Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Jak pięknie życzycie sobie dobrej nocy :) Nie możecie się ze sobą rozstać. To ja Wam życzę miłego dnia :):):):):) Już jestem w pracy. Czuję się lepiej troszkę. Dziewczyny macie sprawdzone przepisy na biszkopt??? Nie udał mi się w środę (12 jajek) i wczoraj też mi się nie udał ( 12 jajek). Może za krótko trzymałam go w piekarniku?? Bo była podwójna porcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myslalam bipi ze bede pierwsza bipi ja mam sprawdzony sposob na biszkopt ide do sklepu i kupuje gotowy:P akurat biszkopt mi nie wychodzi,inne ciasta super a biszkopt niestety mnie ania komosia tez wkurza-jak tam mozna? Pewnie na allegro tez sprzedaje-niektorzy to maja łeb do interesow:P ja wczoraj pocwiczylam ale krotko,dzis zobaczymy,ale czuje sie juz lepiej a pogoda bardzo piekna i wyskocze do rodzicow na sloneczku posiedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania.komosia, jak widzisz dziewczyny ładnie podziękowały za płytki. Mamy bardziej sprawdzone sposoby. A nie wiem czy wiesz, ze czerpanie zysków z rozpowszechniania filmów itp. bez pozwolenia jest karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to to co? ańdźka daj se siana ... idz na targ z tymi plytkami jak nie masz co z nimi zrobic. i takie zarobkowanie jest nielegalne. nie boisz sie? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bombasti mam juz plytke, ZA DARMO, na tym forum dziewczyny naprawde maja wieki gest. dziekuje ci za dobre serce, bo wiem ze samo przeslanie to koszt dosc spory. wiem ze ty sie juz sporo nawysylalas - ZA DARMO (oj tak tak aniu komosiu - wyludzanie i nagabywanie tez ma swoja cene) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biszkopt wazne by ubic zoltka odzielnie potem dodac ubite bialka a potem make juz tylko mieszac delikatnie i nie mikserem a lyzka. i najlepiej piec go w tortownicy - duze biszkoty trudnij wychodza - takie na blasze. dzis padam, ide po synka bo juz poxno. i zimno tu jakos. bombasti polecam ta diete, naprawde, ja co prawda schudlam dopiero 1 kg, a wiec prawie nic. ciagle jem to co w fazie 1, pewno nie schudne duzo, ale czuje sie lepiej i nie mam basiorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny to kiedy to spotkanie i gdzie :p bombasti witam cie serdecznie i sciskam z calej sily pewnie nie tylko ja plytka przydaje sie caly czas cwicze codziennie z waga jest roznie przestalam sie przejmowac❤️❤️❤️❤️ bipi obydwie z guga byscie musiely sie polozy i wykurowac podje przepis na biszkot pike go od lat 🌻❤️ 6jaj 1/2 szkl maki przennej i ziemniaczanej 1 łyzeczka proszku do pieczenie 1 szkl cukru ubijasz bialka na sztywno sypiesz cukier ubujasz dodajesz zoltak mieszasz dodajesz make z przoszkiem delikatnie mieszasz pieczesz w 180 stopniach guga telepatycznie bede i jestem z toba uwierz ze sie uda i to ciebie wybiora kuruj sie podaje przepis na herbate killerke stawiajaca na nogi przy przeziebieniu herbata killerka do 1,5szkl wrzacej wody dodac kopasta lyzeczke tymianku 2 lyzeczki lukrecji 1/2 lyzeczki imbiru gotowac 5-10 minut na slabym ogniu Pic zawsze swieza na 30 minut przed lub po posilku mam jeszcze fajny przepis na zupe sniadaniowa nie wiem czy jest ona zgodna z dsb ale rewelacyjnie wplywa na prace jelit 1,5 l wrzacej wody + szcypta kurkumy +2 lyzeczki masla +6 pokrojonych daktyli + 7-8 lyzek platkow owsianych + 1/2 lyzeczki imbiru + 1/2 lyzeczki soli to wszystko gotowac okolo 40 minut pozniej doda 1lyzeczka cytryny 1/2 lyzeczki kardamonu poslodzic midem uzupelnic wrzatkiem jak bedzie za gesta SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane callanki!Nawet w słonecznej Tunezji tęskniłam do Was:-)Przykro ,że tu w olsce było zimno i deszczowo,ale ja już miałam dość upału i ciągle spoconego ciała;-)Było trochę plaży ale jak długo można leżeć na plaży!Drugi tydzień to było intensywne zwiedzanie głównie Libii w temp, ponad 35 st.Wstawanie o 4-5 rano było regułą i to było najbardziej dolegliwe,autobusem ponad1800km.Jedzenie 2 razy dziennie (chyba że buła w ciągu dnia na przegryzkę),wieczorem często bardzo obfita i aromatyczna kolacja-czyli samobójstwo dla linii!!!Teraz studiuję książke z kuchnią arabską żeby godnie ugościć przyjaciół❤️Pewnie jesteście ciekawe jak się wybroniłam:pochłaniałam duże ilości warzyw nie bacząc na indeks glikemiczny,raczej unikałam arabskich ciast,ale herbata specjalna bardzo