Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

czesc dziewczyny co do cwiczen z wizazu- nie sa one opisane zbyt precyzyjnie i dlatego moze niektore z nas odczuwaly bol krzyza, itp. Ja od kilku dni posiadam dvd z cwiczeniami i wiem teraz jak poprawnie cwiczyc. Ulozenie ciala jest bardzo wazne i ruchy powinny byc minimalne, nie widac tego w opisie z wizazu. Dlatego polecalabym zdobycie dvd albo video z cwiczeniami. U mnie 15 dzien z callenem, znacznych zmian nie widze ale to mnie nie zniecheca, samopoczucie o niebo lepsze. Zmierze sie i zwaze sie za jakis czas. Pozdrawiam Was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! Ja dzis po cwiczeniach znow godzinke:) Czuje sie fantastycznie!!!! Te cwiczenia ktore opisywala Ania sa dosc trudne,ale rezultaty swietne:) To drugie cwiczenie jest dla mnie prawdziwym wyzwaniem.Jeszcze nie zrobilam 100-ki,ale sie staram.Doszlam do wniosku,ze jesli cos mnie bardzo meczy,np boli mnie szyja i kregi szyjne po cwiczeniach na brzuch,to sobie robie np 50 a nie 100 i potem wracam do nich na koncu cwiczen.Wtedy moja szyja juz odpoczela od wysilku i moge dolozyc kolejne 5 dych:) Natka!!!To nie te cwiczenia!!!! To ktorego ja zrobic nie moge,jest tylem do krzesla w pozycji siedzacej na podlodze.Tez byl filmik z nim,jak go znajde to wkleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak obejrzalam filmik twoj Natko do konca i jest to drugie cwiczenie wlasnie.Jest dla mnie dosc trudne i nie mam jak go zrobic:( Odpuscilam je sobie,ale za kazdym razem probuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba ja do tego cwiczenia używam...parapetu:P zreszta do tych na nogi co kładzeiemy nogę na drążek to tez wykorzystuje parapet i dobrze sie ćwiczy:) może tak spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Bogu, Buddzie, Krisznie i innym za you tuba:) nawet nie pomyślałam że tam znajdę te ćwiczonka...:) jutro ze wzrokiem wlepionym w ekran będę te ćwiczonka robić...dziś z opisu robiłam, i przy tym z nogą prostą szczykało mnie w dole pleców..więc wiedziałam że coś partoczę..ale od jutra się poprawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie jeszce masz cwiczonka z youtube Reve?:) mada35 mi sie jednak wydaje ze to efekty po callanetics dlatego ze niektore obrazki sa pokazane tez na filmie z callan i widzialam takie na stronce angielskiej a zabiegu lipomasazu nie robi sie np 17razy. Bromka i probowalas cwiczyc z parapetem?:P hhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam do was pozno,bo zanim rano wyprawie mala do przedszkola to siedze o samej wodzie:(Potem wracam cwicze godzinke,kapiel,sniadanie i dopiero moge dorwac kompa:) Parapet u mnie nie wchodzi w gre:( W salonie mam jeden malutki parapet i wysoko,na poziomie ramienia:(Nie dam rady tak wysoko go zlapac. W sypialni mam duzo nizej ale jest zbyt maly aby go uchwycic i trzymac sie,a jednoczesnie rozsuwac nogi wysoko. To cwiczenie Natko o ktorym pisalas z noga na drazku ja wykonuje uzywajac stolu.Poziom jest akurat,ale do tego w pozycji siedzacej i nozyce nog wysoko na poziomie twarzy............nie dam rady:( Za wysoko!!!!Stol mam nad glowa i nie wygodnie jest sie zlapac.:( Dzis wykorzystalam syna,bo nie ma nauki w collegu(siadl na krzesle i sluzyl za obciazenie go).Jednak jutro snow bede sama i znow cwiczenie idzie w odstawke,ale nadal szukam i probuje:) Po wczorajszych cwiczeniach bola mnie uda,ale to chyba efekt mojego uporu w cwiczeniach na nogi przy krzesle i obnizaniu po 3cm.....itd Dzis zrobilam ich mniej,bo mnie bardzo bolaly:( No i zaczely mnie bolec lopatki:( Ale to przejsciowe,wiec sie na razie nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia_653
Czesc dziewczyny! Reve i Aniu dziekuje za pomoc i wytlumaczenie. Aniu wspaniale mi to opisalas, jestes fantastyczna, na pewno mi sie teraz uda. Jutro wam napisze jak mi poszlo. Jeszcze raz dzieki i buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietta fajna stronka,ale cwiczen jest bardzo malo i opis niestety nie dokladny:( Chyba,ze ktos wykonuje skrocona wersje i juz jest obeznany w cwiczeniach:) Przy calanetiksie opis jest wazny,zwlaszcza,ze mozna zrobic wiele bledow i wtedy przyplacic to bolem np.kregoslupa,lub sciegien. Wlasnie dzis to odczuwam,ale to na wlasne zyczenie:) Milej nocki!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochanie ściągnęło mi Supercallanetics...na razie tylko migawki widziałam i jeszcze nie wiem kiedy zdążę obejrzeć w całości ale dam znać jak to wygląda..mam nadzieję że po weekendzie... a tymczasem udanego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaa filizankaa
ja jestem po 3 godzinach.. dzis bedzie 4.. zobaczymy... poki co jakiejs super hiper ochoty nie mam.. ale zobaczy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok mango
