Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

ale sie ciesze ze w koncu moge popisac z wami jak jestescie, zaraz was doczytam co tam pisalyscie i sie wlaczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja jak zaczelm myslec o zdrowym zywieniu to zamiast slodyczy przezucilam sie najpierw na owoce i jadlam ich duzo to faktycznie zgubne. mysle ze jakies 2 gora 3 owoce dziennie to max. a diety teraz nie moge, bylam u lekarza, moj organizm jak po bitwie, po prostu sie boje, najpierw dojde do siebie ale i tak nie jem slodyczy, gotowanej marchwi, buleczek, ryz tylko ciemny i makaron jak juz to z gryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że nawet niedożywione matki mają pełnowartościowe mleko , jest go tylko mniej, ale wystarczy pić wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze siemie tez na cere dobrze wplywa? moja siostra pije codziennie rano na czczo i choc ode mnie starsza to super ma skore, ja nigdy go regularnie nie pilam, ale siostra mnie czasami czestowala, oagap a na czym smazysz? te warzywa do zupy, na jakim oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siemienia nie mielę. Poprostu zalewam go gorącą wodą. Oprócz tego zawsze w ciągu dnia popijam wodą z cytryną 1 łyżeczkę siemienia lnianego. Widzę efekty w pracy jelit i nie mam problemów z zaparciami. Ups ;) Mam jeszcze jeden fajnisty koktajl. 1 banan miksujemy z 1 szkl. mleka sojowego. Na koniec 1 łyzeczka sezami i słonecznika. Też pyszny. Może i więcej kalorii przez banana ale nie je się tego codziennie. Spróbujcie na te zachcianki ze słodyczami. Mnie jakoś nie ciągnie. Ja chyba jestem jakaś mięsna bardziej :) Wczoraj mialam na obiad pstrąga z folii. mhmmmmmmm. Takie mam dobre jedzenie. A co! Pochwalę się trochę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymka- ja bez ojeju smażę , bo mam garnki berg hoff polecam , ale na ojeju rzepakowym bym smażyła, bo na maśle chyba nie wolno zgodnie z dsb bipi- to dawaj więcej tych pomysłow na dobre jedzonko, dziś piątek, to jak tę rybkę robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz z folii aluminiowej taką rynienkę na rybkę. Pstrąga takiego z głową, bez łusek smarujesz masłem w środku i na zewnątrz, żeby się nie przypaliło. Ja przeciskam ząbek czosnku i smaruję w środku i na wierzchu rybki. Do środka aplikuję jeszcze koperek. Wkładam do piekarnika 200 - 220st. i 20 minut. PYCHA!! Nawet moj syenk je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly zasnal,wiec ide zaraz cwiczyc. Piecdziesieciolatko mam nadzieje,ze dobrze sie bawisz na wakacjach :) I troche sie podlamalam,bo moj maz tez jest PANNĄ i mysle,ze panny maja to do siebie,ze powoli dojrzewaja.Niby opanowany,zawsze wszystko lepeij wie,ale czesto krytykuje i czasem jak cos powie,to zwala z nog :-0 Ja karmilam ponad rok i uwazama,ze to max.Mial zabki,ale nie gryzl mnie na szczescie.Zrezygnowal i on i ja,bo chcialam wreszcie schudnac,karmienie mnie nie odchudzilo niestety,choc wcale nie zarlam az tak ;) Dobra lece pomeczyc miesnie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też jest spod panny, ale nie jest uporządkowany. Wręcz przeciwnie. Ja w domu tzrymam bałagn w ryzach :) Ja jestem barankiem ;) To czasami jest gorąco. Nie do konca wierzę w ten zodiak. Wiele rzeczy wynosimy z domu, do wielu się przywyczajami, wiele wypracowujemy. Ale np. z żadną skorpionicą nie nawiązałam nici przyjaźni do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- skorpiony są najgorszymi wrogami ale i najbardziej oddanymi przyjaciołmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi-ja jestem skorpionica i oagap z tego co pamietam ja nie jestem zlym materialem na przyjaciolke:D oagap tez super kumpela a siemie lnian e faktycznie dobrze wplywa na cere poza tym dieta sb rowniez,jak przestalam na wyjezdzie jesc zgodnie z sb to cera mi sie pogorszyla Tymka-dieta sb jest bardzo zdrowa ,ja kazdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga dzieki, wiesz co chyba ja wezme. szkoda mi czasu tak ni to ni owo, w oggole to zaczynam traktowac callana i zdrowe zywienie, jak nie jakas panszczyzne. to nawet przyjemne uczucie i jakas swiadomosc swojego ciala lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie skorpiony zawsze pasjonowaly, koziorozce zreszta tez. kiedys lubilam i czytalam wiele na temat znaków zodiaku i biorytmach. teraz w ogole nie maja dla mnie znaczenia. mozna popasc w paranoje, od 2 dni jem regularnie, 5 razy dziennie i to jest rewelacja, bo: 1. nie obzeram sie przy posilku, mam swiadomosc ze przeciez za 2 godzinki znowu cos lapne. 2. moge sobie urozmaicac jedzenie w ciagu jednego dnia wczesnieji z ubolewaniem sie ograniczalam, a wieczorem dopadalam lodowki i w amoku jakims bez myslenia potrafilam sie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga powiedz mi czy teraz w 3 fazie jesz codziennie chleb? oczywiscie razowiec rasowy :). bo przeciez pszennym sie nie trujemy :) ide juz spac, szczesliwa ze odmowilam sobie slodkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz spisz Tymka ja tez uwazam ze najgorzej jak sie do zdrowego odzywiania i cwiczen podchodzi jak by to bylo tylko na jakis czas-byle schudnac albo byle do poczatku jakiegos miesiaca ,bo zalezy nam by na ims zrobic wrazenie-przeciez trzeba wreszcie zaczac zmieniac podejscie i nie jesc byle czego ,a cwiczenia to dla mnie prawdziwa przyjemnosc,zwlaszcza odkad cwicze callanetiks a jesli o 3 faze chodzi to ja do niej podchodze tak ,ze jem roznie,codziennie nie jem chleba razowego ,wole platki owsiane,z suszonymi owocami i otrebami,czasami jem 1 fazowe sniadania -jak mi sie chce i co mam w lodowce ja te 3 faze traktuje jak sposob na grzeszki np slodyczowe ,raz na jkis czas pozwalam sobie na lody,ciasta itp i jest ok ,bo potem robie d\\ien lub dwa 1 fazy i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionice, :) to że się nie udało nawiąza przyjaźni, nie znaczy że tak musi zosta. Pozdrwiam Was serdecznie i idę usypiac moj Skarb. Pewnie już nie wstanę dzisiaj.... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche mnie nie bylo ale wszystko przeczytalam w wiekszosci same skorpionice w tym towarzystwie ciekawa sprawa bopi fajne przepisy podajesz prosze o wiecej guga schudlam znowu kilogram waze 63 kg tak w ciagu tygodnia chudne kilogram troche malo prawda tymka trzymam kciuki za diete sb napewno wytrwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, ja Ci nic nie chcę mowić, ale ty kochana mowisz , jak typowy skorpion. Moj mąż zawsze miał mi za złe, że ubieram się ćwiczę i maluję dla siebie nie dla niego. Wychodzę z założenia, że to najgeorsze co można sobie zrobić t o starać się dobrze wyglądać dla faceta, bo jak on odejdzie to co? Ciastka zostaną? Trzeba w sobie znaleźć chęć, potrzebę i siłę wtedy tylko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty kochana oagap masz na mysli???? bo wolno dzis kojarze:P jasne ze wszystko trzeba robic dla siebie,dla dobrego samopoczucia mojemu mezowi podobalam sie 10 kg grubsza-tak mowil Piksa-nie przesadzaj-kg na tydzien to bardzo dobry wynik,za szybkie chudniecie powoduje problemy ze skora w naszym wieku:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczeniach, sb-esowskim sniadanku, i teraz pytanie, co z kawa? w diecie jest zakaz, ale czytalam ze niektore panie pija kawe i tak jest efekt. czy wy pijecie? Guga ty teraz pijesz? masz bardzo rozsadne podejscie i do zywienia i do cwiczen. a w dodatku gotujesz dla innych, wiec podwojna robota. Piksa dziekuje za wsparcie. kg na tydzien tez uwazam ze to dobre, czy ty jestes na diecie? czy same cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropos facetow, moze to zle myslenie, ale chyba w kazdym panu siedzi taki dyktator, ktory chcialby zawaladnac kobieta. i wlasnie takie proby nieudane go pociagaja. to ciagly trening drapiezcy. oczywiscie mam na mysli