Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witajcie, guga- powodzenia! bursztynowe oczy długo już pracujesz? sp, gimnazjum czy ogolniak?super, że do nas dołączyłaś, życzę wytrwałości, ja w gorszy dzień otwieram stronkę z wynikami gugi, zawsze pomaga, staram się też myśleć, że romans z ćwiczeniami nie jest ptrzelotny, więc jak dzień nie poćwiczę nic się nie stanie, ważne aby się nie zniechęcać, tak samo z sb. Tylko z tą dietą to jest tak, że jak ktoś zaczął , to już chyba nie potrafiłby inaczej jeść. Ciekawe co u pięćdziesięciolatki , bombasti, tunisia się nie odzywa, nie wspomnę o innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti,chyba jszcze nie wrocila a Tunisia-wlasnie nic sie nie odzywa dzisiaj nawet Tymka milczy a ty oagap nie chcesz sie tak odzywiac cale zycie? mi to odpowiada-po co mi bagietki,ziemniaki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty porownujesz mnie do bagietek, ziemniakow, małpiszonie jeden :P, mąż miał dyżur sama z dziećmi byłam a są chore, więc jest co robić, całą noc chodziłam od jednego do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co ??Przeziebione? A twoj ma jaka specjalizacja? a nie jestes zazdrosna o pielegniarki na dyzurze??:P w koncu jestes skorpionem jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lodowkę naprawiłam, wyciągnęłam instrukcję po 7 latach użytkowania sprzętu, z linku skorzystałam dziękuję. Masz linki na wszystkie problemy świata? Coś na pogodę może będzie, kaloryfery nie grzeją dzieci smarkają, ja też siadam.:( Poćwiczę chyba tylko maluszka położę bo kwili już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz na wsystkie problemy:P staram sie wam pomoc a tematu dyzurow meza nie rozwinelas oagap:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest lekarzem rodzinnym. A z pielęgniarkami niech testuje. Może się czegoś nauczy. Zwariowałabym , gdybym zaczęła o tym myśleć. Na początku małżeństwa przychodziły mi do głowy takie durne myśli, ale to do niczego nie prowadzi. Trochę zaufania trzeba mieć. Wiem że nie jest to myślenie typowe dla skorpiona, bo każdy sądzi według siebie :P. A namiętność, pasja, zazdrość to skorpion. Coż on nie jest skorpiem, tym się pocieszam.... Żarty to wszystko, jest ok. Widzę że robisz guga wszystko żeby nie myśleć o dzisiejszej rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ci to testowanie nie wychodzi:D usmiechniete buzie robi sie tak-dwukropek i bez spoacji za nim D no robie wszystko by o tej rozmowie nie myslec teraz jem orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescdziewczyny guga powodzenia trzymam kciuku napewno sie uda:D oagap masz maly szpital w domu wspolczuje jest tak zimno ze caly czas sie czese rano bylo 8 stopni bursztynoewe oczy zycze wytrwalosci tez cwicze codziennie jakos daje rade nie pisze wieczorami bo mnie nie ma mam szkolenie jak przyjezdzam to jest wieczor i tak przez dwa tygodnie pa pa bede zagladac i myslec o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem -dyrektorka musiala wyjechac i sekretarka mi przekazala ,ze mam byc o 14-daleko nie mam,moze przy okazji testuje czy mi zalezy choc troche bez sensu Piksa-a ty co robisz> co to za szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest początek roku , ja też nie mogłam się wczoraj doprosić informacji o zast. za mnie. Spokojnie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie polecić dobry balsam do ciała? ja lubię kamil, ale u nas go nie ma, mam bardzo suchą skorę na ciele będę musiała hurtem w necie zamowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba oliwka dla dzieci najlepiej nawilza dobra szykuje sie do wyjscia na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w tej szkole nie wypalilo -ta rozmowa dotyczyla pracy w biurze ale w czwartek lub w piatek bedzie odpowiedz-dyrektorka fajna babka,praca by byla super ,dobrze platna ale sie okazalo ze nie mam prawa jazdy i bedzie problem -nadzieja w tym ze nie zjawi sie ktos lepszy ode mnie kurcze mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga nie smuc sie, badz dobrej mysli i zawsze mysl ze masz takie atrybuty ktorych konkurencji brak wlasnie, bo masz i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proppos cwiczen, pamietam jak jakis czas temu bylam zawiedziona efektami callana, cwiczylam codziennie (sporadycznie sie zdarzylo ze nie), a tu nic. nawet waga sie podniosla o 2 kg (teraz mysle ze to brak modyfikacji w diecie i nadmiar owocow). juz mialam przerwac cw., ale to forum mnie mobilizowalo.wiec cwiczylam dalej. od kilku dni widze efekty wyraxne (zapomniane ciuchy dobrze leza), dzis ubralam sie wyjsciowo i czulam sie zgrabna. i