Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witam wszystkie forumowiczki. Jestem kobieta ktor urodzila 3 dzieci,mam juz swoj wiek:) Cwiczenia calanetiksu znam bardzo dobrze.Cwiczylam je po urodzeniu kazdego dziecka. Teraz jednak jakos nie moge sie zmotywowac,co zaczne,to przestaje. Sa to swietne cwiczenia,sylwetka na prawde jest suuuper!!! W moim wieku pewnie to tak szybko juz nie nastapi,ale jednak chcialabym do was dolaczyc moze to zmotywowaloby mnie do tego by jednak wygladac jeszcze jak kiedys. Cwiczenia sa trudne,wymagaja duzo skupienia sie.Najbardziej trudne bylo dla mnie jedno z ostatnich cwiczen,ktoro kiedys nazywalo sie \"kwiatem lotosu\"(siedzace na kolanch w kucki,rece w gorze nad glowa,ruchy biodrami w okol lub do przodu i z powrotem). Nawt sciskanie krzesla opanowalam. Przy tym dobrze jest stosowac diete,ale nie zbyt drastyczna,bo cwiczenia zabieraja duzo kalorii. Mam nadzieje,ze jesli przyjmiecie mnie do swego grona to dam rade:) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi:) Daleko od bomby nie odbiegam,hi,hi,hi:) No moze troche przesadzam,ale tak sie czasem czuje:) Dzieki za przyjecie:)) Dzis cwiczylam tylko 15minut,zaczynam powoli,bo potem chodzic bym nie mogla:( Jutro wiecej i tak codziennie. Moj najstarszy syn ma 18lat,cwiczy ze mna,ale raczej meskie silowe cwiczenia.Najmlodsza pociecha ma niecale 3latka,wiec cwiczy ze mna lezac na dywanie i mobilizuje mnie bym sie nie poddala. Oby tak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reve!!Zajrzalam na twoja stronke,WOW!!!! Ja tez tak kiedys wygladalam,ale niestety czas sie nie zatrzymuje a tluszczyku przybywa,a co najgorsze,to to,ze........................ waga rosnie wraz z wiekiem chyba:( Jeszcze nigdy tak duzo nie wazylam!!! Moj wzrost to 1,66 a waga byla zazwyczaj okolo 63-64 i bylo nie zle. Bo jak to moj maz mowi:"chlop nie pies na kosci nie leci" :) ,wiec mniej wazyc nie moge,bo wtedy wygladam jak smirc na choragwi:P Teraz jednak gdy waga doszla do 70!!!!:O to duzy szok dla mnie i mobilizacja do tego by schudnac i nabrac wigoru. Jeszcze bede laska!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Witaj Bromba40. Fajnie, że do nas dołączyłaś. Natka_23 i reve82 nakręcają mnie do codziennych ćwiczeń, bo jak poczytam i poooooczytam ile i co ćwiczą, to mi wstyd i ...:) ćwiczę. Myślę, że Ty też masz pełno energii i chęci, to dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
reve- aaaaaaaaaaaaale ładna i miła laska z Ciebie! Byłam u Ciebie w odwiedzinach i zatkało mnie Twoje zaparcie! A do księdza to taaak ...w sprawie ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Ja też się cieszę, że Bromba tu jest, zwłaszcza że też jest po 40-stce. Ja mam 42 i ćwiczę wytrwale, Bromba, na pewno dasz sobie radę. To ćwiczenie, o którym pisałaś to obroty miednicą w jedną i w drugą stronę, jest rzeczywiście naprawdę trudne, pamiętam, kiedy bardzo dawno temu zaczynałam ćwiczyć callanetics nie mogłam zrobić nawet 4 obrotów, przy 3 byłam mokra jak mysz. Teraz robię 20 w jedną i 20 w drugą stronę i czuję, że żyję! Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.g.a.t.a...dokładnie tak jak piszesz...w maju mój ślub stąd ten ksiądz..a przede wszystkim ta mobilizacja do ćwiczeń...po wielkanocy planuję przymiarki sukni więc chciałabym już jakoś wyglądać.. tak w ogóle to będą to moje pierwsze przymiarki..po części z tego faktu, że ja nie jestem tak zakręcona na punkcie przymierzania sukien, tych ślubnych..bo na normalne zakupy to sobie regularnie chadzam he he..a po drugie ślub mam w Polsce, a obecnie mieszkam w Danii..więc muszę to sobie czasowo zgrać...no i po prostu nie miałam kiedy..a może i miałam, ale skoro w planach była dieta i niższa waga to jakoś nie miało to dla mnie sensu ..kontynuując, bo się tu rozpisałam nie na temat...jak pisałam wcześniej zmorą moją jest mój tył...szczególnie boczki...na szczęście dzięki callanowi straciłam większość \"mięcha\" pleckowego..i to jest cudowne...pojawiła się linia kręgosłupa a tłuszcz zanika i zanika... callan pomógł mi również w zaniku podbródka..tam mi zawsze coś wisiało a teraz praktycznie już nie wisi... dlatego ja wciąż tak ochoczo zabieram się za te ćwiczonka...no