drobnostki. ale mnie sie to nawet podoba.moj maz kupuje mi perfumy i czasami ciuchy, nie zawsze trafia w gust, ale nigdy nie dalam mu do zrozumienia nawet ze xle wybral i nie oddalam perfum np. tesciowej. wiem ze wtedy zabilabym w nim chec robienia mi niespodzianek, co uwielbiam. z tym ze jak mi mowi co mam powiedziec, albo czego nie mowic albo co gorsza, ze xle czuje albo cos sobie ubzduralam ... to wpadam w szal ... powaznie. to juz dla mnie brak akceptacji. bo to co myslimy, czujemy, mowimy - to my. Oagap, takze chyba kazda babka ma jakies boje z facetem o swoje terytorium, ktore dla niej najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D:D:D Tymka wlasnie pije kawe-ja do diety podeszlam tak jak pisalam,ona nie moze byc dla mnie udreka ,wiec postanowilam pic kawe-kiedys pilam z cukrem i mlekiem tlustym,teraz z chudym mlekiem tylko i sie przyzwyczailam poza tym ja pije tak 3 kawy dziennie-niestety ale slabe i nawet lekarz mi powiedzial ze kawa wcale szkodliwa nie jest-pytalam go bo nie mam juz woreczka zolciowego chyba pocwicze przed sniadaniem bo mam dzis znowu ochote Piksa tez jest na sb-pisze za nia bo nie wiadomo kiedy zajrzy a jesli o przygotowywanie posilkow chodzi dla siebie i rodziny to mozna zgrac-np bigos dla wszystkich,mieska,fasolke po bretonsku,salatki itp aha-moj maz tez mi kupuje czesto kosmetyki i zawsze trafia w moj gust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem po kawce i śniadnku sb ( gofry wg przepisu doktorka od diety) pyycha. z tą kawką to spokojnie,Arthur Agaston pisze ze mona jak najbardziej. Tez sobie załowałam, jak czytałam forum sb, ale potem kupiłam ksiazeczkę i juz wiem, ze jest ok. Pisze on o bezkofeinowej, ale wśrod lekarzy funkcjonuje przeświadczenie, że jedna kawa dziennie jest dla zdrowia (zmniejsza ryzyko zachorowania na alzchaimera) I nie jem słodyczy, dzieki wam, fajne babki jestescie. u mnie dzien bez słodyczy to sukces, szczegolnie, ze w kuchni jest biszkopt z jabłkami :P. Ja też piję trzykawi dziennie, ale mam sposb. Serwuję je w filiżankach ekspresso, więc tak naprawdę to 1,5. :) i mały jest zadowolony:) . Jeszcze nie ćwiczyłam, dziś wieczorem . AAA zapomniałabym wczoraj mierzyłam w sklepie spodnie 29, 28 lub s kochane taaakie rozmiary, ale miło.A jak pupa wygląda, niestety bez spodni gorzej ale co tam:P. Przepraszam za ten samozachwyt, ale przypominam, że od trzch lat jestem w ciąży, albo karmię:) :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie, jakiś czas temu kliknęłam prośbę o powiadamianie o nowych wypowiedziach na forum , teraz zatyka mi skrzynkę.Mądrze co? Co mam zrobić ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no -pocwiczylam ,pojadlam a teraz... pije druga kawe:P oagap-nie wiem co zrobic z ta skrzynka moze wejdz na forum redakcji i zaoytaj moderatorow a co twoj maz o ksylitolu mysli? A daj jeszcze przepis na te gofry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim sklepie mierzylas jeansy bo ja bym chciala tez jakies fajne kupic i nie przesadzaj z figura bo naprawde bardzo dobrze wyglasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksylitol jest ok, ale jest zastrzeżenie odnośnie małych dzieci, więc na razie cukier trzcinowy zostaje. Mąż słyszał o tym , że ksylitol jest skałdnikiem pasty do zębw, ale nie spotkał się z używaniem go w spożywce. Przepis na gofry wpiszę poźniej, jak mały zaśnie. A peeling kawowy jest boski. tylko moj mąż rozpuszczalną kawę zaczął pić :(. Kupię taniutką jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest mały wybor spodni, wybrałam stary model, nowe dopiero kapią. Nietety nie mam w spodni , bo jak pisałam ciąża i karmienie to co miesiąc inny rozmiar, więc szafa świeci pustkami.Ja Westmana lubię, zawsze dobrze leżą i mają rożne kolory i fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze będę wyglądaćjak będę ważyła 54 i będę miała 94 w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×