ten efekt mnie mobilizuje teraz jeszcze bardziej. chyba bede propagatorka tych cwiczen, przy czym w polaczeniu z dieta sb, od ktorej ekspertka jest w naszej kafeterii Guga (tylko na tym forum zarazilas juz tym zdrowym jadlem kilka osob ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa ja akurat teraz tez mam 2 tyg wytezonej pracy. staram sie tylko by nie bylo tak ze przez dlugi czas nic nie jem, moj maz jak uslyszal o diecie jest troche wystraszony, ze sobie zaszkodze, niech no tylko wroci to poje zdrowo ze mna :). ide spac, dobrej nocy wszystkim callankom. zbliza sie do nas tajfun, czy i jaki dojdzie i czy do czwartku? jakby byl to ja zabarykadowana w chalupie siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uporałam się z chłopakami, ledwo żyję. Guga, nie martw się, nie tu to gdzie indziej, znajdziesz odpowiednią pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny-kochane jestescie na dzien dzisiejszy malo mam optymizmu w sobie .za pol godzinki dzieci pojda spac a ja sobie poplacze bo jakos mnie wszystko przeroslo-zla jestem na siebie ze nie zrobilam sobie prawa jazdy kiedys,bo ta praca byla dobrze platna i moze mi przejsc kolo nosa w przedszkolu nic nie wyszlo bo trzeba miec jakis kurs uni europejskiej-po co mi te studia wogole byly? moze jutro bede miala lepszy humor dzieki dziewczyny za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- jeżeli tak trudno z pracą, a chcesz w oświacie , to może pomyśl o kursie oligofrenopedagogiki, wtedy masz większe szanse. Kurs trochę trwa i kosztuje, ale w każdej szkole możesz startować i przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje teraz podyplomowo i nie dam rady wszystkiego na raz robic atego kursu sie troche boje,bo chyba lepsza podyplomowka ,nie wiadomo co w kuratorium im do glowy strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy chyba ćwiczą, taka cisza. Ja poćwiczę wieczorem, mam dużo pracy, no i maly nie śpi. Dziś sprobowałam kokajl polecany kilka stroniczek wcześniej suuuper. A peelingiem kawowym zaraziłam męża i kilka koleżanek. Dzięki dziewczyny. Guga mam nadzieję, że dziś masz lepszy humor.Wszystko się ułoży nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pocwiczylam,mimo tego ze nie czuje sie najlepiej po poludniu wpadnie do mnie kuzynka ,ktora pracuje w Urzedzie Pracy to moze sie czegos o ofertach pracy do wiem wogole malo piszecie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) Guga, nie załapuj doła. Nie rozpamietuj, ze nie zrobilas prawka kiedys. Poprostu nie zrobilas i koniec. Nie znaczy, ze nie mozesz tego zrobic teraz. I nie mysl negatywnie. Wiem, ze latwo mowic... Ale staraj sie myslec pozytywnie. Sciskam Cie serdecznie:) Nie mam teraz za bardzo czasu na to, zeby usiasc przed kompem ani nawet pocwiczyc. Moj synek nie bardzo zaprzyjaznil sie z przedszkolem i mam urwanie glowy. Nie ma jeszcze 3 lat, wiec i z tego powodu jest mu ciezko. Na dodatek co dzien wymiotuje z nerwow. A przedszkole super jest. I wychowaczyni super. Mam nadzieje ze to przejsciowe i przestanie sie tak meczyc. Ja nie moge cwiczyc pozno wieczorem. Nie moge potem zasnac. Jutro sprobuje sposobem 50-latki pocwiczyc calkiem rano jak maly bedzie jeszcze spac. Chociaz sie nie odzywam, to myslami jestem z Wami. W sobote ide na kontrole do dietetyka. Trzymajcie kciuki :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w przedszkolu zdalam sobie sprawę, że zajmowanie sie cudzymi dziecmi to nielada wyzwanie. Chociaż moja mama byla przedszkolanką to w 100% dotarło to do mnie teraz. Chylę czoło przed oświatowcami. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap, moj typ balsamu to Dove. Ale nie lotion tylko BALSAM. To wazne. Na pewno dostaniesz go u ludzi sprzedających rzeczy z NIemiec. Wg mnie rewelacyjny. Ja też mam bardzo sucha skore. Jak mi cos przyjdzie jeszcze do glowy to sie odezwę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mojej suchej skory pomocna okazala oliwka mojego synka, oagap sucha skora moze byc z zaburzen hormonalnych, mam nadzieje ze u ciebie jest z tym ok. bipi mi sie przedszkole mojego synka bardzo podobalo, uwazam zreszta ze jest swietne do dzis, wszystko na czasie, zreszta bylo oblegane, a mimo to moj syn do konca go nie zaakceptowal. niestety nie mogł byc wtedy w domu. teraz jest wiekszy i wiecej rozumie. duzo sie mowi o dysproporcjach w edukacji z powodu nie uczeszczania maluchow do przedszkoli, wiec musza chodzic (podobno polska w europie na samym koncu), ale to tylko jedna strona medalu ... najlepszym doradca jest intuicja matki, bedziesz wiedziala czy go dalej posylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×