bo jak rezygnować z czegoś co przyniosło mi takie efekty...efekty których żadne inne ćwiczenia mi nie dały.... a dziś oficjalnie zawiadamiam zaliczenie 35.godzinki... pozdrawiam was wszystkie kochane...do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja juz po 15godzinkach i dopiero dzis zaczne te cwiczonka dodatkowe na nogi:) poki co nie mierzyłam sie jeszcze bo co mi to da... tak po 30h bede miała lepszą satysfakcję:) reve82 wlasnie ostatnio widziałam na wizażu ze bierzesz ślub:) no to gratulacje:) mi sie jeszcze nic nie świeci ale mam nadzieję że juz niedługo:) fajna z Ciebie laska i po buzi widać ze bardzo sympatyczna:) a.g.a.t.k.a a po której Ty już godzince jestes bo tak osttanio sie nie chwalisz:P miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Ja dzis przyznaje sie bez bicia nie cwiczylam,bo mala do przedszkola,potem na targ i znow do przedszkola i nie dalam rady.Za to spalilam mnostwo kalorii latajac po miescie. Cwiczenia znam bardzo dobrze,tez mam jeszcze stara poszarpana gazetke,ale tam Pani Bojarska Ferenc swietnie pokazuje cwiczenia. Zajmowalo mi to zawsze godzinke,wiec dosc sporo czasu.Ale wiem ,ze warto:) Jestem mama 3 dzieci i ma 41 lat jeszcze przez pol roku:) Stosuje diete 1000kcal i to daje rezultaty.Nie jem kartofli,pieczywa(tylko Wasa)no i miesa smazonego. Odkad mieszkam w Anglii strasznie przytylam,to chyba to paskudne jedzenie tak dziala.Dlatego postanowilam walczyc z tym. Z wami mi sie uda:) Reve moje gratulacje!!!! Ja tez planuje z mezem jeszcze jeden slub na 20 rocznice slubu za rok:) Czy znow bede panna mloda???no moze nie mloda i nie panna,ale bede:)szczupla panna mloda:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bromby40
Powiedz mi na podstawie wlasnych doswiadczen czy efekt szybszy bedzie jesli cwiczy sie codziennie czy tak jak zaleca p.Bojarska 2 razy w tygodniu? Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaa filizankaa
reve82 dzieki :) gruba nie jestem ale chcialabym pozbyc sie troche tluszczyku i miec bardziej jedrne i smukle cialo.. mam nadzieje ze dam rade.. ale ciezko sie zabrac.. chyba najtrudniej zaczac. ;/ zmobilizujcie mnie jakos konkretnie ;(( bo wiosna idzie a tu o tak.. dziekuje i pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
natka_23 -Oj, wymiękłam po 39 godzinie, a teraz po intensywnych ćwiczeniach języka (gadaniem) zaliczyłam 4 następne. Teraz systematycznie, bez pośpiechu i po południu. Ale ... bedzie lepiej, co prawda nie tak jak reve82, bo jestem zabiegana ( :) )... Chciałabym tak jak Ania66 systematyczniemoże się uda? i przez dłuugie lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Wiecie co dziewczyny, świetnie wiem jak to jest, kiedy z jednej strony chce się fajnie wyglądać, a z drugiej - ciężko się do tego zabrać. Ja tłumaczyłam sobie to zawsze tak jak z zakupami. Jeśli coś chcę mieć, to jednocześnie patrzę, ile to kosztuje, bo wiem, że za darmo tego nie dostanę. Tak samo z ćwiczeniami - to jest ta cena, którą trzeba zapłacić za dobry wygląd. Ale to chyba nie jest tak wiele, jak myślicie? Pozdrawiam Was bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
zielona filizankoo, ćwicz, bo .... Cię stłukę :). Trzymaj się mocno ... podczas ćwiczeń i z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Ja dzis pocwiczylam sobie ..........dosc dlugo:) Do tej pory robilam to na pamiec,ale jak wyjelam stara gazetke,to sie okazalo,ze polowy cwiczen nie pamietalam.Zrobilam wszystkie lacznie z "kwiatem lotosu",ale bylo ciezko.Teraz mam problem z chodzeniem,nogi mi drza:P Jednak jesli chodzi o czestosc wykonywania tych cwiczen,to na poczatku najlepiej to robic codziennie.dlatego,ze miesnie sie przyzwyczajaja do cwiczen.Potem mozna robic je co drugi dzien.Ja pamietam,ze potem je skrocilam do niektorych tylko cwiczen.Zreszta nawet na koncu mojej gazetki byl umieszczony taki skrot. Faktycznie poczatki sa koszmarne.Szybko sie mecze,ale to kwestia tygodnia.Jednak jak ogladam stare zdjecia to mnie to mobilizuje to tego,by trwac w postanowieniu.Oprocz tego trzymam diete i mam nadzieje,ze rezultat bedzie.:) Nie waze ,bo to nie ma sensu na poczatku,gdyz ubywa tkanka tluszczowa ale przybywaja miesnie,wiec waga nie tylko