Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Guga 35
Faceci lubia takie w sam raz:D czyli Kokolina cwicz a jedzenia sobie nie zaluj ja dzis tez cwiczylam -musze sie jeszcze opalic to bedzie ok ja do salatek ostatnio uzywam majonezu Winiary light bo ma dobry smak i jest chudszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Hej dziewczynki, dopadlo mnie wczoraj to nasze wspolne kobiece "przeklenstwo", jem wiecej, szczegolnie czekolade. Powiedzcie mi, czy cwiczycie w te dni, bo ja pierwszego i drugiego dnia raczej sobie tego nie wyobrazam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja zalezy czasami sie czuje ok to cwicze ale jak opuscisz dwa dni nic sie nie stanie a zamiast czekolady mlecznej polecam gorzka-mniejsza szansa na utycie i zdrowsza albo kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
W pierwszy dzien okresu nie ma szans u mnie na wygibasy bo mam "kamien w brzuchu". Tak, czekolada gorzka jest super, tylko nie za duzo bo powoduje zaparcia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Dziewczyny, uwazajcie na produkty "LIGHT". Wiele razy juz czytalam i slyszalam od lekarzy, ze to najgorsza mieszanka, jak mozna sobie zafundowac. Podobno skladniki, ktorych uzywaja zamiast cukru, czy tluszczu itp sa bardziej niezdrowe, niz sam cukier. Ja tam wole rozsadnie ilosci pelnowartosciowych produktow. Mysle, ze warto sobie o tym poczytac. Oprocz callana cwicze sobie co drugi dzien 8 minut na pupe, mam nadzieje, ze do lata uda mi sie ja troszke ujedrnic ;) Co do cwiczen w "trudne dni". Zalezy od dnia, ale ja staram sie tak ustawic cwiczenia, zeby podczas tych dni jednak dac cialu troche luzu. Ale nie za duzo ;) cwicze i duzo lepiej sie czuje, zmniejszyly sie takze dolegliwosci z tym zwiazane... Dzis mam przerwe od callana, wiec pozostaje tylko 8 minut na pupe :) Trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
Calkiem sie z Toba zgadzam Agaszu! Light to pseudoprodukty - chemicznie obrobione i najczesciej takze niesmaczne (kto woli slodzik od miodu czy cukru?). Zreszta ja czytalam, ze produkty light czasem wcale nie sa takie light, maja ciut mniej kalorii a sa tylko reklamowane jako light. Ja sie przyznam jedynie do Coli Zero bo dobrze smakuje ;-) ale wiem....sama chemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokok
nie było mnie tu dawno. Ktoś pytał o ćwiczenia na brzuch, robię ok 700 powtórzeń, co do figury, nie wypada się chwalić, ale mam 35 lat, dwoje dzieci i jestem zadowolona, rozmiar 36-38, nie stosuję diet, 176 cm wzrostu 62 kg, i najważniejsze mam jędrne ciało, zero rozstępów, cellulit niewidoczny. Czasami jeżdżę na rowerze, pływam. Na nogi stosuję różnego rodzaju wymachy w leżeniu bokiem (działa też na biodra), w klęku. Nie wazne ile ważycie, najważniejsze jest wypracowanie harmonijnej budowy ciała i nadanie mu sprężystości. Co ztego, ze ktoś waży 50 parę kilo, jak ma sflaczałe ciało, jak się rozbierze, czar pryska. Callanetics fajnie rzeźbi ciało, nie powoduje dużego przyrostu mięśni, ale najwazniejsze to ćwiczyć, jakiekolwiek ćwiczenia lepsze będza od nic nierobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Lokok-podpisuje sie pod tym co powiedzialas:D ja tez cwicze bo jesli chodzi o diete to roznie bywa i jestesmy tylko ludzmi-a slodycze nas gubia-dzieki cwiczeniom mam pewnosc ze nie utyje i jedrnosc to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
