Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Bilka
a.g.a dzięki za filmik ale.... mój komp sobie z nim nie radzi!! ;( ściągnie go potrwałoby chyba z miesiąc i zaznaczam, że przy sprzyjających wiatrach ;D pozostają mi kartki... ale nie mam pojęcia czy dobrze wykonuje ćwiczonka :( Jeżeli nie uda mi się załtwić płytki z nagraniem to będe mogła Ciebie prosić o nagranie wi wysłanie pocztą? (oczywiście zapłacę). U nas (tj.w Brodnicy UPAŁ, pot się ze mnie leje (a tylko siedzę i stukam paluszkami w klawiaturkę :) ) Koncert "Perfekt'u" polecam" A o boczkach nie będe się wypowiadać bo dopiero zaczynam przygodę z callanem (tzn boczki mam a jak! :)) PS Dzieki za ciepłe powitanko no i zaproszenie do ćwiczeń! Ja to mam nadzieję, że pozbęde się materacyka na d... i udach (tj cellulitu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
bilka u was sa zloty motocyklowe co nie?mój menio kiedyś jezdził ale teraz za duzo pracy ale ja nigdy nie byłam.może wybiore sie kiedyś:) ale duchota,ćwiczyłam w gaciach i topie a i tak jestem zlana potem jak po deszczu:) ,ale fajnie tak,przynajmniej czuje ze cwicze. ale gwar:) jak nigdy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Si si to właśnie ta Brodnica. Jak u nas jest zlot to tak dudni, że wytrzymać nie idzie hehe Kasica musisz przyjechać - koniecznie! Fakt, że niektórzy mówią, że Brodnica to dziura... ale tu jest pięknie! Jezioro na jeziorze lasy no i trójkątny rynek! :) Ja właśnie wsuwam kanapeczki.... ale daje słowo dzisiaj poćwiczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
Bilka jesli ci sie nie uda to ja postaram ci ja jakos wyslac (nie mieszkam w polsce i dopiero ucze sie jezyka wiec moze byc maly problem na poczcie) a w polsce dopiero w sierpniu bede... musialabym kogos poprosic ale jesli bedziesz miala problemy to napewno cos sie da zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
a.g.a wielkie dzięki! Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ... Twoj Polski jest super! Mam nadzieję, że załatwie nagranie, jeśli nie to się odezwę. Lecę do córci bo coś zasnąć nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
a kiedy teraz wypada u was zlot,jakos chyba w lipcu.w ten weekend był u nas i też było wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Oj niestety nie wiem kiedy będzie zlot. Dam znać jak już będzie wiadomo. Mam takie pytanko.... callanetics ćwiczycie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
ja ćwicze 5 dni w tygodniu(przynajmnie staram sie ) wolne robie w piątek i sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.g.a -> dziekuje za cwiczonka .. moglabys powiedziec na czym polega scalanie? ja takze cwiczylam kilka dni z kartka ale kompletnie mnie to nie motywowalo, a slyszalam ze sa niezle efekty. dziewczyny mozecie powiedziec po jakim czasie zaczynalyscie widziec efejty? Na stronce wizaz.pl przeczytalam ze mozna ladnie wyrzezbic cialko w 2 tygodnie. ja ogolnie mam figure gryszki, tk. gora jest w porzadku i nie mam wiekszych zarzutow. niestety dolna czesc mojego cialka ... hehe GALARETKA :D chcialabym wysmuklic uda, zeby byly mniejsze w obwodzie ... cwiczac callanetics moge oczekiwac takich efektow?? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