nie spadnie,ale nawet moze wzrosnac. Wazne jest to,ze lepiej sie czuje,a koncentracja przy tych cwiczeniach jest super relaksem dla szarych komorek. "ZMECZ SIE JESLI CHCESZ WYPOCZAC"-to haslo,ktoro znalazlam w tej gazetce.......:) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Bromba, rzeczywiście na początku drżą nogi po callaneticsie, ale to znaczy, że nie poszłaś na skróty i ponapinałaś te mięśnie, które trzeba. Potem to przechodzi, bo nogi są znacznie mocniejsze. Ale jest różnica w samopoczuciu już po niedługim czasie, jak się ćwiczy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznica jest i to duza.Choc dzis cwiczylam 4 raz,ale d tej pory wersje skrocona,a dzis pelna,wiec pewnie dlatego tak sie czuje:) Nie zaluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaa filizankaa
a.g.a.t.a no to mnie namowilas. :D ... mam nadzije ze sie wezme w koncu za siebie... bo jak tak dalej pojdzie to bede jedna wielka chodzaca galareta. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) jak tam u was?:) ja dzis rano nie cwiczylam ale nadrobie popoludniu po pracy:) dzisiaj bedzie 17godzinka :)) reve82 jak to jest z tym rozrostem mięśni bo ja juz sama nie wiem tyle sie naczytałam ze jedym sie rozrosty innym nie scudly wogole a jeszcze innym schudły:P trzeba robic przerwy i ćwiczyć rzadziej? znalazlam cos takiego \"Chcąc wyszczuplić poszczególne partie ciała powinniśmy ćwiczyć przy minimalnym obciążeniu i wykonywać serie bardzo szybko. Chcąc wzmocnić i zbudować mięśnie, obciążenie powinno być większe, a nasze ruchy powolne i płynne, tak abyśmy czuli jak mięsień napina się pod skórą. Sam trening nie wpływa na rozrost mięśni. Następuje on dopiero podczas odpoczynku. Zbudowanie nowej tkanki mięśniowej zajmuje ok. 5-8 dni jeśli w tym czasie nie odbędziesz kolejnego treningu, twoja siła powoli opadnie. Jeśli natomiast będziesz ćwiczyć co 5 dni, na pewno wywołasz rozwój mięśni\" co o tym sądzicie wydaje mi sie że callan to minimalne obciążenie i szybkie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! A co wy z tymi seriami szybkimi i z obciazeniem??? W calanetiksie tego chyba nie ma??? Ja dzis cwiczylam znow prawie godzinke,ale po wczorajszych cwiczeniach niestety nie moglam dzis zrobic niektorych cwiczen po 50 razy,wiec robilam np.20:) Dla mnie zasada jest prosta,robie tyle ile moge,nic na sile:P A tak w ogole,to te cwiczenia,ktore poczytalam sobie na stronce internetowe(nie pamietam jakiej,ktoras z was wczesniej go podawala) i niestety ale odbiegaja one opisem i sposobem wykonania od tych ktore ja mam,pokazywane przez Pania Bojarska. W moich jest wiecej koncentracji na niektorych czesciach ciala,jest wiecej opisow dotyczacych kolejnosci naprezania miesni itp. Mialam wrazenie ,ze te z internetu ktos ulatwil i skrocil. Moich cwiczen jest az 35 o ile dobrze pamietam,W necie jest duzo mniej.Dlatego zajmuje mi to godzine. Dzis juz nie mam takiego klopotu z zejsciem ze schodow:) Slonko,slonko,na spacerek czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacikowanatka
witajcie, nie wiecie czy można ściągnąć film z callaneticsem lub gdzieś kupić? Mam tylko graficzny opis z wizażu, a wolałąbym na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzia
a po ilu godzinach ćwiczeń można coś zauważyć? nie chodzi mi o wage ale o wysmuklenie ciała, głównie nóg... i czy zawsze trzeba ćwiczyc je o stałej porze?bo u mnie to różnie z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna kupic przez internet na pewno!!!! Poz tym wysmuklaja nogi tez na 100%,bo sprawdzilam to kilkakrotnie. Sa tam specjalne cwiczenia na nogi i na prawde daja dobre rezultaty................widoczne po jakis 2 tygodniach .Im wiecej sie cwiczy tym lepiej,ale jak sie nie ma czasu,to tez nie ma to znaczenia o ktorej godzinie.Ja zazwyczaj cwicze rano,bo miesnie najlepiej sie rozciaga rano,kiedy nie sa juz zmeczone po calym dniu.A poza tym to chyba po poludniu nie mialabym juz sily,no i rodzinka lazi pod nogami,wiec wtedy nie ma ku temu warunkow.:) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaa filizankaa
nacikowanatka ja sciagalam z bojarską przez EMULE... obraz ok dziek tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×