy telewizji i czas leci niewiadomo kiedy Janga-a jak abs-codziennie cwiczysz-i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cellulit roszke sie zmniejszył choc nie do konca .W te cudne specyfiki tez nie wierze ostnio kumpelawydał 200 zł na tabletki i nic jej nie zlazło .Ja mam nadzije ,ze przy cwiczniach zejdzie całkiem i zniknie mi do konca galaretka z nóg.Jak stoje to jej juz nie widac ,lae troszke widzac jak chodze . Ja sobie dzis kupiałm spodnie 36 i nawet nie saopiete ,ale w 34 chyba bym nie weszła .Chciałbym miec 36 ,ale ciało jednrne i nie jak galaretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
A ja dziś bez callaneticsu i bez biegania... bo wtorek, a we wtorki poświęcam sise nauce angielskiego! Za to w święta dzielnie ćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koelzanki skoro do cwiczen. Duzo wiary w siebie i beda sukcesy ze az otoczenie bedzie wzdychac z zazdrosi. Dzis jak codzien abs i callanetics i cwiczonka na uda Zaczelam krecic hula ho - tragedia. Alez to meczace, a zakrecam moze z 5 s. ;_)))) Z czasem licze iz sie naucze:-))) nic dziwnego z emozna z tyms chudnac Jesli chodzi o abs - ja nie zauwazam zadnych efektow tego 8 minutowego cwiczenia. Ani latwiej mi sie to cwiczy, ani brzuch lepszy. juz z wederem byly lepsze efekty. Niemniej ebde cwiczyc, grunt to jakas forma ruchu an dzien dobry. malo czasu zajmuje, a ja zawszemusze byc na siodma w tzw rynsztunku - zaczyna sie budzenied zieci i caly poranny rejwach. Zatem nie ma mowy o callaneie, bo musialabym chyba wstawac przed szosta, a na to juz sie nie pisze:-))) Moja cocia jutro konczy weidera. Jest zadwolona - mniej w biodrach, w talii, bardziej palski brzuch, mniej galaretowaty. Najwazniejsze dla niej to mnie cm w biodrach. Zmierze ja jutro i napsize ja na szczscie przez swieta pilnowalam sie i nie odczuwam nadmiru swego ciala, co nie oznacza iz pozrucam diete albo cwiczenia. O nie, przeciez mam do pokonania jeszcze kilka kilo:-)) Teraz juz pora na zabiego dla ciala czyli kapiel, balsamy i spanie Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam.Janga a jak z tą płytą??będzie cos z tego??pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dzis stanełam na wadze i 0,8kg wiecej wiec musze jakis czas byc na diecie .Moj maz stwierdział ,ze Callan wyglada strasznie chuda skora i kosci zazartował ,ze chyba przesadziała z cwiczeniami. Ja dzis nie ćwicze teraz co drugi dzien .Zmykam z mała na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja sie narazie nie waze-zreszta dostalam okres to juz wogole nie ma sensu cwiczylam rano-kurcze nie moge zrobic po 100 powtorzen callana na miesnie brzucha-reszta ok lece niedlugo na zakupy to zrobie sobie dluzszy spacer-nareszcie swicecislonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika261 Płytę mam, mogę przesłać prosze o kontakt na @ Ja dziś rano nie zdążyłam pocwiczyć, teraz to dopiero za godzinkę callan z płyt wiec dołożę sobie że hej:-))) Piękny dzień, słońce, w miarę ciepło aż chce się cwiczyć:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
też bym chciała płytę z callaneticsem i Callan (nie mogę tego sciągnac, bo ciagle limity jakieś są). powinnam się ustawić w kolejce? Tylgo do kogo się zgłaszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-ciagle wazysz 71 kg? bo wo bwodach ladnie zjechalas-ja dzis te absy dodalam na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok bo widze ze malusi problem zrobil sie z plytka, kto komu itp. Może osoby zainteresowane płtą niech napiszą do mnie na @ pisząc swój nick i miejscowośc z której są oraz czy mogą przegrać płytę i przesłac dalej. Ustalę listę i wyslę do zainteresowanych , napisze kto do kogo ma wysłać. ja płyte przekażę dla kiki261. Guga tak waga stoi w miejscu. Ani sdrgnie. Domyslam sie iz ruszyly sie poklady wewnetrzne tluszczu i zamieniaja sie w miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga a wczesniej robiałs po 100 powtorzen na brzuch? janga ja mysle ,ze wazniejsze jest to jak sie wyglada niz waga .Ubyło Ci duzo w centymetrach wiec napewno efety sa duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. kochane, dziś mam za soba drugi dzień ,,szóstek\", a przed soba jeszce callana, leci miły musical na tcm, przy nim zaliczę. Czuję zakwasy na plecach, trochę w udach i napięcie w mięsniach brzucha. Moim marzeniem jest też ujędrnienie ciała, żeby się takie mniam w dotyku zrobiło, idę walczyć, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Eblaszka-apewno sie cialo ujedrni janga jest przykladem ze niewazne sa kilogramy tylko ubytek w centymetrach-a to bardziej widac-nikt nie chodzi z waga wypisana na czole marcia-ja prawie wogole nie cwiczylam callana na brzuch bo ja 1,5 miesiaca codziennie robilam 6 stke weidera i balam sie ze jak jeszcze callnetiks na brzuch bede robic to sobie miesnie przecwicze-a w callanetiksie te cwiczenia dajaw kosc-tzn w brzuch ogladalyscie moze dzis o 21 na zone club-extremalne metamorfozy? kurcze jak sie ma pieniadze to nawet cwiczyc nie trzeba by dobrze wygladac-gwiazdy pewnie ciagle na takie odsysanie np tluszczu chodza a my biedne musimy sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eblaszka