Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Pipi555
Cześć Dziewczyny, rzadko do Wasagladam, ale staram się jednak ćwiczyć:) ale się tutaj dzieje:), kurczę, dlaczego ten callan jest tak mało znany, przezcież nie ma lepszych ćwiczeń! Bisia 22 - co do peelingu na cellulit - ja zwyczajnie jak sobie zaparzę kawę i wypiję, to fusy odkładam, i jak i sie zbierze tego troszkę więcej, to siedząc w wannie nacieram cale ciało - warto, bo działa cudownie - skóra jak jedwab, ale wanna.. lepiej nie mówić, ja swojej nie mogę doczyścić. Czyli ja używam samych fusów, ale można np. namydlić ciało żelem do kapieli i dopiero natrzec. Możan też, ale b. delikatnie, natzreć buśkę, i wogóle nie wyrzucać kasy na peelingi. Cóż, mnie jednak tak wkurza zabrudzona wanna, że raczej nacieram ciało solą kamienną - też pomaga na cellulit. Zresztą celulit to trudna sprawa - mnie tylko raz udało się go pokonać całkowicie - chodziłam na Vacu step (spacer w podciśnieniu), ale to kosztuje 450n zeta, więc teraz mi szkoda kasy, choć cell wrócił. No, ale bardzo wierze, że jednak callan go zlikwiduje, albo zmniejszy. Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Staram sie cwiczyc, ale jestem leniem, jak nie chce mi sie wykonywac wszystkiego to z pol godziny za kare tancze (o ile mozna to nazwac tancem, bo to raczej takie wygibasy ;P ), ale zawsze to cos. W ogole to jutro mam egzamin i nic sie nie ucze ;(( Znacie moze kochane jakis sposob na lenistwo?? :( Potrzebuje mobilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja dzisiaj mam zly nastroj i jestem zmeczona tym upalem-pocwiczylam rano-a jutro robie przerwe Lau-nie wiem co ci poradzic-jedyne co ci moge napisac to najlepiej cwiczyc rano bo pozniej to sie roznie sklada z cwiczeniami Piksa-jak najbardziej rozumiem ze ci sie nie chce po tej 65 stce cwiczyc Bisia-dolacz do nas-pilinf kawowy polecam-uzxwam tylko zapoarzone fusy Kasica-to jutro sie juz nie mierzysz? Pipi-tez slyszalam ze Vacu cos tam jest super na cellulit no ale ta cena -okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi555
Lau, nikomu sie nie chce ćwiczyć w upał - najlepiej wiąć chłodny prysznic, jeśli się uda to nawet zimny, do tego jeszcze umyć włosy i potem iść ćwiczyć - to daje poczucie świeżości, rześkośći. Wiele osób wcale sie nie poci w czasie callana więc potem już nie trzeba brać drugiego prysznica (tzn ja mówię o sytuacji gdy ćwiczy się wieczorem). Poza tym moim zdaniem trzeba sobie wytłumaczyć - jeżeli i tak spedzam czas przez telewizorem leżąc na kanapie, to zamiast leżeć trzeba ćwiczyć:) POzdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga ,jutro nie podaje bo są bez zmian.to by było za piekne gdybysmy chudły co tydzień chociaż o centymetr:) a u ciebie pewnie zmiany są bo dawno nie podawałaś. zgadzam sie z tym ,ze lepiej wziąść prysznic przed callanem .odchodzi wtedy całe zmęczenie i masz siłe do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za informacje dotyczące peelingu z kawy. Cellulit mam okropny a mam dopiero 22 lata. Ostatnio przytyłam i może dlatego się pojawił . Jestem po pierwszych ćwiczeniach i narazie jest o.k. zobaczymy jak będzie jutro !pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Witam Wszystkich :) a.g.a mam płytkę z callanem (kupiłam na allegro) tak więc koniec z wymówkami! Od dzisiaj biore się ostro do ćwiczeń! no i zaczynam też 6w mam tylko pytanie w ćwiczeniu 5 robimy rowerek czy nożyce? bo coś to nie jasne dla mnie :) Ja niestety moge ćwiczyć tylko wieczorami tj po 20 bo tak to moja 4-miesięczna córcia zabiera mi cały czas wolny (tak na mrginesie przez 4 miechy schudłam 20kg! bez żadnej diety tylko: przewijaniel,karmienie, noszenie na rączkach i od nowa hihi). Waga wróciłą ale skóra wisi! Dobra ide ukręcić biszkopt i biore się za ćwiczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
