Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

guga masz lepsze atuty niz posiadanie prawa jazdy (zreszta to najprostsza rzecz do nauczenia, popatrz kto prowadzi auta). pamietaj, to ze nie masz roboty teraz to nie wynik braku kwalifikacji u ciebie teraz zagladam wieczorami tu, mam bardzo goracy czas co mnie meczy, flustruje i wkurza. kocham spokoj. ale cwiczyc bede, choc ta godzina dziennie dla mnie teraz to duzo, ale nie pozbawie sie tego. ide spac, padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czytam te zeszyty cwiczen synka i widze ze sama musze sie podszkolic, swietna byla dla mnie definicja gloski. smiac mis sie z tego chce a to takie powazne. ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynka pojechala-nagadalysmy sie-jednak mnostwo ofert pracy jest tylko po to by byly,najczesciej obstawione moze sie uda ,a jesli nie to trudno poczekam ja kiedys mialam praktyki w przedszkolach-dzieci te malutkie-3 letnie sa rozne,sama nie wiem czemu niektore tak sie boja przedszkola moja corka uwielbiala przedszkole-ona nawet do zlobka chodzila i bardzo lubila tam chodzic rozmowa z takim malcem tez nic nie da-moze mozna pojsc z dzieckim i usiasc na laweczce to sie przyzwyczaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- moj mały ma 2 latka i 3 miesiące, posłałam go w sierpniu do żlobka, okropnie płakał, czułam się jak wyrodna matka, bo sama w tym czasie byłam w domu z 3 miesięcznym szkrabem. dwa tygodnie płakał , nie chciał chodzić, w tej chwili każdego ranka krzyczy do męża pod drzwiami łazienki \"tata, oć\", nie może się doczekać, kiedy pojdzie, a z przedszkola /nie lubię słowa żlobek/ nie chce wracać do domu. Moja koleżanka, ktora dopiero wysłała synka przychodzi do nas, żeby jej synuś poznał kolegę z grupy i w ten sposob, chce go zachęcić, ja gorąco polecam książeczkę \"Kamyczek. Przedszkole\". Czytałam małemu każdego ranka i wieczorem. W Merlinie są opinie rodzicow o tej książce. Opisuje ona dzień maluczka w pdzedszkolu, chłopiec boi się do niego iść. Moj mały przewraca kartki na ostatnią stronę, żeby upewnić się, czy tata przyjdzie po chłopca. Bardzo się wtedy cieszy. Książka kosztuje tylko 9, 90, a naprawdę warto. Czytamy ją zawsze w niedzielę i poniedziałek rano, bo wtedy dzieciom jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak dobrze ze jestescie tak sie ciesze z tego wsparcia guga badz dobrej mysli przeciez jak nie masz tego prawo jazdy to w kazdej chwili mozesz je zrobic ja chodze na kurs przedsiebiorczosci do 14-09 od 15-do 21 mialam to wszystko na studiach ale musze chodzic zakladam swoja dzialanosc i dostaje dotacje z uni przez urzad pracy codziennie cwicze i chodze na rolki wszystko mnie bolli oagap na sucha skóre dobry jest balsam z garniera ten w czerwonej butelce rewelacja ja go stosuje jak chodze na basen on jest dziewczyny nie martwcie sie dzieci na poczatku placza w pzredszkolu ale pozniej im to mija bipi trzymaj sie on napewno sie przyzwyczi porozmawiaj z jego pania maze bylo by dobrze z nim trche posiedziec rozne sa zdania na ten temat tymka odbierz meila pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA OTUCHY. Jest mi cięzko jak on tak płacze. NIe urządza cyrku tylko zarzuca rączki na szyję i mówi: mamusiu, mamusiu, zostań... i łzy płyną jak grochy. Ale ja pracuję, mąż pracuje, babcia musi odpocząc. Ja chciałabym troche zając sie soba przed drugim dzieckiem. Poza tym dzieci powinny byc z dziecmi. Wiem ze sie przyzwyczai ale żal jakos BARDZO DZIĘKUJĘ za polecenie ksiązeczki. Kupie koniecznie. Muszę spadac do przedszkola. Bede miala wiecej czasu dla Was w prezyszlym tygodniu. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis chyba nie bede cwiczyla chociaz przydaloby sie bo za duzo jadlam i wczoraj i dzisiaj chyba za bardzo sie stresuje dobrze ze pogoda ladna to nie jestem az tak pesymistycznie nastawiona bipi-mysle ze twoj maly sie przyzwyczaji mojemu sie podoba ale dzis marudzil ze nie chce mu sie wstawac Piksa-to ty odwazna jestes bo ja bym sie bala zakladac firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny naprawde zaniedbujecie topik mam nadzieje ze cwiczen nie ja dzis jak pisaalm mialam przerwe w cwiczeniach ale jutro napewno pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, padam na nos. Wszyscy widzę bardzo zajęci. Zjadłam dziś kawałek sernika i to nie sb, jutro I faza. Mam dużo pracy, muszę przygotować