napewno wygrasz ta walke guga 28 ja tam nie wiem czy zdecydowałbym sie na odsysanie tłuszczu bol po tym podobo niesmowity.Po cwiczeniach efekty bardziej ciesza ,bo osiagamy je wałsna praca i samozaparcie i mysle ,ze dłuzej sie utrzymuja . Ja dizs bede cwiczyc calllana ,ale dopiro koło 19 jak mezus wroci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odsysanie tluszczu jest drogie ale nie sprawdza sie,jesli znow sie chce sie jesc tak jak sie jadlo. jestem ZA cwiczeniami,bop to samo zdrowie i radocha gdy ubranie za szerokie :) Ja cwicze nadal ale coraz gorzej mi idzie cwiczenie na miesnie brzucha z podniesiona jedna noga.Czyli tak jak mowilyscie,ze jednego dnia cwiczenie wykonuje sie z latwosciama drugiego bol,meka :( Dzis walcze po poludniu,bo troche roboty mam w domu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej ja jeszcze nie cwiczylam i bede wieczorem cwiczyla bo mam gosci za godzinke-poza tym pojde na spacer z dziecmi bo super pogoda o tym odsysaniu to pisalam,ale nie dlatego ze sama bym sie zdecydowala-mysle tylko,ze w dzisiejszych czasach nawet jak kobieta ladnie wyglada po 30 stce to wiekszosc ludzi podejrzewa ze pewnie byla na zabiegu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga niesty masz racje wiekszosc tak mysli.U mnie tez piekna pogoda byałm juz z mało przed południem i zaraz tez jak tylko wstnie ide na spacer jak maz wroci to mnie zimeni i wtedy bede mogła pocwiczyc mam nadziej ,ze o 19 najpozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
Witam was wszystkie! wlasnie przeczytałam wasze wypowiedzi na temat callaneticsu i bardzo sie ucieszyłam z tego że nie jestem sama z cwiczeniami, i mam z kim podzielić sie swoimi spostrzezeniami.Wlasnie zaczelam go cwiczyc wrocilam do niego juz kolejny raz mam plyte nagraną z Callan Pinckney z AM,PM całość trwa około 45 minut(całość po angielsku) ,książkę orginalną też mam i kasetę orginał z Bojarską też ( jej głos działa mi na nerwy), ale szukam kasety video orginalnej z Callan Pinckney z tłumaczeniem po polsku ona trwa 1 godz i ma program tak jak w książce powtórzenia są po 100 razy to mobilizuje.Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po abs porannym i po callanetics który właśnie skończyłam. Ufff pani Callan potrafi mobilizować, a głos lektora jest kojący:-))) Dużo duożo lepiej ćwiczyć z callan niz bojarską Na mój adres przyszła wiadomość od kiki261 oraz alca-1 do obu pań prześle przegraną płytę . Do kikijuz dziś a do alci jak przysle mi swój adres. Pozostałe panie mogę kontaktować sie z obiema paniami celem przegrania płyt. Jutro piątek, a pojutrze zdjecia i waga i wymiary. Nie ejstem pewna czy coś uległo zmianie, ale kontrola musi być;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Janga co to jest abs poranny ty jeszcze cos innego ćwiczysz od callana co masz nagrane na płycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj To jest zestaw cwiczen trwajacy 8 minut i na miesnie brzucha. Nie mam go sciagnietego otwieram strone internetowa i cwicze - jest po angielsku, ale osoby nie znajace ejzyka dadza sobie swietnie rade Oto link http://video.google.pl/videoplay?docid=-4087367346645736710&q=koty To cwicze zawsze rano, jak mam czas to dokładam cwiczenia na nogi http://www.youtube.com/watch?v=YmTmWff26ls Na pośladki http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM I bardzo żadko na ramiona http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
a na płycie co wysyłasz dziewczynom masz nagranego callana Am/PM czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
janga masz link na brzuch to moja obsesja i zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam na brzuch to pierwszy link Poszukaj też na początku tego topiku są namiary na a6w czyli szóstke weidera. moja córka przećwiczyła całość, efekt jest całkiem imponujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga pewnie cos mniej bedzie .Ja sei zmierze równy miesiac po cwiczniach ,bo moja waga skacze kilo w przód to kilo w tył ,ze juz sama nie wiem ile waze jak zobacze wsakznik ponizej 60 to uznam ,ze coś schudłam. piksa ten tłumaczony filmik z Callan moza sciagnac z pierwszej stronki to sa te trzy pierwsze linki. Pozbyałm sie dziecka i prosto z placu zabaw pełan werwy przyleciałm cwiczyc callanetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga!! mam pytanie możesz mi podać jeszcze raz jak z ta żurawinka...tzn jak przygotować ten sok??bo jakoś nie moge zrozumieć. powiem szczerze ze zaciekawilyscie mnie tymi ćiczeniammi i mam zamiar zacząć od jutra:D a macie moze jakieś linki ale nie na megaupload??? bo mi mimo różnych starań nie da sie ściagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
janga jaki ty cwiczysz ten callanetics z płyty z ksiazki z kasety bo sie pogubilam i nie wiem dzieki za linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARIARI sprobuj sciąganc przez inna przegladarkę mi poszło przez E przez opere maiłam ciagle jakis limit. Ja juz po cwiczniach dzis byało troszke ciezko ,ale cały czas biegłam z mała podnosiałm ja wiec juz byała toszke zmeczona no i jeszcze dieta. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×