Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

jestem dziewczyny myslalyscie ze o was zapomnilam guga nie wierzysz we mnie ze sie pojawie niedowiarku jestem myslami przy was caly czas oagap czys ty kobieto oszalala jak bedzies wazyla 54 kg to bedziesz wygladac jak smierc jesli chodzi o facetow nigdy sie nie odchudzalam ani nie ciwczylam dla meza z nim dogadac sie nie idzie obojednie ile waze to zawsze mu sie podobam nie moge tego zrozumiec najwazniejsze abym w swoim ciele ja sie dobrze czula reszta musi sie dostosoewac jak sie nie podobam to niech nie patrza ja tez po cwiczonkach teraz obiad placek ogro sprztanie mysle o 50 latce tam ciepluyko fajnie ma narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie oagap ile ty masz wzrostu?? A w udzie? bo na zdjeciu masz sczuple nogi Piksa- ty to masz tak jak ja,mojemu mezowi zawsze sie podobam -tak mowi a ciasto tez pieke-drozdzowe,pachnie w calym domciu i rozwazam mozliwosc zjedzenia-w koncu 3 faza a Piecdziesieciolatka rzeczywiscie ma fajnie -u nas zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny, ja dzisiaj zupełnie z innej beczki. Jak usunąc GUMĘ DO ŻUCIA z ubran???????? Pomóżcie i już mam dwie rzeczy tak załatwione. Jedną mojego synka, jedną moją. Nie wiem jak tej gumy pozbyc się w 100%, bo opcję z zamrażlnikiem juz zaliczyłam. Szkoda, że nie ma 50-latki, pewnie by cosik poradziła. Czekam na pomysły. ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciemna noc, cos nie moge spac, obejrzalam film, poryczalam sie i teraz siedze w sieci. ale nic nie podjadam, tylko herbatke popijam ... jak oagap chce wazyc 54 kg toz bedzie chudzina, na zdjeciu wyglada wg mnie dobrze. ciekawa jestem ile kg strace na tej diecie, wg wyliczen BMI idealna dla mnie to 58, a mi sie wydaje ze to duzo. ech ta moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chudzina nie jestem i nie będę, bo chcę tłuszczyk zamienić na mięśnie. A szczupłą mam tylko buzię , też dałyście się zwieść :) Przepis na gofry 1 szklanka mąki z pełnego ziarna 1 szklanka tradycyjnych płatkow owsianych 1 łyżka i jedna łyżeczka proszku do pieczenia 3 łyżki granulowanego substytutu cukru 3 łyżki oleju rzepakowego 1 i 1/4szklanki maślanki 0% ( daję jogurt lub kefir) 1/2 szklanki wody 1 duże jajko mąkę, płatki , proszek, sol i cukier wymieszać w oddzielnej misce ubić jajko, wodę olej maślankę wymieszać wszystko i piec w gofrownicy podawać z dżemem Smacznego Gdy dacie mniej cukru może zastąpić chleb Przepraszam że w skrocie, ale chłopaki krzyczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap,ale my widzielismy tez twoje zdjecie,to nie sciemniaj a wogole podajcie wymiary ,wage i wzrost -my zesmy kiedys podawaly co sobote,co dwie to byly efekty widoczne Tymka-co to za film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chudzina nie jestem i nie będę, bo chcę tłuszczyk zamienić na mięśnie. A szczupłą mam tylko buzię , też dałyście się zwieść :) Przepis na gofry 1 szklanka mąki z pełnego ziarna 1 szklanka tradycyjnych płatkow owsianych 1 łyżka i jedna łyżeczka proszku do pieczenia 3 łyżki granulowanego substytutu cukru 3 łyżki oleju rzepakowego 1 i 1/4szklanki maślanki 0% ( daję jogurt lub kefir) 1/2 szklanki wody 1 duże jajko mąkę, płatki , proszek, sol i cukier wymieszać w oddzielnej misce ubić jajko, wodę olej maślankę wymieszać wszystko i piec w gofrownicy podawać z dżemem Smacznego Gdy dacie mniej cukru może zastąpić chleb Przepraszam że w skrocie, ale chłopaki krzyczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, dzięki za link, ale sposób z zamrażalnikiem już wypróbowałam. Chyba sie poddam... Szkoda tylko moich spodni. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga to film bracia, japonski ale oczywiscie z napisami po ang., zaraz ide cwiczyc, potem sniadanko ... milej niedzieli wszystkim ... te gofry i serniczek w pierwsza faze? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serniczek w pierwszej mozna a gofry juz w drugiej bo z maka ja chyba dzisiaj nie bede cwiczyc bo czuje miesnie,ostatnio cwiczylam czesciej Milej niedzieli-ja osobiscie nie lubie niedziel bo to taki dzien ,ktory rodziny spedzaja razem,a ja jestem bez meza i mi smutno zimno jest okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny guga nie smuc sie masz nas i dzieciaki sa z toba jak ty bedziesz smutna to one tez🌻❤️ tak smutno na forum co dziewczyny tak tu cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Piksa-mam dzis jakiegos dola zimno i jakos mi smutno jutro szkola sie zaczyna-przygotowalm dzieciakom ciuchy no po prostu nie lubie niedzieli-a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga tez jakos nie przepadam za nidziela wszyscy sie jakos po chacie paletaja nie wiedzac co ze soba zrobic wogole nic sie nie chce jakos tak smetnie i ta pogoda nienawidze jesieni zimna i wogole uwielbiam lato i ciepelko pojede jutro troche na solarium sie wygrzac wiem ze niezdrowo wszystko w duzych ilosciach szkodzi wiec nie ma czym sie martwic moze wieczorem na jakims filmie pocwicze zobaczymy guga z ta moja waga to jest dziwnie raz mam 63 kg a raz 64 sama nie wiem o co chodzi cwicze staram sie przestrzegac dsb chociaz dzisiaj zgrzeszylam i zjadlam kawalek placka drozdzowego ale nie na drozdzach jutro bedzie lepiej wszystko sie ustabilizuje pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowe oczy
Od kilku dni czytałam wasz topic. Przeczytalam cały i jestem pod wrażeniem waszych wyników i miłej atmosfery tu panującej:-) Jestem po dwóch sesyjkach callaneticsu. Dzisiaj będzie trzecia. Ćwiczę z książką, która kupiłam wiele lat temu. Wtedy zaczęłam ćwiczyć, ale nawet nie pamiętam dlaczego przestałam. W tej chwili się zaparłam - będę ćwiczyć, bo sprawia mi to przyjemność. Poza cwiczeniami nie stosuję żadnej specjalnej diety. Po prostu staram się kontrolować co jem, nie objadam się, nie jem po 18:00. Na słodycze o dziwo nie mam od jakiegoś czasu apetytu, natomiast tlustych rzeczy i słodkich napojów nie znoszę od zawsze, czyli - zdrowe upodobania:-) Jestem panią w średnim wieku, więc przemiana materii juz nie ta, co u młodych dziewczątek. Ja mam 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztynowe oczy co ty opowiadasz pania w srednim wieku bedziesz jak bedziesz miala 20 lat wiecej jak zaczelas cwiczyc to znak ze nie jest z toba tak zle guga co robisz nic sie nie oddzywasz reszta tez co jest dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja sobie odpoczywam po wczorajszej libacji :P Pilam winko,troche mnie wzielo ;) A teraz wcinam cycki kurczaka pieczone of course.Na diecie SB sa fajne przepisy.I polubilam pieczarki :) Niedziela jest w sumie fajna,bo maz w domu,ja troche odciazona -dziecko z tatusiem sie bawi a ja przed kompem :D Troche glowa mnie boli,chyba wczesniej pojde spac :) Mam nadzieje,ze te zimne dni szybko przemina i wroci ciepelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisalam bo moja mama wpadla,a potem rozmawialam z mezem -wiec troche mi sie lepiej na duszy zrobilo nie wiem ale cos dzisiaj smece bursztynowe oczy-tu wiekszosc z nas po 30 wiec jestesmy rowiesnicami:D Marieto-co ja slysze-ty i libacja??:P a mialam cie za grzeczna dziewczynke Piksa-ja do solarium sie boje chodzic bylam kilka razy ale mam troche znamion ,i mam stracha-zreszta mysle ze na jesien to nie ma sensu ale do cieplego kraju to bym chetnie pojechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tak czekałam na Was w sobotę, chciałam się pochwalić, że jestem drugi dzień bez słodyczy. Szkoda. Dziś nie mam czym się chwalić, bo wyjażdżaliśmy na cały dzień z rodzinką do przyjacił, godzinka drogi samochodem. Koleżanka przygotował tyyyle pyszności. No i zjadłam kawałek ciasta. Pyszne było. Ale nie martwię się do lata daleko, a jutro też jest dzień . A zjadłam i było miło i co.Popijam czerwoną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-masz wyrzuty sumienia???? trudno,jutro zjedz 1 fazowo i bedzie ok,czasami mozna grzeszyc a jak tam cwiczenia dziewczyny-bo nic o nich nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina50
hej,chciałabym dołączyć do waszej grupki.mam 35 lat,dwójkę dzieci po urodzeniu których zostało mi 15 kg nadwagi.będąc na pierwszym roku studiów zrzuciłam dzięki marioli bojarskiej ok.12 kg w 3 miesiące ćwicząc codziennie.obecnie postanowiłam wziąść się za siebie i ponownie zrzucić 15 kg.patrząc na wasze wyniki jestem pełna wiary ,że i mi się uda.mam pytanie czy wy ćwiczycie w czasie tych naszych miesięcznych dni?czy robicie sobie przerwę?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam wyrzuty sumienia , że zjadłam ciasto? Nie. Ciasto w niedzielę ok. W tygodniu to niewybaczalne. :P Jak mam gorszy dzień to myślę o tobie guga. Otwieram stronkę , na ktrej pisałaś o swoich postępach i zaczynam wierzyć, że mie się uda.Wiem, że nie zrzucę, jak będę tyle jadła, ale nie mam nadwagi, więc wystarczy, jak będę ćwiczyła. I oczywiście pamiętała o sb II faza, od czasu do czasu małe oszustwa.:P A miałam napisać o wzroście 164 cm, 57/58 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo oagap,ze o mnie myslisz:P wage masz ok-bmi ok ja tez robie sobie czasami grzeszki ale dzieki sb i callanowi latwo trzymac wage Karina-ja cwicze w te dni,ale tez zalezy od samopoczucia,teraz i tak co drugi dzien cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowe oczy
Jestem po trzeciej godzinie:-) Dzisiaj miałam wyraźnie słabsze mięśnie brzucha, za to biodra poszły calkiem nieźle. Mnie się najlepiej ćwiczy w ciszy. Wtedy mogę się spokojnie "wsłuchać" w mięśnie i sprawdzić, czy te co mają pracować, pracują. Ktoś pisał, że dziecko znienacka wskakuje na brzuch kiedy mama chce poćwiczyć...Mój syn ma już 13 lat więc takie niespodzianki mi nie grożą, za to moja kotka natrętnie próbuje się na mnie ułożyć do głaskania kiedy ćwiczę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga- niedzielami się nie martw. Ja ich nie lubię, bo moj mąż odsypia dyżur, a ja złoszczę się, że nic nie można zrobić. Poza tym zwykle już myślę o pracy i mam dużo pracy. To źle obiecałam sobie kiedyś, że jak będą dzieci, niedziela będzie niedzielą- zapach ciasta, wspolny spacer i obiadek. Zobaczymy czy się uda. A macie fajne pomysły na obiadki sb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, zaraz pedze cwiczyc, co do niedzieli mam nadzieje ze jak dzieci wieksze to latwiej zniesc czas bez meza. moj jeszcze nieobecny, tez tesknie, ja uciekam w prace to bardzo dobry sposob. guga ale w serniku nabial, a jest napisane ze nabialu w ogole w 1 fazie. Pikasa wahania wagi w granicach 1 kg sa norma, dzieje sie tak u kazdego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztynowe oczy - moj synek jak wstanie a ja jeszcze cwicze przychodzi do mnie i cwiczy swoje cwiczenia. najlepszy wyklad to wlasny przyklad :) ja sie ogromnie ciesze bo wczesniej pol godziny bylo targowania sie zanim zaczal cwiczyc. oczywiscie czasami na mnie kladzie swoje pluszaki i mowi, mamo machaj noga tak by piesek nie spadl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×