słodka z miętą i piniami.1 kg w górę,diś już ćwiczyłam i nie mam zakwasów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam pracowicie wszystkie posty.I mam kilka uwag:dlaczego na tylnej ścianie w lodówce są kropelki wody?Niech mnie ktoś oświeci,nie znoszę studiować instrukcji: DTymeczko❤️przyślij mi zdjęcie Twojej nowej fryzury,proszę:-) Pewnie nie jest tak żle jak myślisz.Guga,w dzisiejszych czasach na pewno znajdziesz dobrą robotę,tylko trochę cierpliwości i pełna świadomość swoich oczekiwań,bez półśrodków🌻Będzie ok!!Mama tunisi ma się coraz lepiej.Cudnie:-)A pogodą się nie przejmujmy,dość mam już niedziałających klimatyzatorów i zlewnych potów.Jak wczoraj o 23 w nocy wysiadłam z samolotu w koszulce na ramiączkach to byłam z innego filmu:D ale w końcu się wyspałam w domu i teraz odpoczywam.Za to niezłe trofeum:Sliczna opalenizna😘Mój ukochany balsam do clała to Soraya body shape rozświetlający:pięknie nawilża nawet opaloną skórę i ma złociste drobinki.Cudownie jest móc wykąpać się we własnej łazience i spać w swoim łóżku nie spływając potem:-)Czyli wszystko ma swoje dobre i złe strony.I nie wstawać na komendę w środku nocy,regulować własną fizjologię do warunków ciągłej jazdy.ąle fajnie jest zobaczyć ruiny Kartaginy czy ElJem,Leptis Magna,mediny arabskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Piecdziesieciolatko super ze jestes:D bo brakowalo nam tu twojego entuzjazmu ale bym sie poopalala-a tu zimno czekam na zdjecia z twoja opalenizna:D dzieki za pocieszenie -mam nadzieje ze cos znajde ale siedzenie w domu na dluzsza mete oglupia-pewnie jak wroce do pracy to bede narzekac ze mam za malo wolnego tak to juz jest upaly zle,zimno tez zle,jest praca-ciezko,nie ma pracy-jeszcze gorzek i tak narzekamy ja wlasnie skonczylam cwiczyc-dzis calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejście graniczne między unezją i Libią pobiło wszystkie moje doświadczenia graniczne łącznie z sowiecką.6 godzin w tłoku brudzie.pośród chmary much i śmieci.Pełny zakaz filmowania tej przygody a byłby niezły reportaż brrr!Po stronie libijskiej kobiet na ulicach nie ma a jak się zdarzy to zakryta od stóp do głów w 40st.upale.Na plaży kąpią się w tym całym rynsztunku,przez szacunek dla kultury nawet turystki z Europy kąpią się często w Tshirtach i spodniach,więc sobie darowałam tam kąpiel morską:-(W dodatku całkowita prohibicja i najmarniejszego piwa się nie napijesz:-(.Za to kuchnia pyszna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga skorpion to znak ludzi sukcesu :-)Znam wiele osób spod tego znaku i tak rzeczywiście jest,więc jestem pełna optymizmu co do Twojej pracy🌻.Osobne buziaki dla Bombasti i Oagap😘😘.Często o Was myślałam i o Tymce-Japonce😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko-z tym sukcesem to roznie bywa,nie zawsze wszystko od nas zalezy ale super ze wspierasz:D prohibicja-straszna sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musialam zawiesić ćwiczenia. Najpierw \" te dni\". W pierwszy dzień jeszcze poćwiczyłam, ale potem już się nie dało. Potem, jeden dzień ćwiczeń i dopadło mnie jakieś chamskie przeziębienie. Mam nadzieję, że jutro wrócę do ćwiczeń. Dzisiaj bym chyba padła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj piecdziesieciolatko.. witamy z otwartymi ramionami.. ja przeziebiona.. maly chyba mnie zarazil albo po prostu za malo dbam o siebie... moze jedno i drugie.. do pomaranczowego nicku-ALE JEJ ....... POWIEDZIALAS... :d MYSLE ZE JUZ TU NIE ZAJRZY... uciekam.. cos marnie ze mna.. guga zarazilas mnie deprecha... :P 🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proponuję zupełnie zignorowac wpisy osoby, ktora za wszelką cenę chce tu \"zabłysną\". Na temat rozpowszechniania \"piratów\' już wie wszystko. Jesli damy się w marną polemiką to zasmieci się nasze bardzo sympatyczne forum :) Pozdrawiam Was serdecznie! Pięcdziesięciolatko, Ciszę się, że już jestes. Powiało ciepełkiem... mhmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwo mi mówić,że upał jest be,skoro wrócilłam z Afryki,a nie każdy miał tą możliwość:-)ale mnie na tyle zmeczył,że teraz oddycham z ulgą,ze noc przyniesie wypoczynek a nie męczarnię:DSzkoda tylko,że wyprane rzeczy nie schną bo jest zimno i ma padać:-)) Ale damy radę:-)W upale to się nawet myśleć nie chce:-Ptylko pić...Nic się nie chce w upale;-))Ja jestem t.zw.zimny wychów:lepiej znoszę zimno jak