Hello Delicious! A myślałam, że zrezygnowałaś :) Ja też jestem gruszka... góra OK, dół... :P Ja też proszę o info jak tam Wasze udka i pupcie ;) Ile trzba ćwiczyć, żeby były jędrne i smukłe? PS Córcia zasnęła :) Biore się za ćwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=3&t=4 wklejam link do total commandera, ktory jest potrzebny do scalenia plikow. sciagniete wszystkie czesci filmu nalezy umiescic w jednym folderze (najlepiej na dysku c lub d), otwieramy total commader, wyszukujemy folder z plikami i otwieramy tak by widoczne byly wszystkie czesci filmu, to samo robimy w prawym oknie. prawym przyciskiem myszy klikamy na pierwszy plik w lewym oknie, wchodzimy w PLIK i wybieramy scalaj. powinien pokazac sie komunikat ze zakonczono powodzeniem (czy cos w tym stylu). Bilka -> zle sie zrozumialysmy, a raczej ja zle napisalam:) jestem polka (wiec moj polski nie jest az tak super) od kilku miesiecy mieszkam zagranica i ucze sie jezyka i dlatego moga byc problemy na poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Guga - dzieki za te linki na 13 str. Wlasnie pocwiczylam sobie serie na posladki. No, teraz wiem dokladnie jakie mam miesnie na posladkach - wszystkie czuje dokladnie :) Mysle, ze teraz bede cwiczyc callana i 8-ki na przemian dzien po dniu. Za 3 miesiace idziemy na wesele przyjaciol i mam nadzieje, ze do tego czasu podszlifuje forme ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Agaszu-ja tez tak cwiczylam -co drugi dzien wlasnie -a teraz sobie lacze-na poczatku miesnie mnie tez bolaly ale terasz juz nic dzis rano nie chcialo mi sie ale tez cwiczylam ja ide na wesele juz w lipcu-i ciesze sie ze zaczelam od konca lutego cwiczyc a za 3 miesiace to spokojnie twoja sylwetka nabierze ladnych kasztaltow Bilka-ja w tylku zgubilam 8 cm a w udach tez kilka-w sobote rano podam dokladne pomiary -wklejam zasze wszystko to bedzie widac ile mi schudlo w kazdym trazie ja po dwoch tygodniach zauwazylam zmiany sylwetki jednak trzeba troche czasu cwiczyc by bylo coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
a.g.a to pewnie przez ten upał hihi Guga jestem pod wrażeniem! Nic tylko ćwiczyć. Kobitki a trzeba być na diecie żeby mieć takie super wyniki? Matko ale upał, zdechnąć można ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja jestem na diecie i ciezko mi powiedziec co by bylo gdybym nie byla ale teraz juz nie chudne duzo a miesnie to nie zasluga diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisia161
hey... ja mam 15 lat i bqrdzo chce troche zżucić kilogramów........ moglibyście mi pzesłac te ćwiczeniana mój e-mail.... bylam bym wdzięczna.... nisia161@wp.pl lub nina921wp..pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Wytajcie. Juz kiedys pytalam ty jak sie mierzyc, ale akurat mialam tzw "ciezkie dni" wiec bylam cala opuchnieta i nie chcialam sie dolowac wymiarami ;) Moze troszke o mnie; mam prawie 25 lat na karku, wzrost 170, waga 55 no i niestety zauwazylam, ze juz nie moge jesc tak jak jeszcze 2 latka temu, a jadlam wtedy wszystko w nieograniczonych ilosciach, a wazylam mniej :/ W ogole dopiero w tym roku zmienila mi sie figura, powiekszyly bardziej biodra i biust o ponad pol rozmiaru (nie wiedzialam, ze w tym wieku jeszcze rosnie??) W kazdym badz razie stwierdzilam, ze jesli zadbam o siebie teraz, to pozniej bede musiala jedynie podtrzymywac efekty, wiadomo zreszta, ze z wiekiem niestety chudnie sie wolniej :) A teraz moje wymiary: talia- 70 biodra- 96 udo- 55 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Hej dziewczynki!! Bilka ja nie stosuję diety i zeszczuplałam po callaneticsie, wcześniej podawalam swoje wymiary to możesz sprawdzić ile. Ale teraz stoje w miejscu i ani rusz tyko podtrzymuje to co osiągnęłam. Ale to fakt ze ćwiczenia zmieniaja sylwetkę, jezeli chcesz osiągnąć leprze efekty na uda i pupe to ćwicz 2 razy serię na biodra i pośladki, to z noga w bok. Na początku troche trudno ale potem to pestka a efekty jakie :) Dzisiaj taka duchota ze bez ćwiczeń poce sie okropnie:) To lepsz jak sauna. Dziewczyny lato blisko!! Musimy super wyglądać w kostumach :) Pozdrawiam wszystkie drogie panie. PS Zauwazyłyscie ze i humor jest lepszy po ćwiczonkach :) To działa jak dobry sex HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia34