wlasnie sie zmierzylam wklejam jak zwykle wszystkie pomiary by bylo bardziej czytelnie: 26.02 bylo: biust:98 talia:82 biodra:98 udo: 59 7.04 bylo: biust:94 talia:78 biodra:95 udo: 57 21.04 biust:94 talia:75 biodra:93 udo: 56 05,05 biust: 92 talia: 73 Biodra: 92 udo: 55 19.05 biust: 92 talia:71 biodra:92 udo: 54 09.06 biust: 90 talia: 69 biodra: 90 udo: 51 waga 59 wiec warto cwiczyc dziewczyny tylko czasami trzeba sie uzbroic w cierpliwosc-wazyc sie co tydzien i mierzyc w oczekiwaniu na mega rezultaty tez nie warto,bo czasami troche musimy poczekac Kasica ma racje:D nie poddawac sie -chociaz w tycgh upalach to nie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Ale tutah ruch! :) I bardzo dobrze! Kasica, Guga - swietne wyniki!Gratuluje! Co do peelingu, ja wole zwykla sola kuchenna, nie brudzi sie a daje niegorsze efekty. Ja tez wole cwiczyc rano, wtedy mam duzo energii przez caly dzien. No to do roboty! ;) Najpierw callan a pozniej jeszcze "taniec na miotle" przy sprzataniu ;) Pozdrawiam! 12/05 biust 81 talia 67 biodra 88 posladki 92 udo 53 waga 53.5 09/06 biust 82 talia 66 biodra 85 posladki 90 udo 51.5 waga 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Agaszu-ty chudziutka jestes kobieto:D a jak to sie stalo ze ci sie biust powiekszyl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
No tak, ale mam dopiero 25 lat i ciaza dopiero przede mna... ;) Ale mam nadzieje, ze jak teraz wycwicze troche cialo, to po dziecku bedzie mi latwiej wrocic do formy ;) Poki co bardzo chcialabym wzmocnic miesnie, a najbardziej posladki, bo jak narazie to galaretka a nie miesnie. Tak jak juz ktoras z dziewczyn wczesniej pisala, waga to nie wszystko - wazne, zeby cialo bylo sprezyste i jedrne, a do tego mi jeszcze daleko... Guga, pytasz o biust - zbliza mi sie okres (i wtedy mam jedyna okazje nacieszyc sie troszke wiekszym biustem... choc na chwile ;) ) Boje sie, ze od cwiczen jeszcze spadnie, bo przewaznie najszybciej chudnie sie od pasa w gore :( Ale moze akurat ujedrni sie i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
u mnie spadlo w biuscie ale bylo z czego i ja stosuje diete-poza tym ja wlasnie taki biust jak teraz mam jak zeszczupleje a przedtem to wiadomo -za duzo wazylam od cwiczen chyba nie powinien schudnac pociesze cie Agaszu ze w ciazy i podczas karmienia tez nabiera wiekszych rozmiarow a ja np cwiczylam w ciazy pierwszej to po porodzie mialam jedrne cialo Dziewczyny-co u was? Co tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga imponujące wyniki,patrze że mam teraz mnie więcej takie wymiary jak ty miałaś w kwietniu.może ja też dojde do takich jakie masz obiecnie,tylko ja ćwicze od połowy marca a ty od lutego,no i ty chyba wcześniej zaczęłaś diete no nie. cholera spóżnia mi sie okres,dopiero jeden dzień ale wiecie jak to jest,ziarenko niepokoju już kiełkuje agaszu ty rzeczywiscie jestes szczupłą kobietką,ale fakt ze fajnie jest mieć jędrne i sprężyste ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Kasica-dzieki za komplement fakt-ja stosuje diete i callanetiks od konca lutego wiec jeszcze wszystko przed toba no chyba ze zostaniesz np matka??:P ja nie mam teraz takich problemow-nawet jak sie spoznia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, wreszcie wróciłam do domu po rozjazdach. Przez to callan ćwiczyłam tylko dziś - pierwszy raz w tym tygodniu. Wyniki mi się nie zmieniają, ale mierzę się kontrolnie codziennie sprawdzając, czy nie ma przyrostu, bo diety nie stosuje. Słusznie mówicie, najbardziej zależy mi, taj jak Wam, na likwidacji celulitisu i na jędrności ciała. Guga i Kasica fenomenalne wyniki. Agaszu masz świetne wymiary.Widzę,że muszę dołączyć abs do moich ćwiczeń.Normalnie czuję, że w porównaniu z Wami to się zupełnie zaniedbałam. Faktem jest, że dużo zobowiązań biorę na siebie, teraz jeszcze koniec roku szkolnego, starszy kończy szósta klasę, robię też im wcześniej urodziny, bo zawsze mają w czasie wakacji. I tak w kółko. Cos mi troszeczkę smutno, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dopiero teraz zobaczyłam, że dziś mijają mi dwa miesiące ćwiczeń, tylko tyle, a mi się ywdawało, że już jestem z Wami troszkę więcej, no ale od dwóch miesięcy zero ruchu w rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Eblaszka, dziekuje za komplement :) Tylko nie rozumiem dlaczego piszesz, ze u Ciebie nic sie nie zmienia - przeciez widac, jak ladnie ubylo Ci centymetrow w biodrach, talii, udach - wlasciwie