Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

trzymam cie za slowo i bece sciskac kciki aby nie zabraklo ci checi bo to najgorsza rzecz jak moglaby sie stac aby dorwac do konca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pksa, z Wami jest mi lżej. I mam komu napisać parę słów. Męża raczej nie raczę moimi wywodami o cm i kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Piksa :):):):):) Ja też nie powinnam juz pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie babeczki, wiadomo ze tu nie dbamy o plynna polszczyzne. no i w koncu ruch tu mamy. wylalam emaila a domu roboty ogrom, jasne ciezka orka. ale ja nie wiem czy nie chcialabym miec donku z ogrodkiem, gromadke dzieci i swoj swiat wlasnie taki. chyba bym sie bala jednak dam kwaitka tez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wisi w powietrzu ze tak zjadamy te litery? moze to ta dieta :) i glodne jestesmy, wiec lapniemy co pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrocilam -pierwszy etap przeszlam pomyslnie-ale tylko jedna osoba tam potrzebna a bedzie jeszcze rozmowa z jakims gosciem z Warszawy-zobaczymy faceta znam z widzenia i powiedzial ze osoby po 30 stce sa najlepsze do pracy bo wiedza czego chca i maj poukladane w glowach:D zjadlam sobie obiadek bo juz strasznie glodna bylam-kupilam watrobke drobiowa-usmazylam z cebulka i jablkiem i miska salaty z pomidorem ,ogorkiem i winegretem Bipi-ta dieta podobna do sb po prostu zdrowe zywienie Oagap-meble mam jasne-to tak kurzu nie widac:P ale zgodze sie ze siedzenie w chacie oglupia ,ale i sprzatania mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, to bądz dobrej myśli. Ja będę :) Ja własnie myslalam o mojej diecie i na pewno nie jest to 1000 kalorii a podchodzi mi bardziej pod sb. Ale jest to na pewno zdrowe żywienie. I jakie smaczne na dodatek. Jesli nie zanudzam Was moimi przepisami to będę cosik pisać.... jak chcecie..... JA DZISIAJ WARIUJĘ ZE SZCZĘŚCIA. Mój syn lubi coraz bardziej przedszkole. Pani bardzo go wychwaliła. Ja chudnę. Coraz lepiej wyglądam....... Wszystko też się jakoś ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz bipi wszystko sie uklada, moze sie okazac ze bardzo polubi przedszkole. Guga ale mi slinka pociekla ... ale teraz tylko sok pomidorowy moge...., swoje przejadlam. znalazlam juz wczesniej cos takiego, zrobilam to i jest bardzo dobre. nie dalam tylko sosu i zoltego dera.mi bardzo smakuje bo lubie baklazany Bakłażan nadziewany Składniki duży bakłażan 2 pomidory cebula pół piersi z kurczaka kilka plasterków żółtego sera (najlepiej cheddaru) pół pęczka natki pietruszki łyżeczka bazylii łyżeczka sosu tabasco olej, sól, pieprz Etapy przygotowania 1.Bakłażan przeciąć wzdłuż (ale nie do końca), wstawić do rozgrzanego piekarnika na 30 minut, po czym łyżką wydrążyć miąższ, zostawiając przy ściankach około centymetrową warstwę. 2.Wnętrze bakłażana osolić i wyłożyć plasterkami żółtego sera i pomidora. 3.Pierś kurczaka posolić, pokroić w drobną kosteczkę. Miąższ wydrążony z bakłażana posiekać, dodać drobno pokrojoną cebulę, natkę pietruszki i mięso. Przyprawić bazylią, sosem tabasco oraz ewentualnie solą i pieprzem, dokładnie wymieszać. Napełnić farszem wnętrze bakłażana. 4.Wstawić danie do rozgrzanego piekarnika i zapiekać 15 - 20 min. 5.Podawać gorące, w naczyniu, w którym się zapiekało, posypane natką pietruszki. Można też potrawę polać białym sosem z dodatkiem szafranu i przybrać szparagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bipi-podrzucaj przepisy w koncu ruch musi byc polaczony z dieta a ty gdzie pracujesz? Maluszek sie przyzwyczaji-moj synek jest zly ze przychodze po niego tak wczesnie -a ja o 16 przychodze co za wyrodne dziecko:D ale kochany jest -tylko mu sie tak podoba w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysznie brzmi TYmka:D a cwiczycie dziewczyny? ja w sobote i niedziele cwiczylam wiec dzis sobie odpuszczam ale duzo mialam ruchu ide sprzatac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, \"przemysł\" spóldzielczo-mieszkaniowy. Nuda.... :) Nie cwiczyłam dzisiaj. Źle się czuję dzisiaj. Jestem jakaś rozbita. Biorę aspirynę i kładę się do łóżka. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło poczytać, ja znow będę siedzieła do poźna. Jeszcze jeden plan przed urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz ide spac bo strasznie padnieta jestem jak ty Oagap dajesz rade z tymi planami? dla mnie to czarna magia juz sama nie wiem jaka praca lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu cicho dzis powinnam pocwiczyc,bo mialm wczoraj dzien przerwy ale czuje ze mnie tez przeziebienie rozbiera na szczescie przestalo padac Oagap-to na jak dlugo wyjezdzasz? tak sie zastanawiam nad przedzkolem i boje sie ze chyba bym sobie nie poradzila-za dlugo pracowalam wsrod doroslych-a najgorsze w tej pracy jest takie wieczne ocenianie-w szkole jednak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, chodzi o ocenianie Ciebie? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- dobrze tam, gdzie nas nie ma; w mojej szkole sa kameryna korytarzech, ktore nie pilnuja dzieci, ale czy nauczyciele dyzuruja, czy sie nie spozniaja, na lekcjach i wywiadowkach hospitacje, ciagłe kontrole dziennikow, planow wynikowych, siagły stres, juz denerwuje sie na mysl o powrocie wracamy w sobote, nie wiem, czy uda mi sie cwiczyc u rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o ocenianie mnie mi chodzi wiecie ze przychodza osoby na hospitacje itp jednak ciezko byc nauczycielem dziewczyny pocwiczylam przed obiadem,ale niestety zjadlam ciastka mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc guga nie zalamuj sie napewno cos znajdziesz te doly to napewno sprwaka pogody mysle o was i nie zapominam trzymajcie sie cieplo🌻❤️🌻kwiat]❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Trochę czasu mi zajęło, zanim uzupełniłam lekturę forum. Siedziałam cicho, ale cały czas ćwiczyłam. Ćwiczę codziennie callanetics zamiennie z innymi ćwiczeniami. Laski żadnych dołków! Jesień? No i co! Jak jest chłodniej lepiej się ćwiczy :) Akcja! Szukamy pozytywów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia-masz racje trzeba szukac pozytywow a z ta pogoda to masz racje-faktycznie o woele lepiej sie cwiczy A te plytke rozumiem udalo ci sie odpalic? bo nic na ten temat nie pisalas Wiem ze nie powinnam marudzic najgorsze jest to ,ze innych umiem pocieszyc a sama jak złapię doła to nie umiem sobie poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia, miło Cię zobaczyć! Wszystko ok u Ciebie?? Pisz troszkę częściej, bo bark Ciebie :) Guga, ciężko być nauczycielem w dzisiajszych czasach. Ja to rozumiem i szanuję tych, którzy wybrali ten zawód. Nie załapujcie doła dziewczyny!! Będzie nam ciężko. Ja wczoraj też nie ćwiczyłam i nie wiem czy dam radę dzisiaj. Idę do lekarza dziś, nie mogę się rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga! Mój mąż też jest \"nauczycielem\" a raczej wykładowcą. Pracuje z dorosłymi ludźmi. Czasami wraca z pracy zmęczony jak koń po westernie. Ale czasami śmiejemy się do łez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki pozytyw to ten ze my jemy zdrowo i sie ruszamy wiec mamy szanse dlugo zyc ❤️. choć i ja dzis nie cwiczylam, to jutro tez jest przeciez dzien :). guga moze obejrzyj sobie jakis film? 🌻 a w kazdej pracy sa plusy i minusy, grunt by ludzia byli w porzadku a szef nie mobbowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam doczekać się, kiedy się dorwę do komputera, a tu pustki. Dzieci dobrze zniosły podróż, mały już śpi a duży mały meczy dziadka.Nie ćwicze już od kilku dni, aż wstyd, ciężko mi z tym, ale nie miałam siły, zasypiałam na siedząco bawiąc się z dziećmi. ale plany już oddałam, dzieci prawie zdrowe.Poprawię się jak wróce do domku lub jeak tu sie zorganizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap nie przejmuj sie ze nie cwiczysz, moze poprostu duzo spaceruj i jedz zdrowo, bez slodyczy. mi sie pomysly wyczerpaly na jedzenie sb i do tego dzis ciagle jestem glodna, a 4 posilki mam juz za soba, ciagle mnie ssie w zoladku ... ja w paxdzierniku tez wyjade i zastanawiam sie co wtedy z cwiczeniami i jadlem, moze byc ciezko, ale bede duzo chodzic wiec moze to cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny oagap-troche pocwicz bo to jednak dobrze robi a na jak dlugo wyjechalas? Tymka a ty na wyjezdzie bedziesz mial dostep do kompa? Bombasti chyba powinna byla juz wrocic co? ja wczoraj z jedzeniem przegielam ,ale trudno moze dzis tez pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede odcieta od netu totalnie, ale nie dluzej niz 2 tygodnie, poczytalam dzis przepisy z sb, ide do sklepu, dzis czuje sie jakbym glodowala, choc jadlam, czy to mozliwe ze po jogurcie ktory rano zjadlam? ale mial tylko 0,4% tl. wiec dozwolony. czy kostka rosolowa pasuje do diety? mam ochote na zupe cebulowa. i czy ,mozna cukier trzcinowy czy zadnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×