ja juz mam za soba 5 , cwicze takze areobik od 2 marca, awide postepy, ale male, co mnie demotywuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przećwiczyłam pierwszy raz supercallana..masa błędów, masa prób..ale się nie poddam i będę ćwiczyć wytrwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reve, skad sciagnelas supercallanetics? czy jest trudniejszy? jakies nowe cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program do ściągania azureus.. w programie są te same ćwiczenia i kilka nowych, te same są troszkę utrudnione, przykładowo trzeba odpowiednio wypinać miednicę..takie niby małe zmiany a robią różnicę...ale ogólnie dla mnie było trudno zrobić niektóre rzeczy, a niektórych nawet nie tknęłam...trzeba być nieźle rozciągniętym lub mieć bardziej elastyczne ciało aby wykonać niektóre ćwiczonka..dziś u mnie to tak trochę to wyglądało jak gapienie się w ekran i patrzenie jak oni to robią...i się nie naumiałam do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Reve, myślę, że piszesz o programie dla zaawansowanych, ćwiczę go już od paru lat, to ostatni rozdział w mojej książce, a ćwiczenia (na zdjęciach) wykonuje sama Callan. Rzeczywiście, są to na pozór te same ćwiczenia (parę jest dodanych), ale inaczej wykonywane, czasem wystarczy głębszy skłon, czy inaczej podniesiona noga, a naprawdę daje to porządnie w kość. Jednak, jak jest zaznaczone, można przechodzić do programu dla zaawansowanych po opanowaniu programu podstawowego, po prostu wcześniej nie ma się na to wystarczająco dużo siły, bo ,,jedno powtórzenie zaawansowanego ćwiczenia na brzuch lub pośladki odpowiada na przykład dwudziestu ruchom w cyklu dla początkujących". Jest to na pewno w pewnym stopniu wyzwanie, opanować pewien zestaw ruchów, a potem przejść do jeszcze trudniejszych. Ale można to robić stopniowo, po opanowaniu jakiegoś ćwiczenia, robić je w wersji trudniejszej, a pozostałe tak jak poprzednio. Tak więc, Reve, wszystko powoli i stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny robię podchody do ćwiczeń, kilka razy już tu pisalam, ale nigdy nie potrafilam trwać w postanowieniu. Dzisiaj moja pierwsza godzinka i chcialabym aby mi się udawalo tak każdego dnia poćwiczyć. To jeszcze kilka słow o sobie - mam 28 lat, 174 cm i jakies 66-68 kg. Mam prawie półtora roczne bliźnięta, nie pracuję, ale w domu mam przy nich masę roboty. I tym samym nie za dużo swobody i czasu na ćwiczenia. Ale wiadomo figura po dzieciach pozostawia wiele do życzenia. W zeszlym roku ćwiczylam może z 10 godz pod rząd i już byly efekty, ale leń wziąl górę i zaprzestałam. U Was można znaleźć motywację i pozwólcie że też będę skrobać od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapytam czy jeśli będę również oprócz callana jeździć z pól godziny na rowerku stacjonarnym to nie zaskutkuje w negatywny sposób? Nie zaprzepaszczę efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) fajnie że ktoś nowy sie pojawia :) jak tam u was? u mnie rewelacja byłam osttanio na zakupach i mierzyłam spodnie rozm S i byly idealne a uda wyglądały rewelacyjnie:) więc dalej ćwicze mam plan żeby ćwiczyć do 1lipca codziennie a pożniej 2 razy w tyg :) w domu sie ze mnie śmieją ale ja jestem z siebie dumna że jestem taka wytrwała:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - super że jesteś tak zadowolona z efektów. A jak dlugo ćwiczysz? tzn od jakiego czasu. Ja najbardziej nie lubię ćwiczeń na nogi przy drązku z pozycji siedzącej i cwiczen na miednicę. Mam nadzieję że z czasem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
a.g.a.t.a - bardzo fajne filmy o callaneticsie. Tych jeszcze nie widziałam, super! beti - doskonale, że będziesz ćwiczyć, najwyższy czas! Wierzę Ci, że masz dość przy takich małych dzieciach, ale paradoksalnie, jeżeli przyłożysz się choć trochę do callaneticsu, naprawdę będziesz miała i więcej energii i lepsze samopoczucie, o figurze nie wspomnę. Ale, jeżeli mogę Ci coś doradzić, to nie ćwicz codziennie, padniesz już po paru dniach, najlepiej tak co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja chcialam sobie teraz poćwiczyć dzien w dzien przez14 dni, tyle chyba mogę dla siebie zrobić,a potem własnie co 2 dzień. A czy jeszcze możecie mi doradzić czy jak bedę sobie z rana jezdzic nie odbije sie jakos na efektach po callanie. Pytalam juz wczoraj, sorki że sie powtarzam, ale czuję że tu u Was znajdę odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ja ćwicze od lutego ale w taki mały rozmiar S jak mierzyłam w lutym bym nie weszła wogóle to jestem w szoku bo te spodnie nie były opiete tylko ładnie sie prezentowały szczególnie na udach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - "s" to zapewne drobniutka jesteś, ja to "L" albo i XL, a jadąc po numerówce to 40-42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×