Lau z tego co piszesz to masz super sylwetke, ale poćwiczyć zawsze warto, choćby dla kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Waga waga, ale brakuje mi niestety rzezby...a to naprawde wazne. Nie chce duzych miesni, ale mysle , ze cwiczenia ujedrnia cialo i nadadza mu apetycznych ksztaltow, chcialabym tez pozbyc sie cellulitisu. Mowie Wam, waga to jedno, rzezba to co innego, jest wiele dziewczyn wazacych wiecej niz ja, ale wygladajacych duzo lepiej w szortach czy bikini. W ubraniu wygladam szczuplo, ale w lecie trudno mi zalozyc krotkie spodenki, wierzcie mi, ze szczuple, ale nie wycwiczone cialo wcale dobrze nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
skończyłam ćwiczyć i chyba zaraz rozpłynę sie,zrobiłam serie na uda i pośladki po 2 razy,nawet zrobiłam wszystko ale ciekawe jak jutro bedzie.czy nie bedzie zakwasów bo już teraz drżą mi uda:) ile to trzeba sie namęczyć i wylać litrów potu żeby być pięknym i zgrabnym:) spadam pod prysznic a potem z psami nad wode,biedakom też się cos od życia należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Kasica-ale sie zawzielas:Dja zawsze przy cwiczeniach na brzuch sobie mysle ze tyle sie trzeba meczyc by jakos wygladac-zwlaszcza po 30 stce nie mozna sie obijac Lau-te cwiczenia napewno pomoga ci ujedrnic sylwetke i cellulit zniwelowac-u mnie to widac i stosuje jeszcze domowe pilingi z fusow od kawy-sa lepsze niz drogie kosmetyki wlasnie-jak sie zalozy ubranie to sie jakos wyglada,ale trzeba sie w koncu rozebrac-i dlatego trzeba cwiczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
zgadzam sie z koleżanką,która twierdzi że ma lepszy humor po calanie no ale żeby lepsze niż seks?:)po tych brzuszkach faktycznie jest większa ochota:) i mój ukochany zauwazył róznice:) guga biedaku nie masz ukochanego w tej chwili przy sobie a tak ostro ćwiczysz to ja mu współczuje ci bedzie jak wróci.przez tydzień bedzie oglądał sufit?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
No wlasnie Kasiaca -ja to biedna jestem-nie moge sie doczekac powrotu meza:D narazie musze sie zadowolic cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ale duchota.Jak ja dam rade zaraz pocwiczyc??? :-0 Ale nie poddaje sie i nie bede zmecic. Taaa,Guga jestes biedna,ale niedlugo wroci maz i wykonczysz go ;) Dobre Kasica\"bedzie ogladal sufit \" :D :D Glowa mnie boli,albo od niewyspania,bo raptem niecale 7 godzin przespalam :( 💤 Bo wiecie ja to lubie sobie pospac(niestety...) Ale dzis pusciutko na ulicach,w sklepach.Duzo ludzi powyjezdzalo na ten dluuuuugi weekend.Juz sobie wyobrazam jaki scisk nad morzem i w gorach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksa 70
czesc dziewczyny ale ruch na forum fajnie ze jestescie jak czytam was ze cwiczycie callana codziennie to mi wstyd ja w tym tygodniu ani razu wader mnie wykancza nia chce mi sie po nim nic dzisiaj 18 powtorzen sie zaczyna bede chciala callana pocwiczyc ale truskawki trzweba zaprawiac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! jestem pod wrażeniem waszych osiągnięć. Ja od dzisiaj zaczynam callanetics i a6w. Mam prośbę o podanieprzepisu na maseczkę z fusów kawy na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało sie :) to w dalszym ciągu ja tylko na legalu i ze stopką żeby nie wklejać co chwila. ide ćwiczyc laski a co u was?pewnie wygrzewacie sie na słoncu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×