Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

karina - 12kg w 3 miesiace ... gratuluje. ja wczoraj ubralam obcisla koszulke i spodnie biodrowki i dlatego dzis bardzo chetnie ide cwiczyc, figura sie poprawia. w moim przypadku efekt widoczny byl dluzej niz po 2 tygodniach. Pikasa, ja nie moge korzystac w ogole z solarium, dodam ze jesien lubie najbardziej, nawet chlodne dni. wiec dzis tesknie podwojnie. rozmonologowalam sie a tu czas leci, ide cwiczyc ... aha a jak z alkoholem? mozna w1fazie? guga - zakochalam sie w tej diecie. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisze juz tak wczesnie bo deszcz mnie dzisiaj obudzil ,no i z wrazenia chyba ze rok szkolny sie zaczal juz nie moglam zasnac Tymka-alkoholu w 1 fazie nie mozna-przeczekaj te dwa tygodnie i potem mozesz pic wino wytrawne lub polwytrawne a nabial w 1 fazie byl zabroniony w pierwszej wersji,jednak autor ja zmodyfikowal i uznal,ze chudy nabial jest ok-ja w kazdym razie sobie nie zaluje bo menu by bylo ubogie oagap-na obiadki to fasolka po bretonsku,jakies ieso lub ryba z surowka czy salatka,bigos,kotlety sojowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki guga, bo ja uwielbiam biale sery, ale sie ucieszylam. czemu tego nie prostuja na stronach w sieci? z alkoholem poczekam, az taka wielbicielka nie jestem. guga ja dzis podlamana bo moj synek mialby zerowke w polsce i zaczal nauke jak czlowiek, a tu mysle o dzieciach co tam zaczynaja a moj zdany na mnie w polskim ksztalceniu i japonska edukacje, ktora nie wiem czy mu potrzebna na przyszlosc. przesylam Ci duzo, duzo slonca stad. i Piksa tobie tez, tu goraco nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....prostuja,prostuja, tylko trzeba dobrze i doglebnie czytac. i na co mnie te doktory? ... ech, tak jak i z kawa, oagap mnie oswiecila ze mozna wypic kawe a pozostalosci wykorzystac i wtedy nie ma marnotrawstwa. no, oagap powiedz mezowi ze wszelki rozpuszczalne to najgoprsze swinstwo, lepsza sypana, bo to prawda, no nie? ... rany uwsteczniam sie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymka- z kawą pewnie masz rację, ja niestety od pierwszej ciąży mam wstręt do sypanej i :P biegunkę guga ja te przepisy znam na pamięć, chodzi mi o własne pomysły, są powiem dania zgodne z sb, ktore do tej pory gosciły na naszych stołach, np piers pieczona c cebulką, papryka pod płaszczykiem sera żoltego, dla rodzinki na słodko z ananasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaprowadzilam synka do zerowki Tymka-to twoj synek nie bedzie na razie do szkoly chodzil? oagap-ja robie takie dania zeby bylo szybko i dla dzieci przy okazji -tak jak ci wyzej pisalam mozna by jeszcze leczo robic,cos z cukini,pieczarki,rozne mieska,papryke teraz nadziewac,klopsiki ,pieczenie i micha salty albo mizeria-ja robie mizerie z jogurtem naturalnym i jest pyszna,gulasze itp dzis mam na obiad makaron razowy z sosem do spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja waśnie poszłam zaprowadzic mojego synka do przedzszkola. Pierwszy dzień. Z wrażenia nie mogłam dzisiaj spac. Nie płakał, więc mialam o jeden stres mniej. Wczoraj robiłam sałatę lodową z sosem vinaigrette. Tylko tylko ale jest super. Soczysta i jakby to rzecz, treściwa. O 10.00 idę do przedszkola odebra smyka. Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech oagap czyli teraz to nic tylko zbierac po rodzinie :). mnie boli zoladek jak pije czeso sypana, ale ... sprosze gosci i dam im kawy to naprodukuja mi fusow na miesiac. tak guga, no nie bedzie wlasnie, ja go edukuje jak moge, sprowadzam ksiazki i poradniki metodyczne, tu chodzi go tradycyjnego przedszkola, szkola tu od kwietnia, wiec tez wtedy pomysle o mundurku :) . troche sie martwie jak to bedzie potem, ale synio szczesliwy puki co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie macie konkretnych planow powrotu tymka? a jesli o kawe chodzi,to ja tez w ciazy nabralm wstretu do sypanej i sie na rozpuszczalna przerzucilam,jednak lubie sobie po poludniu fusiasta wypic-zwlaszcza do czegos slodkiego-zgodnego z dieta a na piling mozna kupic byle jaka kawe-teraz sa taniutkie slyszlam tez ,ze rozpuszczalna wcale taka zdrowa nie jestmbo czego tam dodaja,ale juz nie pamietam co to bylo tez jestem padnieta,i nie moge sie zabrac za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam powrotnego biletu. ale musze zadbac o edukacje syna, mam na planowanie jeszcze rok, dajemy sobie ten czas na precyzje i decyzje. a kawa rozpuszczalna jest niezdrowa, nawet inka. tez to czytalam. guga, napisze ci emaila, zerknij w wolnej chwili co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja po callanie mlodzi poszli do szkoly wrocili a ja zdarzylam pocwiczyc guga ja nie chodze za czesto do solarium od czasu do czasu a tym cieplym krajem zaraz bym pojechala dzisiaj zjadlam ostanie dwa kawlki ciasta drozdzowego w koncu to moje swieto staram sie jesc jak sb nie zawsze wychodzi od dzisiaj ide na szkolenie nie wiem