plany na cały rok, nie dam rady już ćwiczyć, rano mały nie dał.Za rady w sprawie balsamu dziękuję. Oliwka pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwicze,cwicze.Ale ciezko znalezc dwie godziny w tygodniu na cwiczonka :( przy moim malym urwisku. Ciagle chce wychodzic na dwor,nie chce siedziec w domu 😠 Wlasnie zasypia,wiec ide pocwiczyc. A jak tam Janga?czemu sie nie odzywa? :( A Marcia77?Co z nią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ogromna prośbę:proszę o przysłanie płyty z callanetics. Pomimo usilnych starań nie udało mi się przegrać ćwiczeń zawartych w linkach .Poniosę wszelkie koszty związane z wysyłką i przegraniem płyty. Bardzo mi zależy na tej płycie, bo mam do schudnięcia 30 kg,więc przede mną ciężka i długa droga, a nie wiem czy poprawnie wykonuję ćwiczenia z książki. Prosze o kontakt na e-mail podany w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje jeszcze raz swój adres dla pewności(nie wiedziałam, ze mi powstanie taka emotikonka,chciałam tylko zrobić dwukropek)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak tam cwiczonka u mnie powolutku cwicze codziennie guga co u ciebie jak praca jutro moze bombasti sie odezwie nie wiesz co dzieje sie z janga nic sie nie oddzywa co u was dziewczyny 50latka ma dobrze cieple kraje a u nas zimnica emilkafw79 odezwij sie wyslij adres na moj meil wejdz wnazwe piksa tam sie wyswietli podaj swoj adres wysle tobie plytke milego dnia dziewczyny pozdrawiam goraco{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja za chwile bede cwiczyc -potem podwieczorek i po malego do przedszkola milego dnia jeszcze wieczorkiem napisze Tymka-a ty co??? Tunisia -tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie bokami zeby z koncem dnia wszystko zamknac jak trzeba, ale o topiku naszym nie zapominam. przyznacie ze w gromadzie nawet wirtuaknej, razniej cwiczyc. dzis cwiczylam jestem na diecie i czuje sie coraz ladniejsza. ciekawe co powie moja polowa jak mnie zobaczy bo ja coraz chetniej i dluzej gapie sie na siebie w lustro i zakladam ciuchy dawno zagrzebane. guga jak dlugo trwala u Ciebie faza 2 diety? pytam na zapas bo ja jeszcze w pierwszej. Piksa odebralas emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczylam sobie,odebralam malego-znowu byl zly ze za wczesnie przyszlam -a ja o 16 bylam:D Tymka-ja na 1 fazie bylam cos kolo 3 tygodni bo myslalam ze szybciej schudne,ale dopiero pozniej chudlam ,potem byly swieta i mimo ze na 2 fazie bylam jadlam ciasto przez 3 dni,potem zrobilam tydzien 1 fazy i dalej druga,jak juz 59 wazylam to jestem na 3 ,ale to jest cos kolo drugiej ciagle bo nie jem niedozwolonych potraw-czasami tylko ,glownie ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga dzieki za wyjasnienia. ja chce zgubic 3-4kg jeszcze. powiedz czy tylas jak zaczelas wprowadzac nowe produkty,w tej 2 fazie? i teraz czy przybierasz na wadze? dzis sprobowalam kawaleczek ciasta biszkoptowego z kremem, doslownie lyzeczke, ale nie moglam sie oprzec. mysle ze to nic. pozatem jem glownie warzywa - surowki a do tego albo bialy ser albo jajko albo rybe (raz zjadlam nawet z puszki choc wiem ze to swinstwo, ale ... innej nie mialam pod reka). i o dziwo nie chodze glodna. jem tez czekolade z 99proc. zawartoscia kako i orzeszki ziemne. nic wiecej w jadlospisie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatem juz tak ochoczo do lustra nie zagladam. chcialam sie poprawic jeszcze fryzjerem, zrobilam lekka trwala (pierwszy raz w zyciu), scielam troche wlosy (hodowane od 5 miesiecy) ... no i te loczki o ktorych zawsze marzylam nie pasuja mi. popsulo mi to humoer :( musze cos wymyslic z ta fryzura, moze cos poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymka-moze kup jakis kosmetyk do prostowania wlosow-sa takie specjalne ja wprowadzalam weglowodany stopniowo,po owocu dziennie i na sniadanie chlen ciemny lub platki na obiad tez jadlam ciemny makaron i ryz jesli na sniadanie jem chlebek lub platki to na obiad robie posilek 1 fazowy-ale ogolnie jem sporo i owoce tez i waga mi na poczatku spadla na 2 fazie a teraz jest ciagle taka sama-ale ja 10 kg schudlam wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj guga dobrze ze zajrzalas. jakos mi razniej, siedze tu sama. a tego do prostowania wlosow poszukam chociaz moze jak bede czesciej myc to szybciej zejdzie? guga ty jesz nadal 5-6 posilkow dziennie?, tak