BRAWO! A sie mowi, ze jak sie jest mlodym to sie jest pieknym... ;-) Moja mama ma 48lat a jest taka sexy ze hej, bo dba o siebie (fitness, basen, solarium...). Mi do szczescia potrzeba tylko pare tygodni cwiczen... mam nadzieje ;-) A pomyslec ze w wieku 20lat, w kwiecie mlodosci bylam paczkiem z pryszczami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie te mikroelementy na włosy - Maxvit dla Niej- jedna tabletak dziennie podczas posiłku, brałam 3 miesiące i włosy zupełnie przestały wypadać, teraz po kilku miesiącach powtórzę kurację. Zaś co do ćwiczeń to święte słowa, przede wszystkim jędrność i dlatego osatnio biegam tylko z centymetrem, a na wagę nie wchodzę, ale wiecie ciągle odczuwam niezadowlenie z jędrności, obawiam się że latka lecą. Rozmiarówka zupełnie mi się zatzrymała, obserwuję tylko, cy nie idzie w górę. Miło Was posłuchać Dziś postaram się ściągnąć książkę z linków, wspaniały pomysł wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_komosia
chetne dziewczyny zapraszam mam callanetics z bojarska POZDRAWIAM gg 6125588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_komosia
chetne dziewczyny zapraszam mam callanetics z bojarska POZDRAWIAM gg 6125588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
dzieki Ania ale za 30 zl nikt nie kupi od ciebie bo juz sprzedawalas a my mamy za darmo albo zesmy sobie powysylaly bez pobierania kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
ania_komosia poczytaj troszke watek to zauwazysz ze na poprzedniej stronie sa linki do callaneticsu z bojarka, ktore wrzucilam dziewczynom na wyslijto i moga to pobrac za darmo, scalic total commanderem i odtwarzac w komputerze lub nagrac na plyte. kiedy trafilam na ten watek to przeczytalam wszystko od poczatku i uwazam ze nie ladnie z twojej strony ze chcialas wyciagnac pieniadze od nich i udawalas ze musisz sama z kasety zgrac na komp. bo ten callan z bojarska juz od dawna jest w internecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
podpisuje sie pod tym na poczatku kilka dziewczyn kupilo ale ja i Janga mysmy to krytykowaly wogole nie lubie takiego zarabiania -ja tez moglam rozsylac i wolac o pieniadze a tego nie robilam dzis jeszcze nie cwcizcylam piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
u mnie deszcz i zimno chce mi sie slodkiego i boli pupa kupilam sobie krem nivea goodbye na cellulitis, podobno rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Cześć dziewczyny, trochę zaniedbałam forum.... :( no i ćwiczenia ale już wracam do działania! Guga koleżanka która pracuje w aptece polecała mi właśnie ten lek podobno po 3-4miesiącach widać efekty no i cena jest przystępna... no ale wiesz trzeba samemu wypróbować a ja narazie nie mogę bo karmię córcię. Z kremów podobno Vichy lipocure jest super ale drogi no i też jeszcze sama nie próbowałam. Eblaszka dzięki za info o leku na włosy ale sprawdziłam i w składzie ma jod a po badaniach wyszło że mam nadzczynność tarczycy i wszystkie witaminy z jodem muszę odstawić :( Efektów po ćwiczeniach jeszcze nie widzę ale nie zniechęcam się ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Bilka napewno beda efekty jesli chodzi o ten lek to tani i warto by bylo sprobowac ale do lata za blisko niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Hej, ja cwicze, ale krociutko, glownie rozciaganie i kilkanascie brzuszkow, od jutra juz bede normalnie, teraz nie chcialam obciazac organizmu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lau jak wypada mi dzien ćwiczen i okres to łykam nospe i nie ma mocnych cwicze jeszcze nigdy nie zrezygnowałm z cwiczen . lokok 700 powtórzen ja mimo ,ze cwicze juz dosc długo z brzuchem wymiekam po 100 do tej pory nieraz trudno mi je zrobic i robie koncówke z bólem.Ile razy w tygodniu cwiczysz? co do tabletek na cellulit to moja przyjaciłka brała jakies z tym ,ze duzo drozsze ,bo cena koło 100 na miesieczna kuracje wzieła dwie paczki ,a cellulit nic nie zeszedł.Mi po cwiczeniach wyraznie sie zmnijeszył to samo ze zwisami na udach wyraznie mnijeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokok
5-6 razy w tygodniu po min 20, jak mam czas to więcej, ale ćwiczenia na brzuch obowiązkowo, zresztą te z callaneticsu nie są takie wyczerpujące, poza tym tzw. prasowanie brzucha (skłony z rękami za głową w leżeniu na plecach z ugiętymi nogami) Na biodra stosuję unoszenie bioder do góry w leżeniu na plecach (różne ułożenie nóg powoduje, ze pracują rózne partie bioder, pośladków i ud) W szystko zalezy od tego ile mam czasu, nie zawsze ćwiczę pełen zestaw, ale nigdy nie zapominam o brzuchu. Brzuch to podstawa, wpływa na postawę ciała i stosunkowo latwo jest go zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Hej ja dzsis nie cwicze bo mam za duzo pracy-przeprowadzka wczoraj za to pocwiczylam ostro-nawet na skakance:D trzymajcie sie dziewczyny internet bede miala dopiero po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
a ja sie smaruje moim nowym kosmetykiem. Moze wydaje mi sie ale po kilku dnich skora mi sie zaczyna wygladzac...? ech.. chyba mi sie schiza jakas wlacza ;-) Jeszcze pol godziny i weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Kokolina, jakim? :) Ja juz dzisiaj cwiczylam, troche callana i kilka cwiczen na pupe z 8abs. Zauwazylam poprawe kondycji i mam wiecej energii, niedlugo minie miesiac odkad zaczelam cwiczyc. Za pare dni zmierze sie, zobaczymy czy sa efekty, ale nie stosowalam diety i w sumie nie ograniczalam sie z jedzeniem za bardzo. Teraz juz nie bede jadla po 18, chyba ze na jakiejs imprezie, albo grillu (nie mam nadwagi, to wszystkiego odmawiac sobie nie bede) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
nivea good-bye w zeszlym roku mialam zel Loreal i tez polecam (mialam zestaw na dzien i na noc). Czy ktos stos stosowal plastry np. Loreal? czy dobre takie przyklejanie bo bym sobie na pupe nakleila dla lepszych efektow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
7 czerwca zaczelam, wiec juz za tydzien bedzie mierzenie. Mam nadzieje, ze cos sie ruszylo, korci mnie zeby juz sie zmierzyc, ale chce dotrwac i zmierzyc sie rowno miesiac od 1 dnia cwiczen. Jak tam dziewczyny, radzicie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Cześć! Super, że jesteście. Kiedyś ( w ogólniaku i na studiach )ćwiczyłam callanetics codziennie, dodatkowo biegałam. rzeczywiście daje to efekty. Niestety dawno tego nie robiłam, a szkoda. 2 lata temu urodziłam synka, dwa miesiące temu drugiego. Wyglądam nie najgorzej, ale czytając wasze wymiary, załamałam się. Mam metr w biodrach!!!!!!!!!!!!!! Ratunku. od jutra zaczynam ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I jak dziewczynki??Cwiczycie wytrwale? Ja nie opuszczam sie,cwicze co drugi,trzeci dzien choc przyznam ze w wakacje ciezko sie zmotywowac. Ale poki jeszcze chlodno dzis i nie dopieka slonce,pocwicze zaraz. Potem wpadne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Ja tez juz dzisiaj pocwiczylam. Za pare dni sie wymierze, ale troche sie boje, ze nie bedzie rezultatow, bo przeciez tylko cwiczylam, a jadlam normalnie, mam nadzieje, ze sie nie zniechece jakby cos...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×