wszedzie! Super! Gratuluje :) Mam nadzieje, ze dzis jestes juz w lepszym nastroju :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Ja dzisiaj nie cwiczylam -ale wczoraj tak -obudzily mnie dzisiaj kosiarki pod oknem wiec calkiem nie mialm sily na nic te upaly tez sie daja we znaki Kasica-czemu sie nie odzywasz?A reszta-Pipi,Marieta ,Ptysia co z wami? Eblaszka-6 stke cala skonczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja po obiedzie,mlody spi,mam wreszcie chwilke dla siebie :) Wczoraj po poludniu tak zlalo porzadnie,ze mialo sie czym oddychać. Dzis powtorka z rozrywki.Nawet nie wychodzilam z domu,ale pewnie gorąco. Ja od piątku do dziś nie ćwiczyłam,ale chodziłam na dlugie spacery(aż mam zakwasy 😭 ) Ledwo chodzę.Ale rano dałam radę...rozciągnęłam się na callanie i teraz mam więcej energii. Wiecie,że gdzieś słyszałam-upały mają być do końca lipca.Sierpień chłodniejszy.Więc chyba zaczniemy planować wyjazd nad morze i może skoczymy się popluskać. No właśnie,jak z Waszymi planami wakacyjnymi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja tez slyszalam ze maja byc dlugo upaly ale ja mam dosc ja w lipcu z rodzina jade do tesciow i mam nadzieje nad morze wyskoczyc u nas poki co nie ma ani kropli deszczu od dluzszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
W weekend nie cwiczylam, mialam zjazd i egzamin, wiec bylam wypompowana, dzisiaj cwiczylam dokladnie 50 minut, co prawda tanca bylo 30 minut, a tylko 20 callana, ale mam nadzieje, ze jesli bede systematyczna to i tak da to jakies rezultaty. Jak myslicie, jakies rady? Jak cwiczycie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaszu, dzięki. Guga, całą szóstaka za mną z jednym dniem przerwy, ale jak się patzrę, przez ostatnie 10 dni nie było centymetrowych rezultatów, tj. od 10 maja do 22. Byc może już nie będę chy\\udnąć, tylko rzeźbić sylwetkę, ciekawa jestem, czy centymetry się ruszą.Dziś poszukam abs na brzuch. Ale nie wierzę w prognozy, poza tym jadę nad morze w pierwszej połowie sierpnia. Cwiczmy, żeby moc pokazać ciałko bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
oczywiscie-po to cwiczymy:D a jakie stroje kapielowe macie dziewczyny? jedno czy dwu czesciowe? Lau-jesli o mnie chodzi to ja w te upaly cwicze cos kolo 30 min-lacze callanetiks z 8 minutowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwuczęściowy, a co! Hoolender, tylko coś mi chyba znowu brzuszek rosnie, patrzę się tak na niego. Guga, myślałam,że diabli mnie wezmą, nie wiem co sie stało z ta youtube. nie mogę otworzyć filmików z abs. Wydaję mi się, że przedtem nie miałam problemów. Ide więc ćwiczyć callana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja odkad przestalam cwiczyc 6 stke tez mam takie wrazenie-ale to nieprawda jeszcze nie kupilam nowego stroju-pewnie jak sie zdecyduje bedzie za pozno do otwierania youtube cos musi w kompie byc uruchomione ale ci nie powiem bo nie mam meza pod reka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam takie pytanko, te linki z 38 str. po ściągnięciu i scaleniu powstaje plik out. Wie ktoś może jak go otworzyć? bo ja kompletnie zielona jestem w tych sprawach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
plik out??? u mnie byl przkonwertowany film.avi moze cos zle scalilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się udało, nie ściągnęłam ostatniego pliku i dlatego nie zadziałało, tak więc do dzieła!! a.g.a dzięki za udostępnienie ćwiczeń, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzis mialam wolne ale tylko w cwiczeniach ;) W domu zawsze cos do zrobienia,ganianie , pilnowanie dziecka,spacer takze. Guga cwiczysz co drugi dzien 30 min? Mnie callanetics zajmuje rowno godzine. I cwicze co drugi dzien,czyli 3 razy w tygodniu.Stracilam jakos zapal do codziebnych cwiczen. Ide bo dziecko mi zaslania soba monitor :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja cwicze raczej co drugi dzien ale czasami wiecej-jak wy to robicie ze tak dlugo cwiczycie ? ja mam wersje z Callan i z pamieci cwicze -brzuch omijam jest jednak za cieplo by sie codziennie pocic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×