gorąco.Dziwi mnie tylko ,że forma do ćwiczeń jest jakby nigdy nic i nie było 15 dni przerwy:-PCzyli co wypracowałam wcześniej owocuje cały czas:-)To bardzo optymistyczna konstatacja:praca.praca i tylko praca przynosi efekty.Nie wstydziłam się pokazać na plaży a to COS w wieku 56 lat.Każdemu życzę,ale to nie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli by sie szlo siedziec za przegranie plytki to pol Polski by siedzialo nie popadaj pomaranczko w paranoje wogole ludzie bez sensu sie wpiepszaja-chyba zazdroszcza tego,ze u nas taka sympatyczna atmosfera wpn zazdrosne pomarancze Bombasti-ja juz nie mam deprechy:P pije wini i mi przeszla:D otworz szampana i napijmy sie razem bo ja siedze z telewizja i kompem rownoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRISON_BREAK
♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde piecdziesieciolatko-farta mamy jak diabli:D a te serca od pomaranczowej to z jakiej okazji??????? czarne???Czyzby miala depresje? piecdziesieciolatko-a jakie ty piwo konkretnie pijesz? Kurcze ale moze nie powinnam o to pytac bo to tez pod jakis paragraf pewnie podpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Piecdziesieciolatko, wszystkie tu za toba tesknilysmy. jak sobie ladnie ten fryz uloze to ci przesle, troche sie wyprostowaly juz moje wlosy przy usilnych mioch staraniach, wiec mam nadzieje ze jest lepiej. a z tymi upalami masz racje i teraz ja ci zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeszedl obok mnie pan z paierosem, zapach tego obrzydliwstwa( no coz nazwijmy rzecz po imieniu) mnie sprawil przyjemnosc i az chcialam sobie pociagnac dymka. ech ... ale nie zdrowe jadlo, callan ni jak nie pasuje,no i cera, kondycja, zapach z ust, skory i wlosow o ciuchahc nie wspominajac - uruchomilam wyobraxnie i oczywiscie nie popalam od baaaaaaaaaardzo dawna. nigdy nie palilam codziennie, tylko okazjonalnie, co jest jeszcze gorsze podobno, ale mi niezmiennie kojarzy sie z przyjemnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze wiecxzorkiem, dzis wstalam o 7 nie cwiczylam bo musze popracowac, moze w przerwie sie poruszam. napewno sie poruszam, daje slowo. zdam relacje wieczorkiem. pa moje spiace teraz suselki ❤️ aha, Piecdziesieciolatko od ilu lat cwiczysz regularnie? bo jak od wczesnej mlodosci to moze juz dla nasza poxno na dlugie przerwy i zachowanie efektow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tluszcz a miesni - mi si zdaje ze tluszcz objetosciowo duzo w ciele stanowi, a jest lekki, miesnie wprost przeciwnie. cwiczac zwiekszamy nieco mase miesniowa, stad moze ta waga niezmienna prawie a w ksztalcie inaczej wygladamy. ale jestem przekonana ze nie mozna zapomniec o zdrowym jedzeniu (sporadycznie ciastka, chipsy, slodkie bulki) i tylko cwiczyc i ladnie wygladac. ruch i zdrowe zarci to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja po kawie -niestety sie niewyspalam-poszlam pozno spac a nad ranek -kolo 4 sie obudzilam i nie moglam zasnac-troche przysnelam ale synek wstal o 7-wiec caly dzien taka padnieta bede-niestety jak sie w nocy nie wyspie to juz w ciagu dnia nie zasne,no chyba ze chora jestem Tymka-z tego co pamietaj piecdziesieciolatka pisala ze po 30 stce zaczela regularnie cwiczyc wiec jest nadzieja a zreszta mysle ze na ruch nigdy nie jest za pozno Piecdziesieciolatko-a co ty myslisz o wadze jesli sie cwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi:-Pto powiem tak:obwody się zmniejszają,ciało jest twarde,nabite,ale:-)nie bardzo lekkie.Przed chwilą mierzułam spodnie sprzed 2-3 lat których dawno nie nosiłam z powodu obcisłości.Teraz po arabskiej diecie jest 1kg więcej a spodenki MIOD!!!Leżą jak ulał.Humor mam super choć pogoda faktycznie dołująca.Spałam do 9 aż wstyd,teraz będę ćwiczyć dopiero,a zaczęłam dokładnie 20 lat temu jak miałam 36 lat,ale codziennie ćwiczę od 3lat.wcześniej co 2 dzień.Tymeczko❤️fatygowałaś się z tym kapeluszem aż mnie to peszy🌻Z góry dziękuję i czekam:-)Jak się odwdzięczę nie wiem😘Teraz do Callan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo piszecie dziewczyny Tymka-nie pal papierosow bo od nich skora sie szybko starzeje-widac po 40 stce jaka jest roznica miedzy kobieta palaca i niepalaca Piecdziesieciolatko-a ciemne piwko ok,ale ja ostatnio nie pije piwa-bardzo rzazdko bo na sb niewskazane a ciemne jeszcze dosladzane jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×