naprawde to chcialabym to utrzymac, bo to swietny sposob na nie obzeranie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak z trwała jest,ale moje koleżanki kiedys sobie robily i tez bywaly niezadolone-wtedy sobie taką szczotkaą do ukladania wlosow cos ,tam robiły ale teraz są specjalne kosmetyki ja jem 4 posilki w zasadzie rano pije kawę,potem sniadanie-tak kolo 9 obiad kolo 12 podwieczorek 13 i kolacja 18 oczywiscie czasami troche sie przesuwaja te godziny jak wstane naprawde bardzo wczesnie to dokładam jakas przekąskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny guga ale masz fajnie tyle schudnac to jest cos jak tam praca udalo sie u mnie pada dzisiaj nie cwiczylam moze wieczorem tymka odbralam meila zaraz odpisze odbierz o ile nie spisz moze bombasti sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Callanki ! Byłam na wizycie kontrolnej i ........ 11 dni i 2,1 kg mniej!!!!!! Hura!!!!! Chciałam się z Wami podzielic moim małym sukcesem. Callanetics też ma w tym swoj udział i Wy też. Tylko tyle. Uciekam do kuchni.Odezwę się w poniedziałek. W przedszkolu w pt było już lepiej. Sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czść dziewczyny, do prostowania włosow polecam nową serię z matrixa , ćwiczenia niestety zaniedbałam, już trzy dni nie ćwiczę, mąż na urlopie, dużo mam pracy przed szkołą i wyjeżdżamy na urlop we wtorek, ale dostęp do kompa będę miała.Dużo jednak się ruszam. Miło poczytać o waszych sukcesach w odchudzaniu, moja waga stoi. Posiłki jem grzecznie sb, ale wieczory są upiorne, za poźno jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malutko piszecie dziewczyny mam nadzieje,ze Bombasti wroci i bedzie wiekszy ruch na forum i Piecdziesieciolatka tez zawsze wiecej pisala oagap-tez o tej serii matrix slyszalam,ale musi byc do tego prostownica? a waga sie nie przejmuj,napewno drgnie tylko nie grzesz Bipi-a jak diete stosujesz? gratuluje wyniku Piksa-a ty jak z dieta i ile schudlas? Pracy jeszcze nie znalazlam nie jest to takie proste,jak sie okazuje,mam kilka propozycji ,ze tak powiem nagranych ale nie wiem kiedy to wypali to czekanie mnie dobija wczoraj po poludniu cwiczylam,dzis moze tez ale nie jestem pewna ruchu tez mam sporo szkoda ze pogoda taka beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap moze wieczorem pij sok pomidorowy, mi to pomaga. naprawde zadowolona jestem z figury swojej coraz bardziej. ciesze sie i gratukuje wszystkim callankom sukcesu i wytrwalosci. widze poprostu efekty. teraz zal by bylo przerwac cwiczenia, pamietam jak na poczatku trudno bylo z duza iloscia powtorzen, a teraz niemal jak w tancu. chociaz mysle ze nie ma co demonizowac jednodniowej czy dwudniowej przerwy w cwiczeniach. przeciez nie zawsze jestesmy w dobrej kondycji. wazne by nie zaniechac. pamietam jak nie widzialam tych efektow po 2 tyg. - a ich oczekiwalam. wtedy zniechecona szukalam w sieci wyjasnien. natrafilam na ten topik. nie wiem czy gdyby nie poczucie wspolnoty z calankami bym wytrwala. no i powazne zdrowe odzywianie tu sie zrodzilo. na pewno bede tu zagladac ❤️ 🌻 :) - sprawdzmy czy wyskoczy to co che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla callanek ze sa wciaz na tej stronie. guga z tych co tu zagladaja to ty chyba najwczesniej? wspaniale mialas komentarze z janga, naprawde ciekawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zaluje ze Janga juz nie zaglada mam nadzieje ze Janga jednak cwiczy Ja tez dzieki forum zaczelam cwiczyc i uwazam jak Tymka ,ze nic sie nie stanie jak zrobilmy mala przerwe-ja cwicze co drugi dzien i mam wtedy duza ochote cwiczyc,jak cwiczylam codziennie bylam wykonczona czasami a jak tam wlosy TYmka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie callanki guga od poczatku lipca do dzisiejszego dnia moja waga pokazuje 6 kg mniej i ani drgnie od 1,5 miesiaca cwicze codziennie wczoraj mialam przerwe jeszcze bym chciala schudnac 4 kg ale jakos mi ciezka staram sie trzymac dsb nie jem nadal ziemn, makaronu i chleba czuje szi szczuplejsza przymirzam sie do gotowania dsb dla calej rodziny a twoja praca w szkole odezwali sie tymka po paru umyciach wlosy sie beda prostowac odebralas meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa-moze taka waga powinna byc u ciebie a i tak ladnie schudlas ze szkoly nic nie wyszlo bo nie ruszyla ta grupa przedszkolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×