jakie przekoski sobie robic oprocz orzechow zabieram sie za obiad na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Piksa, rob male porcje do pudelek. ja tam sie urozmaiceniem nie przejmuje. ciesze sie ze nie mam napadow na lodowke, jestem przekonana ze to ta dieta, czyli IG w żarciu.dzis upieklam rybe, potem wydlubalam mieso, pokroilam na drobno i zmieszalam ja z twarogiem. uformowalam kulki, przystroilam salata i papryczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko zasnelo, wieczor ... dobrze ze w brzuchu nie burczy zabieram sie do obejrzenia filmu wszyscy jestesmy chrystusami, juz od roku, dzis sie przemoge i to zobacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko zasnelo, wieczor ... dobrze ze w brzuchu nie burczy zabieram sie do obejrzenia filmu wszyscy jestesmy chrystusami, juz od roku, dzis sie przemoge i to zobacze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz Tymka spac pojdzie to tu pustki niesamowite ja zagladam mimo zmeczenia a wy co??? przed kolacja jednak sie zmobilizowalm do cwiczen,na jakis czas mialm powera ,ale dalej oklaplam niech ten dzien sie juz skonczy bo nike mam sily spac mi sie chce jutro ide na rozmowe w sprawie pracy,stresuje sie tym,nie wiem co ubrac,nie wiem jakie wrazenie wywre na szefowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pustki?? zagladam w czasie prasowania i oglądania bajki :) Dziś nie cwiczyłam :( zabrakło czasu. Pierwszy dzien w przedszkolu okazał się byc straszny... Moj syn przez 2 godziny czekal na mnie na mini fotelu z miskiem. Jutro pewnie bedzie podobnie... Guga, życze powodzenia jutro! Wrażenie pewnie zrobisz b.dobre. Tylko wierz w to. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie-zagladacie a nic nie piszecie nie wiem czy zrobie wrazenie czytalam troche o rozmowie kwalifikacyjnej i np podobno zadaja pytania-jakie ma pani wady? kompletnioe nie wiem co na to odpowiedziec macie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowe oczy
Dzisiaj rzeczywiście jakiś senny dzień. Pół dnia spędziłam w szkołach, u siebie w pracy (jestem nauczycielką) i u syna, a po południu nie wiadomo dlaczego, padlam jak kawka:-) Nawet się pół godzinki zdrzemnęłam. Ale to chyba wpływ pogody. U mnie dzisiaj deszczowo. Za chwilę pójdę poćwiczyć. Przyznam, że mialam sobie dzisiaj odpuścić, ale jednak się zmobilizuję. Chcę przez dwa tygodnie ćwiczyć codziennie a potem, co drugi dzień, z tym, że w dni bez callaneticsu będzie chociaż 15 minut ćwiczeń na brzuch i rozciągających. Lub basen. Akurat plywać bardzo lubię, więc jeśli tylko czas pozwoli, bardzo chętnie wyskoczę na basen. Pamiętam, że po pierwszej godzinie dwa dni nie umialam chodzic :-D Po nastepnych jest już dużo lepiej. Zakwasy są, ale nie tak silne jak po pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- wszystko będzie dobrze, a rzeczywiście pytanie takie może zwalić z nog, mnie pytano, jakie cechy powinien mieć dobry ...... nie daj się zapędzić w kozi rog, wymyśl, że np. źle gotujesz /przepraszam / . Jak nie podasz wad , będzie źle, a zbytnia szczerość tu nie popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rzeczywiście nie miałam czasu, bojowe zadanie miałam do wykonania- umysie lodowki. Poza tym wszyscy w domku jesteśmy przeziębieni, nie wiem, czy dam radę jeszcze poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztynowe oczy-a nczego uczysz? widze ze rwiesz sie do cwiczen:D oagap-sama jestem ciekawa tej rozmowy ale niestety dobrze gotuje:P powiem ze moje wady to:gadatliwosc,upor i bezposredniosc-to moga byc rowniez zalety co? a tam ide zaraz spac -nie bede sie przejmowac na zapas zreszta wygladam beznadziejnie -komar mnie ugryzl pod okiem jak na zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmroziłam lodwkę i na jej tylnej ścianie pojawił się szron? Nigdy tego nie było. Wiecie co się stało? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czemu akurat po niemiecku, ale na pewno jest sensowne wytłumaczenie. Jak ja miałam mieć egzamin na kolejny stopień awansu , śniło mi sie codziennie, że kazano mi zaśpiewać pieśń szkoły, dodam, że fatalnie śpiewam. Było to dla mnie tak straszne, że uwierz uczyłam się pieśni szkoły :):) BĘDZIE DOBRZE nie musiałam śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - uczę języka angielskiego. oagap31 - ja przed awansem w czerwcu wkuwałam na pamięć różne dziwne rzeczy i regulaminy, ale na pomysł, że mogą mi kazać odspiewać hymn szkoły nie wpadłam :-) Komisja na szczęście też nie :-D Cieszę się, że się zmobilizowalam i jednak dzisiaj nie odpuścilam ćwiczeń, mimo że mi się nie chciało. Ale zadowolenie PO ćwiczeniach - bezcenne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tak samo sie wczoraj zmobilizowalam mimo zmeczenia rano malego do przedszkola zaprowadzilam,i teraz jest spokoj w domu kurcze ,chodze zw scisnietym gardlem-boje sie isc na te rozmowe no,ale musze wyjde dopiero po 11-troche czasu jeszcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×